elsa & maddie & morgan

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    elsa & maddie & morgan Empty elsa & maddie & morgan

    Pisanie by st. albans Nie Sie 02, 2015 10:51 pm

    elsa & maddie & morgan Tumblr_nkp4fms5hW1upsokto1_500
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 2:33 pm

    finn chyba spał ze wszystkimi z tego namiotu... nic dziwnego, że sobie teraz siedział w nim jak gdyby nigdy nic. rzępolił coś na gitarze, nastrajając ją. pewnie tedi chrapał w ich namiocie i dlatego finn skorzystał z gościnności elsy. inna sprawa, że przyniósł jej sześciopak. swój i piwny. hehehe. żarciki.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 2:37 pm

    elsa za to siedziała o niego oparta i przyglądała się co robi. miała gigantycznego kaca i nie zdziwiłabym się, jakby wczoraj w nocy latała wokół ogniska nago powtarzając, że zmienia się w naturystkę... na szczęście nie miała się czego wstydzić. pewnie finn ją ogarnął, to jak nie on to kto ;x napiła się piwa i zaraz rozsiadła się na kolanach finna przytulając się do niego oczywiście najpierw odkładając gitarę. - myślisz, że będziemy kiedyś w poważnych związkach i zastanawiać się nad założeniem rodziny? - zapytała bo na kacu miała dzikie poważne rozkminy.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 2:41 pm

    myślę, że połowa osób latała wokół ogniska razem z nią, odprawiając jakieś sekciarskie rytuały. druga połowa spała grzecznie w namiotach, bo zjechała się tu ekipa słodziaków i wariatów. dobre połączenie. finn nie protestował, kiedy zabrała mu gitarę. i tak spędzał dużo czasu grając przy ognisku, więc mógł sobie odpuścić zajmowanie się tym także w ciągu dnia.
    - skąd to pytanie? - spojrzał na nią podejrzliwie i upił swojego piwa. elsa nigdy nie przejawiała zainteresowania poważnymi związkami, a tym bardziej zakładaniem rodziny.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 2:47 pm

    pewnie tak było. każdy bawił się na swój sposób. xd elsa pewnie czasem brała od niego gitarę i też coś grała o ile nie miała już czarnej dziury w mózgu po ilościach alkoholu jakie piła. ona pewnie tutaj to dwie walizki przywiozła ;x jedną z alkoholem a drugą z ciuchami...
    wzruszyła ramionami. - nie wiem. po prostu się zastanawiam.... - odpowiedziała. - nie, żebym teraz chciała zakładać rodzinę czy coś takiego. - wzdrygnęła się aż na samą myśl. - ale czasem, jak jestem sama, to zastanawiam się czy nie byłoby jednak nie wiem... fajnie, miło? - szukała odpowiedniego słowa. - mieć kogoś. - zmarszczyła nosek i nie patrzyła na finna bo trochę się bała jego reakcji na te głupie słowa xd
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 2:51 pm

    finn obrał sobie za życiowy cel inspirowanie innych i podnoszenie ich na duchu, więc świetnie się bawił, będąc w centrum uwagi i zabawiając wszystkich piosenkami, które mogli śpiewać razem z nim. pewnie nawet nie przejmował się braniem ciuchów na zmianę i miał tylko plecak pełen alkoholu. i tak cały czas chodził bez koszulki.
    - każdy by chciał mieć kogoś. nawet jeśli się do tego nie przyznaje. - powiedział od razu, bawiąc się jej włosami. - nie będziemy młodzi i piękni wiecznie. - zaśmiał się pod nosem. - nie dziwię się, że potrzebujesz... poczucia bezpieczeństwa. - ubrał to ładnie w słowa.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 2:55 pm

