jubiler

    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    jubiler - Page 5 Empty jubiler

    Pisanie by daniel roosevelt Pią Wrz 11, 2015 11:03 am

    First topic message reminder :

    jubiler - Page 5 Sklep_kont_02
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lut 08, 2016 4:04 pm

    - astrid o co ci do cholery chodzi!? - warknął bo już nie mógł wytrzymać tego mieszania mu w głowie. nie wiedział o co chodzi a nie kojarzył wszystkich faktów zbyt szybko. szczególnie, że pewnie ten reporter wyhaczył go na jakiejś imprezie jak był podpity i dodał sobie kilka słów od siebie.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lut 08, 2016 4:15 pm

    nie wytrzymała tego udawania. przecież alojzy był dla niej ważny. ważniejszy niż te wszystkie diamenty!!! a to już coś. szkoda tylko, że złamał jej serce. spojrzała na niego ze zaszklonymi oczami.
    - o to, że nawet nie wiesz o co chodzi. - potrząsnęła głową. - ale czemu miałbyś wiedzieć, skoro nigdy nie byłam dla ciebie ważna i rozpowiadasz o tym mediom. - założyła włosy za ucho.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lut 08, 2016 4:17 pm

    o jezusie. to rzeczywiście poważna sprawa, skoro alojzy był dla niej ważniejszy od diamentów. a on głupi zepsuł to jednym niedopowiedzeniem.
    - komu to rozpowiadam? - zdziwił się. - nie rozmawiałem z nikim z mediów od miesiąca, astrid. o co ci chodzi?! - potarł skronie bo rozbolała go głowa od tego wszystkiego.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lut 08, 2016 4:22 pm

    no dobra. może nie "wszystkie diamenty". gdyby miała do wyboru alojzego i wszystkie diamenty świata, musiałaby się zastanowić xd
    - to dlaczego dzisiaj cały internet huczy o tym, jak to zaprzeczyłeś, że się spotykamy?! - teraz to ona warknęła na niego i zamachała rękoma, bo zapomniała, że trzyma w dłoniach reklamówki z bardzo cennymi przedmiotami.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lut 08, 2016 4:26 pm

    alojzy musiał chwilę poszukać w głowie odpowiedniego spotkania, gdzie mógłby coś takiego powiedzieć, ale nic mu się nie przypominało. zmarszczył nosek.
    - bo w internecie piszą bzdury? - zasugerował. - nie wiem, czego się naczytałaś, astrid, ale wcale tak nie powiedziałem..... ewentualnie mogłem nie potwierdzić, że się spotykamy. - mruknął.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lut 08, 2016 4:31 pm

    - "mogłeś nie potwierdzić, mogłeś nie potwierdzić". - zaczęła go przedrzeźniać. - dla głupich dziennikarzy to jest równoznaczne z zaprzeczeniem, więc mógłbyś z łaski swojej wziąć odpowiedzialność za swoje słowa, a tak poza tym to dlaczego mogłeś nie potwierdzić, że się spotykamy? to tak samo złe! - tupnęła nóżką jak dziecko.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lut 08, 2016 4:37 pm

    - no właśnie, sama powiedziałaś głupich, więc dlaczego czepiasz się mnie? - uniósł brew. zastanawiał się dlaczego robi z tego taki problem, jak przecież on nic złego nie zrobił. przynajmniej według siebie.... - najwyraźniej mnie coś rozproszyło. - mruknął. - nie wystarcza ci, że my wiemy, że jesteśmy ze sobą? po co przejmujesz się całym światem, co? - westchnął.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lut 08, 2016 4:40 pm

    - bo nie wiesz jak to jest kiedy cały świat wytyka cię palcami, bo nie masz pieniędzy! myślałam, że mam to za sobą, a teraz znowu przechodzę to wszystko od nowa, bo wszyscy śmieją się ze mnie, że latam za tobą, a ty publicznie mówisz, że się ze sobą nie spotykamy! - denerwowała się. - poza tym myślałam, że jestem dla ciebie ważna, ale najwyraźniej jesteś jak wszyscy i tylko się mnie wstydzisz. - mruknęła.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lut 08, 2016 5:05 pm

    - o czym ty mówisz, astrid.... - westchnął ciężko. - czy gdybym się ciebie wstydził pokazywał bym się z tobą publicznie? chodzilibyśmy razem na imprezy? gdybym się ciebie wstydził nie jeździłbym po całym mieście szukając cię. - mruknął i pokręcił głową. - zastanów się czasem nad tym wszystkim, bo wydaje mi się, że masz problemy z zaufaniem do mnie. - dodał i ruszył do wyjścia.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lut 08, 2016 5:11 pm

