CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by wilk Sob Maj 08, 2021 11:08 pm

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON JZW
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Sob Maj 08, 2021 11:12 pm

    jo wytrzeźwiała troche podczas drogi do celi. teraz uwieszała się na zakratowanym oknie i krzyczała - wypuśćcie nas! - szarpała kraty.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Sob Maj 08, 2021 11:18 pm

    słodko, dalej gramy nimi tylko w innych okolicznościach. anderson jak wiadomo był przyzwyczajony do takich okoliczności i w ogóle się nie przejmował, a wręcz rozsiadł się na ławeczce.
    - daj spokój, zaraz dadzą nam zadzwonić, dam znać siostrze i raz dwa stąd wyjdziemy. - machnął ręką. w sumie to wiedział, że dani była na imprezie, ale nie przyszło mu do głowy, że też mogła zostać aresztowana. on w areszcie zawsze równało się ratującej go dani. dobrze, że nie wylądował w celi z ruby, bo znowu by go znielubiła i oskarżyła, że to wszystko jego wina. - a tak poza tym, to na pewno bym cię rozniósł w piciu piwa na czas. - dodał na luzaku.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Sob Maj 08, 2021 11:25 pm

    myślałam, że nie będziemy grać na imprezie i tak wyszło, no widzisz xd
    jo za to nigdy nie była za kratami choć robiła wiele nielegalnych rzeczy, dlatego była to dla niej nowa sytuacja - a jeśli wszyscy wylądowali tutaj? - uświadomiła go tym pytaniem, że dani może mu nie pomóc ;x - nie rozniósłbyś mnie, bo wygrałam dwie rundy pod rząd, byłam w moim szczytowym momencie - pochwaliła się i wróciła do szarpania krat.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Sob Maj 08, 2021 11:27 pm

    była ekspresówka i teraz kontynuujemy hehe.
    - to nie bylibyśmy sami w celi, tylko tłoczylibyśmy się tak, że nie byłoby gdzie stać. widziałaś ile było osób na imprezie, tylko my jesteśmy frajerami, którzy dali się złapać, żeby inni mogli uciec. - wzruszył ramionami. on tam się nie przejmował, oby tylko strażnik hank był dzisiaj na zmianie. - czyli mogłabyś już trzeciej nie podołać i bym cię pokonał. - upierał się. teraz nigdy się nie dowiedzą i to będzie zagadka na zawsze.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Sob Maj 08, 2021 11:38 pm

    yes.
    wycelowała w niego palec - nie nazywaj mnie frajerem! - zastrzegła z groźną miną - nigdy! - przypomniała sobie, że była w sumie na niego zła i nie chciała z nim gadać bo było dziwnie. strażnik hank pojechał na dwutygodniowy urlop głaskać alpaki pewnie xd - nie dowiesz się tego i to ja zostałam mistrzem picia piwa tej imprezy - posłała mu wyzywające spojrzenie. mogą kiedyś się w domu zmierzyć xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Sob Maj 08, 2021 11:46 pm

    - dałaś się złapać - zarechotał jakby to było takie zabawne. on też się dał złapać i był gotów przyznać, że jest frajerem. nie wytrzeźwiał przez tę akcję (dla niego to był standard), więc on nadal nie pamiętał, że powinno być między nimi niezręcznie. na pewno anderson zorganizował hankowi cały wyjazd na farmę alpak do dziadków, żeby go przekupić na przyszłość xd i zamierzał przez te dwa tygodnie być grzeczny. nie przewidział tego, że zorganizowanie nielegalnej imprezy w opuszczonym miejscu również może wpakować go w kłopoty. - o nieee, tak nie może być! - uświadomił sobie, że jo pozostawała niepokonanym czempionem. - trzeba będzie to powtórzyć następnym razem i wtedy wyzywam cię na pojedynek! - oznajmił bojowo. na pewno się zmierzą, o ile jo będzie chciała z nim spędzać czas.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Sob Maj 08, 2021 11:54 pm

    - ty też - wytknęła język w jego kierunku i pociągnęła na tyle niefortunnie za kraty w oknie że zaraz wylądowała na tyłku na środku celi - kurwa - jęknęła pod nosem. bolał ją tyłek i ta cała akcja z policją jej śmierdziała. ktoś ich wkopał. pewnie peggy! - jeśli się zgodzę na taki pojedynek to tak - spojrzała na niego siedząc na środku tej celi - ale jeśli się nie zgodzę to będę mistrzem do końca życia - uniosła ręce w geście triumfu.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Sob Maj 08, 2021 11:58 pm

