liam

    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty liam

    Pisanie by liam gallagher Pon Maj 03, 2021 6:16 pm

    First topic message reminder :

    liam - Page 2 Ideas-to-decorate-the-room-with-Scandinavian-style-4-720x334
    liam - Page 2 Checkerboard-floor-scandinavian-kitchen
    liam - Page 2 Bedroom-design-in-Scandinavian-style-Bright-pillows-plaids-carpets-909x606


    Ostatnio zmieniony przez liam gallagher dnia Sob Paź 16, 2021 11:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 10:22 pm

    perfekcyjna pamięć! cholera wie kogo on tam bajerował na te widoki w mieszkaniu, pewnie rzadko przyprowadzał dziewczyny tutaj do siebie, bo wolał chodzić do nich albo do panów. mieszkanie było jego oazą spokoju - chciałabyś się częściej ze mną widywać? - zaśmiał się, bo pierwszy raz słyszał takie rzeczy od danielle - owszem, spędzam czas z twoim bratem ale bez przesady - zgodził się z nią, ale dodał swoje obiekcje.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 10:26 pm

    hahahahaha, nie chciał żeby ktokolwiek wiedział gdzie mieszkał! ale danielle wiedziała, nie za dobrze dla niego xd
    - dlaczego nie? - odstawiła kieliszek na stolik - wyglądasz na najbardziej ogarniętego ze znajomych andersona - przyznała szczerze. chyba nie znała za dobrze louisa, albo go -praktycznie nie znała! - ty masz swoje obserwacje, a ja swoje - usiadła na kanapie spoglądając na niego. najwyraźniej bardzo chciała skupić sie na kimś innym żeby nie myśleć o gabrielu!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 10:30 pm

    danielle była jego kumpelą, mogła do niego wpadać kiedy sobie chciała xd nie była na pewno jedną z lasek/panów na jedną noc, bo takie relacje głównie zawiązywał liam.
    - mamy jeszcze bardziej ogarniętego kumpla, ma na imię louis. jest jego współlokatorem - zaśmiał się i usiadł sobie obok niej, popijając w spokoju wino - co tam u ciebie słychać w ogóle? - zagaił, skoro już do niego przyszła.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 10:36 pm

    plus siostrą kumpla! ale faktycznie nie roztaczała aury bycia dziewczyną na jedną noc xd
    - znam louisa, trochę - ale nie na tyle żeby wiedzieć że jest ogarnięty. szczególnie ruchając rosie nie wydawał się ogarnięty i trzeźwo myślacy! - u mnie? - zaśmiała się. to było zbyt skomplikowane żeby opowiadała co u niej - w porządku - odpowiedziała więc krótko, a potem poklepała go kolanie. tak, zaczepiała go - a gdzie choinka? i duch świąt? - bo pewnie jeszcze jej nie miał. w sumie mało ją to obchodziło bo w tym roku ducha świat też u niej nie bylo.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 10:42 pm

    szanował ją w dodatku. no i sióstr kumpli się nie rusza.
    ruchał rosie bo mu się podobało i jemu też się coś z życia należy! louis zazwyczaj był ogarnięty, liam w miarę też, bardzo dobrze im się zapewne razem współpracowało - mhm, no tak. nie musisz go znać - machnął ręką. liam nie wiedział również, że louis i dani mieli wspólną znajomą xd ale nadal się słabo znali. rozejrzał się po mieszkaniu - choinkę tradycyjnie ubiorę na dzień przed wigilią a światełka i ozdoby prawdopodobnie jutro - powiedział ale to chyba nie miało żadnego znaczenia dla niej. ja też jeszcze nie mam ani choinki ani niczego, więc jemu też się nie spieszyło.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 10:48 pm

    niby tak xd ale wiadomo, że ta zasada nie istnieje tak na prawdę xd
    louis niby miał wyrzuty sumienia, że zdradził tiffy, a potem ruchał rosie. nie różnił się niczym od nico hehehehehe.
    no tak, peggy go znała dobrze. najwyraźniej uznała, że nie muszą wspólnie zacieśniać więzi - szkoda, że nie ma dzisiaj światełek, na pewno ładnie by się prezentowały - przyznała. u mnie już wszystko od mikołajek zawieszone xd jasne, że nie miało znaczenia bo za chwilę dani pochyliła się w jego kierunku i pocałowała. tak na prawdę chciała to zrobić od wejścia żeby było jej lepiej, ale powstrzymywała się! spojrzała na niego niepewnie kiedy się oderwała.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 10:56 pm

