Kantorek woźnego

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Kantorek woźnego

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 12:36 am

    First topic message reminder :

    Kantorek woźnego - Page 2 11325329
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 12:38 pm

    przyszli zaraz tutaj, bo seba ją prowadził tutaj pędem! pewnie najarał się na nią strasznie. weszli więc i seba przystawił drzwi jakimś krzesłem, żeby nikt przypadkiem im nie przeszkodził! oparł zoe delikatnie o ścianę i zaczął nawijać końcówki jej jasnych włosów na palec wskazujący - więc, gdzie moja nagroda? - zerknął na nią. liczył na coś super prawda!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 12:52 pm

    hihihi <3
    poszła za nim do tego kantorka i dała się przygwoździć do ściany, bo pewnie lubiła jakieś perwersje coś tego, więc niech nią seba sponiewiera! słysząc jego pytanie, ściągnęła szybko swoją koszulkę i zaczęła go zachłannie całować!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 1:02 pm

    ekodzieciaki! :d
    nawet jak zobaczył te mikro cycki zoe to się podniecił, bo w gruncie rzeczy były fajne! pochłonęło go całkowicie całowanie jej usteczek, jednak na chwilę to przerwał by pozbyć się swojej koszulki. miał taką super klatę! jeśli nie wiesz jak wygląda klata seby to proponuję ci zobaczyć fotki diego barrueco, ja się jaram! xd no i zaraz ulokował rączki na jej talii i znów całował. po chwili jednak jego łapki zaczęły piąć się w górę, żeby wymacać jej piersi!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 6:22 pm

    uwielbiam to! jest jeszcze jeż i pszczółki chyba hihihi <3
    sama jesteś mikro cycek :c wiem jak wygląda, też się jaram i zołka też! dlatego jak zdjął tę swoją koszulinkę, to zaczęła go po niej macać, a potem pewnie zjechała rąsią w dół, żeby sprawdzić czy mu stanął. ku jej zadowoleniu okazało się, że seba już był w pełni gotów, ale zołka chciała się jeszcze trochę pobawić, a nie tak hop siup. nie odrywając się od jego ust, zaczęła rozpinać mu rozporek.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 6:32 pm

    proste, że zaczęła go po niej macać. miał klatę jak z fotoszopa! on za to zaraz pozbył się jej stanika i to właśnie wtedy mu stanął! pewnie zaczął ściskać jej cycki, albo nawet udawać że to klaksony xdddd no może jednak nie bo to popsułoby cały nastrój. pewnie je masował i całował, tak myślę! po chwili jednak zabrał się za odpinanie jej spodni, bo ciągle mu było mało! kiedy rozpinał guziczek za guziczkiem to co jakiś czas kładł rąsie na jej super zajebistym tyłeczku, żeby go wymacać, elegancko!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 7:05 pm

    zaczął ściskać jak klaksony, leżę. xd mógłby ściskać a co tam, byłoby śmiesznie. tak czy siak, zołka zaczęła pewnie głośniej oddychać, a nawet jęczeć, jak tak je całował i masował. gdy sama rozpięła mu rozporek, wsadziła tam łapkę i zaczęła masować mu fjutka, albo nawet ściskać jak klakson. xd jej też ciągle było mało! drugą łapką, chciała się z tyłu oprzeć o półkę, ale ta się nagle zarwała i wszystko z niej runęło na podłogę!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 7:13 pm

    nie jestem przekonana czy męski członek można ściskać jak klakson xd trochę się przeraził kiedy półka runęła. na szczęście były na niej tylko kartony, w które wjechała hanka! ale seba w ogóle się tym nie przejął. ba! jeszcze bardziej się podniecił, że robią taki rozpierdol to pewnie rzucił ją na podłogę, dobra nie dosłownie rzucił. no ale rzucił ją na te kartony i zaczął zdzierać z niej spodnie zębami, hehehe!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 7:31 pm

    cholera, jak był twardy jak skała to za bardzo sobie nie pościskała, masz rację :/ na tej podłodze musiało być chujowo, ale no nic! potem seba zafunduje jej masaż plecków najwyżej! zaczęła kręcić pupką w prawo i lewo, co by mu pomóc z tymi spodniami, aż w końcu się z nich uwolniła, więc została w samym majteczkach, bo staniczka też już dawno nie miała - ściągaj - kiwnęła główką, żeby ściągnął swoje portki.
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 7:44 pm

    nie zdążyła mrugnąć, a seba już był bez spodni! to jego super moc! dobra oglądam arctic monkeys live at glastonbury i się jaram i nie mogę skupić! w ogóle widziałam ajzaczka awek nowy, hihi <3 ściągnął więc i gacie zaraz, zarówno swojej jak i jej! a potem w nią wszedł nie pytając o pozwolenie i to bez gumy! hehe, ten seba to lubił ryzyko jednak!
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 7:54 pm

    avek typowo pod ten bal hehehe. a właśnie trzeba wkrótce ogarnąć ajzaka i ofelkę tam!
    wracając do kantorka, zołka pewnie musiała udawać orgazm, żeby nie zrobić przykrości sebkowi, a tak to było spoko no nie. a jak ją zapłodnił, to ma wpierdol, pozdrawiam <3
    avatar

    Gość
    Gość

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 8:02 pm

    seba za to bawił się wybornie, nawet nie przejmował się tym że nie ma gumy więc poszli na całość, a potem zarzucił na siebie spodnie i koszulkę i sobie poszedł bez pożegnania! cham! to jak będziesz chciała ogarnąć ofelkę i ajzaka to daj znać! xd

    Sponsored content

    Kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: Kantorek woźnego

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 5:01 pm