downtown acapulco

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    downtown acapulco - Page 2 Empty downtown acapulco

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 12:51 am

    First topic message reminder :

    downtown acapulco - Page 2 Mixed-shopping-residential-street-downtown-old-acapulco-mexico-acapulco-mexico-november-old-downtown-mixed-business-195512940
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marcus hurd Czw Cze 03, 2021 7:09 pm

    musieli by tu przyjechac hehe. chociaz mieli pewnie jude sie upewnil, zeby mieli kontakt z hotelem i dzwonilby do nich.
    - z kim? - zmarszczyl brwi, po czym spojrzal w jej telefon. wywrocil oczami bo nie podowal mu sie wcale ten ksiaze. - niech ci bedzie - zgodzil sie ale tylko dlatego, ze teraz myslal o dani wloczacego sie z jakims typkiem. zgodzil sie wrocic do hotelu, bo musial sie odswiezyc na impreze. po drodze wypil te piwa.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 6:15 pm

    zwiedzał sobie acapulco, łażąc totalnie bez celu. szukał inspiracji na kolejne strony komiksu, więc robił mnóstwo zdjęć.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 6:20 pm

    co te twoje postacie ze zdjęciami albo rowerami xd
    marty kupił sobie dmuchanego delfina, tak jak są na zdjęciu z lewej i szedł z nim na plażę - jaaaake - zamachał do niego bo szukał kompana najwyraźniej - chcesz iść ze mną wypróbować mój nowy nabytek? - wskazał na delfina.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 6:23 pm

    no co ja poradzę! mają takie mało kreatywne hobby.
    jake wczoraj siedział do nocy i tłumaczył chłopakowi maud co ma zrobić żeby ją zadowolić, nie wiem czy czytałaś xd na dodatek pomyślał, że jakby maud i marty się przespali to i tak by ich mu nie wydał, taki wierny z niego kolega. pomachał do niego z daleka - siema marty - przywitał się, chowając telefon do kieszeni spodni - okej, w sumie to czemu nie. gdzie kupiłeś to cudo? - zapytał poprawiając okulary na nosie.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 6:30 pm

    hahahhaha xd
    cos czytałam, ale jeszcze wszystkiego nie nadrobiłam ;x
    jakie jaki dobry kolega! maud i marty w zasadzie i tak sypiali regularnie więc jake na pewno i o tym wiedział. i nie ostrzegł biednego benka! - tam - wskazał na mały straganik i pomachał do pani którą zanudził na śmierć swoimi opowieściami i jeszcze targował się o tego delfina - myslisz, że wytrzyma duże fale? - spojrzał na niego. widziałam w ogóle gre leila louis w której obstawiali że marty pierwszy bedzie ojcem bo nie ogarnia heheehehee, a marty się doskonale pilnował.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 6:35 pm

    w sensie jakby ich tutaj w pokoju nakrył to by benowi nic nie powiedział bo po co xd wolał ich kryć, bo wiedział, ze maud i tak jest jaka jest. na dodatek louis obstawiał maud! więc coś jest na rzeczy. spojrzał w kierunku straganiku - widziałem tą panią, parę razy obok niej przechodziłem ale nie miała dla mnie niczego interesującego więc nie skorzystałem - zaśmiał się - przekonajmy się w takim razie! plaża jest gdzieś... tam? - rozejrzał się w którym kierunku powinni iść ale nie wiedział, bo właściwie trafił tu przypadkowo.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 6:44 pm

    jednak na razie maud i marty zajmowali się czymś innym więc nie grozi to żadną wpadką xd
    - bo pewnie nie wszedłeś głębiej, tylko oglądałeś to co jest wystawione - zaśmiał się - w środku miała nawet jakieś dziwne afrodyzjaki na dziewczyny, może warte wypróbowania - poklepał go po plecach. skąd miał wiedzieć, ze jake radził sobie doskonale bez afrodyzjaków - tam! - wskazał pewnie bo w przeciwieństwie do andersona czy leili nie gubił sie xd
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 6:49 pm

    na razie xd ciekawe czy na wyjeździe już zdążyli wylądować w łóżku bez naszej wiedzy.
    - dobra, to idziemy tam - zaczęli iść we wskazane przez martiego miejsce - jak w ogóle wycieczka? - zapytał zainteresowany - bo ja na razie albo imprezuję, albo tłumaczę koledze jak się powinno traktować dziewczyny w łóżku - rozłożył bezradnie ręce. nie zamierzał mówić martiemu, że chodziło o chłopaka maud, bo po co o tym mówić. nie chciało mu się xd - nie zamierzam kupować afrodyzjaków! nie jestem sierotą - pokazał mu język, bardzo dorośle.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 7:03 pm

