fly spot

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    fly spot Empty fly spot

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 11:48 am

    fly spot S4_archive_682ec8f94cd475ee9b59885239ea6cb8
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 9:26 pm

    próbował tutaj się wbić i ogarniał instruktora.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 9:38 pm

    archie spacerowal po pomieszczeniu w poszukiwaniu czegos ciekawego i z butelka wodki w reku. - witaj moj ulubiony kolego - zasmial sie i objal liama ramieniem.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 9:41 pm

    zanim się obejrzał, archie już go obejmował - ooo mój ulubiony kolega, cześć archie - przywitał się z nim ładnie - widzę, że dobrze się bawisz - wskazał na butelkę wódki w jego ręce.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 9:50 pm

    - wysmienicie - zasmial sie i pomachal mu butelka przed nosem. - rozdawali je wszystkim, jednak o nas dbaja - upil lyka i zaraz podal butelke liamowi. slyszal jak chloe krzyczala, ze to prezent od jacka wiec na pewno mu pozniej podziekuje. dopiero sie zdziwi xd
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 9:53 pm

    wziął też łyka z butelki - jak to rozdawali je wszystkim? ja niczego nie dostałem. to bez sensu - mruknął niezadowolony - ale dobrze, że się tutaj przypałętałeś, przynajmniej posmakuję wódki - zaśmiał się - tylko teraz nie będę już latał bo sie porzygam - zaśmiał się.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 9:59 pm

    - byles w niewlasciwym miejscu o niewlasciwym czasie - podsumowal. - ale nic sie nie martw, podziele sie z toba - laskawy archie! spojrzal w strone kabiny, w ktorej ktos sie swietnie bawil. - jesli tak ci na tym zalezy to moge ci zalatwic skok ze spadochronu - zasmial sie.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 10:00 pm

    - to prawda, mogłem od razu trzymać się z tobą, lepiej bym na tym wyszedł. o dziękuję łaskawy panie holtzmanie - zaśmiał się i popijali sobie teraz wódkę. zaciągnął go na jakąś ławkę do siedzenia czy coś takiego - naprawdę byłbyś w stanie załatwić mi taką zabawę? okej, wchodzę w to - zaśmiał się.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 10:09 pm

    - na mnie zawsze mozesz liczyc - powiedzial nieskromnie i zasmial sie. usiadl sie wygodnie na lawce i obserwowal ludzi krecacych sie obok. - oczywiscie, ze tak. nie ma rzeczy ktorej nie bylbym w stanie zalatwic - napil sie. nie sklamal bo takie rzeczy byly dla niego blahostska. gdyby sie postaral to mogliby isc nawet teraz. co nie bylo najlepszym pomyslem po alkoholu. no i archie nie mial zamiaru omijac imprezy.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 10:13 pm

    archie jak widać lubił chyba rozpieszczać liama, co było dość ciekawe, bo zachowywał się tak jakby był jego sponsorem i spełniał jego wszystkie zachcianki. dosłownie wszystkie. liam gdyby chciał, zażądałby od niego wielkiego domu z basenem a ten by mu go kupił bo chciałby go zadowolić. uśmiechnął się tlyko do chłopaka - okej, w takim razie następnym razem umawiamy się na skok ze spadochronem - puścił do niego oczko i napił się również z butelki - jakie masz dzisiaj plany? - zapytał go na ucho.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 10:22 pm

    archie lubil rozpieszczac ludzi. tym bardziej gdy ich lubil tak bardzo jak liama. nie wiem czy na kolejny wielki dom z basenem by go bylo stac, ale gdyby mial nieograniczona ilosc forsy to moze i by mu kupil. niech sie chlopak cieszy! - to jestesmy umowieni - przytaknal. - moj plan na dzisiaj to swietna zabawa - mial zamiar wykorzystac impreze na narobienie czasu z ludzmi, z ktorymi dawno sie nie wiedzial.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 10:26 pm

    czyli jednak był jego sponsorem. liam miał go na pstryknięcie palcami, skoro mógł powiedzieć cokolwiek a ten spełniał jego prośby xd słodko. uśmiechnął się szeroko na jego informacje - okej, w takim razie musimy bawić się razem bo to też jest i mój plan - przyznał mu się roześmiany - dobra ta wódka - zauważył.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 10:32 pm

    thomas mial byc sugar daddy a wychodzi ze archiemu lepiej idzie xd
    - jak sobie zyczysz - spojrzal szybko na telefon, ale vicky nadal go olewala wiec bedzie mial wiecej czasu dla liama. szczesciarz! - masz dzisiaj apetyt - zasmial sie.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 10:36 pm

    jak widać xd
    - a co ty tam takiego ciekawego patrzysz, co? co tam masz w tym telefonie? - zapytał zainteresowany, ale potem się do niego uśmiechnął - mam na różne rzeczy apetyt archie. ale wódka też jest spoko - puścił do niego oczko.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 10:42 pm

