jeana!

    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty jeana!

    Pisanie by Gość Pon Lut 20, 2012 4:46 pm

    First topic message reminder :

    To przyjechali i czekała aż otworzy. Nie chciała jednak wchodzić do środka bo za dużo by sobie wyobrażała i tak dalej. Potrzebowała tylko ta książkę i chciała sobie iść do pokoju popłakać, że Jean woli cycatą Wendy!
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Pon Lut 20, 2012 6:36 pm

    - wiem. ja na przykład byłem totalnym bezmózgiem z fizyki. kompletnie nie rozumiałem jej i tak dalej. no i pewnie nauczyciel tak samo się wkurzał na mnie jak ja na tych tu... - zaśmiał sie i podrapał po kolanie, by odstawić herbatę na stolik i złapał kostkę czekolady.
    - czemu nie częstujesz się? - zapytal mrużąc oczka i podsunął jej tą kostkę pod usteczka! aaa.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Pon Lut 20, 2012 6:39 pm

    Uśmiechnęła się.
    - Wiem, wiem. Ja mam to samo. Fizyka to dla mnie kompletna katorga. - powiedziała śmiejąc się cichutko. Bo fizyka to dla niej czarna magia i koszmar! Roześmiała się kiedy podsunął jej kostkę czekolady. Wzięła ją jednak w swoje palce bo nie chciała mu jeść z ręki xd
    - Dziękuję. - zamruczała miło i uśmiechnęła się po czym wsunęła kostkę do ust.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Pon Lut 20, 2012 6:46 pm

    i tak już jadła z jego łapy xd
    - smacznego, emily. - powiedział opierając rękę obok jej kolana gdzieś na tej kanapie i sam też poczestował się czekoladką. pewnie pogadali jeszcze o studiach, a później ją odwiózł do domu! a ja zaraz lecę to już kończę.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:03 pm

    oglądał jakiś nudnawy film w telewizji i pił piwo. nie spodziewał się gości, więc chodził w samych spodniach dresowych po domu.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:05 pm

    Emily w końcu przyszła mu zwrócić ten szaliczek. Ostatnio byla pochłonięta tym wolontariatem i uważała że w pełni się tam spełnia. Zadzwoniła i czekała aż on jej otworzy. Słyszała telewizor bo miał kino domowe i te głośniki co ich jest 5 nie pamiętam jak to się nazywa, ale miał! I dlatego słychać było głośno i dużo, wiadomo
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:08 pm

    musiała zadzwonić kilka razy, bo on nie slyszał. przgłuchawy jest, skoro ma już tyle lat. jednak w końcu zrobił pauzę i wstał z miejsca. pomyślał, że to jakiś dzieciak z ciastkami. podrapał się po policzku widząc emily. - hej, cześć. - powiedział nieco zdziwiony jej widokiem, ale pozytywnie! odsunął się od drzwi. - wchodź, czegoś się napijesz? - pomyślał, że przyszła do niego sobie posiedzieć i pogadać. a nie z taką duperelą jak szalik.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:13 pm

    Uśmiechnęła się do niego delikatnie kiedy pojawił się w drzwiach i to bez koszulki! Prawie się rozpłynęła ale dzięki jej silnej woli nie musial zbierać jej szpachelką z podłogi. - Eee, przyniosłam tylko szalik który ostatnio zostawiłeś w kawiarni. Nie mogłam ci go przynieść wcześniej przepraszam, a do szkoły to też nie bardzo chciałam brać, żeby wiesz... - wzruszyła ramionami wyciągając rękę z szalikiem w jego strone.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:17 pm

    spojrzał na szalik, a później na nią. - żeby co? - bo jednak nie wiedział. w zasadzie to ucieszył się, bo myślał, że już go nigdy nie odzyska, a to był jego ulubiony szaliczek. - ogółem dzięki. ostatnio trochę marzłem. ale teraz mają przyjść cieplejsze dni. - pewnie odrzucił go na jakąś komodę czy co on tam ma - no chodź, emily. zrobię ci herbaty albo jakieś drinka. - wzruszył ramionami, bo lubił rozpijać młodzież xd
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:22 pm