    z finnem to mogła przynajmniej normalnie pogadać bo seba by ją pewnie wyśmiał ;x a finn wydawał się to rozumieć. a nawet jeśli tego nie rozumiał to bardzo dobrze to ukrywał, bo elsa mu wierzyła...
    - no właśnie! - mruknęła smyrając go po plecach. - tego właśnie bym chciała. - pokiwała głową. bo ona sama nie wpadła na to czego jej brakuje, ale jak finn to wypowiedział na głos to jakoś od razu wiedziała, że to właśnie o to chodzi.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 3:00 pm

    bo finn zawsze wiedział co powiedzieć! poza tym nie mógł się z niej śmiać, skoro chciał inspirować ludzi xd zresztą finn też był swego czasu w związku i właściwie nie był takim bezczelnym podrywaczem. teraz miał problemy z zaangażowaniem i dobrze się bawił, ale to nie oznaczało, że nie wierzył w miłość.
    - znalazłaś już kandydata? - spytał mimochodem, popijając piwko. rozmawiali sobie na luzie, chociaż finn równie dobrze mógł się jej zaraz oświadczyć. xd skończyliby jak lilka i alex na msa xd
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 3:05 pm

    coś mi się wydaje, że elsa nigdy nie była w poważnym związku. może zastanawiała się jak to jest dlatego miała takie rozkminy xd trudno powiedzieć.
    zaśmiała się na jego pytanie. - zwariowałeś? - pokręciła głową. szczerze.... pewnie cię to nie zdziwi, ale lilkę to kojarzę tylko z robertem i nikim innym xd - nie, to były tylko takie głośne rozmyślania. - wzruszyła ramionami i się napiła, bo jak będzie dalej trzeźwa to nie wiadomo jakie inne głupie pomysły jej wpadną do głowy.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 3:11 pm

    też jakoś nie widzę elsy w poważnym związku, ale ludzie się zmieniają, więc kto wie, może i ją czeka ten los. powinna lepiej porozmawiać na ten temat ze swoją psiapsią gigi. ona już jej powie co i jak.
    - to ty zaczynasz taki temat, a potem to ja wychodzę na wariata? no ładnie. - roześmiał się i dał jej kuksańca w bok. no tak, oczywiście, że tylko ja wszystko pamiętam... podczas któregoś z rozstań z robertem lilka i alex po pijaku wzięli ślub... a potem jeszcze minnie była z alexem przecież. ech. jak na trzeźwo elsie wpadają do głowy takie pomysły, to boję się tych pijackich.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 3:16 pm

    haha może xd chociaż na pewno o tym aż tak intensywnie nie myśli. pewnie się boi, że gigi ją wyśmieje mimo że sama jest w związku xd albo powie jej, że to najlepsza rzecz na świecie i powinna spróbować i okaże się że nikt jej nie chce na stałe....
    - no cóż... tak to już bywa. - zaśmiała się i pomasowała miejsce w które ją dźgnął. eej... a alex nie był twój co nie? i miał buźkę tego uroczego z loczkami? xd wiesz, że mam krótką pamięć to się nie czepiaj xd jak była pijana na pewno miała miej pokręcone pomysły niż teraz ;x
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 3:22 pm

    elsa takie dylematy! sama nie wiem co gigi by jej doradziła. jest nieprzewidywalna. może by powiedziała, żeby nie pakowała się w takie rzeczy i korzystała z życia.
    - niesprawiedliwe! - poskarżył się. dopił piwko i zgniótł puszkę. oczywiście, że nie był mój, bo nie byłam na tyle zdesperowana, żeby grać sama ze sobą i sama tworzyć minnie lofki xd owszem, miał ryjek forsberga i był martyny. myślałam, że takie kluczowe rzeczy to pamiętasz! elsa powinna zawsze pozostawać w stanie upojenia alkoholowego, to było dla niej bezpieczniejsze. - mam ci pomóc znaleźć męża? - zafalował brewkami. mówił pół żartem, pół serio.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 3:27 pm