    - oczywiście, że mam problemy z zaufaniem, skoro mój poprzedni chłopak rzucił mnie jak tylko straciłam pieniądze! - zawołała za nim tonem męczennicy, ale nie zamierzała za nim biec i go zatrzymywać. jej zdaniem to on był tu winny i to on powinien latać za nią, a nie się jeszcze obrażać, że ona się obraziła.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lut 08, 2016 5:13 pm

    ale się obraził i poszedł w cholerę.
    sunny jung

    sunny jung

    londyn
    prawo
    obrazalska
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by sunny jung Wto Wrz 10, 2019 8:39 pm

    jej mama miala urodziny niedlugo, wiec wybierala dla niej jakis ladny naszyjnik.
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by clary fire Wto Wrz 10, 2019 8:44 pm

    i była z nią clary bo się kumplowały! przy okazji pomocy sunny wybierała jakiś ładny pierścionek dla siebie. nie miała faceta żeby jej kupował więc sama sobie ogarniała takie rzeczy! - a może ten? - wskazała na naszyjnik z ładnym, czarnym onyksem, jednocześnie przyglądała się srebrnemu pierścionkowi, który właśnie przymierzała i miała na palcu.
    sunny jung

    sunny jung

    londyn
    prawo
    obrazalska
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by sunny jung Wto Wrz 10, 2019 8:56 pm

    - jest piekny, ale nie wiem czy w stylu mojej mamy - westchnela, przygladajac sie naszyjnikowi, ktory wskazala jej dziewczyna. mama byla dosc wybredna i jezeli sunny nie trafilaby w jej gust to nie bylo sense w wydawaniu pieniedzy na cos co bedzie lezalo i sie kurzylo. - a ty juz cos znalazlas dla siebie? - podniosla wzrok na clary.
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by clary fire Wto Wrz 10, 2019 9:00 pm

    -więc nakieruj mnie na styl twojej mamy - zaproponowała. clary nie czytała w myślach sunny, bez wskazówek nie będzie w stanie jej pomóc. pewnie nawet sunny nie wiedziała czego jej mama oczekuje - ja? - zaśmiała się - tak tylko patrzę - dalej się przyglądała kolejnym opcjom pierścionkowym - nie wiem czy chce coś kupić - też była wybredna!
    sunny jung

    sunny jung

    londyn
    prawo
    obrazalska
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by sunny jung Wto Wrz 10, 2019 9:11 pm

    - zawsze lubila cos skromnego, ale blyszczacego - dalej wzdychala. nie lubila kupowac prezentow i raczej wolala je dostawac albo robic zakupy dla samej siebie. poprosila pania za lada, zeby podala jej jeden z rubinowych naszyjnikow. to byl pewnie birthstone jej mamy, wiec cos podobnego bylo bezpiecznym wyborem. - pasowalby ci do kolczykow - pokazala na pierscionek, ktoremu przygladala sie clary.
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by clary fire Wto Wrz 10, 2019 9:17 pm

    złote a skromne chciałoby się rzecz - jeśli coś skromnego to może bez kamienia - zaproponowała, ale zaraz pani za ladą podała naszyjnik z rubinem i clary aż zaświeciły się oczy. pewnie pasowałby jej do włosów! sama by taki chciała - piękny - stwierdziła macając kamień w naszyjniku - gdyby nie to że szukamy prezentuje dla twojej mamy to sama bym taki kupiła - zapomniała już o pierścionku.
    sunny jung

    sunny jung

    londyn
    prawo
    obrazalska
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by sunny jung Wto Wrz 10, 2019 9:29 pm

    sunny juz zapomniala, ze szukaly czegos skromnego bo naszyjnik, ktory pokazala im pani rzeczywiscie byl swietny. - chyba sie zdecyduje na ten - czwycila naszyjnik i zaczela go obracac, przygladajac sie mu uwaznie. - skoro juz tu jestesmy to przy okazji mozesz sobie jakis sprezentowac - stwierdzila. kazda okazja jest dobra na wydawania peniedzy.
    clary fire

    clary fire

    glasgow
    literatura
    heart on fire
    24

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by clary fire Wto Wrz 10, 2019 9:43 pm

    - słuszny wybór - pokiwała głową przyglądając się temu naszyjnikowi ponownie - to ostateczna decyzja co? - klasnęła w dłonie zadowolona - och, nie jestem w stanie się na nic zdecydować, chyba muszę zobaczyć co jeszcze oferuje konkurencja - bo przecież musiała zobaczyć wszystkie pierścionki żeby ocenić który jest najładniejszy. kupiły naszyjnik i poszły dalej a ja idę spać xd

    Sponsored content

    jubiler - Page 5 Empty Re: jubiler

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 12:28 pm