franz

    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty franz

    Pisanie by franz holtzman Wto Paź 07, 2014 6:30 pm

    First topic message reminder :

    franz - Page 2 Minimalist_Apartment_Interior_in_Scandinavian_Style_OLOVO_afflante_com_1
    franz - Page 2 Minimalist_Apartment_Interior_in_Scandinavian_Style_OLOVO_afflante_com_7
    franz - Page 2 Minimalist_Apartment_Interior_in_Scandinavian_Style_OLOVO_afflante_com_10
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 10:29 pm

    jezu weź nie mam na niego akurat pomysłu żadnego ;c
    duperka niestety nie doczekała się wyjaśnienia z jego strony, że to tylko jego młodsza, pijana siostrzyczka bo wystrzeliła jak z procy w kierunku wyjścia. franzowi nie chciało się już ganiać za nią to sobie odpuścił. poklepał miejsce obok siebie na kanapie, żeby sobie aggie usiadła - to właśnie była vanessa, czy jak jej tam było. kawy? albo soku pomarańczowego? - zapytał poprawiając sobie koszulę.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 10:33 pm

    wymyślimy coś zaraz, co? xd nie może nie mieć dram!
    - pa vanessa! - pożegnała lafiryndę brata i zaśmiała się. była super pijana i wesoła - a co ty z nią robiłeś? - zapytała jak pięciolatka i dalej chichotała - chce więcej alkoholu! - uniosła do góry ręce z radości i powędrowała do barku - chcesz coś? - zapytała robiąc sobie drinka.
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 10:40 pm

    dobra, tylko co xd
    kiedy tylko zauważył, że robi sobie drinka, zabrał jej alkohol sprzed nosa i po prostu schował z powrotem do barku - dla ciebie młoda panno alkoholu już dzisiaj nie podajemy. co najwyżej możesz dostać napój bezalkoholowy. byłaś u connora ostatnio? - zignorował pytanie o to co robili z vanessą bo dziewicą ani dzieckiem nie była to raczej musiała wiedzieć co się zaraz miało wydarzyć. nalał jej soku pomarańczowego do szklanki i kazał wypić to siostrze - musisz wytrzeźwieć. dzisiaj zostaniesz jak mniemam? - zapytał
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 10:46 pm

    zaraz jakieś dramki powymyślamy, connor już wyrwał dziewicę to on może niech puszczalską wyrwie, albo jakąś arystokratkę, albo nauczycielkę xddddddddd
    - eeeej - zrobiła smutną minkę kiedy zabrał jej drinka - nie jesteś moim ojcem, nie możesz mi mówić jak mam żyć! - włączyła jej się typowa paplanina nastolatki - no byłam z mamą - podrapała się po czole - a co? jeszcze nie wychodzi ze szpitala? przecież miał wyjść - klapnęła obok niego - jesteś beznadziejny, chce alkohol - marudziła - i tak, zostaję dzisiaj bo nie chciało mi sie do akademika wracać - wyjaśniła.
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 10:51 pm

    to by było dobre xd takie zupełne przeciwieństwo swojego braciszka ;p tylko nie mam pojęcia która by miała to być xd
    - ja i connor jesteśmy prawie dla ciebie jak ojcowie więc się nie odzywaj i kiedy mówimy ci, że już za dużo wypiłaś to za dużo wypiłaś koniec i kropka. masz dopiero dziewiętnaście lat i nie powinnaś była aż tyle pić - pogroził jej śmiesznie palcem i zmierzwił jej włosy - jutro ma wyjść. sophie go zgarnia do siebie do mieszkania tymczasowo, tak słyszałem. z mamą byłaś? a to ciekawe... a jak tam na studiach? - zapytał.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 10:58 pm

    ja mam dużo puszczalskich, u dagny też się znajdą, u karoli też xd patka ma same święte praktycznie xd napisz w poszukiwanych i z głowy ;o
    - strasznie się boje - chwyciła palec, którym jej groził i ścisnęła. potem jeszcze wystawiła język, nie ma to jak dorosłe zachowanie. popukała go w czoło - sophie to moja sąsiadka w akademiku więc do siebie raczej go nie zgarnia - zaśmiała sie - zresztą ma stukniętą siostrę więc connor raczej by tam nie wytrzymał - machnęła ręką - poprawka one obie są udane - bo to takie przeciwieństwa że aż nie do wiary, że są bliźniaczkami ;o - może ona zamieszka u niego na mieszkaniu tymczasowo - zafalowała brewkami - ale by było - powędrowała do lodówki i wyjęła kawałek pizzy, którą zaczęła pałaszować - na studiach? dobrze, dostałam piątkę z projektu - i całowała się z wykładowcą, ale o tym już nic nie powiedziała - a jak twoje studia, panie mądry? - zaśmiała sie bo dalej nie wierzyła w to że zaczął się uczyć.
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 11:05 pm

