tristan

    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty tristan

    Pisanie by tristan kay Sob Gru 11, 2021 4:03 pm

    tristan 00848ba67bccdd3307b3b88ef8f8270f
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 9:22 pm

    zaprosił do siebie samuela na piwo i pizzę i pogaduszki xd
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 9:25 pm

    jasne, na piwo i pogaduszki xd
    sam leżał na kanapie z uwaloną głową na jego kolanach i opowiadał żywiołowo o czymś. czuł się dobrze w jego towarzystwie bo przynajmniej nikt go nie obrażał! - a potem tego dnia trochę przepychałem się z rafe - dodał wzdychając i przypominając sobie konfrontację. oni mieli wieczna konfrontację xd
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 9:28 pm

    piwo, pogaduszki, bycie eko, takie tam!
    to trochę się nie mieścił na tej kanapie. tristan pewnie bawił się jego włosami i patrzył na jego wyraz twarzy, bo jego opowieść na pewno zawierała wiele emocji i uczuć - nie możesz się przepychać z rafe. następnym razem go po prostu ignoruj i nie daj się sprowokować. rafe bywa... trudny w relacjach - jakby obaj tego nie wiedzieli.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 9:40 pm

    bycie eko xd
    nie mieścił się, ale i tak było mu wygodnie. przynajmniej z dużym zaangażowaniem go słuchał! - sam mnie zaczepia i prowokuje - zrzucił winę na rafe'go, a potem wstał z nieco markotną miną i napił się piwa - dlaczego musi być taki okropny? - burknął niezadowolony - dlaczego nie może być bardziej podobny do ciebie? - tristan był taki miły i fajny!
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 9:42 pm

    tak, bycie eko xdddd
    tristan go słuchał bo wiedział jakie to ważne dla samuela. widział w nim tą wrażliwą duszę którą miał i której nie wolno było zranić. zaśmiał się na jego słowa- nie da się niestety mnie sklonować, jestem jedyny w swoim rodzaju. nie martw się, rafe może i bywa agresywny i oschły ale to rafe. no już, nie myśl o nim - zaproponował pijąc własne piwo i mierzwiąc jego włosy - co mogę zrobić, żebyś sie uśmiechnął? - zapytał łapiąc go za podbródek.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 9:51 pm

    totalnie miał wrażliwą duszę, może już pokazywał mu swoje wiersze i tristan ich nie wyśmiał. w przeciwieństwie do wiadomo kogo!
    - nie bywa taki zawsze, wiesz zresztą o tym - westchnął przypominając sobie jaki rafe potrafił być czuły i romantyczny! nie rozumiał dlaczego jest więc wobec niego takim agresorem! zaraz jednak spojrzał na tristana i uśmiechnął się lekko - masz coś konkretnego na myśli? - zaśmiał się.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 9:54 pm

    tristan sam miał bardzo wrażliwą duszę. on wygląda może i na dupka, ale w środku to totalna klucha. chciałby mieć może żonę/męża i dzieci, dom na przedmieściach, być szczęśliwym. mieć może też taką samą sytuacje rodzinną jak rodzice, którzy do tej pory są razem i się bardzo kochają! - tak. możemy na przykład nie rozmawiać o rafe to tak na sam początek. a po drugie, możemy się położyć na wygodnym łóżku, włączyć netflixa i tam odpłynąć - hehe, romantiko nie ma co.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 9:59 pm

    rafe też był pewnie wewnątrz kluchą trochę więc może byli nawet podobni. może to był typ samuela xd
    - przepraszam, pewnie nie chcesz o nim słuchać co? - mruknął śmiejąc się przy tym lekko - po prostu do niedawna było coś między nami i z mojej winy to zepsułem - dodał bo najwyraźniej musiał się komuś wygadać i padło na niego ups - wiesz, ze jak trafimy na łóżku i odpalimy netflixa to i tak nie będziemy skupiać sie na oglądaniu - nie przeszkadzało mu to, ale taka była prawda.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 10:02 pm

    totalnie typ samuela xd
    - wiem o tym, rozmawiałem już o tym z rafe - bo o tym mógł mu powiedzieć, ale za żadne skarby nie powie mu o tym, że jemu się nie podoba to, że się zaczęli spotykać! ale kiedy padły argumenty o archim, teoretycznie wszystko sie uspokoiło. przynajmniej do czasu - a chcesz się o tym przekonać? zobaczymy kto dłużej wytrzyma. zapraszam - wskoczył na łóżko, układając się na nim wygodnie i poklepał miejsce obok siebie - proszę bardzo - wziął laptopa - na co dzisiaj masz ochotę? - zapytał wstukując netflixa.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 10:09 pm

