CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by wilk Sob Maj 08, 2021 11:08 pm

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Tumblr_mkvo5s7rE71rl6qp7o1_500
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by gigi abbott Sob Maj 08, 2021 11:15 pm

    ogolnie bawila sie zajebiscie dopoki jej nie zlapali. rzucala sie teraz na kraty jak te laski na gifku, bo wcale nie zasluzyla na to!
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by ben wonder Sob Maj 08, 2021 11:20 pm

    benek też był przerażony całą sytuacją. jeszcze nigdy nie miał okazji zrobić nic tak szalonego, żeby wylądować w celi. niby to dobra studencka przygoda, ale chyba będzie się śmiał z niej dopiero za dziesięć lat.
    - ja nic nie zrobiłem, przysięgam! - wolał tak jakby oskarżyli go o zamordowanie kogoś na tej imprezie.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by jake griffith Sob Maj 08, 2021 11:22 pm

    jake trafił tu chyba za nic i przypadkiem ale za to ze swoim kumplem przy boku. - jezu, ben, nie panikuj, nic się nie stanie. nasi rodzice nas stąd wyciągną - wymamrotał przytulony do ściany. chciało mu się spać od tego alkoholu.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by gigi abbott Sob Maj 08, 2021 11:30 pm

    nie wierzyla, ze zamkneli ja w celi z tymi przypalami! jeczeli jak stare babcie.
    - zamknij sie - rzucila sie na benka i zamknela mu usta dlonia. - nie mow niczego co moze byc wyorzystane przeciwko tobie - zagrozila mu. - ale z ciebie maminsynek - puscila bena i ruszyla w strone jakea.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by ben wonder Sob Maj 08, 2021 11:36 pm

    ben i jake wspólnie zapoznawali się z takimi dzikuskami jak gigi i ashley xd
    - ale ja naprawdę nic nie zrobiłem! co miałoby zostać obrócone przeciwko mnie? - zaczął jęczeć jak już uwolniła jego buzię i mógł znowu gadać. - mój tata jest w indonezji! wiesz, która jest teraz godzina w indonezji? - spojrzał na niego błagalnie. - bo ja nie wiem. - klapnął na podłodze i przytulił policzek do krat.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by jake griffith Sob Maj 08, 2021 11:39 pm

    - ben przestań proszę! - powiedział do niego błagalnie. - zgarnęli chyba też razem z nami twoją dziewczynę, siedzi kilka celi dalej, więc nie jesteśmy sami - wzruszył ramionami. aż tu nagle gigi ruszyła do niego. - cześć? - przywitał się z koleżanką. przyciągali wariatki xd
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by gigi abbott Sob Maj 08, 2021 11:49 pm

    uroczo xd zarabiscie ze wedlug nich jedyne moje postacie z ktorymi sie zadaja to wariatki xd one ich naucza zycia.
    - lepiej posluchaj swojego kolegi - zagrozila benkowi. nie ogarniala o czym gada, wiec wywrocila oczami. - obydwoje sie zamknijcie - powiedzila powaznie, przygladajac sie jak zandarm wychodzi z sali. - zaraz stad wyjdziemy - kucnela przy zamku, po czym wyciagnela wsuwke ze swoich gestych wlosow. zaraz zaczela nia grzebac w zamku.

    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by ben wonder Sob Maj 08, 2021 11:53 pm

    - więc uważasz, że jest moją dziewczyną? bo wiesz, rozmawiałem z moją przyjaciółką ashley i ona nie była przekonana czy to całowanie oznacza, że jest moją dziewczyną - zaczął gadać do jake'a jak najęty i na tym się skupił. - maud! mauuuud! jesteś tu? - krzyczał na korytarz. zacznie zaraz krzyczeć na cały posterunek do maud czy chce z nim chodzić xdddd miał swoje priorytety. przynajmniej chwilowo nie świrował z powodu tego, że byli zamknięci. zaraz dziewczyna zaczęła działać i benek zbliżył się tak, ze praktycznie wsadził głowę w zamek. - umiesz stąd uciec?! jesteśmy wybawieni! - zawołał trochę za głośno. jego entuzjazm był jego zgubą.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by jake griffith Nie Maj 09, 2021 12:03 am

    - ej, ty lepiej tam nie kombinuj przy tym zamku! - zawołał do dziewczyny. - weź, tak, maud też tutaj jest. widziałem jak ją prowadzili tutaj w kajdankach, nie krzycz. irytuje to naszych kochanych panów policjantów. ej, przepraszam, możemy zadzwonić? bo bym chciał zadzwonić. mam do tego prawo, nie? - zakrzyknął w stronę żandarmów.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by gigi abbott Nie Maj 09, 2021 12:11 am

    - jeny, ale wy jestescie porabani! - warknela. - nikogo nie obchodzi zadna maud ani nikt inny, zamknij sie po prostu - odepchnela benka od zamka. przeszkadzal jej! grzebala dalej w tym zamku, az udalo jej sie go otworzyc. poczekala az policjanci sie czyms zajma. - to narka - powiedziala do chlopakow, po czym uciekla, trzaskajac za soba drzwiami od celi.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by ben wonder Nie Maj 09, 2021 12:18 am

    popatrzył na otwarty zamek, na korytarz gdzie zniknęła gigi, znowu na zamek, na jake'a.
    - co robimy? uciekamy? - rozejrzał się po korytarzu czy w okolicy nie kręcił się żaden policjant. - jeśli maud też tu jest, to bez niej nie idę! - marudził zamiast korzystać z okazji.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by jake griffith Nie Maj 09, 2021 12:27 am

    - ale jaja, dziwna ta dziewczyna była. dobra, skoro tak, to idziemy poszukać maud. chociaż nie wiem co my właściwie mamy robić czy uciekać czy nie uciekać - rozejrzał się po sali i po korytarzu, ale tam nikogo na nim nie było.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by ben wonder Nie Maj 09, 2021 12:37 am

    - dziwna, ale otworzyła zamek. jaka przygoda! - powoli się uspokajał i zaczynał widzieć pozytywy tej sytuacji. - ucieknijmy. wyjdziemy na bohaterów! - kto by pomyślał, że właśnie ben i jake ze wszystkich imprezowiczów będą mieli okazję, żeby pokazać jakimi są badassami xd no więc uciekli i ben chciał znaleźć maud, ale jacys strażnicy zaczęli się kręcić i musieli się schować i uciec niezauważenie, wiec ben nie miał okazji uwolnić maud i czuł wyrzuty sumienia. ale za to jarał się ich przygodą!

    Sponsored content

    CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE Empty Re: CELA NR 2 - GIGI, BEN, JAKE

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:49 pm