    a w sumie to jest dobry pomysł :p
    poklepał ją po głowie - gratulacje siostrzyczko, nawet nieźle ci w takim razie idzie. cieszę się, że mamy taką zdolniaszkę w rodzince - zaśmiał się i pocałował ją prosto w nosek - o właśnie, o to mi chodziło. ona będzie u niego tymczasowo mieszkać w mieszkaniu. coś mi się pochrzaniło. za dużo wypiłem wódki i teraz plotę trzy po trzy - machnął ręką - a u mnie? powiem ci, że w porządku. dostaję dobre oceny, strasznie dużo nauki ale jakoś daję radę. fizyka techniczna nie jest to coś fascynującego ale dla mnie bardzo - zauważył - ja dzisiaj ląduję na kanapie jak zwykle? - mruknął
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 11:15 pm

    no widzisz!
    - no weeeź - wkurzyła się kiedy ją poklepał - traktujesz mnie jak dziecko! - zdenerwowała się i nabrała powietrza do buzi - wszyscy jesteśmy zdolni - stwierdziła - nie licząc twoich i connora zapędów do popełniania przestępstw - oczywiście, że musiała to mu wytknąć - oj, braciszku - szturchnęła go delikatnie - jakbyś potrzebował korepetycji z fizyki to ja chętnie - bo ona też u siebie się takich rzeczy uczyła więc mogła mu pomóc xd - no jasne, że lądujesz na kanapie, przecież nie będziemy razem spać, zresztą rozpychasz się w nocy - bo raz z nim w łóżku jednym spała i prawie wylądowała na podłodze.
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 11:21 pm

    przecież jak byli dzieciakami to ona musiała razem z nim spać bo jak miała koszmary to wolała przychodzić do niego niż do connora, tak musiało być :d - dla mnie zawsze pozostaniesz dzieckiem aggie, nawet jeżeli masz już te swoje 19 lat, ja dalej będe pamiętał cię jako małą dziewczynkę, która bawiła się samochodzikami i rozkręcała je w te i we wte - zaśmiał się - oj młoda młoda, ja jestem równie dobry z fizyki jak ty. zawsze byłem zdolnym uczniem jakbyś jeszcze nie zauważyła - pokiwał głową - poza tym to fizyka techniczna - zauważył - ty masz talent do robotów, connor do rysowania domów a ja w sumie do podobnych rzeczy co ty tyle że nie buduję robotów - powiedział z uśmiechem - i się nie rozpycham - wystawił język
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 11:36 pm

    oczywiście, że wolała spać z nim niż z connorem. nie wiem w ogóle dlaczego z nim nie mieszkała tylko z tym drugim bratem, ciekawe xd
    - tylko nie wspominaj nikomu więcej że jak byłam mała to od lalek wolałam samochodziki - wytknęła mu zaraz. raz pewnie palnął przy jej znajomych coś takiego i teraz wszyscy uważają ją za dziwną - moi koledzy i tak traktują mnie jak kumpla, a przecież jestem dziewczyna. wszystko przez twoje głupie komentarze - burknęła po chwili - fizyka to fizyka, nie ważne czy teoretyczna czy techniczna - ona była dobra z każdej fizykii, geniusz taki. - rozpychasz się, ostatnio prawie zrzuciłeś mnie z łóżka - skrzyżowała ręce na wysokości piersi.
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 11:40 pm

    właśnie też się zastanawiam, oni się idealnie dogadywali nie to co connor z nią ;p
    - nieprawda, nie zrzuciłem cię z łózka to po prostu ty się tak kręciłaś po łóżku że nie mogłaś się wygodnie ułożyć i po prostu sama z niego spadłaś - zaśmiał się. pocałował ją prosto w czółko - oj przestań, przecież jesteś fajną dziewczyną i mnóstwo facetów się tobą interesuje. nie wierzę, że nie chodzisz na randki tylko dlatego że studiujesz kierunek który jest powszechnie uważany za męski - zaśmiał się - ale pamiętam, że raz bawiłaś się lalkami - zauważył.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 11:46 pm

    pewnie connor chciał z nią polepszyć stosunki więc zaproponował jej wspólne mieszkanie, ale nie przewidział tego że tak mogą się pogorszyć ich relacje.
    - nie prawda, jak śpię sama to nie spadam z łóżka - wyjaśniła zaraz, bo nie była jakąś psycholką która wierzgała podczas snu jak jakaś nawiedzona - gówno prawda - naburmuszyła się - mówisz tak bo jesteś moim bratem, tak samo jak ojciec zawsze powtarzał mi że jesteś śliczna - mruknęła - powinnam iść na jakieś dziennikarstwo, albo prawo - wtedy na pewno inaczej by na nią patrzyli - urwałam tym lalkom głowy bo chciałam je przyczepić do modelu samolotu - skrzywiła się - boże jakim dziwnym dzieckiem byłam - stwierdziła jakże trafnie.
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Sro Lis 19, 2014 11:51 pm

    objął ją ramieniem i pocałował w policzek - mówię tak jako nie tylko braciszek ale jako też facet. jesteś przecież śliczną dziewczyną, znaczy nie żebyś mi się podobała bo tak na ciebie w ogóle nie patrzę ale nie jesteś najgorsza. masz bardzo ładne ciało, wyględną twarzyczkę. jak dla mnie jesteś śliczna - pocałował ją w nos - no to idź na dziennikarstwo albo na prawo - zaproponował - co ci szkodzi zacząć drugi kierunek siostrzyczko? może będziesz się tak samo tym jarała jak budowaniem robocików, co? - zapytał - fakt, byłaś głupkowatym dzieciakiem - powiedział rozbawiony
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Sro Lis 19, 2014 11:58 pm

