gigi

    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Sty 22, 2015 8:22 pm

    First topic message reminder :

    gigi - Page 3 Urban-loft-style-condo-in-canada-1
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 6:22 pm

    prawda, dramki się mnożą, a to dopiero początek ;x o której idziesz? widziałam, że się calowali, to jedno ogarniam... gigi przespała się z majkiem i całowała z harry'm, ale i tak najbardziej była wściekła na williama i na jakieś niepotwierdzone insynuacje na temat jego znajomości z aggie...
    - kto tam? - zawołała i stanęła pod drzwiami, bo nie chciała otwierać byle komu.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 6:27 pm

    i kto tu jest zły w tym związku, eh... idę coś koło 21 pewnie. ale muszę jeszcze się pomalować i wysuszyć włosy xd
    - święty mikołaj. - warknął bo gigi go zirytowała swoim zachowaniem i nie miał ochoty na jakieś głupie pogaduchy. - otwórz. - dodał.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 6:31 pm

    ona przynajmniej kochała tylko williama, a nie to co on, który nawet nie wiedział czy kocha gigi! pfpfpf! to musimy ekspresówki grać albo najwyżej jutro zaproszenie ogarniemy ;x
    otworzyła drzwi.
    - nie wierzę w świętego mikołaja. - wycedziła przez zęby i zamknęła mu z powrotem drzwi przed nosem. ups.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 6:37 pm

    tak to się zgadza. a on już nic nie wiedział ;x na pewno ją kochał, ale problem polegał na tym, że jednak chyba aggie też kochał nieważne jakby się przed tym bronił. - a może powinnaś uwierzyć. - mruknął i dalej walił do drzwi, bo póki go nie wpuści do środka to jej nie odpuści.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 6:43 pm

    aggie kocha dwie osoby, william kocha dwie osoby... w dodatku gigi i harry pojawiają się w tabloidach na całuśnym zdjęciu... dramaty xd
    otworzyła drzwi znowu.
    - kazałeś mi uwierzyć w miłość i co z tego mam! już w nic ci nie uwierzę! - wykrzyczała mu w twarz.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 6:57 pm

    jezu musiałam zamówić babci karmę dla psa zeszło mi w chuj czasu i już jest 20 ;x
    same dramaty. a jakby inaczej.
    - co ty z tego masz?! to nie ja całuję się z księciem na oczach wszystkich! - krzyknął na nią. on przynajmniej nie pokazywał się publicznie jak całował aggie ;x
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 7:02 pm

    ja cały dzień siedzę na forku i nawet się nie rozpakowałam, a jutro rano do pracy ;x także rozumiem!
    - to ty mnie poniżasz! - stwierdziła od razu. - pieprzony książę mówi mi, że mój własny chłopak romansuje z jakąś wariatką?! nie muszę tego słuchać od pierdolonego księcia! - machała rękoma. nawet go nie wpuściła do środka i darli się na korytarzu, ech.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 7:07 pm

    po co się rozpakowywać ;x ja się zastanawiam o której jutro łaskawie wyjdę z pracy. mam nadzieję, że normalnie bo chciałabym się wyspać xd
    - i wierzysz temu kretynowi?! i postanowiłaś, że będziesz się z nim całować tak, żeby wszyscy widzieli tylko dlatego, że nagadał ci jakiś bzdur?! - krzyczał na nia, przecież się jej nie przyzna, że właśnie tak było ;x
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 7:13 pm

    przydałoby się udawać, że chociaż ogarniam życiowo xd ja mam jutro cały dzień w pracy i zanudzę się na śmierć. nie zdążyłam odpocząć!
    - spójrz mi w oczy i powiedz mi, że to nie są bzdury! - zawołała i spojrzała mu w oczy wyzywająco. w sumie całowała się z harry'm bardziej po to, żeby udowodnić coś głupiej aggie, ale na williamie też się to odbiło. niestety odkąd gigi przespała się z majkiem, coś jej odwaliło.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 7:31 pm

    biedaku... też bym chciała poodpoczywać. tydzień by mi wystarczył ;x ale nie ma co na to liczyć. odkąd przespała się z majkiem? a ja głupia sądziłam, że zawsze tak miała ;x
    - to są bzdury. - powiedział poważnie. co jak co, ale kłamać to się nauczył już dawno. ;x nie powie jej przecież, że rzeczywiście jest możliwość taka, że czuje coś do aggie i że jak jest taką suką jak teraz to ciągnie go bardziej do holtzmanowej ;x
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 7:35 pm

    wcześniej była wierna williamowi. dopiero teraz jej się włączył tryb szmaty. pewnie po prostu już się zaczęła nudzić! william i tak jest największym szmaciarzem tutaj, skoro do niczego się nie przyznaje. gigi przynajmniej go zdradza publicznie xd
    - nasz związek to bzdury. - prychnęła.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 7:39 pm

    william nie jest tak wyzwolony jak gigi więc nie mógł się przyznać, że jednak ją zdradził. mimo wszystko to i tak o wiele mniejsza zdrada niż ta gigi skoro przespała się z majkiem i nie miała nawet wyrzutów sumienia ;x inaczej by mu o tym powiedziała.
    - tak sądzisz?! i ty to mówisz, kiedy to ja się dowiaduję z internetu, że całowałaś się z księciem!? publicznie! - wytknął jej.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 7:45 pm

    gigi nie chciała jeszcze bardziej komplikować ich już i tak skomplikowanego związku i przyznawać się do tego, że przespała się z facetem, w którym kochała się jej przyjaciółka, przez co ta prawie umarła, ale gigi jeszcze wciąż o tym nie wiedziała. hm.
    - myślałam, że lubisz dziewczyny, które całują się z księciem. - upierała się przy swoim.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 7:49 pm

    eh, gigi jest okrutna.
    - przyjaźnię się z dziewczyną, która całowała księcia, co nie znaczy, że jestem zachwycony, że MOJA dziewczyna się z nim całowała. - warknął.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 7:54 pm

    oczywiście, że jest! do tej pory było w niej za mało z socjopatki, trzeba to zmienić xd
    zrzuciła z siebie satynowy szlafroczek, pod którym nie miała nic.
    - dalej jesteś zły? - spytała słodkim głosem.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 7:56 pm

    ale zagrała. ;x
    - dalej. -mruknął już nie tak bardzo o tym przekonany i przysunął się do niej, żeby ją pocałować. nie da się ukryć, że już nie myślał tak trzeźwo.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 7:58 pm

    socjopatka, halo.
    - bardzo? - wymruczała mu do uszka i je przygryzła. jak wszedł do środka, to zamknęła drzwi do pokoju, bo awantury na korytarzu to jedno, ale stanie nago na widoku to drugie.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by william roosevelt Pon Sie 17, 2015 8:00 pm

    - tak... - odpowiedział spokojnie bo jednak dalej był wkurwiony bez znaczenia było to, że gigi stała przed nim bez niczego ;x i pewnie w ramach wynagrodzenia mu tego wszystkiego to się ruchali, idę!
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Sie 17, 2015 8:01 pm

    wiedziałam, że idziesz, dlatego tak to rozegrałam, hehe. na pewno się ruchali i udawali, że wszystko jest normalnie ;x

    Sponsored content

    gigi - Page 3 Empty Re: gigi

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » gigi
      » gigi
      » gigi
      » gigi
      » gigi

      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:50 pm