• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

tunel

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

tunel - Page 3 Empty tunel

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:43 am

First topic message reminder :

tunel - Page 3 14716_kingsway_entrance1_1
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ashley whittemore Sob Maj 15, 2021 11:09 pm

- za czesto - odpowiedziala. ona jednak miala nadzieje, ze tak nie zostanie. w takich sytuacjach jak dzisiaj nie miala nic przeciwko pomocy mu, ale w zwyklych przypadkach gdy jej pokazywal sweet focie to jednak byl dosyc meczacy. - tak, spoznie sie - jej kolezanki pewnie juz byly upite, a ona nie zaznala dzisiaj ani kropli alkoholu. - ale nie na randke, wiec nie musisz ze mna isc - dodala zaraz. - skoro nie chcesz wracac do akademika to moze idz do swojej dziewczyny? - zapodala mu pomysl, ktory jej sie wydawal lepszy niz pojscie z nia na impreze. ashley nawet sie jeszcze nie pogodzila z tym, ze sa przyjaciolmi, a ten juz wyjezdzal z przyjacielska miloscia xd dobrze, ze o tym nie wiedziala bo by musiala sie od niego natychmiast odciac.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ben wonder Sob Maj 15, 2021 11:22 pm

- jesteś po prostu taka kochana! - zaśmiał się i przytulił ją, bo była w tej chwili jego najlepszą psiapsią, która zawsze go wspierała i mu pomagała, sorry. - to gdzie idziesz? - nie zamierzał odpuszczać, był nachalny i nie zdawał sobie sprawy kiedy przeszkadzał ludziom. tym bardziej ashley, która była dla niego tak bliską osobą. - nie chcę iść nigdzie sam. - rozejrzał się naokoło. po tej akcji zaczął bać się własnego cienia. słyszał o tym, że różne niebezpieczne typy grasują po mieście, a on jednak nie był takim badassem na jakiego wyglądał.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ashley whittemore Sob Maj 15, 2021 11:31 pm

zwsztywniala gdy ja przytulil. nie byla przyzwyczajona do takich gestow ze strony takich szczerych osob jak on. w dodatku byla trzezwa, wiec przytulanie sie ciezko jej wychodzilo. niepewnie jednak odwzajemnila uscisk. - no juz - poklepala go po plecach. na szczescie uratowal ja sms i zaraz go od siebie odkleila, po czym spojrzala na telefon. westchnela bo jej znajomi zmienili plan na taki, ktory wcale jej sie nie podobal i teraz nie bylo sensu, zeby do nich dolaczala. szczegolnie z benem u swego boku. - w pozadku. zmiana planow - oznajmila niechetnie.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ben wonder Sob Maj 15, 2021 11:48 pm

- idziemy gdzieś razem? - klasnął w dłonie radośnie. - jednak mogę iść z tobą do znajomych? - ucieszył się. - bo wiesz, raczej głupio by było iść razem do mojej dziewczyny. - dodał jeszcze, żeby mieli jasność co do tego jakie opcje wchodzą w grę.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ashley whittemore Sob Maj 15, 2021 11:55 pm

- ja ide do siebie - odpowiedziala, po czym znowu ruszyla przed siebie. - jesli chcesz to mozesz dolaczyc - laskawie mu pozwolila. byla troche na niego zla bo przez niego zmarnowala okazje na impreze. dobrze ze przynajmniej zawsze moze sobie porobic jakies ladne zdjecia i czas ktory poswiecila na wyszykowanie sie nie zmarnuje sie.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ben wonder Nie Maj 16, 2021 12:09 am

- tak, już idę. - ruszył za nią, ciągle nie odstępował jej na krok. przyczepił się do niej jak rzep i nie zamierzał odpuszczać. - ja nie mogę wrócić do siebie, przynajmniej dopóki nie rozgryzę co dalej. - przyznał. miał tylko nadzieję, że w tym czasie marcus nie zniszczy innych jego rzeczy, ale figurki zdążył przed wyjściem schować głęboko w szafie, żeby współlokator ich nie znalazł. - więc co się stało? czemu nie idziesz tam gdzie miałaś iść? - dopytywał.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by ashley whittemore Nie Maj 16, 2021 12:15 am

to sie wpakowala! nie dosc, ze sie do niej przykleil to w dodatku nie bylo opcji, zeby wrocil do siebie. szkoda, ze nie wiedzieli, ze marcus teraz ma schizy i juz dawno zapomnial o benie. - plany sie zmieniaja - powiedziala z lekka irytacja. na swoich znajomych, na bena, jak i rowniez na siebie za to, ze znow dala sie wkrecic w spedzanie z nim czasu. poszli do niej. jak chcesz dalej grac to zacznij.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by jo wilson Pon Maj 17, 2021 8:28 pm

