jake

    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty jake

    Pisanie by jake griffith Wto Kwi 06, 2021 8:42 pm

    jake Urban-Modern-2
    jake Urban-Modern-6-1160x580
    jake Urban-Modern-7
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 8:09 pm

    jake siedział w salonie i grał na plejce, bo dzisiaj nigdzie nie wychodził na żadną imprezkę. chillował i zajadał się pizzą.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by vicky anderson Czw Lip 22, 2021 8:12 pm

    vicky pewnie na tej niewygodnej kanapie spała xd
    ale wracając do tematu, ona natomiast brała prysznic i wyszła z łazienki owinięta w ręczniczek jedynie! - w co grasz? - zapytała rozczesując palcami mokre i trochę splątane włosy.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 8:14 pm

    jeżeli nie spała razem z nim to kij wie gdzie spała xd
    spojrzał na nią, ale nie był zainteresowany zbytnio jej ciałem, więc wrócił go gapienia się na gry - need for speed, lubię tą gierkę. chcesz zagrać? - zaproponował, biorąc sobie kawałek pizzy do ust.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by vicky anderson Czw Lip 22, 2021 8:19 pm

    zakładam, że na kanapie skoro wstydziła się jakiejkolwiek intymności z chłopakami xd a jej brat dalej myślał, że jest szmatą ech!
    jasne, nie był xd jeszcze nie wiedział o tym, że był jake przecież leciał na wszystko! - wyścigi? super, uwielbiam i na pewno cię pokonam - wskazała na niego palcem, po czym chwyciła drugiego pada - zamawiam czerwone auto - oznajmiła. najwyraźniej takim zawsze wygrywała.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 8:21 pm

    no to w takim razie on na kanapie ona w łóżku, nie był palantem xd
    wolał ciało ashley, przykro mi. vicky interesowała go tylko jako kumpela, a nie jako kobieta z którą mógłby się przespać - jasne, spoko - podsunął jej pizzę pod nos, żeby sobie wzięła - jak ci idzie szukanie mieszkania? - zapytał z ciekawości, przy okazji rozpoczynając grę.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by vicky anderson Czw Lip 22, 2021 8:31 pm

    jej było wszystko jedno gdzie byleby nie na ulicy xd
    teraz sobie taką ashley przygruchał, a wcześniej było mu wszystko jedno czy to taka tiffany, czy jo xd hipokryta!
    chwyciła kawałek i ugryzła, jednocześnie ogarniając sobie auto tak żeby było najszybsze. znała się na rzeczy bo grała dużo - kiepsko, na nic mnie nie stać - mruknęła. czekało ją albo szukanie współlokatora, albo powrót do brata ech!
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 8:35 pm

    najważniejsze, że nie na ulicy. theo był beznadziejnym bratem, skoro jej nie szukał...
    no cóż, bywa bywa!
    - to niedobrze. a nie możesz się pogodzić z bratem? w końcu wszystko się da naprawić. nie możesz do końca życia mieszkać u znajomych kątem... - zauważył. jego było jak widać stać na mieszkanie bo zarabiał na swoich obrazach no i zarobił na komiksie. nie bez powodu zabrał ash na wakacje do meksyku - theo się nie odzywał? - zapytał.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by vicky anderson Czw Lip 22, 2021 8:45 pm

    też tak sądze, po prostu ją olał xd
    pewnie już chciał ją wywalić dlatego sugerował jej pogodzenie z theo! - to nie takie proste, on po prostu mnie nie rozumie - westchnęła. nie nadawali na tych samym falach najwyraźniej. jake taki bogaty hehe, kto by pomyslał. masz jakąś postać biedaka? xd - nie odzywał się więc ma mnie w dupie - wzruszyła ramionami i rozpoczeła wyścig.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 8:50 pm

    no cóż, kiedyś może to naprawi xd
    - starsi bracia tak już mają, że nie kumają o co chodzi z młodszymi siostrami - wzruszył ramionami i zapewne przegrał z nią grę więc odłożył na chwile pada - pewnie się jeszcze odezwie, zobaczysz, vicky. nie przejmuj się - machnął ręką na theo. czy ja wiem, nie pamiętam xd możliwe, że mam.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by vicky anderson Czw Lip 22, 2021 8:55 pm

    może xd
    - przynajmniej mogli by nie oceniać swoich młodszych sióstr w kategorii święta lub szmata - mruknęła odstawiając pada skoro wygrała. mówiłam że była najlepsza - a od kiedy ty masz takie doświadczenie z młodszymi siostrami? - zaśmiała sie zaraz próbując zluzować atmosferę, bo wcale nie chciała psuć sobie humoru rozmyślaniem o bracie.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 8:58 pm

    tak może xd
    - nie wiem, nie mam, mam samych braci, ale tak tylko słyszałem i widzę po kumplach, że bardzo przejmują się tym, co robią ich młodsze siostry - zauważył rozbawiony - moja mama zawsze miała problem z tym, że przyprowadzaliśmy z braćmi dziwnych ludzi do domu. no ale to nieważne. mam tylko nadzieję, że twoja relacja z bratem się naprawi - pocieszył ją.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by vicky anderson Czw Lip 22, 2021 9:07 pm

    - czyżbyś mówił o quinn? - uniosła brew na wspomnienie o niesfornej siostrze marty'ego. vicky była zdecydowanie grzeczniejsza niż ta mała ladacznica xd - też mam taką nadzieję, bo inaczej za kilka dni albo bedę musiała wrócić do niego z podkulonym ogonem, albo będę musiała szukać jakiegoś współlokatora, a znając mnie trafię na szalonego - dojadła pizzę skoro juz jake częstował.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by jake griffith Czw Lip 22, 2021 9:12 pm

    - ale co ma do tego quinn? jest młoda, imprezuje i ma do tego prawo, a że marty się przez to wkurwia, no to już nic mi do tego - skomentował zachowanie quinn. widział ją ostatnio zapewne na imprezie jak siedziała z jakimś studentem i się z nim macała. z resztą, pewnie kręciła się przy zielonych - ma dla ciebie jedną małą poradę. zadzwońcie w końcu do siebie - poradził jej. pogadali jeszcze chwilę i poszli spać, next i zacznij!

    Sponsored content

    jake Empty Re: jake

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:41 pm