Oliver

    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Oliver

    Pisanie by Gość Sro Lut 15, 2012 2:04 pm

    First topic message reminder :

    Po drodze więc tak jak chciała nie mówił nic. Chociaż było mu trudno bo już chciał by mu wybaczyła! Weszli do domu i powiedział jej oczywiście, żeby się rozgościła a sam poszedł szybko do łazienki żeby się przebrać. tym razem już w jakieś luźniejsze jeansy i t-shirt bo co mu innego pozostawało. Nie miał zamiaru już nigdzie wychodzić więc nie musiał wyglądać tak perfekcyjnie. Wyszedł z łazienki z lekko potarganymi włosami i już suchy. Tamte rzeczy wrzucił do prania.
    - Wiem, że złamałem ci serce, Valeria. ale jeśli będzie trzeba będę błagać o twoje wybaczenie na kolanach każdego dnia i w każdym miejscu w którym się pojawisz. - powiedział stając blisko niej pochylając głowę bliżej jej twarzy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:01 pm

    to ja zrobię bo i tak musze kogoś zrobić xd
    zaśmiał się. - czy ja wiem. jak dla mnie to się nie zmienił ale ty masz jakiś szósty, siódmy i ósmy zmysł to może coś zobaczysz. - powiedział z rozbawieniem.
    - też na to liczę. - uśmiechnął się szeroko i posmyrał ją po żeberku lekko.
    - ja za tobą też mała. - zapewnil ją. - milion lat cię nie widziałem. - powiedział smutym głosem. - o co chodzi dokładniej z tym charliem co? - zastanawial się nad tym długo to musiał zapytać o to!
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:11 pm

    Ahah, okej xdd. Jeej, jak on ją dzisiaj smyrał, swoją drogą;d.
    - Tak właśnie myślałam - zaśmiała się i pokręciła z rozbawieniem głową. Poprawiła się na kanapie, bo zaczynał ją troszkę boleć brzuszek. Zsunęła się niżej i wyciągnęła długie nogi przed siebie. Teraz miała głowę na wysokości klatki piersiowej Oliego, więc tak sie przytuliła w sam raz!
    - Z Charliem... Pracujemy ze sobą. Dopiero po jakimś czasie zorientowaliśmy się, że znamy się całe życie. Moja mama śpiewała w operze jego ojca i przyjaźniliśmy się w dzieciństwie. Dopóki mój ojciec... Dopóki się o wszystkim nie dowiedziałam. No i jak już się zorientowaliśmy, nasze relacje zaczęły się zmieniać. Jego dziewczyna wyjechała bez słowa, nie miał z nią kontaktu pół roku. W końcu zbliżyliśmy się do siebie tak bardzo, że... zakochałam się - ostatnie słowa powiedziała cicho, bo nadal się tego wstydziła! No bo jak to, ona kogoś kochała?
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:14 pm

    bo sę stęsknił. po za tym dawno nikogo nie przytulał więc ten... to dlatego xd
    uśmiechnął się. - nie wymagaj ode mnie zbyt wiele. jestem tylko facetem i zamiast czuć i mieć szósty zmysł czy jeszcze jakieś inne wolę się bić i wymachiwać pistoletem. - zaśmiał się co nie do końca bylo prawdą bo gdyby mógł to szybko by z tego zrezygnował i wyciągnął z tego i leo i lexie bo byli mu teraz najbliżsi i nie mógł ich stracić! kiwał głową dając jej znak, że jej uważnie słucha.
    - jak to wspólna praca zbliża. a we mnie się nie chciałaś zakochać złośnico. - powiedział z rozbawieniem i poczochrał jej włosy.
    - jesteś z nim szcześliwa? - zapytał poważnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:22 pm

    Ahahha, no rozumiem xdd
    - Ależ ja wcale nie wymagam od ciebie szóstego zmysłu, bij się, oglądaj te swoje mecze i pij piwo, szósty zmysł zostaw mnie - odparła z rozbawieniem. I dobrze wiedziała, że nie lubił wymachiwać pistoletem! To znaczy może lubił sobie postrzelać, ale obecnie sytuacja go do tego zmuszała, więc wątpiła, że to lubił. Zaśmiała się znów.
    - Mogłabym się w tobie zakochać, gdybyś mnie nie zdzielił deską, kiedy miałam 15 lat - wyszczerzyła ząbki w uśmiechu. Powiedzmy, że on tak wyrażał swoje zainteresowanie nią dawno temu xdd. Spojrzała na niego poważniej i przygryzła wargę.
    - Jestem - odparła po chwili, ale pewnym głosem.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:30 pm

