murek na papieroska

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    murek na papieroska - Page 2 Empty murek na papieroska

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 10:35 am

    First topic message reminder :

    murek na papieroska - Page 2 80_Murek_Albero
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by jake griffith Nie Lip 18, 2021 10:00 pm

    no pewnie, że prosty.
    przeczytałam palący ją jake i się zastanawiałam o co chodzi xd - ja! - wskazał na siebie a potem podrapał się po policzku - no, mieszkam sam, a co? - zapytał zainteresowany.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by vicky anderson Nie Lip 18, 2021 10:02 pm

    ha ha, zawsze czytasz jakieś dziwne rzeczy i sie dziwisz!
    wyprostowała się żeby prezentować sie jak najlepiej, ale troche się chwiała bo za dużo wypiła - szukam tymczasowego miejsca zamieszkania - wytłumaczyła od razu i bez ogródek.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by jake griffith Nie Lip 18, 2021 10:05 pm

    no wiesz, kiedyś konora usadowiłam na ciągu wydarzeń bo nie przeczytałam posta własnego...xd
    - okej - pokiwał głową ze zrozumieniem - i rozumiem, że chciałabyś się do mnie przeprowadzić na jakiś czas? o jakim czasie w ogóle mówimy? - dopytał żeby zrozumieć sytuację.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by vicky anderson Nie Lip 18, 2021 10:15 pm

    zdarza się, ja czesto nie ogarniam!
    - więęęć sytuacja wygląda tak - zaczęła opowiadać bo była pijana a najwyraźniej przed nim nie wstydziła się czegokolwiek powiedzieć bo był w friendzonie xd - pokłóciłam się z bratem, uznał mnie za upierdliwą i puszczalską - wytłumaczyła - ale nie jestem puszczalska bo jestem dziewicą - jako jedynemu się przyznała wow - więc chwile zostałam u summer, która już nie jest moją przyjaciółką, potem u raven i augusta, ale mnie wywalili bo nie mogli swobodnie się pieprzyć, a na końcu u archiego dla którego jestem najwyraźniej jedyną nieruchalną dziewczyną na świecie - wymieniała na palcach jednej dłoni - dlatego wybieram ciebie! - oznajmiła wskazując na niego jako nowego współlokatora.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by jake griffith Nie Lip 18, 2021 10:22 pm

    jedyna dziewczyna, która nie wpakowała go w totalny friendzone, była ashley. znaczy był połowicznie w tej sferze, bo jednak nie chciała go jako chłopaka, ale z nim sypiała kiedy miała na to ochotę. sukces. słuchał jej opowieści potulnie - och, to dużo informacji jak na raz - złapał się za głowę - wow, dużo się dzieje w twoim życiu. jasne, nie ma problemu, przyjmę cię pod swój dach - zgodził się.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by vicky anderson Nie Lip 18, 2021 10:27 pm

    ashley taka łaskawa.
    tymi opowieściami wzięła go na litość. nie wiedziała, że tak się stanie, bo po prostu potrzebowała się wygadać. ale powiedzenie prawdy dobrze poskutkowało - wspaniale! - zaklaskała dumna z osiągniętego celu - czy to oznacza, że zakradniesz się ze mną do poprzedniego miejsca zamieszkania, zgarniemy moje rzeczy i udamy się do ciebie? - zaproponowała - ach! i żadnego gapienia się na mój tyłek i sprośnych komentarzy podczas wspólnego mieszkania - zastrzegła.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by jake griffith Nie Lip 18, 2021 10:31 pm

    ashley łaskawa xd
    - jasne, ale to dzisiaj chcesz to zrobić czy jutro kiedy będę mniej pijany i będę bardziej ogarniał życie? - zapytał poważnie, bo wódka mu już zlasowała głowę totalnie - za kogo ty mnie masz w ogóle, vicky, nie jestem idiotą ani chamem - mruknął niezadowolony.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by vicky anderson Nie Lip 18, 2021 10:39 pm

    - dzisiaj! - naciskała bardzo, bo chciała uniknąć konfrontacji z archiem, jeszcze by mu cos powiedziała przypadkiem! a czuła się urażona! i znowu jej samoocena jako dziewczyny spadła na łeb na szyję - po prostu wyznaczam granice, to chyba zdrowe - zaczęła rysować granice w powietrzu. wcześniej ich nie wytyczyła i jak się skończyło.
    jake griffith

    jake griffith

    st. albans
    historia sztuki
    artistic soul
    26

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by jake griffith Nie Lip 18, 2021 10:43 pm

    - dobrze, niech ci będzie, że dzisiaj. to możemy iść, gdziekolwiek to jest - powiedział wstając z tego murka - prowadź - machnął ręką - eeee no tak, zdrowe - wzruszył ramionami - wybacz vicky ale nie jesteś w polu mojego zainteresowania - przyznał się.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by vicky anderson Nie Lip 18, 2021 10:49 pm

    - tam - wskazała gdzie mniej więcej znajdowała się willa archiego - prowadzę - pociągnęła go za rękę i ruszyli - to dobrze, tym w moim też - fuknęła i poszli na włam do archiego, a potem zadomowiła się u jake'a! next!

    Sponsored content

    murek na papieroska - Page 2 Empty Re: murek na papieroska

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:37 pm