kibel

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kibel Empty kibel

    Pisanie by st. albans Czw Maj 22, 2014 1:33 pm

    kibel Tumblr_n5tzrjRMXn1txutu2o1_400
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 8:59 pm

    na pewno właśnie tak wyglądał dla niej kibel, tak jak na gifku! w dodatku jeszcze ułożyła kreskę koki na umywalce i ją wciągała, a co tam.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:03 pm

    kupiły tą kokę na spółkę więc zaraz do łazienki wpadła cassie! - ja też chce! - mruknęła jak dziecko które nie dostało lizaka od mamy. pewnie była już tak narąbana, że ledwo na nogach stała, a ta koka tylko ją załatwi, hehehe!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:10 pm

    - spierdalaj, zawsze chcesz wszystkie moje rzeczy. - wytknęła jej język, bo już zapomniała, że tę kokę kupiły wspólnie, ale najwyraźniej nie zapomniała, że cassie przespała się z cesarem. nawet jeśli już jej to wybaczyła i sama znowu z nim spała. impreza ledwo się zaczynała, a te już się załatwiły!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:14 pm

    - połowa jest moja! - przypomniała jej, bo ona mimo tego, że ledwo stała to pamiętała o koce! jak zara wciągnęła swoją działkę to pchnęła ją, żeby usiadła na kibelku, a sama sobie posypała i wciągnęła szybko - łojezuś, jaki mocny ten towar - zatoczyła się i zaraz zaczeło jej wszystko zabawnie wirować!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:20 pm

    - co moje to twoje! - stwierdziła, bo już chyba nie było nic, czym się nie podzieliły. pewnie nawet majtki nosiły na zmianę, bo nigdy nie wiedziały, które są czyje. oparła się głową o ścianę i obracała ją lekko w obie strony, przez co świat wirował jeszcze bardziej. - mówiłam, że to dobry koleś, a ty jesteś piękna. - oznajmiła na jednym wdechu.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:35 pm

    zbiły piąteczkę bo na pewno bardzo je to jarało, że dzieliły sie wszystkim! z tego wszystkiego już słyszała muzykę w uszach więc zaczeła gibać dupcią na prawo i lewo. - a ty zniewalasz z nóg! - i faktycznie cassie zaplątała się w swoje nogi i wylądowała tyłkiem na podłodze. tylko histerycznie się śmiała, na nic więcej nie było ją stać.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:39 pm

    - co ty wyprawiasz, kurczaczku! - roześmiała się pod nosem i zwlokła się nieporadnie z kibelka, żeby usiąść okrakiem na cassie. - szkoda, że nie jesteśmy na balu, mam taką ładną sukienkę. - wymamrotała i jakoś mechanicznie, nie zastanawiając się nad tym, ułożyła dłonie na jej cyckach i je sobie macała. były wyjątkowo przyjemne w dotyku, to kto jej zabroni.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:43 pm

    ona miała takie cycki, że prawie w ogóle ich nie miała! strzepnęła zaraz jej rączki i objęła się bezradnie ramionkami. zrobiła minę cierpiętnicy i wykrzyczała teatralnie - ty oblechu, co mnie obmacujesz! - nieźle jej wychodziła ta udawana rozpacz - przecież jestem dziewicą - a potem zaczęła się nieprzerwanie śmiać, bo dziewictwo to dla niej pojęcie obce.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 9:46 pm

    pewnie jej się smutno zrobiło, kiedy się okazało, że jednak cassie jej zabrania ją macać! zaraz jednak zawtórowała jej śmiechem, bo już zapomniała, o co przed chwilą chodziło.
    - to nie wiesz co tracisz! - stwierdziła cwanie i złapała jej rączki, żeby ułożyć je na swoich cyckach. nie minęła chwila, a już wstawała z przyjaciółki, chociaż nieźle jej się w głowie zakręciło i ledwo mogła ustać na nogach. - powinnyśmy wbić na bal! - zawołała. uznała to za doskonały pomysł.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 10:26 pm

