Oliver

    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Oliver

    Pisanie by Gość Sro Lut 15, 2012 2:04 pm

    First topic message reminder :

    Po drodze więc tak jak chciała nie mówił nic. Chociaż było mu trudno bo już chciał by mu wybaczyła! Weszli do domu i powiedział jej oczywiście, żeby się rozgościła a sam poszedł szybko do łazienki żeby się przebrać. tym razem już w jakieś luźniejsze jeansy i t-shirt bo co mu innego pozostawało. Nie miał zamiaru już nigdzie wychodzić więc nie musiał wyglądać tak perfekcyjnie. Wyszedł z łazienki z lekko potarganymi włosami i już suchy. Tamte rzeczy wrzucił do prania.
    - Wiem, że złamałem ci serce, Valeria. ale jeśli będzie trzeba będę błagać o twoje wybaczenie na kolanach każdego dnia i w każdym miejscu w którym się pojawisz. - powiedział stając blisko niej pochylając głowę bliżej jej twarzy.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:17 am

    zaczął zacierać ręce, kiedy znaleźli się w sypialni oliviera. żałował tylko, że on nie może tego zobaczyć! chyba by pękł z zazdrości, skoro zabił go za to, że stał sobie przy nagrobku valerii. skrzywił się na widok kundla, bo nie lubił psów. - naprawdę? - spojrzał na nią trochę zaskoczony, bo nie spodziewał się tego po niej. z chęcią by to jednak zrobił. chociażby żeby się zemścić w jakiś sposób na olivierze. zaczął się nawet rozglądać za jakimś pistoletem.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:20 am

    - a czemu nie? weźmiemy go sobie i będziemy wyprowadzać na spacery. - aha... wcale nie, bo wszystkie psy idą do nieba. raczej się z nim już nie spotkają. gdyby nie była z piekła to może zrobiłoby się jej przykro. ale nie miała w sobie kompletnie żadnych dobrych uczuć. żadnej miłości, sympatii ani współczucia. chciała szerzyć zło. a można było je szerzyć jedynie przez mordy i te inne takie. - gdzieś w szafkach je poupychał. - mruknęła i zaczęła wszystko otwierać. ciekawe, czy oli miał monitoring. bo jeśli tak to pokażą mu się dwie białe plamy panoszące się po mieszkaniu.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:31 am

    - chyba ty będziesz go wyprowadzać - prychnął, bo on nie miał zamiaru. chociaż właściwie to nie widział jeszcze w piekle żadnego zwierzęcia. pewnie jak był mały, to oglądał tę bajkę i lubił ją nawet. chociaż oni powinni mieć koty. albo wrony. - po co ty się w ogóle z nim zadawałaś? - dziwiło go to. on był o wiele lepszy od tego psychola. zaczął mu rozwalać wszystko po pokoju.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:41 am

    - sama będzie się wyprowadzała - najlepiej z domu do domu, bo nikt takiego pchlarza by nie chciał. kruki jeszcze. i jakieś inne brzydkie zwierzęta. nie, żeby koty były brzydkie! wręcz przeciwnie. ale do piekła pasujące idealnie. - z kim? - zapytała odwracając się przez ramię, kiedy roztrzaskiwał jej zdjęcie w ramce o kant szafki. - z oliverem? nie wiem. już nie pamiętam. - zaśmiała się pod nosem, bo niestety taka była prawda. tak naprawdę kochała go przed śmiercią całym serduszkiem. biedna val. - dobra! mam! - sama strzeliła jednak psu w głowę, bo znowu nerwowo szczekał, jakby płakał do olivera, że ma ją uratować. sory! nie tym razem.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:47 am

    - tym lepiej - stwierdził, dalej szukając jakiejś broni. koty są fajne, ale jedak czasami takie dość mroczne. szczególnie te czarne. - z tym frajerem - pokazał na jakiechś ich wspólne zdjęcie, które zaraz wylądowało na podłodze. aż się wzdrygnął gdy usłyszał strzał. zaraz jednak zaczął klaskać w dłonie. - brawo - powiedział zadowolony. - chociaż w sumie też chciałem postrzelać - przynajmniej by się cieszył, że to on ją zastrzelił. a tak będzie się tylko cieszył z tego, że bzyknie ją w jego łóżku
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:50 am

