hamaki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hamaki - Page 2 Empty hamaki

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 11:38 am

    First topic message reminder :

    hamaki - Page 2 A8b2ae0f6e1d0c39e9230afdc7cefbc4
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by romy luddington Nie Lip 18, 2021 10:40 pm

    biedna martha!
    - mogę iść sama! - zeskoczyła z niej zwinnie niczym kotek i zaczęła iść przed siebie po tym parkingu. chwiała się jednak niebotycznie więc jak tylko mijała pierwsze lepsze auto to odbiła się od niego i wylądowała na ziemi chichocąc! - straciłam pion! - zaczęła się śmiać sama z siebie.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by sophie holtzman Nie Lip 18, 2021 10:43 pm

    biedni hurdowie xd
    - nie, romy! - musiała za nią biec, bo tamta jej spierdalała najwyraźniej szybciutko, a potem znów ją musiała podnosić - marcus już nie żyje - mruknęła bardziej do siebie - rodzice mnie zabiją - westchnęła cicho - chodź romy, nasza taksówka czeka - wpakowała ją w końcu do taksy i pojechały do domu. next.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Nie Lip 18, 2021 11:32 pm

    po obaleniu calej butelki z tiffy leila musiala troche odpoczac. zaszla az tutaj i rozsiadla sie na jednym z hamakow.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Nie Lip 18, 2021 11:36 pm

    philip akurat leżał na hamaku niedaleko i palił fajkę. obserwował pijanych ludzi co uważał za doskonałą rozrywkę, bo w ten sposób mógł udowadniać ich prymitywność. pojawienie się leili jednak zainteresowało go z innych powodów.
    - hej, nie dokończyliśmy ostatnio naszej konwersacji. - zagadał ją od razu z bezczelnym uśmieszkiem.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Nie Lip 18, 2021 11:42 pm

    nie rozpoznala go po glosie wiem musiala go odszukac wzrokiem. - tak? a o czym ostatnio rozmawialismy? - juz zapomniala o tym jak sie chcieli rozbierac. za duzo sie w jej zyciu dzialo by pamietala takie blahostki.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Nie Lip 18, 2021 11:49 pm

    - właściwie to było mniej rozmawiania, a więcej działania. - wspominał. philip zaliczał tyle lasek, a nawet on pamiętał, że z leilą ostatnio weszli na nowy poziom znajomości. gdyby wiedział, że na serio nie pamięta to poczułby się urażony xd normalnie nie zaliczał koleżanek, ale ostatnio mu się spodobało i nabrał ochoty na więcej.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Nie Lip 18, 2021 11:55 pm

    - wiecej dzialania? - zamyslila sie, probujac sobie przypomniec o co mu chodzilo. - ah tak - wygramolila sie z hamaka i zaczela isc w jego strone. - lubie wiecej dzialania niz gadania wdrapala sie na niego i usiadla na nim okrakiem. dobrze, ze miala przy sobie gume do rzucia i nie walilo od niej teraz sama woda xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Nie Lip 18, 2021 11:58 pm

    philipowi nie przeszkadzało jak dziewczyny waliły jak gorzelnia, nie raz zdarzało mu się lądować z takimi w łóżku. poza tym on walił papierosami skoro ledwo co spalił fajkę. wyszczerzył się kiedy na nim usiadła. uśmiechający się philip, to chyba rzadki widok.
    - to nie gadaj - od razu zaczął ją całować, bo czemu nie.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Pon Lip 19, 2021 12:05 am

    wow, usmiechajacy sie philip. to dopiero cos!
    posluchala go i juz nic wiecej nie mowila. odwzajemnila pocalunek i juz sciagala z niego koszulke. brakowalo jej seksu od czasu kiedy rozstala sie z tobiasem, a philip idealnie sie teraz napatoczyl. kolejny prezent od wszechswiata.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Pon Lip 19, 2021 12:10 am