    że niby nasze postacie żyją własnym życiem? może xd
    ruszyli zatem w kierunku plaży i faktycznie to był kierunek gdzie byla plaża! - hmmm - zamyślił sie nad swoimi wrażeniami z wycieczki - wypiłem do tej pory dużo alkoholu, jadłem nie płacąc i wdałem się w bójkę - przyznał - więc nieźle - zaśmiał się zaraz i zaraz objął go pocieszająco ramieniem - spokojnie, jeszcze na tej wycieczce przygruchasz sobie jakąś dziewczynę - bo myślał, że narzeka ze tylko imprezuje albo tłumaczy jakieś dziwne rzeczy xd
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 7:09 pm

    obstawiam, że tak xd
    - wdałeś się w bójkę? maaarty - pokręcił z niedowierzaniem głową - ty i bójki? to do ciebie totalnie nie pasuje - zauważył rozbawiony - ej ej, moment moment. przespałem się ostatnio z ashley - zaznaczył, bo nie chciał wyjść na totalnego frajera - a poza tym z jakąś kelnerką i z jakąś przypadkową laską z klubu do którego poszedłem się uchlać i dobrze zabawić. a ty? przespałeś się z kimś ciekawym? - uwielbiał najwidoczniej plotkować xd - może z maud? - zażartował a potem poklepał go po ramieniu.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 7:12 pm

    ech.
    - czasami sie zdarza - zasmiał się - poza tym to nie ja zacząłem - zaraz się zaczął tłumaczyć. choć faktem było że troche on zaczął i był zazdrosny, no ale nie chciał wdawać się w szczegóły bo nie chciał zajmować sobie głowy peggy skoro ta i tak miała go gdzieś, przynajmniej jemu się tak wydawało! przystanął i zaczął mu bić powoli brawo - no pięknie, jaki z ciebie lowelas jake - pewnie wszyscy w paczce śmieszkowali z jego friendzonów - z nikim nie spałem - uniósł ręce w geście niewinności, nawet delfin spod pachy mu wypadł - jestem niewinny - jasne xd
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 7:17 pm

    tak ech.
    - nie ty zacząłeś? nie bij się więcej bo to szkodzi na tą twoją ładną buźkę - zrobił gest dookoła jego twarzy a potem złapał za delfina i walnął go nim w głowę - spierdalaj singleton. może i nie jestem kandydatem do związków ale przynajmniej się z kimś rucham - walnął go znów w głowę. dobrze, że delfin był miękki - mhm, wszyscy wiemy że sypiasz z maud. no weź powiedz kogo zaliczyłeś! jestem ciekawy! ja ci powiedziałem - wytknął mu to od razu.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 7:32 pm

    - nie szkodzi wcale, zobacz mam kilka blizn, na przykład o tu! - wskazał na bliznę pod brwią. zaśmiał się kiedy dostał delfinem - tak, tak wiemy, jesteś wytrwanym ruchaczem - pokiwał głową. już się z niego nie śmiał bo zaraz by się obraził a nie potrzebował więcej kłótni i bójek - z nikim, szukam tutaj zen - złożył ręce jak do modlitwy i zamknął oczy udając że słucha swojego wewnętrznego głosu.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by jake griffith Nie Cze 06, 2021 7:35 pm

    popukał się w czoło jak pokazał mu te blizny na twarzy - następnym razem po prostu weź się i opanuj a nie bijesz niewinnych ludzi - poklepał go po ramieniu. jake jakoś średnio nadawał się do bójek, z resztą on się nigdy z nikim nie kłócił - oj weź się odwal no naprawdę. przyjechałem tutaj się bawić a nie zastanawiać nad robotą czy nad studiami to korzystam - tachał dalej tego delfina - uważaj bo uwierzę - nie wierzył, że marty nikogo nie zaciągnął do łóżka! - idziesz czy nie - zapytał ciągnąc go za sobą.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by marty singleton Nie Cze 06, 2021 7:37 pm

    - on wcale nie był niewinny! - wyrwał mu tego delfina i polecieli na plażę a marty dalej mu wmawiał że nie miał żadnych podbojów!

    Sponsored content

    downtown acapulco - Page 2 Empty Re: downtown acapulco

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:18 pm