hamaki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hamaki Empty hamaki

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 9:38 am

    hamaki A8b2ae0f6e1d0c39e9230afdc7cefbc4
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 5:59 pm

    andy postanowil wykorzystac swoja nowo zdobyta wolnosc i udac sie na impreze. siedzial na jednym z hamakow i zastanawial sie czy to na pewno dobry pomysl.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 6:01 pm

    deli przyszła odpocząć po szalonych tańcach ze znajomymi i przyszła na jeden z hamaków już lekko wcięta z butelką wina w dłoni. zaczepiła andiego - hej, chcesz trochę? - zapytała wyciągając wino w jego kierunku.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 6:05 pm

    spojrzal niepewnie na butelke. czasami zdarzylo sie, ze upil kilka lykow wina w kosciele wiec zlego co sie moglo stac? - dzieki - przejal alkohol i pociagnal lyka. - jak sie bawisz? - zapytal, oddajac jej wino.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 6:08 pm

    - nie musisz się bać, to tylko zwykłe wino. nie jest zatrute. zwinęłam kolesiowi z baru - zaśmiała się ze swojej rezolutności - a powiem ci, że bardzo dobrze. przyszłam chwilę odpocząć. a ty jak się bawisz? - przyjrzała się andiemu - nie jesteś chyba zbytnio zabawowy - zauważyła.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 6:18 pm

    - no dobrze, zaufam ci ale jesli jednak okaze sie zatrude to bede wiedzial czyja to zasluga - zasmial sie krotko ze swojego malo zabawnego zartu. - to prawda, zadko uczestnicze w takich wydarzeniach - nie mial zamiaru udawac, ze deli nie ma racji.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 6:20 pm

    - musisz robić to znacznie częściej, bo imprezowanie jest fajne - napiła się z butelki, żeby mu udowodnić, że jednak to wino nie jest zatrute i od niego się nie umiera - mam na imię delilah ale mówią na mnie deli jak coś - przedstawiła się na szybko - może pójdziesz ze mną potem potańczyć? - zaproponowała.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 6:32 pm

    - zwykle imprezowanie sie dla mnie nie konczy najlepiej, ale wezme to pod uwage - rozwazal upicie sie, ale nie byl pewny czy warto bylo zaprzepascic to wszystko nad czym tak ciezko pracowal. z drugiej strony aktualnie nic nie mialo dla niego sensu i moze zalezalo mu sie pojscie w slady diany. mial wyrzuty sumienia! - andy - rowniez sie przedstawil. - nie jestem najlepszym tancerzem - przyznal sie.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 6:38 pm

    - a dlaczego nie kończy się najlepiej? nie musisz przecież się upić, możesz po prostu na większości imprez tańczyć czy coś... - zauważyła. ona czasem tak robiła, że nie piła ale sporo tańczyła i jadła jakieś przekąski i tak spędzała imprezki z zielonymi. teraz jednak postanowiła się upić - nie szkodzi, nie musisz być najlepszym tancerzem świata. ja też jestem beznadziejna, andy - posłała mu uśmiech.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 6:46 pm

    - dluga historia. ale masz racje, nie potrzeba alkoholu by sie dobrze bawic - zgodzil sie z nia. nie chcial jej opowiadac calej swojej historii bo by tu siedzieli do jutra. - w takim razie to wszystko zmienia. z checia pojde z toba potem zatanczyc - zasmial sie krotko. czemu nie! musial sie wyluzowac.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 6:50 pm

    - ani alkoholu ani dragów. polecam, takie imprezki są najprzyjemniejsze - podała mu znów butelkę wina żeby się z nim podzielić - musisz się trochę ze mną dzisiaj powygłupiać andy. zobaczysz, spodoba ci się. a może jak ci się spodoba, będziesz częściej bywał na takich imprezach - pokiwała głową i usiadła bliżej niego - więc, studiujesz coś? - zapytała.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 6:57 pm

    - i tu sie z toba zgadzam - usmiechnal sie i chwycil butelke pomimo tego, ze przed chwila oboje twierdzil, ze najlepiej sie bawi bez alkoholu. - podobaja mi sie twoje pomysly - przyznal. musial sie troche rozerwac i najwyrazniej trafil idealnie. - nie studiuje, jestem tu jako moralne wsparcie - zasmial sie. oczywiscie klamal bo znal jedynie romy ktora spala na jednym z hamakow i ktorej nawet nie zauwazyl xd
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 7:05 pm