    - boże! - zadrżała i zaśmiała się - już myślałam, że powiesz iż na mnie lecisz - pstryknęła go w nos - ale to miłe, mam ładną buzię - nigdy tak na to nie patrzyła, bo wiecznie siedziała w książkach, albo latała po imprezach - debbie studiuje dziennikarstwo, nie pójdę tam - skrzywiła się, pewnie franz nie raz słyszał o debbie - a na prawie częściej widywałabym się z danielem - znów się skrzywiła, bo z nim też nie miała ostatnio najlepszych relacji - ale mogłabym iść na lotnictwo i kosmonautykę - pstryknęła zajarana - co? poleciałabym w kosmos? fajnie co nie - podnieciła się na samą myśl xd
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Czw Lis 20, 2014 12:06 am

    ona nie dostała stażu gdzieś tam w jakiejś właśnie stacji kosmicznej od connora? xd franz zamyślił się przez chwilę - mhm, no tak. wszyscy słyszeli co się ostatnio stało debbie, szkoda dziewczyny - wzruszył ramionami. uważał, że mimo wszystko ile by każdy z mieszkańców ją nienawidził to nie powinno się to było wydarzyć że ktoś ją skrzywdził na całe życie. odchrząknął - nie nie fajnie. znaczy fajnie, ale może wybrałabyś coś mniej podobnego do swojego obecnego kierunku? może jakieś języki czy coś w tym stylu? albo hm... chociażby tą architekturę albo inżynierię... mamy jedną taką ładną profesorkę na uczelni, która wykłada inżynierię - uśmiechnął się do niej.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Czw Lis 20, 2014 12:10 am

    dostała, pewnie uczęszcza na niego pilnie ;x
    - nie interesuje mnie inżynieria - mruknęła, a słysząc o współczuciu dla debbie się w niej zagotowało. nawet w takich okolicznościach wszyscy o niej gadali - idę spać, nawet nie próbuj zakradać mi się do łóżka - mruknęła i poszła, bo nie miała już ochoty na dalsze gadanie!
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Czw Lis 20, 2014 12:12 am

    poszedł spać.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by wilk Wto Lis 25, 2014 9:17 pm

    puk puk, to był gangster!
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Wto Lis 25, 2014 9:19 pm

    aww jak słodko! franz przekonany, że to aggie, otworzył mu. wylazł akurat spod prysznica. nie ogarnął, że facet trzyma w dłoni jakiegoś wielkiego gnata - o co chodzi? - zapytał zdezorientowany
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by wilk Wto Lis 25, 2014 9:21 pm

    bo nie trzymał w dłoni gnata, tylko pod pazuchą. zaraz go wyciągnął - gin niemieckie ścierwo!!!!!!!!!!!!!!! - zaczął się drzeć z ruskim akcentem i wystrzelił w niego cały magazynek, a potem spierdolił ruską wołgą do moskwy! ;x
    franz holtzman

    franz holtzman

    berlin
    fizyka techniczna
    diler
    31

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by franz holtzman Wto Lis 25, 2014 9:22 pm

    franz padł nieżywy w kałuży krwi [*]
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by aggie holtzman Wto Lis 25, 2014 9:39 pm

    żeby zwieńczyć ten piękny mord doprawmy aggie traumy. przyszła do ukochanego braciszka bo chciała go uraczyć swoimi wypiekami za to, że ostatnio tak miło spędzali czas. dotarła do jego mieszkania i zdziwiła się, że drzwi były uchylone - franz? - otworzyła je powoli i to co zobaczyła zmieniło jej życie na zawsze. jej brat, a raczej jego trup leżał w kałuży krwi. aggie rzuciła babeczki na ziemię i sama padła w tą kałużę żeby sprawdzić czy jej brat oddycha, on jednak od dawna był martwy. zaczęła wiec się drzeć z przerażenia na całe mieszkanie, w końcu wpadli jacyś sąsiedzi, którzy zadzwonili po policję i pogotowie i grabarza pewnie też zamówili. próbowali jakoś odciągnąć aggie, ale ona po prostu bujała się jak psychiczne dziecko w przód i w tył. a potem dali jej w dupsko zastrzyk uspokajający.

    Sponsored content

    franz - Page 2 Empty Re: franz

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:26 pm