    - Nieważne. Ludzie myślą różne rzeczy kiedy oddajemy innym części garderoby. - zamruczała łagodnie i się zarumieniła na samą myśl o tym o czym myślała xd czyli o romansie rzecz jasna, którego nie nazwała po imieniu nawet w swoich myślach. Oblizała wargi i spojrzała na niego. - Mam nadzieję, że będzie cieplej bo strasznie nie lubię zimy. - powiedziała i spojrzała na niego kiedy ją zapraszał. Weszła więc bo czemu nie. Miała dzisiaj wolne jako wolontariuszka. - Herbaty. - powiedziała z nieznacznym uśmiechem i zaczęła rozpinać swój płaszczyk, który miał chyba z milion guziczków.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:28 pm

    - oj, proszę cię. chyba gorzej gdyby to były bokserki. ale co moje gacie mogłyby u ciebie robić - zaśmiał się jak jakiś prosiak, chociaż dla niej mógł być to najpiękniejszy śmiech pod słońcem, bo była tak w niego zapatrzona. głupiurka, mała emily! - ja też. chociaż w sumie śnieg jest fajny. ale nie mróz. - nie ma to jak lubić śnieg bez mrozu. ja nie lubię ani jednego ani drugiego. cóż! - super. rozgość się. - mruknął do niej i złapał jeszcze po drodze jakąś koszulkę, którą na siebie narzucił, bo jak to taki roznegliżowany ma przed nastolatką latać. poszedł do kuchni zrobić jej tą herbatkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:31 pm

    ja nienawidzę śniegu jeszcze bardziej chlapy po nim a jak ma mi być zimno to już w ogóle ! ;x Oczywiście że głupiutka, ale rzeczywiście zapatrzona w niego ślepo. Dlatego rozczulił ją na pewno ten śmiech chociaż nie dała tego po sobie poznać. Dalej czuła się odrobinę nieswojo więc poszła do salonu i usiadła na brzegu kanapy ze złączonymi oczywiście ściśle nogami i dłońmi na kolanach, wiesz jak! Rozglądała sie po salonie.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:36 pm

    pewnie na telewizorze była jakaś przytulająca się para, bo oglądał romansidło. wrócił po kilku minutach z herbatką. - prawie przez ciebie się poparzyłem! to znaczy prawie wylałem na siebie tą wodę. nie wiem, co ze mną jest nie tak - powiedział dosyć swobodnie stawiając ostrożnie przed nią tą herbatkę. sam zaraz złapał butelkę z piwem i się go napił. usiadł obok niej. w jakiejś normalnej odległości, a nie, że po drugiej stronie kanapy i włączył telewizor ale momentalnie go ściszył. - no to, co powiesz? co tam u ciebie, emily? - zapytał ze swoim uroczym uśmiechem.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:39 pm

    tamten był ładniejszy zmieniaj! ;x - jak to? - zapytała trochę zestresowana że się polał czy coś i będzie miał bąble z milionem pęcherzyków z woda bo przecież dobrze się uczyła na przysposobieniu obronnym o oparzeniach. Przyglądała się mu i uśmiechnęła nieznacznie. - U mnie? Bardzo dobrze. Zaczęłam być wolontariuszką w takim szpitalu i rozmawiam z chorymi to naprawdę świetna sprawa. - powiedziała z szerokim anielskim uśmiechem bo kochała to robić!
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:45 pm

    nie był ;x ty się znasz. tu ma taki szalony wzrok naukowca xd aż mi się filipek przypomniał. ale już nie nawracajmy xd - normalnie. jestem ciapą. - oświadczył jej poważnie i zaraz się roześmiał. zrobił zdziwioną, ale dumną minkę. - wolontariat w szpitalu? to wspaniałe! ja się boję krwi, więc raczej bym sie nie nadawał. - jaki on męski....
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:47 pm

    był! nie da się paczeć ;x - Och nie jesteś, ale musisz uważać bo sobie coś zrobisz. - mruknęła bo jasne, że się martwiła o to czy coś sobie zrobi! - Ja w sumie nie mam styczności z krwią więc się nie martwię o to, ale rzeczywiście nie jest to przyjemny widok. - pokiwała głową z uśmiechem.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:52 pm