    - jasne, piwo i mecze to moja działka. - roześmiał się bo pewnie był typem faceta który wieczorami czytał poważne książki czy coś podobnego a telewizję włączał tylko na wiadomości albo oglądnąć jakiś dobry film na dvd.
    - oj wybacz! to było jawne zainteresowanie twoją osobą więc nie wiem jak mogłaś się nie zorientować, lexie! to było wołanie o twoje zainteresowanie moją biedną osobą. - roześmiał się znów i klepnął ją delikatnie w udo.
    - więc to jest najważniejsze, skarbie. i jeśli będziesz z nim szczęśliwa to dokonamy wszelkich starań by był bezpieczny i żebyś mogła spokojnie z nim żyć. - zapewnił ją z uśmiechem bardzo delikatnym i trochę smutnym, bo on nie był w stanie obronić swojej miłości ! ah.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:40 pm

    - Oh, no tak, zapomniałam, że nie jesteś typowym facetem - zaśmiała się. No taak, Oliver był jednym z tych facetów, którzy jeszcze czytali! Pewnie imponował tym Lexie, bo kręcili ją czytający faceci xd.
    - Przepraszam, byłam zbyt zajęta sprawdzaniem, czy mam całą głowę i czy przypadkiem nie dostałam jakiegoś wstrząśnienia mózgu - odparła z rozbawieniem. Ale pogładziła go dłonią po klatce piersiowej, tak w ramach rekompensaty za odrzucone uczucie.
    - Dziękuję Oli. Mam nadzieję, że będzie bezpieczny. Bo po tym wszystkim... - westchnęła. Martwiła się, że tamci go dopadną! Mimo, że zastrzeliła jedynych ludzi, którzy go tam widzieli. Spojrzała na Olivera i zauważyła ten jego smutny wzrok.
    - Tobie też się wszystko ułoży, zobaczysz - uśmiechnęła się pocieszająco. Kiepska była w pocieszaniu, ale starała się jak mogła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:43 pm

    - raczej odbiegam od normy całkowicie. - roześmiał się. - może wrócę na studia. - wzruszył ramionami bo by chciał. oderwać się trochę od tego. zapełnił by do konca swój czas i nie myślał o śmierci valerii i cassie.
    - och nie gadaj, nie uderzyłem cię mocno. tylko szturchnąłem... - roześmiał się krótko i ucałował jej skroń.
    - będzie, sam o to zadbam. - zapewnił ją z uśmiechem bo nie mógł pozwolić by była smutna!
    - jasne, na pewno. - powiedział cicho i przełknął ślinę. napił się jakiegoś alkoholu który miał w szklaneczce zanim przyszła. nie wierzył, że się ułozy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 9:59 pm

    - O, dobry pomysł. Studia ci się przydadzą zawsze. I przy okazji wypełnisz sobie czas - powiedziała obracając w dłoniach kubek z resztką herbaty na dnie. Nie, żebym napisała z resztkiem.
    - Jasne. Miałam bułę na głowie odstającą na pół metra, nie mogłam spać na plecach - zaśmiała się. A potem przymknęła oczy, kiedy ją tak uroczo pocałował w skroń.
    - Oliver? - chwyciła jego podbródek delikatnie i odwróciła w swoją stronę, żeby na nią spojrzał.
    - Ułoży się. Obiecuję ci to - dodała patrząc mu poważnie w oczy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 10:02 pm

    - wiem. - pokiwał głową. - tak zrobię. - uśmiechnął się.
    - oj przesadzasz teraz. było całkiem zabawnie. - zapewnił ją i zaśmiał się krótko chociaż nie sądził by dla niej wtedy było to tak zabawne jak dla niego! chociaż martwił się, że mimo wszystko nie zwróciła na niego uwagi.
    - wierzę ci. - powiedział unosząc kącik ust.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 10:10 pm

    - Mogę ci pisać jakieś prace w wolnej chwili, teraz mam dużo czasu, przez tą ranę - powiedziała z rozbawieniem. Ona skończyła studia z jakimś wyróżnieniem pewnie!
    - Yhm, dla ciebie. Ja byłam na ciebie zła strasznie, no ale chyba od tego zaczęła się nasza przyjaźń, więc nie jest tak źle - uśmiechnęła się ciepło. Jeej, Lexie się zmienia, nawet już się ciepło uśmiecha.
    - Mam nadzieję, że wierzysz - westchnęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Gość Czw Maj 17, 2012 10:11 pm

    w końcu jakaś zmiana w jej lodowatym serduszku! które akurat dla oliego raczej nie bywało lodowate w ogóle. więc wiadomo. aż tak tej zmiany nie odczuje. kazał jej zostać i poszli spać bo ja nie wiem co jeszcze nimi.

    Sponsored content

    Oliver - Page 14 Empty Re: Oliver

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Oliver
      » oliver
      » oliver
      » Oliver
      » Oliver

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:47 am