    po romy przyjdzie pewnie później jej siostra ale jeszcze nie teraz xd
    - widzisz, ze mną się trzeba trzymać. ja zawsze mam świetne pomysły! - zaśmiała się rozbawiona, bo najwidoczniej nie miała aż takiego wysokiego mniemania o sobie i teraz obróciła to w żart - moralne wsparcie? ale co masz na myśli mówiąc, moralne wsparcie? - dopytała.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by andy harris Nie Lip 18, 2021 7:09 pm

    powinna zostac tu do rana xd
    - w takim razie bardzo sie ciesze, ze sie poznalismy, delilah - powiedzial z usmiechem. - chodzmy potanczyc, obiecalas mi - zignorowal jej pytanie bo zupelnie nie wiedzial jak sie z tego wybronic. skarcil sie w myslach za to klamstwo.
    delilah jones

    delilah jones

    st albans
    fotografia
    little sunshine
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by delilah jones Nie Lip 18, 2021 7:18 pm

    nie, sophie ją ogarnie xd
    - no dobra, to idziemy! - poszli potańczyć, next!
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by romy luddington Nie Lip 18, 2021 7:53 pm

    chrapała sobie słodko na hamaczku! nikt jej nie zaczepiał na szczęście!
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by sophie holtzman Nie Lip 18, 2021 7:55 pm

    nikt, bo deli i andy tutaj siedzieli i jej pilnowali dopóki się nie ulotnili na tańce. sophie szukała siostry, bo miała cynk, że tutaj jest gdzieś i znalazła na hamaku. próbowała ją obudzić.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by romy luddington Nie Lip 18, 2021 8:01 pm

    dobrze, że jakieś freaki jak lucek jej nie zaczepiali jednak!
    pewnie się zmartwiła bo nie odbierała, awww. jak ją zaczęła zaczepiać to tylko przewróciła się na boczek i przytuliła do jej rączki he he.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by sophie holtzman Nie Lip 18, 2021 8:04 pm

    bardzo się o nią martwiła, były w końcu siostrami!
    jak nie dała rady jej obudzić, no to cóż miała poradzić, musiała ją zatachać sama do domu. wzięła ją na ręce śpiącą i ruszyła przed siebie do domu xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by romy luddington Nie Lip 18, 2021 8:10 pm

    kuzyni się nią zajęli jak widać xd
    romy nagle się obudziła, bo myślała, że ktoś ją porywał - aaaa! - krzyknęła i sturlała się z rąk sophie lądując twarzą na trawie.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by sophie holtzman Nie Lip 18, 2021 8:16 pm

    jak jej wyleciała z rąk, musiała ją szybko pozbierać - jezu romy, nic ci się nie stało? - odwróciła ją, żeby mogła oddychać i zdjęła jej trawę z twarzyczki - jesteś najebana jak meserszmit. kto ci dał w ogóle alkohol? - złapała ją znów żeby ją podnieść.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by romy luddington Nie Lip 18, 2021 8:20 pm

    na szczęscie wypadki po alkoholu zazwyczaj kończą się tylko siniakami i tak było też w przypadku romy! - nic mi nie jest - zachichotała próbując wstać, ale to się nie udało wiec szła przed siebie na czworaka xd - musisz zgadnąć kto mi dał - nie odpowiedziała po prostu - jest naszą rodziną, wszyscy uważają go za czarną owce i studiuje tutaj - dała jej podpowiedzi, a potem zmęczyła się i padła na trawę.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by sophie holtzman Nie Lip 18, 2021 8:23 pm

    musiała pomyśleć kto to taki był - marcus? marcus ci dał alkohol? jak boga kocham, zapierdolę go - warknęła niezadowolona, bo faktycznie, jak tylko go spotka, spuści mu wpierdol. niech się lepiej do niej nie zbliża. teraz musiała ogarnąć siostrę i znów ją wzięła na ręce - tylko błagam cię, jak będziesz rzygać to przed siebie albo obok, żebyś się przypadkiem nie udławiła - mruknęła taszcząc ją.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by romy luddington Nie Lip 18, 2021 8:30 pm

    zachichotała słysząc odpowiedź sophie, co tylko było potwierdzeniem. biedny marcus zatem. kiedy ją wzięła to machała nóżkami i śmiała się sama do siebie - jesteś taka łaaaaaadna sophie - macała ją po buzi i ciągnęła za policzki.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by sophie holtzman Nie Lip 18, 2021 8:33 pm

    rip marcus - halo, próbuje nas właśnie przetransportować do taksówki do domu, więc z łaski swojej mogłabyś przestać mnie macać po twarzy? - zapytała wzdychając niezadowolona. musiała przejść przez cały wielki parking gdzie był postój taksówek.

    Sponsored content

    hamaki Empty Re: hamaki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hamaki

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:42 pm