    z jakim ja zapłonem ci odpisuję, jezu xd
    fajnie było kiedy macała jej cycki, lubiła cycki bo były takie mięciusie jak podusie i można było na nich spać! nic więc dziwnego, ze zrobiło jej się smutno kiedy zara wstała - ale co? - nie ogarnęła co zara powiedziała i dopiero po chwili to do niej dotarło - na bal! - uniosła z podniecenia piąstkę w górę i wstała, nawet nią nie zatoczyło, wow! - ale nie mam sukienki - zrobiła po chwili smutną minkę.... ;c
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 10:36 pm

    mam nadzieję, że chociaż znalazłaś już tę twarz. xd
    - ona ma. - wskazała na jakąś lasię, co to leżała z głową w kiblu obok od samego początku, ale wcześniej nie zwracały na nią uwagi. miała jakąś ładną sukienkę, nieobrzyganą, a sama była nieprzytomna, to nie zauważy, że czegoś jej brakuje! zara za to się wystroiła w jakąś sukienkę, więc nie miała problemu, chociaż równie dobrze sama by mogła pójść w bieliźnie i oddać swoją sukienkę cassie, skoro się tak dzieliły wszystkim.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Pią Maj 23, 2014 10:52 pm

    haha, nie.
    cassie zaraz klasnęła z podniecenia w dłonie i ściągnęła sukienkę z tej lasi zostawiając ją w samej bieliźnie, pewnie miała taką babciną bieliznę! zrzuciła zaraz z siebie ciuszki, ale wpakowała je do torebki bo się dzieliła tylko z zarą, a nie z jakimiś nieżywymi laskami znad kibelka! ubrała się, przypudrowała nosek, wciągnęły jeszcze krechę i było pro! - chodźmy - wybiegły jak rozochocone rusałki z tej imprezy i pobiegły na bal gdzie ty zaczniesz! xd
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 5:03 pm

    nasze postaci dzisiaj tylko w kiblu będą grały! xd no, może nie hazel i romek. ogólnie to zabrała ją tutaj. było ciszej, poza tym nie chciała żeby każdy oglądał zapłakaną indię. posadziła ją na tym kibelku, a sama kucnęła obok niej. trzymała ją za rączki, jak słodko! - no to co się stało? - oczekiwała wyjaśnień.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 5:20 pm

    to ciekawie gdzie się będą bzykać hazel z romanem!
    dobrze, że ją tu przyprowadziła, bo rzeczywiście lada moment, a zacznie rzygać. przysiadła na kibelku i ściskała mocno rączki agnes - powiedział, że.. - chlip - wbijam mu nóż - chlip - w plecy - wyjaśniła, cała rozmazana. pierwszy raz doprowadziła się do takiego stanu, a to wszystko przez chłopaka!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 5:31 pm

    na środku sali, a co!
    agnes wiedziała co robi, w końcu była taka dorosła! niczym daniel normalnie! ale ona przynajmniej się tak nie puszyła jak ten cham! - powiedział co! - zrobiła super mega zdziwioną minę! - on sobie chyba żartuje, dlaczego tak powiedział? - zmrużyła oczka. ale nie wierzyła w to, że india zrobiła coś takiego, żeby mógł tak powiedzieć. przecież to taka kochana istotka!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 5:40 pm

    spoko!
    - nie spodobało mu się, że startuję na przewodniczącego szkoły - wyjaśniła, cały czas pochlipując - powiedział, że nie podzielam jego wartości i.. - chlip - że chyba za bardzo się pospieszyliśmy - dodała jeszcze, z bólem wspominając jego ostre słowa.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 5:51 pm

    pro!
    - idiota! - warknęła od razu. już wiedziała, że sobie pogada z tym pacanem! obcierała uporczywie jej łezki, ale india tyle ich wydalała z siebie, że nie nadążała, ech! - na pewno nie mówił tego na poważnie - starała się ją pocieszyć - wiesz jaki on jest, najpierw coś palnie, a potem myśli - tłumaczyła jej uporczywie.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 7:32 pm