    to sobie wyłącz ten obrazek! pfpfpfpf
    pokiwał głową. - spokojnie, żyję już sobie na tym świecie całe dwadzieścia pięć lat i jakoś sobie radzę. więc... chyba kolejne dwadzieścia pieć też dam radę przeżyć. - powiedział rozbawiony i podrapał się za uchem wysłuchując jej. - krew jest okropna. zwłaszcza własna. ale nieważne! jak tam przygotowania do olimpiady? - wskazał paluchem na herbatkę.- nie słodziłem, bo ostatnio też chciałaś gorzką. ale jakby ci się zmieniło to mogę ci przynieść cukier. i w sumie mam jakieś chipsy. chcesz? - pewnie octowe. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:55 pm

    nie umie!
    - Nie dzięki. - posiedziała i poopowiadała jak to jej sie czyta książkę dzieliła się wrażeniami i poszła bo ja jednak idę skręcac meble xd
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Wto Lut 28, 2012 6:56 pm

    popsułaś mi zabawę i już cię nie lubię. więc... ech. poszedł spać.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 7:19 pm

    po drodze wypytywał ją o ten wolontariat i co dzisiaj robiła i tak dalej. - wrr. myślałem, że jest cieplej. jednak nie wystarczy juz tylko kurtka - westchnął otwierając drzwi i przepuszczając ją przed sobą. - dobra. już to odpakowuje i tak dalej, bo pewnie ostygło i tak. - westchnął smutno, bo nie lubił zimnego jedzenia. nawet szynkę podgrzewał, bo jakoś tak... xd moja koleżanka jest takim dzikiem, że nie zje zimnej wędliny xd
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 7:30 pm

    jezu! ale głupi nawyk ; o ja nie zjem niczego oprócz masła co leżało chociażby 10 minut po za lodówką. pokiwała głową i rozebrała się. sam ubrałam, ale ją to mi się naprawdę nie chce ; o chyba że mi coś wpadnie zaraz w oko xd poszła za nim pewnie do kuchni i usiadła przy stole przyglądając mu się. nie mogę patrzeć na ten avatar! ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 7:37 pm

    fajny jest xd
    - straciłaś swoją energię, że teraz nic nie mówisz? - zapytał szukając jakiegoś czystego talerzyka. zaraz jak już złapał taki w swoje łapki uśmiechnął do niej i położył już rozpakowane jedzonko na nie. - co do picia, emily? lubisz piwo? bo kupiłem. - wzruszył ramionami. jeśli nie chciała piwa to miał jeszcze jakiś sok grejpfrutowy, wódkę i herbatę xd
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 7:44 pm

    nie jest! - nie skąd. - zaśmiała sie cicho. - nie raczej nie lubię. - zaśmiała się. - ale nie pogardzę herbatą. - zamruczała.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 7:46 pm

    co to miało być? ; o
    - gardzisz moim piwem? oj, emily. - pokręcił głową i zaraz klepnął się w czoło. - cholera. zapomniałem, jesteś nieletnia. to przez to, że masz taką świetną fugurę! - westchnął smutno i zaraz nastawił wodę na herbatę. - chodź przed telewizor. będziemy jeść a ja przyjdę tu zalać, jak się zagotuje. - dał jej jeden talerzyk i ruszył do salonu.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 8:58 pm

    zaśmiała sie. - no tak, trochę mi brakuje do pełnoletności. - powiedziała z rozbawieniem i uśmiechnęła się do niego przyjemnie. posłusznie poszła przed telewizor i ukradkiem cały czas patrzyła na niego w drodze. usiadła i założyla nogę na nogę, pewnie miała jakąś ładną spódniczkę, wyglądała całkiem dziewczęco oczywiście.
    avatar

    Gość
    Gość

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Gość Nie Mar 04, 2012 9:01 pm

    on oczywiście zauważył tą jej spódniczkę. miała taakie długie nogi. zastanawiał się, ile by mu zajęło obcałowanie ich od stóp do samej góry. ale na samą myśl o tej właśnie górze zrobiło mu się lepiej, dlatego zaraz włączył wiadomości. - jutro znowu poniedziałek. i trzeba wracać do szkoły. bardzo niedobrze - westchnął mierzwiąc swoje włosy i posłał jej uśmiech, ale zaraz wgryzł się w swoje jedzenie.

    Sponsored content

    jeana! - Page 2 Empty Re: jeana!

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » jeana

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:42 am