    ha! ale jak mi podpowiedziałaś, to coś kojarzyłam, ale nie chciałam się wypuszczać za bardzo, żeby czegoś nie pomieszać xd to już wszystko wiem xd minnie i alex to przecież była najwspanialsza para i chyba jedyny facet minnie ;x
    - nikt nie powiedział, że życie jest sprawiedliwe. - zaśmiała się wzruszając lekko ramionami ale na pocieszenie dała mu buziaka. zmierzyła go wzrokiem kiedy zadał takie dziwne pytanie. - pewnie. musisz mi znaleźć księcia z bajki, powodzenia. - wymruczała, bo jak to ona pewnie szukała ideału ;x skoro chciał jej pomóc to łatwego zadania mieć nie będzie.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 3:32 pm

    chyba jednak nic nie pamiętasz, skoro nie pamiętasz gabrysia........................................ herezje.
    - a może mi ktoś powiedział i teraz czuję się oszukany, co? - mruczał udawanie obrażony. buziak jednak poprawił mu humor, więc zaraz jej wybaczył i na jego twarz znów wypłynął szeroki uśmiech. otworzył kolejne piwko, sobie i jej też, nawet jeśli jeszcze coś miała w puszce. taki dżentelmen z niego. - hmmm - zaczął się zastanawiać. - kandydat numer jeden. - roześmiał się i zaprezentował siebie samego.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 3:36 pm

    taaaaaaaaaaak chyba jednak nie... chociaż! chociaż wiem, że gabyrś miał buźkę marlona ;x coś, cokolwiek.... to już jak na mnie dużo!
    - w takim razie słuchaj się mnie, ja mówię same prawdziwe rzeczy a jedną z nich jest... życie nie jest sprawiedliwe. - powiedziała wzruszając ramionami. cóż, nie da się ukryć, że tak właśnie było, ale finn chyba doskonale o tym wiedział ;x ona pewnie wypiła nawet przed nim, bo przecież była już prawie alkoholiczką. dużo jej nie brakowało. zaśmiała się i pokręciła głową. - to będzie ich więcej? wiesz, że nie umiem wybierać. - powiedziała z rozbawieniem.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 3:45 pm

    gabryś był pierwszym chłopakiem minnie ever i to było jeszcze na msa i to oni byli najwspanialszą parą, ech. nie pamiętasz jak pojechali do brazylii z lilką i robertem? na karnawał w rio? po tym, jak tyler umarł? a potem dziewczyny prawie zostały tam zgwałcone? jeśli tak, to rzeczywiście z tobą kiepsko. dobrze, że chociaż pamiętasz lilkę zamkniętą w szafie, jedną z naszych pierwszych gier, btw.
    - jesteś okrutna. - potrząsnął głową, chociaż tak naprawdę finn ze wszystkich ludzi na świecie wiedział najlepiej, że życie jest niesprawiedliwe. - możesz się zatrzymać na pierwszym. - roześmiał się.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 3:49 pm

    eeeeeeeeeeee........... pamiętam, że tyler umarł xd i że to chyba jakiś psychol go zabił, chociaż co ja tam mogę wiedzieć, skoro tyler ginął co chwilę. hehehehe, szafy chyba nigdy nie zapomnę <3
    - co ty mówisz! - pokręcił głową. - to zdecydowanie jest niemożliwe. - powiedziała oburzona. zaraz jednak się zaśmiała i pacnęła go w nos. - nie możesz tak mówić kobiecie bo zamknie się w sobie. - stwierdziła poważnie. musiała go chyba nauczyć kilku podstawowych rzeczy xd - a co jeśli ten pierwszy nie przypadnie mi do gustu? - zapytała
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 3:56 pm

