babette

    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty babette

    Pisanie by babette van der berg Sro Sie 18, 2021 8:08 pm

    First topic message reminder :

    babette - Page 2 Cf442898a8891728d16c0a324f1691734a359f57
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by dante callis Sob Lis 20, 2021 1:10 am

    jaka zmienność u niej. nie powinna pić alkoholu, zdecydowanie xd
    cieszył się, że przyjęła jego tok myślenia. jednak był starszy i miał rację! - niech tak będzie - przytaknął jej - zachowałaś się bardzo dojrzale - uspokajał ją zaraz bo dostała słowotoku i zaczęła się obwiniać za swoje zachowanie - baby - jęknął przygryzając dolną wargę słysząc imię rosie. trochę nie wiedział co począć. fakt, obie się mu podobały! - nie przejmuj się tym - poprosił siadając obok i patrzył na nią. nie do końca wiedział jak z tego wybrnąć - ty mi się bardzo podobasz - wypalił zaraz próbując ratować sytuację.
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sob Lis 20, 2021 1:16 am

    spojrzała na niego - to mnie miało pocieszyć czy coś? przecież doskonale wiem że tak czy inaczej wybierzesz ją a nie mnie. ona jest ładniejsza. młodsza, zdolniejsza, bardziej odważna - zaczęła sobie sama podkładać kłody pod nogi tak jak ted kiedy jakaś laska mu się podobała xd - hmm więc tak - nie wiedziała co ma zrobić dalej - nie chcę się o ciebie bić z jakąś drugą dziewczyną - westchnęła i złapała go za rękę.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by dante callis Sob Lis 20, 2021 1:24 am

    skoro zachowywała się jak ted to byłaby dla niego najlepszą parką xd
    - dlaczego tak mówisz? nie wiesz co zrobie - bronił się zaciekle. nie mogła wmawiać mu jak będzie skoro to on podejmował decyzję. a decyzja była tak że nie wiedział co zrobi!
    - nie musisz się z nikim bić - uspokoił ją i pogładził po włosach. rosie i tak nie odbierała jego telefonów więc czuł się olany. baby wskoczyła na miejsce numer jeden he he - na prawdę nie musisz się tym martwić - zapewniał ją dalej.
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sob Lis 20, 2021 1:29 am

    ted i baby match made in heaven xd 
    - to prawda masz rację, jeszcze nie wiem co zrobisz. jednak nie będę wcale udawać zadowolonej jeżeli wybierzesz ją a nie mnie - przyznala mu się do więcej rzeczy po pijaku niż planowała xd - okej skoro nie muszę się tym martwić to postaram ci się zaufać, dobrze? - spojrzała na niego swoimi niewinnymi oczkami i potem go po prostu pocałowała - musisz dzisiaj iść? - zapytała - mógłbyś ze mną zostać, tak po prostu, żebym mogła się do ciebie przytulić - oparła głowę o jego ramię.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by dante callis Sob Lis 20, 2021 1:34 am

    tak uwazam xd
    baby jaka psychopatka już mu groziła że jak nie wybierze jej to bedzie źle.... dante był jednak zaślepiony jej buźką więc nie dosłyszał na jego nieszczeście - możesz mi zaufać - potwierdził kiwając głową. trochę sie zestresował kiedy poprosiła go żeby został. nie wiedział czy powinien, co sie stanie jak babette jutro się obudzi tak dalej - zostanę - nie mógł jej jednak też odmówić. dlatego został, ale do niczego nie doszło. wyszedł wcześnie rano ale zostawił jej gotowe śniadanie z miłą notką na początek dnia!
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sob Lis 20, 2021 1:38 am

    hehe xd 
    rano obudziła się z wielkim kacem ale za to miała śniadanie i było miło jej, więc wysłała mu smska z podziękowaniem za przyjemna niespodziankę!
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sro Gru 08, 2021 10:37 pm

    przyszła tutaj tym razem z tedem, bo chciała się pochwalić swoją choinką i świecidełkami. weszli do środka, jej mieszkanie totalnie nie odzwierciedlało tego co miała na koncie, ale jej się podobało. powiedzmy, wyobraź sobie tutaj piękną choinkę, światełka na bogato, totalnie święta. ściągnęła buty i kurtkę, szalik i czapkę i zaprosiła go do środka - proszę bardzo, oto moje królestwo - zaprosiła go głębiej.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by ted cavendish Sro Gru 08, 2021 10:45 pm

    wszedł za nią i od razu spodobały mu się te wszystkie dekoracje i świecidełka. był sentymentalnym plackiem, więc oczywiście, że uwielbiał święta.
    - wow. czuję się jakbym wszedł do fabryki świętego mikołaja. od razu widać, że jesteś żoną świętego mikołaja - zaśmiał się, znowu idąc w te żarciki.
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sro Gru 08, 2021 10:50 pm

