pink live music bar

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pink live music bar - Page 2 Empty pink live music bar

    Pisanie by st. albans Pią Sty 14, 2022 8:22 pm

    First topic message reminder :

    pink live music bar - Page 2 40497_06
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    pink live music bar - Page 2 Empty Re: pink live music bar

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Sty 20, 2022 8:57 pm

    a peggy śmiała się szczerze!
    - tak jak ja ciebie - przyznała. nie sugerowała, że mogłaby go zaskoczyć, bo pewnie nie mogła. w teście kompatybilności mieliby 98% xd faktycznie zaczęła już coś klikać kiedy poszedł po wino. - niewiele - odparła niewinnie i pokazała mu ekran laptopa, na którym przez tę krótką chwilę zdążyła już zrobić mnóstwo zmian i wszystko wyglądało inaczej. miała wprawione palce w klikaniu w klawisze tak jak my jak gramy hehe, wszyscy zawsze się dziwią jak widzą jak szybko piszę w pracy xd - dziękuję - zerknęła na kieliszek. to byłoby miłe z jego strony, że jej postawił drinka, nie spodziewałaby się tego po nim! jeszcze niedawno nie pozwalał jej rozdawać ciasta na urodziny.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    pink live music bar - Page 2 Empty Re: pink live music bar

    Pisanie by jack carswell Czw Sty 20, 2022 9:08 pm

    - niby tak, ale na pewno nie wiesz jaki jest mój ulubiony kolor - palnął sprawdzając ile faktycznie wie. choć nie było to trudne do zgadnięcia skoro pewnie miał błękitną koszulę i granatową marynarkę. sam się podkładał z odpowiedzią xd to prawda, mieliby niezłą kompatybilność. na pewno większą niż ona i marty, czy on i valentino! ech, byli nieszczęśliwie zakochani w kuzynach, dramat! - to nie jest moja tabelka - zaśmiał się, ale nie opieprzył jej. najwyraźniej już mu nie przeszkadzało jak zmieniała mu wszystkie koncepcje. albo miał gorszy czas i na razie mu nie przeszkadzało. zachowanie odmienione o sto osiemdziesiąt stopni między tym ciastem, a winem.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    pink live music bar - Page 2 Empty Re: pink live music bar

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Sty 20, 2022 9:16 pm

    - jestem pewna, że mogę zgadnąć - stwierdziła pewna siebie i zastanowiła się. - niebieski - strzeliła. to był kolor jego duszy xd poza tym stwierdziła, że to najbardziej basic ulubiony kolor i brzmi jak coś dla niego xd - ale szczerze mówiąc nie wiem o tobie nic poza samorządem i studiami - zauważyła. spędzali mnóstwo czasu razem, ale wcale się nie znali. nie wiedzieli co mają pod nosem xd skoro byli tacy kompatybilni to ciekawe czemu przez większość czasu nie mogli się dogadać i jednak lepiej się dogadywali z potomkami singletonów, którzy teoretycznie w ogóle do nich nie pasowali. - ulepszyłam ją - powiedziała wesoło i zaczęła mu coś tam pokazywać i tłumaczyć jakie zastosowała triki. wyglądał jakby miał dobry humor i był skłonny posłuchać o jej ulepszeniach chociaż raz.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    pink live music bar - Page 2 Empty Re: pink live music bar

    Pisanie by jack carswell Czw Sty 20, 2022 9:22 pm

    jak zgadła kolor to zerknał na swoje ciuchy i zaśmiał się - miałaś podpowiedź - przygładził swoją koszulę. faktycznie jack ubierał się dość basic. valentino go trochę rozruszał w tej kwestii, ale jak przestali się spotykać to wrócił do starych przyzwyczajeń jednak - szczerze mówiąc ja o tobie też, oprócz tego że robisz bardzo dobre tabelki - pochwalił ją, a w zasadzie powiedział komplement co dało kurs na miły wieczór! podzielili się ze sobą tabelkowymi trikami, trochę pogadali i dowiedzieli się nawet więcej o sobie, a na koniec wrócili razem do hotelu bo na pewno zmyli się z tej imprezy!

    Sponsored content

    pink live music bar - Page 2 Empty Re: pink live music bar

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:42 pm