    - bywa - nie przejmował się w ogóle. - w porządku? - wstał i stanął nad nią z wyciągniętą ręką, żeby pomóc jej wstać. - ostatnio często się przewracasz. - dodał coś co miało być żarcikiem, a tak naprawdę było przypomnieniem jej ostatniej niezręcznej akcji w barze. - szkoda, że tym razem nie masz frytek, zgłodniałem. - od razu pomyślał o jedzeniu i teraz już nie chciało mu się siedzieć w celi, bo poszedłby do maka. - a jeśli zagram z kimś innym i wygram, to wtedy ja będę mistrzem. - popłynął ze swoim myśleniem.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 12:03 am

    nie przejmował się bo dał się złapać nie raz, a ona była nieuchwytna niczym wiatr xd
    - w porządku - chwyciła jego rękę i wstała. stojąc tak na przeciwko i będąc stosunkowo blisko przypomniała sobie, że kiedyś w takich sytuacjach rzucali się na siebie jak napalone dzieciaki, a teraz było dziwnie - najwyraźniej przewracam się w twojej obecności - wzruszyła ramionami i poczuła się niezręcznie myśląc o ostatniej akcji - zamiast frytek mogę ci zaproponować zbitki kurzu - hit menu na tutejszym komisariacie - nie łudź się, to ja zawsze będę mistrzem - popłynęła dalej ze swoim myśleniem.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Nie Maj 09, 2021 12:16 am

    przynajmniej był przyzwyczajony i nie świrował jak inni.
    - tak na ciebie działam? zwalam cię z nóg? - zażartował, ale wtedy też uświadomił sobie, że to żart nie na miejscu i że pierwszy raz od czasu jej wyjazdu są tak blisko siebie, więc odszedł te dwa kroki, żeby usiąść z powrotem na ławeczce i udawać, że nigdy nic się nie stało. - nie jestem aż tak zjarany, żeby to jeść. - oznajmił. gdyby brał to samo co marty to już dawno pałaszowałby te wspaniałe cukierki. - nie możesz być na zawsze mistrzem i nie grać z innymi. co najmniej raz w roku powinien być turniej z aktualnym mistrzem, żeby wyłonić nowego. - i tak sobie płynęli z myśleniem. przynajmniej było na czym się skupić.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 12:26 am

    mógł jakąś książkę dla świeżaków w tej kwestii wydać xd
    - nie zwalasz - odpowiedziała szybko nie zastanawiając się za bardzo nad odpowiedzią. pewnie jeszcze trochę zwalał. ale oszukiwała sama siebie. stanęła na przeciwko ławeczki, na której siedział i oparła się o ścianę - w takim razie tymczasowo możesz zapomnieć o frytkach - utwierdziła go w tym przekonaniu. przypominam, że to szoty receptury andersona tak załatwiły martiego - nie mozesz decydować o zasadach przyznawania mistrzostwa - a to niby marty i peggy prowadzili bezsensowne dyskusje.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Nie Maj 09, 2021 12:31 am

    mógłby! "jak dać się złapać i nie zwariować".
    - okej. - odpowiedział co było w sumie dziwną odpowiedzią, ale przecież nie mógł się obrażać (nawet w żartach) za to, że tak na nią nie działa. to chyba dobrze, że tak na nią nie działał? ona też tak na niego nie działała, ich historia była już historią i teraz mogliby ruszyć dalej i zachowywać się normalnie. anderson nie pił swoich szotów, bo wiedział, że to zabójstwo xd zamiast tego grzecznie pił piwko, kąpał się w winie i jarał skręty. - ale nie mogę o nich zapomnieć, teraz jak już o nich pomyślałem. - wyznał smutno. teraz był najgorszy moment, żeby dopadła go gastrofaza, a jednak. - ja tego nie wymyśliłem, to ogólnie znane zasady mające zastosowanie w większości sportów. - tłumaczył jej. najwyraźniej wszystkie nasze parki opierają swoje związki na bezsensownych dyskusjach.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 12:40 am