    - możesz ją dobić... - podała mu pistolet, który pewnie zwolił sobie na nogę, bo był takim ciamajdą i nigdy wcześniej nie trzymał broni. całe szczęście już nie odczuwali bólu! ale za to duże dawki przyjemności. seks po śmierci był zajebistrzy niż ten przed. - szkoda, ze gdybyśmy zrobili sobie zdjęcie to byłyby tylko jakieś plamy... tak miałby dowód, że zrobił ci tylko przysługę. - uśiechnęła się kącikowo. zawsze chciała mieć josha tylko dla siebie. nie sądziła, że kiedykolwiek będzie miało to miejsce.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 12:57 am

    chwycił ten pistolet, a upuścił go tylko dlatego, że nie był przyzwyczjony. zaraz jednak go podniósł i wycelował w psa, po czym strzelił. nawet dwa razy, żeby się upewnić, że jednak nie żyje. cela miał całkiem niezłego jak na pierwszy raz z bronią w ręku. - wielka szkoda - powiedział z żalem. nadal pamiętał tę jego złość w oczach, kiedy powiedział, że valeria będzie tylko dla niego. rzucił pistolet gdzieś koło trupa psa i podszedł do valeri, po czym pocałował ją.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 1:01 am

    spojrzała za tą spluwą. - może pomyśli, że sama się zabiła? - zażartowała i roześmiała się. - oo.. jakie to urocze. - zamruczała na jego pocałunek i zaraz wsadziła mu rękę w gacie. pewnie mogliby łazić nago, ale to nie byłoby tak ciekawe, więc dalej mieli swoje pogrzebowe łaszki. chociaż nie wiem, czy on jakieś miał, skoro nie posiadał własnego miejsca na ziemi w postaci grobu. - ale staro umarłeś. - bo dla niej dwadzieścia jeden to staro. i im będzie leciał wiek na forku... ach. smuteczek. dobrze, że naprawdę się nie będą starzeć. uf. pchnęła go na łóżko i zaraz wyruchała. szkoda, ze oliver nie leżał obok. - no to gdzie teraz? - nie odczuwali bólu, zmęczenia... mogłaby robić to cały czas.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 1:09 am

    - może - roześmiał się razem z nią, bo całkiem zabawne to było. dopiero teraz żył tak jak chciał. nie było niczego lepszego od śmierci. albo raczej od życia po śmierci. pewnie nadal był w tym, w czym zabił go olivier. - nie przesadzaj - on nie uważał się za aż tak starego. chociaż zmarnował cztery lata więcej na ziemi niż ona. - do dyrektora? - odrócił głowę w jej stronę. on już na ziemi mógł to robić bez przerwy, a co dopiero teraz.
    avatar

    Go??
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 1:13 am

    - może być dyrektor, twoi rodzice.. co tam chcesz. - wzruszyła ramionami. równie dobrze mogliby to robić w komnacie królowej, gdyby się uparli. nie mieli kompletnie żadnych ograniczeń. pewnie zabrała go do dyrektora i jeszcze w kilka różnych miejsc, gdzie to robili i zaczynali dzień na nowo, gdzie znowu straszyli biedne dzieci i podglądali ludzi w publicznych toaletach sprawdzając czy faktycznie niektórzy robią kupą w kiblu w sklepie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:14 pm

    Lexie już się czuła lepiej, więc stwierdziła, że najwyższy czas wpaść do Olivera. Była cholernie ciekawa, co nagadał Charliemu, bo w końcu jej nie powiedział. Była w całkiem niezłym nastroju, więc może nawet nie będzie zła. Zapukała do drzwi i oparła się na kulach, bo wciąż ciężko jej było chodzić bez nich.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:17 pm

    zdziwił się że ktoś puka ale poszedł do drzwi i zalukał przez judasza a kiedy zobaczył lexie szybko otworzył swoje milion zamków i otworzył jej swoje pancerne drzwi prowadzące do królestwa. - cześć księżniczko. - uśmiechnął się lekko i wpuścił ją do środka. pieska niestety nie było bo valeria go zastrzeliła, więc nikt jej ne przywitał oprócz niego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:20 pm

    Uśmiechnęła się słysząc jego powitanie. Strasznie jej go brakowało ostatnimi czasy. Wszystko się tak spieprzyło, że rzadko kiedy mieli czas, żeby normalnie pogadać.
    - Cześć przystojniaku - powiedziała, podając mu kule, żeby gdzieś tam je wcisnął. Rozejrzała się po domu i zmarszczyła brwi.
    - Gdzie Cassie? - zapytała, bo psina zawsze ją witała, bo się lubiły! Nie wiedziała, że Valeria jest głupia nawet w zaświatach.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:27 pm

    uśmiechnął się szeroko do niej bo on też się stęsknił. tak dawno się nie widzieli! przynajmniej nie byli wtedy sami i nie mogli spokojnie porozmawiać. ucałował jej policzki i wziął te kule które odłozył.
    - przenieść cię do łóżka? - uśmiechnął się do niej bo musi o nią przecież dbać.
    - Cassie... - odchrząknął. - ktoś ją zastrzelił. - wzruszył ramionami ale było mu przykro bo się przywiązał do małej rozrabiaki.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:33 pm