    hahahah może istnieje a może i nie!
    louis i nico to są dwie różne sytuacje. on nie poszedł do łóżka z rosie, kiedy był w związku z tiffy tylko ledwie się z rosie całowali a nico no to poszedł od razu do łóżka z leah!
    o matko, ja nigdy nie mam czasu na te pierdoły świąteczne, dopiero w poniedziałek mam czas bo mam wolne! jak ja nawet w wigilię pracuje...
    miał coś powiedzieć na temat światełek kiedy ta nagle go pocałowała - a to za co? - zapytał niepewnie, bo się chyba już zgubił w ich relacjach. raz go odtrącała, raz traktowała jak kumpla a teraz go całowała.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 10:59 pm

    niby tak, ale nico przynajmniej powiedział o tym faye, a louis próbował to ukryć hehehehhe. taki sam chujek jak nico xd
    ja mam w wigilie wolne hehehehe, a we wtorek jade lepić pierogi!
    dani też się gubiła w relacjach, ale teraz była zdeterminowana żeby zapomnieć o księciu - po prostu, czy to źle? - zapytała dalej patrząc na niego - nie powinnam? - zapytała choć pewnie ciągle była blisko.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 11:03 pm

    louis nie zdążył, bo mnie ubiegła karola xd więc nico ma większe szanse na wybaczenie niż louis na to wychodzi.
    a weź, do mnie pierogi przyjadą, hehe, ale zazdro i tak.
    była zdeterminowana, więc wykorzystywała relacje z liamem do zapomnienia, nie ma co xd nie odsunął się od niej, nie odepchnął jej od siebie - nie, to nie źle, po prostu mnie zaskoczyłaś - wytłumaczył jej łagodnie - nie wiem czy powinniśmy - zawahał się ale za chwilę sam ją pocałował.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 11:10 pm

    hahahahahaha, no jasne. to nie wina louisa xd
    no mam trochę więcej czasu! teraz też siedzę chora więc w ogóle.
    nie powinien narzekać skoro lubił przygody i taką przygodą mogła być dani. ona szukała lekarstwa!
    - powinniśmy - powiedziała słysząc jego zwątpienie, a potem usiadła na nim okrakiem. uznała, że nie ma co gadać tylko trzeba działać. gadaniem i byciem porządną ostatnio niczego nie załatwiła więc szukała innego rozwiązania. zaczęła go całować pewniej i namiętniej!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 11:14 pm

    no co xdddd przynajmniej rosie i louis wiedzieli swoje! nico z faye niczego tak de facto między sobą nie ustalili. peszek.
    dani nie wyglądała ani nie zachowywała się jak przygoda na jedną noc. ale skoro już na nim teraz wylądowała, nie opierał się jej pocałunkom ani jej samej - mhm - wymamrotał tylko pomiędzy pocałunkami, dobierając się już do jej ciuchów, żeby się ich pozbyć. tym razem liczył na to, że mu się uda ją zaliczyć a nie że się przestraszy i sobie pójdzie.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 11:21 pm

    bo nico chodził zbyt zjarany ups!
    no bo dani nie miała w zwyczaju bycia przygoda na jedną noc! ale teraz stwierdziła, że to najlepszy pomysł! bo jak wcześniej była crazy dani to nie zadziałało, może slutty dani zadziała xd
    skoro się nie opierał i on to na pewno była pewniejsza w swoich działaniach! zdjęła z niego koszulkę, a kiedy już byli częściowo rozebrani to zaproponowała - chodźmy do sypialni - i pewnie tam ją zaniósł!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by liam gallagher Sro Gru 15, 2021 11:24 pm

    ciekawe co musiałoby nim wstrząsnąć żeby przestał jarać i żeby coś ustalili w końcu xd
    crazy dani jest najlepsza! slutty dani się aktywowała, ciekawe kogo jeszcze przeleci z kumpli brata, ma ich sporo na liście - tak - mruknął zgadzając się z nią i zaniósł ją do swojej sypialni, gdzie zadziała się tym razem cała magia. a czy dani uciekła od razu czy została na noc, pozostawiam tobie!
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by danielle hurd Sro Gru 15, 2021 11:27 pm

    tego nie wie nikt xd
    dani została na noc, ale nad ranem się zmyła żeby uniknąć niezręcznego poranka!

    Sponsored content

    liam - Page 2 Empty Re: liam

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 6:34 pm