    wyczuwam bestseller!
    andersonowi przeszło bo to nie on wyznał jej miłość i uciekł do arfyki z upokorzenia tylko ona. biedna jo czuła że mają jakieś nierozwiązane biznesy, ale że była dobra tylko w doradzaniu koleżankom na temat związków to w swoim przypadku nie potrafiła tego rozwiązać xd
    - musisz bo zaraz ja zacznę o nich myśleć i zjemy się wzajemnie - złapała się za brzuch słysząc jak zaczyna jej burczec. pewnie tylko piła i nic nie jadła - picie piwa na czas to nie sport - zauważyła słusznie jakby nie patrzeć.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Nie Maj 09, 2021 12:49 am

    cała rodzina będzie dumna.
    to, że nie potrafił wyznać jej wtedy miłości wcale nie oznaczało, że nie czuł do niej czegoś! na pewno nie była jakąś przypadkową dziewczyną, z którą przespał się dwa razy, tylko jego przyjaciółką, która jednocześnie bardzo go kręciła. full package. tyle że nie umiał w związki i w tym cały ambaras. no ale minęło już dużo czasu i nie rozgrzebywał tego i chciał, żeby teraz znów mogli być przyjaciółmi, nawet bez przywilejów.
    - sprawdź, może ci jeszcze coś zostało we włosach. - zasugerował. żarciki się go trzymały. a może desperacja? - jeżeli to nie sport to w takim razie nie możesz mieć tytułu mistrza. - jak zostaną na całą noc w celi to pewnie do rana będą o tym dyskutować.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 1:04 am

    to najlepsze co mu wyjdzie xd
    a skoro nie potrafił jej tego powiedzieć to jo o tym nie wiedziała i czuła się jak wykorzystana, przypadkowa dziewczyna i dlatego było pomiędzy nimi niezręcznie! wina andersona! na dodatek jej brat go uwielbiał. to nie polepszało całej sytuacji xd
    - zapewniam, że wyczułabym frytkę w swoich włosach mam węch tropiciela - pochwaliła się choć nie wiem skąd taki wniosek. może rozpoznawała potrawy po zapachu, kolejny skill - nie tylko w sporcie możesz być mistrzem, a co z mistrzami ortografii np? - odbiła piłeczkę. i tak w nieskończoność xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Nie Maj 09, 2021 1:12 am

    oj tam dobra, anderson nie jest nieudacznikiem! jest po prostu trochę nieokrzesany.
    między andersonem a louisem było silniejsze uczucie między andersonem a jo xd dlatego jemu z łatwością wyznawał swoje uczucia, a jej niestety nie. może kiedyś się zjarają i wyjaśnią sobie wszystkie sprawy z przeszłości, a może nie, może jo nigdy się nie dowie ile dla niego znaczyła.
    - następnym razem trzeba pamiętać, żeby wziąć ze sobą frytki we włosach. tak na wszelki wypadek. - wymyślał. nigdy nie wiadomo kiedy dopadnie głód xd anderson i jo byli tacy głodni, a byli jedynymi osobami, które nie próbowały się stąd wydostać i zostaną w areszcie na noc. - ale nie organizuje się zawodów ortografii, w których wybiera się najlepszego mistrza. - wywrócił oczami. mógł tak całą noc, owszem.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by jo wilson Nie Maj 09, 2021 1:16 am

    może była zazdrosna o brata he he. i może sprawy między nimi zostaną zawsze otwartą sprawą, uuu, brzmi groźnie xd
    najwyraźniej nie zależało im na wyjściu stąd bo prowadzili bezsensowne dyskusje, to było ważniejsze - organizuje, mój brat w pierwszej klasie został mistrzem ortografii! - zdradziła, a potem podyskutowali jeszcze chwili i pewnie zostali do rana, aż louis się zmiłował i ich odebrał xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by anderson hurd Nie Maj 09, 2021 1:22 am

    tak, albo dopiero za dwadzieścia lat się dogadają w końcu o co chodziło.
    anderson był tak przyzwyczajony do siedzenia w celi, że po prostu sobie siedział i gadał z jo w najlepsze xd dobrze, że louis się skumał, że anderson nie wrócił do domu i ich rano ogarnął.

    Sponsored content

    CELA NR 4 - JO, ANDERSON Empty Re: CELA NR 4 - JO, ANDERSON

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:33 pm