jakby co po ucieczce od tiffy jo postanowiła się upić jeszcze bardziej. dlatego zahaczyła o alko sklep żeby kupić wino, które prawdopodobnie właśnie finiszowała. była przy tunelu próbując wspiąć się na barierki, ale szło jej kiepsko z koordynacją.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by thomas conway Pon Maj 17, 2021 8:37 pm

wracal jak zwykle z pubu. tym razem wczesniej bo mial jakies prace do dokonczenia w domu. - jo? - zmruzyl oczy by przyjrzec sie dziewczynie. - co ty robisz? zejdz bo jeszcze spadniesz - jaki troskliwy xd zauwazyl, ze trzymala juz prawie pusta butelke. chwycil ja wiec w pasie i przeniosl z barierki na ziemie.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by jo wilson Pon Maj 17, 2021 8:41 pm

pewnie znowu spotkał mary w pubie to uciekł wcześniej, a nie tam jakieś prace do sprawdzenia xd
nie usłyszała swojego imienia i generalnie ignorowała go do momentu, w którym jej nie zdjął stamtąd - eej - jęknęła kiedy stanęła na ziemi, a raczej zachwiała się wypijając ostatnie krople wina i odstawiając butelkę na jakiś murek - właściwie to co tutaj robisz? - zaczęła słodko bełkotać - powinieneś siedzieć w domu czy coś, a nie szlajać się! - zaczęła go opierdzielać za nie wiadomo co.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by thomas conway Pon Maj 17, 2021 8:49 pm

calkiem mozliwe, ze tak wlasnie bylo xd niedlugo bedzie sie musial zamknac w domu by sie spokojnie upic.
westchnal gdy w pelni zorientowal sie w jakim jo jest stanie. zwykle nie zajmowal sie pijanymi dziewczynami, ale jej samej teraz nie mogl zostawic. - to ja powinienem zadac ci to pytanie - zmierzyl ja wzrokiem. - chodz, odprowadze cie do domu - czekal az mu powie w ktora strone ma isc xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by jo wilson Pon Maj 17, 2021 8:52 pm

jo cały czas oferowała mu swoje usługi a on ją olał. chociaż w takim stanie byłoby ciężko.
pewnie sam nie raz był w takim stanie xd zaczęła podskakiwać w miejscu, a kiedy usłyszała słowo domu wskazała palcem w którą stronę mają iść - nic mi nie jest, nie musisz mnie odprowadzać - ale wtedy podskoczyła felernie i wylądowała tyłkiem na ulicy. przynajmniej nie obrzygała mu butów jak marcus.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by thomas conway Pon Maj 17, 2021 9:02 pm

na razie jakos znosil mary, ale moze jak sie pozadnie zdenerwuje to ja jednak zatrudni.
na pewno byl i dlatego wiedzial jak wazne teraz bylo odstawienie ja do domu. - nie musze, ale chce - ruszyl w kierunku, ktory wskazywala. zaraz sie jednak zatrzymal i spojrzal na nia. - ostroznie - chwycil ja pod pache i podniosl, po czym znow zaczal isc przed siebie. dalej ja trzymal.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by jo wilson Pon Maj 17, 2021 9:05 pm

wtedy jo kupi sobie nunczako xd
pewnie nie spodziewała się, że ją tak chwyci. troche brutalnie z nią postępował, ale w sumie czasami tak trzeba z pijanymi - to twój sposób na podryw? - zaśmiała się tocząc powoli za nim. pewnie aż się jej buty porozwiązywały. dobrze, że thomas nie tracił jednak cierpliwości ;x
mary donaldson

mary donaldson

nowy jork
pedagog
crazy ex girlfriend
30

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by mary donaldson Pon Maj 17, 2021 9:07 pm

skoro uciekł przed mary z baru, to ona oczywiście podążyła za nim i teraz zobaczyła go obejmującego jakąś inną dziewczynę! nie zareagowała, obserwowała ich chwilę z daleka, ale zachowała w głowie ten mentalny obraz i zapamiętała twarz tej zdziry, jeszcze ją dopadnie! poleciała do gigi przygotować nowy plan.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by thomas conway Pon Maj 17, 2021 9:11 pm

nie byl zbycz czula osoba, wiec nie mial zamiaru cackac sie z jo. pomimo tego, ze ja lubil. gdyby jej nie lubil to pewnie by ja zostawil i pozwolil by ktos inny ja zbieral. - nie podrywam cie - zapewnil ja. nie zwrocil uwagi na jej rozwiazane buty. nie mial zamiaru tracic czasu na takie duperele. trzymal ja, wiec nie pozwoli jej sie wywrocic.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by jo wilson Pon Maj 17, 2021 9:20 pm

