liam

    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty liam

    Pisanie by liam gallagher Pon Maj 03, 2021 6:16 pm

    liam Ideas-to-decorate-the-room-with-Scandinavian-style-4-720x334
    liam Checkerboard-floor-scandinavian-kitchen
    liam Bedroom-design-in-Scandinavian-style-Bright-pillows-plaids-carpets-909x606


    Ostatnio zmieniony przez liam gallagher dnia Sob Paź 16, 2021 11:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 10:52 pm

    ok lol. spodziewałam się innego mieszkania ale najwyraźniej dałam takie xd przyjechali do niego do domu - wejdź, rozgość się. zaraz zrobię nam jakiegoś fajnego drinka - zrzucił buty i kurtkę i poszedł do kuchni.
    jake halpin.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sob Paź 16, 2021 10:57 pm

    hahhhahahahahahhahahaha, sorry. mozesz zmienić jak czujesz że to nie to! xd
    zdjęła z siebie płaszczyk i buty, a potem rozejrzała się po mieszkaniu i faktycznie rozgościła siadając na sofie. zawsze była ciekawa wchodząc do nowego miejsca - chyba nigdy nie byłam u ciebie - przyznała. a przewijała się przez wiele imprez z zielonymi mimo wszystko!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 11:02 pm

    dobra, whatever xd muszę to potem zmienić bo nie pasuje mi do niego ta chata.
    jak zrobił im dobre drinki, usiadł sobie na kanapie przy dani i podał jej jednego z nich - to prawda, nie byłaś tutaj nigdy. zazwyczaj spotykaliśmy się u andersona i louisa w mieszkaniu - zgodził się z nią - to co, za spotkanie? - zaproponował.
    jake się podoba? xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sob Paź 16, 2021 11:08 pm

    zbyt biała? xd ma długie włosy jak hector xd
    chwyciła drinka i upiła kilka łyków - byłeś u nich po remoncie? - zapytała. sama jeszcze nie dotarła tam bo miała kilka małych wpadek, albo wypadków. dotrze kiedyś! - za spotkanie - stuknęła jego szklaneczką o swoją, a potem wstała i otworzyła drzwi wychodząc na balkon. czuła się jak u siebie hehehhehe - masz taki duży balkon! - zachwyciła się wychodząc na zewnątrz. ona pewnie miała klitkę xd
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 11:13 pm

    gdzie on ma długie włosy? on ma średniej długości włosy przecież! hector ma dłuższe - https://www.vanityteen.com/wp-content/uploads/2016/12/exclusive-vanity-teen-FW16-menswear-magazine-Mikey-whyte16-683x1024.jpg no kaman xd
    teraz już pasuje!
    - byłem, oczywiście że byłem. anderson i louis mnie tam do siebie zaprosili, zaliczyłem już imprezę - zaśmiał się a potem patrzył jak wyszła na jego balkon - owszem, nie jest źle jeżeli chodzi o balkon, podoba mi się widok z okna - podszedł do niej i stanął obok.


    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sob Paź 16, 2021 11:17 pm

    dla mnie za długie sorry xd
    hahahha, nawet nie zauważyłam że zmieniłaś, dobrze że mówisz!
    - na tą imprezę? - zaśmiała się - nie dotarłam tam bo coś mnie zatrzymało - rozesmiała się, miała oczywiście na myśli mały wypadek i pobyt w szpitalu! próbowała jednak traktować to żartobliwie - ten widok z okna? - wskazała na jakąś starszą panią śpiącą przed tv.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 11:23 pm

    wtf jakie ty masz wymagania co do włosów xd lucek ma długie. patrick też xd 
    - nie ten, ej nie bądź taka zabawna hurd - zaśmiał się z niej i stanął za nią, żeby skierować jej głowę na odpowiedni widok z jego balkonu - spójrz tylko jak tu ładnie - nadal się od niej nie odsunął.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sob Paź 16, 2021 11:26 pm

    krótsze mają xd
    pewnie miał widok na jakiś ładny park i wtedy dopiero to dostrzegła! - każdy widzi co chce - oznajmiła luźnym, rozbawionym głosem - ale masz rację - odwróciła się do niego i oparła o barierkę - całkiem tu ładnie - przyznała z uśmiechem.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 11:31 pm

    lol xd to tylko włosy XDDDDDDDD 
    - najwyraźniej tak, każdy widzi to co tylko chce - zgodził sie z nią a potem jak się odwróciła, przyglądał się jej przez chwilę. - bardzo ładne te widoki - nachylił się nad nią żeby ją pocałować i to zrobił. ups.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sob Paź 16, 2021 11:41 pm

    dla mnie to dużo xd
    - i każdy ma do tego prawo - odpowiedziała na jego słowa. patrzyła na niego chwilę nic nie mówią i kiedy ją pocałował w zasadzie nie protestowała. była teraz w dziwnym miejscu w życiu i chyba potrzebowała jakiejś znanej twarzy która okaże jej trochę czułości - podobają ci się? - zapytała odrywając się od niego na chwilę pytając o widoki, w zasadzie o siebie.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 11:45 pm

    przynajmniej wiem już dlaczego nie lubisz hectora xd 
    - owszem każdy ma do tego prawo - zgodził się znów zanim się pocałowali, robili to przez dłuższy czas, jednak się musieli od siebie oderwać. - mhm, takie widoki bardzo mi się podobają - anderson go naprawdę zabije ale nic nie poradził na to że trochę leciał jednak na dani.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sob Paź 16, 2021 11:52 pm