    niech pogada, ale i tak nic nie wskóra :c jeszcze swoją sytuację pogorszy :c - uwierz mi, wtedy był poważny - stwierdziła, przypominając sobie jego minę! - no właśnie nie wiem jaki on jest! - jęknęła. coraz bardziej skłaniała się ku takiej myśli - może on ma rację? może się pospieszyliśmy? - zerknęła pytająco na agnes.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Sob Maj 24, 2014 8:08 pm

    agnes ostatnio zaczęła się stawiać, może postawi się danielowi i ten ogarnie, że jest idiotą! popukała ją w czółko - zgłupiałaś? - uśmiechnęła się pocieszająco - nie możesz myśleć, że pośpieszyliście się - pokręciła głową - jeden związek zaczyna się nagle, drugi po jakimś czasie, a takie myślenie że pośpieszyliście się jest bezsensu. skoro wam zależy to jaki sens jest to kończyć? - próbowała jej to jakoś wytłumaczyć, ogarnąć ją i w ogóle bo wyglądała beznadziejnie teraz, bidulka!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 11:50 am

    niech się postawi, tak jak ojcu i wszystkim! tak, żeby przyszedł do indi na klęczkach i się kajał! - to on powiedział, że się pospieszyliśmy, to jemu już nie zależy.. - jęknęła. teraz już wszystko dla niej było jasne, daniel chciał jej delikatnie powiedzieć, że to koniec - i jeszcze widziałam go z jakąś dziewczyną dzisiaj jak wchodził do vip roomu! - rzuciła oskarżycielsko. wyobrażała sobie nie wiadomo co! ale nic dziwnego.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 12:05 pm

    tyle naszych nowych postaci, a ty się do relacji jeszcze nie wpisałaś, no wiesz co!
    agnes mu tak nakopie w dupsko, że zaraz się ogarnie! - zależy mu, tylko ten idiota tego nie wie - bo ma milion spraw na głowie i dlatego ma zaćmienie umysłu, to pewnie! dalej trzymała jej rączki i patrzyła na nią zatroskana, biedna india! - przecież to daniel, on nigdy ot tak nie poszedłby robić czegokolwiek z jakąś dziewczyną - chociaż w sumie nie była tego pewna, ale już nie mówiła tego indii.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 12:12 pm

    właśnie widzę, szalone wy! już lecę się wpisywać! - no nie wiem agnes, nie byłaś tam wtedy.. a on był taki zły na mnie.. - mruknęła, pociągając nosem. teraz dopiero miała traumę! - myślisz, że powinnam wycofać moją kandydaturę? on by tego chciał.. - spojrzała na psiapsię - może to była jego była? - przejęła się, a łzy znowu zaczęły napływać jej do oczu.
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 12:18 pm

    też powinnaś zrobić kogoś nowego xd
    - no dobra, pokłóciliście się, ale to przecież nie powód do zrywania - westchnęła. dobrze, że ona miała takiego dojrzałego williama, a nie dzieciaka daniela, bo by z nim nie wytrzymała! - co? wycofać się? - podniosła się na równe nogi - nie możesz robić tego co chce daniel! - oburzyła się, ale nie na indię tylko na tego idiotę - jego zachcianki to co najwyżej w łóżku możesz spełniać, nigdzie więcej - jak ona w ogóle mogła myśleć o rezygnacji - jego była nie przepadała za imprezami więc wątpię - bo jego była to julka chyba, a ona taka spokojna!
    avatar

    Gość
    Gość

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 12:37 pm

    ostatnio daisy zrobiłam, starczy :c poza tym nie mam pomysłu!
    - no nie.. - wzruszyła ramionami. już nie miała na to sił, a taki mętlik w głowie miała. z williamem zaraz będzie miała sama dzieciaka hehehehe, żarcik! - no tak, bo przecież nie podzielam jego wartości - tu naśladowała jego głos. na wzmiankę o łóżkowych zachciankach, speszyła się trochę - no to nie wiem.. - mruknęła, chowając twarz w dłoniach.

    Sponsored content

    kibel Empty Re: kibel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » kibel
      » kibel
      » kibel

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 2:10 pm