sam do rafe

    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    sam do rafe Empty sam do rafe

    Pisanie by samuel berenson Sob Lut 12, 2022 10:29 pm

    widział rafe'go na oznaczonych zdjęciach rosie i coś go tknęło! siedział sam i układał puzzle jeszcze rano, a teraz stał na lotnisku w ottawie i nie wiedział jak go odnaleźć!
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 10:33 pm

    zdziwił się widząc, że sam do niego dzwoni, ale nie zamierzał odrzucać tego połączenia.
    - halo?
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by samuel berenson Sob Lut 12, 2022 10:44 pm

    pewnie było słychać wokół szum samochodów i samolotów które odlatywały bo stał przed terminem - więęęęęęęc - zaczął, ale się zestresował i na chwilę była pauza i cisza - od rana myślałem o tobie - wypalił - widziałem twoje zdjęcia i że jesteś w kanadzie - mówił dalej - miałem dziś spędzić czas z ciotką, ale cały czas siedziałeś w mojej głowie - gadał i gadał - i wiem, nie chcesz mieć nic ze mną wspólnego - westchnął - ale są walentynki, a walentynki powinno się spędzać z osobami, na których nam zależy więc jestem - nie dodał gdzie jest xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 10:56 pm

    słuchał go bez wtrącania się, bo nie wiedział do czego samuel próbuje doprowadzić tą przydługą wypowiedzią. trochę się niecierpliwił i chodził w tę i z powrotem po korytarzu. nie zrozumiał o co mu chodzi, a tym bardziej, że jest w kanadzie. 
    - sam, nie mam teraz czasu na twoje nocne objawienia, idź spać - bo w anglii był już środek nocy. nie wiedział co innego powiedzieć na te wyznania skoro samuel ostatnio krzyczał, że go nienawidzi.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by samuel berenson Sob Lut 12, 2022 11:02 pm

    i tak szok, że był na tyle cierpliwy że go słuchal i nie przerywał! może jak był smutny to był bardziej miły wow!
    - tutaj nie jest tak późno - odparł zerkając na zegarek - jest po dwudziestej drugiej - strzelam randomową godzinę xd - poza tym jak ty tu wytrzymujesz, wziałem najgrubszą kurtkę a i tak jest mi zimno - zaczął narzekać xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 11:17 pm

    może jakby spędzał czas z archie'm to nawet by nie odebrał, a tak to samuel dobrze trafił.
    - co? - wyrwało mu się. - tu jest po dwudziestej drugiej - powiedział z naciskiem. - gdzie ty kurwa jesteś? - zaczęło to wszystko bardzo podejrzanie brzmieć.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by samuel berenson Sob Lut 12, 2022 11:19 pm

    wstrzelił się, ufff! jakież to przypadkowe xd
    - no tu - przytaknął do siebie bardziej, ale to był odruch - to znaczy, na lotnisku? w ottawie? widziałem wasze zdjęcia więc uznałem, że to musi być w miarę blisko? - teraz był trochę niepewny - bo to było blisko prawda? - dopytywał - nie chce żeby się okazało, że przyjechałem tu tylko po to żeby spędzić wieczór sam na lotnisku - a teraz się tego obawiał.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by rafe hollywood Sob Lut 12, 2022 11:30 pm

    dziwny ten wyjazd, wszystko się tak idealnie układa xd 
    kiedy to powiedział to rafe'a tak wcięło, że przez dłuższą chwilę nic nie mówił. dosłownie walnął głową o ścianę i chwilę tak stał przyciskając czoło do ściany i nic nie mówiąc. przemykało mu przez głowę mnóstwo myśli, ale jedna wyrywała się szczególnie. może to był błąd, ale w tej chwili wydawało mu się to jedyną odpowiednią opcją.
    - dobra. czekaj tam. przyjadę - rzucił i rozłączył się bez żadnych więcej wyjaśnień.

    Sponsored content

    sam do rafe Empty Re: sam do rafe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 11:29 am