mary stalkerka xd
- jesteś pewien? - zapytała spoglądając na niego. widziała różne rodzaje podrywów więc wolała się dopytać. ostatnio całowała się z tyloma chłopakami ze była jakaś narwana w tych kwestiach, ups. zazwyczaj był bardziej zabawny.... teraz był stanowczy i poważny. może nawet to ją kręciło i będzie jej się śnił po nocach.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by thomas conway Pon Maj 17, 2021 9:35 pm

jak zwykle xd
- tak - odpowiedzial krotko. nie mial zamiaru z nia dyskutowac gdy byla w takim stanie. pewnie z nim tez sie chciala calowac i dlatego tak go wypytywala czy ja podrywa. moze czesciej powinien byc bardziej stanowczy przy niej. jeszcze miescila sie w grupie wiekowej jaka lubil. odprowadzil ja prosto pod dom i upewnil sie, ze do niego weszla, a potem poszedl do siebie.
rory delamain

rory delamain

lyon
medycyna
babyface
24

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by rory delamain Nie Maj 23, 2021 3:36 pm

uzupełniał zapasy u swojego dostawcy i wracał właśnie do akademika ;x
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by nari yoon Nie Maj 23, 2021 3:39 pm

nari udalo sie pozbyc siostry na cale popoludnie I teraz wracala po odprowadzeniu jej na playdate. nie lubila chodzic tunelami, wiec przyspieszyla kroku by jak najszybciej z niego wyjsc.
rory delamain

rory delamain

lyon
medycyna
babyface
24

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by rory delamain Nie Maj 23, 2021 3:44 pm

rory szedł za nią i pewnie to jego się przestraszyła. on jednak nie był zbytnio zainteresowany napadaniem kogokolwiek dlatego przyśpieszył kroku i chciał ją wyminąć. niefortunnie jednak szturchnął ją ramieniem wyprzedzając przez co z kieszeni bluzy wypadła mu garść zafoliowanych tabletek - kurwa - syknął kucając, rozglądając się wokół czy nikt nie widzi i schował je ponownie.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by nari yoon Nie Maj 23, 2021 3:55 pm

nari za to myslala, ze rory chce ja zaatakowac. szla jak najszybciej umiala, ale to I tak nic nie dalo bo on szedl jeszcze szybciej. w glowie zaczela juz wymyslac sobie plan dzialania. byla gotowa wydlubac mu oczy. dobrze, ze miala takie dlugie paznokcie. wlozyla reke do torebki, a gdy ja szturnal to psiknela mu w twarz lakierem do wlosow.
rory delamain

rory delamain

lyon
medycyna
babyface
24

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by rory delamain Nie Maj 23, 2021 4:04 pm

pierwsze posty nari i już atakuje moje postaci xd
biedny rory, po prostu podnosił dragi, a kiedy wstawał dostał lakierem po oczach. czego kompletnie się nie spodziewał.... - auć, auć! - zaczął przecierać oczy, ale to tylko pogorszyło jego stan. klapnął na ziemię tyłkiem - co jest kurwa?! - warknął wachlując sobie oczy.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by nari yoon Nie Maj 23, 2021 4:17 pm

haha musi ustalic swoje miejsce w hierarchi xd
nari tego za bardzo nie przemyslala I dopiero teraz stwierdzila, ze calkiem mozliwe iz Rory wcale nie chcial jej porwac. no ale coz.. w takich sytuacjach trzeba dmuchac na zimne! - myslalam, ze chcesz mnie zaatakowac! - powiedziala w swojej obronie. wyciagnela mokre chusteczki z torebki I kucnela przy nim. - masz - chwycila jego reke I wreczyla mu chusteczke. zaraz jednak wlaczyl sie jej instynkt macierzynski I sama zaczela wycierac jego oczy.
rory delamain

rory delamain

lyon
medycyna
babyface
24

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by rory delamain Nie Maj 23, 2021 4:23 pm

już jest agresywna xd
pewnie miał się na nią już wydrzeć i zmieszać z błotem bo był mocno wkurwiony, ale zaraz kucnęła obok i zaczęła mu wycierać oczy. te chusteczki na pewno przyniosły mu ulgę choć pewnie oczy miał tak czerwone jakby wypalił kilogram marihuany - nie każdy facet idący za dziewczyną chce ją zaatakować - odparł w końcu na jej tłumaczenia.

Sponsored content

tunel - Page 3 Empty Re: tunel

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» Tunel
» tunel

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:43 am