    lilka miała tyle dramek, że już sama się pogubiłaś i nie pamiętasz xd ja też nie pamiętam wszystkiego, ale takie najważniejsze momenty to pamiętam. jeszcze pamiętam czasy kiedy lilka i tyler byli czarni xddd
    - nie byłbym tego taki pewien. - zawtórował jej śmiechem i zaraz ją wtulił w swoją klatę, żeby się nie wyrywała i go nie pacała w nos. - myślałem, że wy kobiety lubicie, kiedy jesteśmy z wami szczerzy. - śmiał się dalej. obruszył się zaraz, że nie spodobała jej się jego kandydatura. - jak jesteś taka wybredna, to sama sobie szukaj męża. - pokazał jej język. pogardziła nim, jak mogła!
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 4:01 pm

    aaa to to ja też pamiętam xd nate gill to był chyba tyler ;x
    - na pewno? - uniosła brew i śmiała się kiedy ją do siebie przyciskał. - połamiesz mi żebra i jak będę tańczyć wieczorem dookoła ogniska? - zapytała zmartwiona ale ciągle jednak rozbawiona całą tą sytuacją. pogaduchy z finnem jak zwykle poprawiały jej humor. - jeśli powtarzacie nam jak piękne jesteśmy, to tak... - zaśmiała się. - nie nie nie nie nie, nie obrażaj sieeeeeeeee- zanuciła mu i zaczęła go obcałowywać po całej twarzy. - tak sobie żartowałam. wiadomo, ze jesteś ideałem. - powiedziała uśmiechając się szeroko.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 4:06 pm

    taaak, a na lilkę chyba była cassie? czy jakaś taka wokalistka.
    - myślę, że nawet połamane żebra nie powstrzymają cię przed tańczeniem wokół ogniska. - śmiał się cały czas. on też świetnie bawił się z elsą, tym bardziej, że nie potrzebował żadnego poprawiania humoru. - piękne i okrutne. - upierał się przy swoim. elsa była teraz jak piesek liżący go po całej twarzy xd śmiał się znowu. trudno mu się dziwić! - wiem, że jestem tak idealny, że cię to przerosło i dlatego nie dałabyś rady przeżyć ze mną do końca życia. - wymyślił porządne wyjaśnienie jej pogardy.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 4:11 pm

    no dokładnie.
    - może jednak to by mnie powstrzymało... - zaśmiała się. z drugiej strony z pewnością trochę by wypiła i wszystko by jej przeszło i nie przejmowałaby się takimi rzeczami jak złamane części ciała. bo po co... pewnie tak! chociaż się tak nie śliniła xd - no właśnie tak! jesteś najlepszy i po prostu nie jestem godna tak wspaniałego faceta! - powiedziała kiwając głową. co w sumie mogłoby być prawdą nawet troszeczkę, ale przecież tak serio serio to tego nie powie ;x
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 4:14 pm

    - niemożliwe! elsy, którą znam, nic nie jest w stanie powstrzymać! - stwierdził zaraz, a znał elsę przecież całkiem nieźle. już wystarczy, że wendy jest pokrzywdzona, na dziś wystarczy ofiar. - no co ty. zasługujesz na najlepszego faceta. i nie mówię teraz o sobie. - zaśmiał się krótko pod nosem, ale zaraz spoważniał. - serio. musisz tylko w to wierzyć i w końcu go znajdziesz. albo on cię odnajdzie. zależy, które z was lepiej umie szukać. - powiedział z uśmiechem w kontekście jej wcześniejszych rozkmin.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by elsa ayers Sro Sie 05, 2015 4:22 pm

    - a jednak! - śmiała się. pogadali jeszcze trochę pewnie skończyło się dzikim seksem w namiocie i elsie od razu zrobiło sie lepiej i przestała myśleć o związkach. next, zaczynasz.
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by finn lore Sro Sie 05, 2015 4:25 pm

    finn jest w największym friendzonie ze wszystkich, skoro doradza swoim koleżankom w miłosnych sprawach, a potem się z nimi bzyka.

    Sponsored content

    elsa & maddie & morgan Empty Re: elsa & maddie & morgan

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 1:49 pm