    - rozmawiałeś z nim? - ożywił się - o mnie i tobie? o nim i archiem? - wypytywał. to go trochę zestresowało, że gadali o nim za jego plecami! nie wiadomo czym się tam wymieniali! obserwował jak szedł na łóżku i zaraz za nim podążył - nie wiem, wydaje mi się że to wy wymiękniesz - odparł pewnie i zaczął go od razu kusić bo przed uwaleniem się na łóżku zdjął koszulkę, już się rozbierał przy nim - może być to - kliknął play, ale w zasadzie niezbyt zwracał uwagę na to co oglądają.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 10:13 pm

    zanim cokolwiek zrobili, ten już się pozbywał garderoby, a tristan go jeszcze nawet nie zdążył dotknąć xd - rozmawiałem, ale nie mówmy o tym już - uśmiechnął się do niego i objął go ramieniem, skoro ten już leżał obok niego na dodatek bez koszulki. próbował się oczywiście skupić na ekranie a nie na samuelu - o, ta znana aktorka tu gra - zwrócił na nią uwagę trochę bez sensu, ale cóż mógł zrobić prócz udawania zaangażowania w jakiś film!
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 10:24 pm

    specjalnie się rozbierał żeby go kusił!
    - jasne - tristan nic mu nie zdradził. próbował skupić się na filmie, ale zaraz zerknął na niego i zapytał jednak - mówił coś o mnie? - interesowało go to jednak! wrócił wzrokiem do ekranu ale widział kątem oka brak skupienia tristana - i tak prawie nie patrzysz na ekran - zaśmiał się. wiedział, ze go kusi!
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 10:27 pm

    niedobry samuel!
    - nie mówił nic o tobie - skłamał, bo musiał. nie zamierzał mu naprawdę wyjawiać tego, że rafe był o nich oboje zazdrosny. wolał, żeby tamten skupił się na archim a nie na samuelu. tristan nie chciał kończyć znajomości z samem, zależało mu na nim, poza tym, zapewne jakby ją skończyli, tristan by za nim trochę tęsknił - patrzę przecież! - powiedział spoglądając na niego - a jebać - zamknął laptopa i zaczął go całować.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 10:36 pm

    trochę xd
    egoistyczny tristan skłamał zamiast powiedzieć prawdę! przez co sam do końca życia może być nieszczęśliwy ech! uznał że faktycznie nie gadali o tym i zajął się już tristanem, który nie potrzebował wiele żeby rzucić się na niego z pocałunkami - mówiłem - zaśmiał się i dopowiedział pomiędzy tym jak się całowali.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 10:41 pm

    nie chciał psuć sobie zabawy najwyraźniej! kiedyś może mu powie co mu powiedział rafe podczas ostatniego spotkania, że tak naprawdę to był o niego zazdrosny ale teraz... teraz go nie obchodziło go to co czuje rafe. rafe miał się z kim spotykać, a tristan nie, więc wykorzystywał chwilę póki mógł. usiadł na nim okrakiem - ale co mówiłeś, bo mam krótką pamięć, mógłbyś mi przypomnieć? - zapytał wodząc dłońmi po jego ciele.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by samuel berenson Sro Lut 02, 2022 10:45 pm

    czyli tak na prawdę był egoistą!
    podobało mu się to co teraz robili i faktycznie rafe w takich momentach nie siedział mu w głowie! - nieważne - zaśmiał się i uniósł lekko żeby znów go pocałować. faktycznie długo się nie oglądali bo zaraz zajęli się sobą i pieprzyli ile wlezie u tristana. sam nawet został na noc żeby nie czuć się samotnie potem! idę zaraz więc nic już nie zaczynam!
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by tristan kay Sro Lut 02, 2022 10:48 pm

    tristan rano zrobił mu śniadanie bo był ideałem xd a tak na poważnie, to chciał po prostu, żeby czuł się tutaj komfortowo. a potem odprowadził go do domu!

    Sponsored content

    tristan Empty Re: tristan

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 5:30 pm