    tylko eve go nie lubi xd
    dani na pewno było miło. przynajmniej teraz robiła to z własnej woli, a nie po pijaku jak z isaaciem, którego imienia nawet nie poznała. dani najbardziej puszczalska wśród niebieskich - i dopiero teraz mówisz? - odpowiedziała żartobliwie bo jednak był kumplem andersona i nie potrafiła się na niego po prostu rzucić. długo jednak to nie trwało zanim wróciła do całowania liama.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sob Paź 16, 2021 11:58 pm

    ta mhm xd mam dosłownie takie same włosy jak hector xd 
    nie przeszkadzało mu to teraz że dani się na niego rzuciła, zgarnął ją więc z balkonu i zaprowadził do swojego pokoju, a właściwie to ją przeniósł bo ją wziął sobie na ręce. jak już tam się znaleźli, musiał się upewnić czego właściwie chcą. położył ją na łóżku delikatnie i zaraz znalazł się nad nią - mógłbym cię oglądać codziennie - przyznał szczerze i wrócił do jej całowania.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Nie Paź 17, 2021 12:06 am

    nie wiem o co ci chodzi. ja mam super długie aktualnie xd
    a jej nie przeszkadzało to, że przeniósł ją do sypialni. czuła się pewniej niż ostatnio. leżała pod nim nieco zaczerwieniona, podjarana, z przyśpieszonym oddechem - liaaaam - zaśmiała się na jego słowa krótko i chwyciła się za zaczerwienione policzki bo żaden kolega andersona nigdy tak jej nie powiedział. zaraz chwciła go pewnie i przyciągnęła do siebie i wtedy znów się całowali. to było dla niej cos nowego bo z żadnym kolegą brata nie doszła tak daleko!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Nie Paź 17, 2021 12:10 am

    co się czepiasz włosów w takim razie xd 
    widział jak się czerwieni, jednak uznał to za super urocze i kochane! podobało mu się kiedy dziewczyna była taka nie do końca pewna siebie i się trochę wstydziła. skoro nie protestowała, wsunął jej dłonie pod koszulkę, delikatnie i powoli aż do piersi na których przystanął i zaczął je masować. musial się domyślać ile mu dani pozwoli a ile nie.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Nie Paź 17, 2021 12:20 am

    bo tak mam!
    bo dani wbrew pozorom nie była taką super pewną siebie dziewczyną. trochę zmieniała się pod wpływem gabriela i wtedy stawała się zupełnie inną dziewczyną, ale tylko on na nią tak działa (przez co też taka ją do niego ciągnęło). przez chwilę czuła się dziwnie kiedy liam dotknął jej piersi i była gotowa posunąć się dalej. ale wtedy przypomniała sobie jak zabroniła andersonowi jakichkolwiek relacji z ruby więc chwyciła dłoń liama - nie mogę - mruknęła niezbyt zadowolonym głosem bo jednak była podniecona, ale z drugiej strony musiała być konsekwentna. wysunęła się spod niego i musnęła jego usta - muszę iść - odparła nieco zdezorientowana. uciekła do salonu chwytając torebkę, zarzuciła płaszczyk, włożyła buty i uciekła zostawiając go napalonego!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Nie Paź 17, 2021 12:23 am

    został sam i zdezorientowany xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 9:49 pm

    piła wino z koleżankami, ale potem stwierdziła, że doskonałym pomysłem będzie odwiedzenie liama wraz z butelką wina. musiała zapomnieć o gabrielowych ekscesach! więc pukała do jego drzwi.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 9:52 pm

    liam akurat dobrze, że siedział sobie w domu, bo tak to by go nie zastała wcale xd dość często wychodził ze znajomymi, ale tym razem siedział i czytał książkę. wstał i otworzył drzwi - danielle? cześć - przywitał się z nią zaskoczony - wejdź - zaprosił ją do środka.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 9:59 pm

    to najwyżej pocałowałaby klamkę, trudno! miała szczęście. może wyczuwała po wróżbach z raven kto kiedy był w domu he he. był zaskoczony, bo ostatnio jak tu była to się na nią dziko rzucił! - tak, danielle - zaśmiała się - cześć - przekroczyła próg jego mieszkania i wcisnęła mu wino - nie przeszkadzam? - dopytała bo jednak była kulturalna.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 10:03 pm

    - nie, nie przeszkadzasz, wejdź - nie miał żadnych planów. wziął od niej to wino i poszedł do kuchni, od razu po kieliszki żeby im to wino nalać - rozgość się - rzucił z kuchni, żeby weszła do salonu, znała przecież już układ jego mieszkania. tym razem nie zamierzał się na nią rzucać! co to to nie. był grzecznym chłopcem.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 10:10 pm

    no jasne, że znała rozkład jego mieszkania. weszła do środka i pewnie zaraz zaczęła się przyglądać widoczkom z okna, pamiętam że ostatnio jak tu grałyśmy to pisałyśmy o widoczkach i były niezmienne zapewne więc dalej można było je podziwiać - dawno się nie widzieliśmy - zauważyła. on nie musiał się rzucać xd
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 10:14 pm

    tak było, całowali się u niego na balkonie. miał jakieś super widoki z okien mieszkania, dlatego też lubi tutaj porankami oglądać co się dzieje na zewnątrz podczas picia kawy. wyszedł z kuchni i podszedł do niej, żeby podać jej kieliszek - proszę. tak, to prawda, ostatnio chyba na imprezie o ile dobrze pamiętam - napił się wina. on nie, ale czy ona wytrzyma xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 10:19 pm

    dobrze pamiętałam! fajnie, że miał takie widoki i mógł pić kawkę, albo bajerować na nie laski!
    chwyciła kieliszek i usmiechnęła się - no właśnie, widujemy się zdecydowanie za rzadko, to pewnie dlatego że więcej czasu spędzasz z moim bratem - wytknęła mu i zaraz napiła się wina. no właśnie!

    Sponsored content

    liam Empty Re: liam

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 5:12 pm