    - jestem bardzo rozchwytywany, kazdy by mnie chcial dla siebie - powiedzial z rozbawieniem i wsadzil telefon do kieszeni spodni. - tak? na jakie jeszcze? - zainteresowal sie, usmiechajac sie do niego.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 10:45 pm

    chciałam napisać że na jakieś gotowanie czy coś, ale liam to nie quinn i nie bawi się w kotka i myszkę ze swoimi kochankami - na przykład na ciebie mam ochotę, mogę mieć? czy nie bardzo? czy to jednak nie wypada dzisiaj? - zapytał robiąc minę taką samą jak na gifku swoim.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 10:55 pm

    dobrze ze tak nie powiedzial bo archie nie gotowal i nie za bardzo mialby pewnie ochote na to. przynajmniej na pewno nie w tej chwili. - na mnie? - zaczal sie zastanawiac. - mozesz miec. nie wypada, ale to nigdy mnie nie przed niczym nie powstrzymalo - wyszczerzyl sie.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by liam gallagher Nie Lip 18, 2021 10:58 pm

    tylko quinn bawiła się w głupie pytania i odpowiedzi z rorym. liam był bardziej bezpośrednim człowiekiem, jeżeli coś mu się podobało, to po prostu to brał - właśnie. chrzanić to co nie wypada a co wypada. dzisiaj jest impreza i trzeba się dobrze bawić - przyciągnął go do siebie i pocałował po prostu, nie zważając na to, że ktoś może na to patrzeć, oj.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 11:02 pm

    archie z pewnoscia ta bezposredniosc w nim docenial. rowniez sie nie przejal tym, ze byli w miejscu publicznym, ale zaraz pociagnal go w jakies spokojniejsze miejsce na szybki numerek.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 11:19 pm

    a jack znalazł archiego w dość krępującej sytuacji. bez słuchania wymówek po prostu podszedł do niego i walnął go prosto w szczękę. dłoń go zabolała bo raczej się nie bił nigdy i zaczął nią machać i prostować.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 11:23 pm

    zdecydowanie nie spodziewal sie ze zaraz dostanie w ryj. szybko podniosl spodnie i zaczal macac sie po twarzy. dopiero po chwili rozpoznal kto przed nim stal. - oszalales?! - warknal na niego.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 11:25 pm

    pewnie pomyślał, że to z powodu liama, ale wcale tak nie było! to było z powodu jego pracy, dumy, godności i pozycji - jak mogłeś mi to zrobić!? - olał kwestie ruchanka, chodziło mu o akcję z alkoholem. nie pomyślał, że archie mógł to opacznie zrozumieć.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 11:29 pm

    ze wsgledu na sytuacje w jakiej jack go znalazl rzeczywiscie myslal ze byl zly o to co przed chwila robil. - co ci zrobilem niby?! - spojrzal na niego pytajaco. w ogole nie kumal o co mu chodzilo. pomyslal ze jest zazdrosny ale skoro nie chcial sam mu dawac to musial szukac tego gdzie indziej.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by jack carswell Nie Lip 18, 2021 11:34 pm

    jack był tak rozsierdzony że nie wiedział jak bardzo dziwnie mogło to wyglądać! - jak to co!? - zaczął machać nerwowo rękoma - to! - pokazał mu zdjęcie od chloe - rozpętałeś chaos, jak mogłeś mi to zrobić! - podkreślił słowo 'mi'.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by archie holtzman Nie Lip 18, 2021 11:40 pm

    spojrzal na zdjecie i od razu pozalowal, ze wzial ta wodke od chloe i valentino. - nie mialem z tym nic wspolnego! to ten twoj kolorowy kolega i laska z meksyku tu to wniesli! - pokazal palcem na ekran jego telefonu. - chyba na serio nie myslisz, ze bym ci do zrobil? - zapytal z niedowierzaniem.

    Sponsored content

    fly spot Empty Re: fly spot

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:55 pm