    - Nie, poradzę sobie Oli - zaśmiała się. W łóżku już się wystarczająco wyleżała. U Charliego. Tak więc przeszli do salonu i usiedli sobie na kanapie. Lexie ułożyła się jakoś wygodniej, żeby brzuch nie bolał. Kiedy usłyszała o Cassie, zmarszczyła brwi i spojrzała na przyjaciela ze zmartwieniem.
    - Oliver... Przykro mi - powiedziała chwytając go za rękę i ściskając lekko. A potem przeczesała włosy nerwowym ruchem.
    - Przestają ogarniać co się tu teraz dzieje. Ale jeśli nad tym nie zapanujemy, to może się skończyć źle - mruknęła, ale dosyć poważnie, patrząc na niego przy tym.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:36 pm

    - spoko, jakoś sobie poradziłem ze śmiercią valerii więc i z tym dam radę. - zapewnił ją delikatnie się uśmiechając bo wcale nie poradził sobie ze smiercią valerii do końca ale co zrobić.
    - wiem, mam zamiar wszystkich wykończyć. - mruknął obojętnie.
    - co u ciebie, skarbie? - zapytał ją. bo to ważne dla niego!
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 7:48 pm

    Patrzyła na niego uważnie, aż w końcu kiwnęła głową i westchnęła cicho. Wiedziała, że sobie nie poradził. W końcu go znała.
    - Możesz na mnie liczyć Oli. W każdej sytuacji - powiedziała. Wiedział o tym, ale chciała go zapewnić, że jest z nim cały czas!
    - Uważaj z tym. Widzisz, jak z nimi jest. Są nieobliczalni - odparła. Trochę się bała, że Oliver z tej złości gotów jest wszystkich wymordować, a to też nie będzie dobre.
    - U mnie... Rana się goi, zakochałam się, wracam niedługo do pracy do wytwórni, brat dowiedział się o postrzale i boję się, że powie ojcu. Po staremu - westchnęła. Wymieniła wszystko jak gdyby nigdy nic, nawet to zakochanie, chociaż nikomu jeszcze o tym nie powiedziała! Nawet Charliemu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:00 pm

    - nie martw się, dam radę kocie. - powiedział poważnie i uśmiechnął się lekko. objął ją ramieniem bo usiadł obok niej niedawno.
    - napijesz się czegoś? a może jesteś głodna? - zapytał bo musi o nią przecież dbać. dlatego chciał ją u siebie po tym wszystkim! ale skoro charlie się chciał nią opiekować to trudno. nie będzie się wcinał. szczególnie słysząc kolejne jej slowa. uśmiechnął się. jasne, wiedział już wszystko!
    - nie powie. mam z nim pogadać? - zapytał bo chętnie to zrobi i to nie żeby go wystraszyć czy coś takiego, tylko żeby ona się nie martwiła, bo charlie raczej z jej bratem nie porozmawia.
    - oj co się z wami dzieje. leo też się zakochał. - powiedział poważnie i pokiwał głową z mądrością starca.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:07 pm

    - Wiem, że dasz radę - uśmiechnęła się. Położyła głowę na jego ramieniu i zaczęła bawić się rąbkiem swojej luźnej, zasłaniającej bandaże, bluzki.
    - Niee, dziękuję. Chociaż w sumie możesz mi zrobić jakiejś mocnej herbaty - powiedziała marszcząc zabawnie nosek. Dziwnie to zabrzmiało w jej ustach, zazwyczaj chciała whisky! No ale była na lekach, więc nie mogła;<.
    - Gdybyś mógł... Gerard (jeju, skąd mi się wzięło to imie w karcie) ma zdecydowanie zbyt długi język - mruknęła z niezadowoleniem. Może i był starszy, ale to ona i jej najstarszy brat radzili sobie w 'interesie' najlepiej. On się tylko podlizywał.
    - Leo? No coś ty? - powiedziała z rozbawieniem. Cóż, Leo i miłość... Chociaż w sumie z nią było tak samo!
    - Swoją drogą, co powiedziałeś Charliemu? - zapytała opierając znowu głowę o ramię Oliego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:14 pm

    pogładził ją po tych ognisto rudych włoskach.
    - okej, zaraz ci zrobię. - powiedział i ucałował jej czółko. zaraz przyleciał z ogromnym kubkiem gorącej herbaty. chciał żeby została na dłużej niż chwilkę jak to ostatnio bywało. usiadł znów.
    - nie ma sprawy. pogadam z nim. - powiedział z uśmiechem bo musiał jakoś jej dopomóc z tym ciężkim życiu! sam miał takie samo więc wiadomo. roześmiał się na jej reakcję.
    - co nie? też myślałem że się nie da, a tu proszę. z tego co wiem to ostatnio się do niego wprowadziła, bo się bał. - powiedział unosząc kącik ust, lexie pewnie kojarzyła allie.
    - charliemu? - uśmiechnął się i wzruszył ramionami. - nic takiego, żeby trzymał gębę na klódkę i się tobą opiekował. przewidywalne co?
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:22 pm