    - wiedziałam, że ci się tu spodoba. herbatki? - zapytała i wstawiła wodę na herbatkę, skoro już mu ją obiecała - usiądź sobie tam, albo tutaj, gdzie ci będzie wygodniej - ona krzątała się i tak w aneksie kuchennym, bo chciała im zrobić dobrą herbatę. jak już zrobiła, podała mu jeden kubek parującego napoju - lubię ten klimat - usiadła sobie obok niego i oparła głowę o jego ramię.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by ted cavendish Sro Gru 08, 2021 10:56 pm

    - herbaty nigdy nie odmawiam - powiedział zgodnie z prawdą. musiała zrobić dobrą herbatę skoro był takim koneserem. zwykłej minutki by nie wypił xd usiadł sobie i czekał na nią przyglądając się dekoracjom i przy okazji trochę jej mieszkaniu. - mhm, ja też - przyznał, czując się trochę dziwnie jak się o niego oparła. znieruchomiał. - byłaś kiedyś w finlandii w wiosce świętego mikołaja? - zaczął wypytywać, bo lubił rozmawiać o podróżach i tak mu się skojarzyło.
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sro Gru 08, 2021 10:59 pm

    - jesteś herbatopijem? - zapytała rozbawiona, spoglądając na niego teraz. oparła podbródek o jego ramię i tak siedziała przez dłuższą chwilę - nie byłam, a co? ty byłeś? odwiedziłeś kiedyś świętego mikołaja i naskarżyłeś na jego niedobrą żonę? - zapytała chichocząc, a potem się od niego odkleiła, bo chciała wypić herbatkę.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by ted cavendish Sro Gru 08, 2021 11:13 pm

    - herbatonałogowcem, tak - potwierdził po swojemu. zaśmiał się lekko, tak ledwo ledwo, żeby nie wpaść w trzęsawicę ze śmiechu i nie wywołać dyskomfortu w leżącej na nim babette. - byłem, aaale nie wiedziałem wtedy, że powinienem go ostrzec przed działaniami pani mikołajowej - opowiedział z rozbawieniem. - było tam naprawdę fajnie, mieli małą pocztę, a w niej listy od dzieci z całego świata - dodał poważniejszym tonem i również napił się herbatki.
    babette van der berg

    babette van der berg

    bruksela
    nowhere to go
    lost in translation
    23

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by babette van der berg Sro Gru 08, 2021 11:17 pm

    - fajnie, ja lubię i kawę i herbatę - przyznała mu się - ale nie jestem takim nałogowcem jak ty, co to to nie - pokręciła zaprzeczając głową - zabierzesz mnie tam kiedyś? - spytała całkiem poważnie, bo była gotowa naprawdę z nim kiedyś gdzieś pojechać, nawet tak daleko jak do wioski mikołaja.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by ted cavendish Sro Gru 08, 2021 11:25 pm

    zaczął jej opowiadać o tym, że nie pije kawy, że zielona herbata ma właściwości energetyzujące, że yerba mate też działa itp... ogólnie rozgadał się na ten temat, bo go pasjonował, wiadomo.
    - jeśli kiedyś będę się tam znowu wybierał - odpowiedział. aktualnie tam się nie wybierał, więc nie rozumiał, że baby chciała jechać z nim na wycieczkę gdziekolwiek i nie wykorzystał okazji xd biegun północny mimo wszystko bliżej niż taki tajwan czy japonia. posiedzieli i pogadali jeszcze, dopili herbatkę i ubuziali się na pożegnanie, a potem ted grzecznie wrócił do siebie.

    Sponsored content

    babette - Page 2 Empty Re: babette

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 9:31 pm