    ładnie się uśmiechał, ale pewnie powiesz, że wyglądał jak psychol hehe.
    leila jaka dzisiaj obdarowana przez wszechświat xd musiała zrobić coś dobrego skoro karma do niej powróciła. philip rozochocił się skoro od razu zaczęła ściągać z niego koszulkę i sam nie pozostał jej dłużny. nie przejmował się tym, że są w miejscu publicznym i już macał jej cycki pod stanikiem.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Pon Lip 19, 2021 12:14 am

    jak sie usmiechal to nie wygladal jak psychol xd
    moze niechcacy wrzucila za duzo kasy na biedne pieski przy kissing boothie i dlatego dobra energia do niej wrocila. leila rowniez nie za bardzo sie przejmowala gdzie byli. zwykle nie byla az tak szalona, ale teraz alkohol nia kontrolowal. wlozyla mu reke w spodnie i zaczela go tam macac.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Pon Lip 19, 2021 12:21 am

    uffff.
    na pewno tak było! poza tym regularnie wyprowadzała pieski ze schroniska, więc nazbierało jej się dobrych uczynków. skoro tak szybko przeszła do macania jego sprzętu to nie zamierzał marnować czasu na żadne gry wstępne i już obniżał jej spodnie i majtki, żeby wziąć ją tu i teraz. korzystał z okazji póki się nie rozmyśliła xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Pon Lip 19, 2021 12:24 am

    szkoda tylko ze te dobre uczynki nie ochronia jej przed tobiasem. najwyrazniej bedzie musiala sie bardziej poswiecic dobrym celom.
    philip mial dzisiaj szczescie bo leila wcale nie miala zamiaru sie rozmyslac. wrecz przeciwnie, byla gotowa do akcji bez marnowania czasu na zbedne calowanie czy macanie. pomogla mu pozbyc sie swoich spodni, po czym usiadla na nim i zaczela go ujezdzac.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by tobias berube Pon Lip 19, 2021 12:27 am

    tobias pewnie spędził wieczór z ashley i jej koleżankami, które dalej go obskakiwały. postanowił jednak już wracać do domu bo nie miał ochoty na siedzenia do późna. coś go blokowało! ciekawe co? postanowił jednak skrócić sobie drogę i manewrował pomiędzy hamakami. usłyszał jednak znajome jęki leili i nawet zmartwił się, że coś się stało, zamiast tego jak się zbliżył dostrzegł że rucha jakiegoś gościa (nie wiem czy go znał!). oparł się o drzewo i patrzył ze zniesmaczoną miną.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Pon Lip 19, 2021 12:35 am

    też nie wiem czy się znali, mogli mignąć raz czy dwa razy na wspólnych imprezach.
    philip ostentacyjnie macał leilę po gołym tyłku wystawionym na widok publiczny i bawił się tak dobrze, że będzie musiał przemyśleć swoją zasadę nieruchania koleżanek.
    - niezła z ciebie dzikuska, fairbrother - podsumował kiedy było już po wszystkim.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Pon Lip 19, 2021 12:41 am

    tobias kulturalny da im skonczyc xd
    - miales nic nie gadac - zakryla mu dlonia usta. zaczela sie wyginac i wtedy dostrzegla, ze jakis creep stoi i sie na nich gapi. co gorsze zaraz rozpoznala znajoma twarz. przerazona zeskoczyla z philipa i zaczela sie szybko ubierac.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by tobias berube Pon Lip 19, 2021 12:45 am

    roześmiał się widząc reakcję leili. nie wiedział czy czuł zażenowanie, czy wkurw czy smutek. leila mu powiedziała, że musi przemyśleć czy nie chce być z ta ciapą tedem, a zamiast tego ruchała jakiegoś typa - szmata - mruknął odpychając się od drzewa i ruszając przed siebie. ignorując przy tym totalnie philipa. nie miał zamiaru się na niego rzucać czy coś. najwyraźniej leila nie była tego warta!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Pon Lip 19, 2021 12:51 am

    nie był zadowolony z tego, że leila przerwała ich zabawy.
    - ej, co jest? - rzucił w jej stronę i dopiero wtedy tobias dał o sobie znać, więc philip spojrzał w jego kierunku. - spierdalaj - pokazał mu fakera, bo myslał, że tobias tylko ich obserwował i oceniał leilę jako szmatę, bo pieprzyła się publicznie. lore też założył spodnie tak przy okazji.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by leila fairbrother Pon Lip 19, 2021 12:56 am

    zrobilo sie jej smutno gdy ja wyzwal od szmat. - spierdalaj! - krzyknela tylko za nim po czym uciekla sie schowac w kiblu. i tyle miala z dobrej zabawy.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by tobias berube Pon Lip 19, 2021 12:59 am

    tobias też philipowi pokazał faka igornując leile i poszedł do domu. był wkurwiony i nie mógł spać!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by philip lore Pon Lip 19, 2021 1:04 am

    philip też wrócił do domu wkurwiony, bo napalił się, a leila mu uciekła. jednak pieprzenie koleżanek to zły pomysł!

    Sponsored content

    hamaki - Page 2 Empty Re: hamaki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hamaki

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:55 pm