    Wzięła od niego ten ogromny kubek, objęła go dłońmi i zaczęła dmuchać powoli. Teraz zostanie dłużej, bo zanim to wypije, miną wieki!
    - Dzięki. Jeśli ojciec by się dowiedział... Nie chcę nawet o tym myśleć - westchnęła. Bo mieliby problemy, oboje.
    - Łał. No to nieźle. W sumie dobrze, że się wprowadziła. Faktycznie będzie bezpieczniejsza z nim, niż sama - zmarszczyła znów brwi. Sama bała się, że ktoś może coś zrobić Charliemu. Słysząc jego słowa, uśmiechnęła się.
    - Tak myślałam. Nie martw się, opiekuje się mną bardzo dobrze - odparła, wciąż się uśmiechając.
    - Oliver? Mogłabym się zająć już w pełni tylko organizacją? Bez żadnych akcji? - zapytała patrząc na niego chyba troszkę nieśmiało. Bo zawsze była twarda i chciała się angażować, a teraz wymiękała.
    - Moja psychika chyba już siada - dodała bardzo cicho.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:33 pm

    - nie ma sprawy. - uśmiechnął się. - postawię go do pionu jak mu się należy. - zaśmiał się krótko.
    - jasne. nie chcę myśleć o tym jak świruje... - roześmiał się. - coś mi się zdaje że będzie bardziej przewrażliwiony niż ja byłem. - stwierdził rozbawiony i podrapal się po karku.
    - cieszę się. ale jak przestanie to chętnie się tym zajmę. - zapewnil ją i posmyrał po udzie. słysząc jej pytanie chwilę milczał ale zaraz pokiwał głową.
    - jasne, skarbie. co tylko zechcesz. - powiedział z uśmiechem. - poradzimy sobie z leo bez ciebie na akcjach. - dodał i pogładził znów jej włosy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:43 pm

    - Ooj, będzie. Jest jeszcze bardziej zaborczy. A jak już się zakochał... Biedna Allie - zaśmiała się. Ale cieszyła się, może w końcu Leo znormalnieje. Mimo wszystko, każdemu kto siedzi w tym bagnie przydaje się ktoś, kto pomaga się oderwać i zapomnieć.
    - Wiem Oli, wiem. Znając ciebie, nawet teraz będziesz to robił - uśmiechnęła się mrużąc delikatnie orzechowe oczęta.
    - Jesteś pewny? To znaczy, jeśli będę potrzebna, mów. Na pewno pomogę, zresztą, to ty jesteś tu szefem. Po prostu potrzebuję przerwy - westchnęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:47 pm

    - wiem, no ale cóż. pewnie teraz będzie trochę rozkojarzony. - zaśmiał się bo sam wiedział jak to zn im bylo! uśmiechnął sie do niej uroczo.
    - jasne, że jestem pewny lexie. możesz mieć przerwy ile chcesz możesz w ogóle nie wracać do akcji i zająć się spokojnie charliem. będziesz panować nad finansami i organizacją co odciąży i mnie i leo od papierów których nienawidzimy a my zajmiemy się akcjami. - obiecał jej.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 8:53 pm

    - Muszę go zobaczyć. Zakochany Leo musi wyglądać inaczej niż stary Leo - zaśmiała się. Ojej, może ona też teraz wygląda inaczej? Uśmiechnęła się i cmoknęła go w policzek.
    - Dziękuję. Może w końcu będziecie mieli porządek w tych papierach - uniosła go góry jedną brew.
    - Stęskniłam się za tobą Oli - westchnęła przytulając się do niego. W końcu znali się caaałe życie i całe życie byli blisko. Traktowała go chyba nawet lepiej, niż własne rodzeństwo. Bo z rodzeństwem, oprócz młodszej siostry, wcale blisko nie była. O, przydałaby się w sumie ta siostra chyba.

    Sponsored content

    Oliver - Page 13 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Oliver
      » oliver
      » oliver
      » Oliver
      » Oliver

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 4:35 am