sala taneczna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala taneczna - Page 2 Empty sala taneczna

    Pisanie by st. albans Sob Mar 19, 2022 11:23 pm

    First topic message reminder :

    sala taneczna - Page 2 F9faf7a1aca9df548c6fd5e3282ea73c3dd9dc54
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by charlotte windsor Nie Mar 20, 2022 4:47 pm

    czyli byli łatwiejsi hehe.
    wiadomo, że jej się podobało. lubiła pewnych siebie mężczyzn, a nie takie miękkie faje jak silas i samuel xd 
    zacisnęła mocniej dłoń na jego ramieniu kiedy szeptał jej do ucha. po takiej ilości kokainy, którą dzisiaj wciągnęły z lilibet, już takie szeptanie do ucha wywoływało w niej rozkosze xd
    - chcesz ze mną zaszyć się sam na sam - odchyliła lekko głowę, żeby spojrzeć na niego - czy też pokazywać publicznie? - musiała to ustalić na początku. byli dwójką pięknych, popularnych ludzi, tego akurat nie trzeba było nikomu tłumaczyć.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by perry scavo Nie Mar 20, 2022 4:54 pm

    tylko miękkie faje miały do niej należyty szacunek xd
    widział, że odpływała ale myślał że to jego działanie, a nie działanie narkotyków. i tak szło jej lepiej niż lilibet!
    - a czego ty chcesz? - zapytał dalej szepcząc jej do ucha. też lubił komplementy i też chciał ich posłuchać. oboje byli na to łasi. na tą chwile, w tym momencie chciał ją zabrać gdzieś na górę i zrobić z nią niegodne rzeczy.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by charlotte windsor Nie Mar 20, 2022 4:59 pm

    nie chciała szacunku w łóżku xd
    trzymała się na nogach, nie to co lilibet. miała większą wprawę w paradowaniu na wydarzeniach na mocnym haju. 
    - hmmm... - udala, że się zastanawia. - chcę cię lepiej poznać, na osobności - wyszeptała mu na ucho - i wtedy ocenić czy mogę się z tobą zaprezentować publicznie - dodała. czyli podsumowując mogła się z nim przespać nie znając go, ale musiała go lepiej poznać, żeby się z nim pokazać xd
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by perry scavo Nie Mar 20, 2022 5:16 pm

    to trafiała na złych kandydatów xd
    zdecydowanie tak, dobrze że philip się chociaż zlitował i wrzucił ją do limuzyny xd
    - obawiam się, że będziesz zachwycona - powiedział nieskromnie i pociągnął ją na górę, gdzie na pewno robili to na co oboje mieli ochotę. potem zaproponował jej szampana u siebie i pewnie do niego pojechali! tam mogli ustalić czy chcieli się pokazywać publicznie i znowu przespać xd
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 7:59 pm

    obserwował tańczących ludzi z drinkiem w dłoni.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by beau miller Nie Mar 20, 2022 8:07 pm

    beau nie tanczyla, ale probowala sie przedostac na druga strone sali. kolezanki ja pewnie namowily by sie tu pojawila i dala sie namowic. chwycil ja jakis koles, ktory chcial z nia zatanczyc, ale wyraznie jej sie to nie podobalo.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 8:14 pm

    obserwował całą sytuację z rozbawieniem. znał ją na tyle że widział już kiedy czuje się niekomfortowo, a kiedy nie. poczekał chwile, odstawił drinka na stolik i ruszył przez parkiet odbijając ją od gościa - przybyłem na ratunek - oznajmił rozbawiony, ale nie miał zamiaru jej odpuszczać tańca.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by beau miller Nie Mar 20, 2022 8:28 pm

    wiedzial, ze nie czula sie dobrze i pozwolil jej cierpiec, ech. ulzylo ja kiedy ja uwolnil, ale z drugiej strony nie lubila czuc sie jak dama w opresji. - poradzilabym sobie sama - zapewnila go. skoro chcial z nia tanczyc to pewnie ja trzymal. - co robisz? - probowala sie od niego odsunac.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 8:33 pm

    to były tylko mini tortury edena, nic wiecej! - to tak nie wyglądało niestety - powiedział zgodnie z obserwacjami. wyglądała tak jakby miała tańczyć z tym typem do rana. powinna być mu wdzięczna! w jego mniemaniu! - tańczę - pokiwał głową - z tobą - objaśniał jej w najprostszych słowach.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by beau miller Nie Mar 20, 2022 8:45 pm

    moze mial nadzieje, ze bardziej sie ucieszy jak go zobaczy xd - juz prawie sie uwolnilam - upierala sie, ale to nie byla prawda i on mial racje. nie mialaby wyboru i tak czy siak musialaby tanczyc. lepiej z edenem niz z tym innym typkiem. - nie umiem tanczyc - jak zwykle marudzila.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 8:51 pm

    bo powinna się ucieszyć, był jej bohaterem! - wmawiaj sobie - dalej żartował z niej w najlepsze. taka nieporadna była całkiem urocza. poza tym lubił zgrywać bohatera. tylko po to żeby zaciągnąć jakąś laskę do łóżka, no ale w tym przypadku też mógł! - nauczę cię - zapewnił i przejął inicjatywę. zaczął ją prowadzić powoli - wybaczę ci jesli mnie nadepniesz - łaskawca.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by beau miller Nie Mar 20, 2022 9:04 pm

    wow! nie patrzyla na niego jak na bohatera, ale cieszyla sie, ze jej pomogl. moze kiedys sie przyzna.
    - a co jesli cie nadepne? - nie chciala tego robic celowolo, ale nie miala zbyt dobrego wyczucia rytmu. miala troche problemu z pozwoleniem mu sie prowadzic, ale powoli sie rozluzniala.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 9:08 pm

    metoda małych kroczków!
    - nic - wzruszyła ramionami - uznam to za wypadek przy pracy - wytłumaczył. nawet nie próbował jej macać wiec mogła być pod wrażeniem! czuł, że się rozluźnia więc obrócił ją powoli i potem przyciągnął. tańczył nieźle, bo na to też podrywał dziewczyny! - czy to nie przyjemne? - zapytał. z nim na pewno xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by beau miller Nie Mar 20, 2022 9:17 pm

    niecacy go nadepnela. - wypadek przy pracy - przypomniala mu. - wolalabym jednak stac z boku - powiedziala z lekkim rozbawieniem. nie bylo tak zle, ale i tak woli podpierac sciany. - nie wiedzialam, ze umiesz tanczyc - nie bywala w klubach to nie wiedziala, ze takie umiejetnosci byly mu potrzebne.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 9:36 pm

    - wypadek przy pracy - powtórzył za nią śmiejąc się - nonsens, doskonale ci idzie - zapewnił ją i znowu obrócił. oczywiście trochę ją bajerował, ale uznał że co innego mu zostało z beau! skoro już ją złapał dzisiejszego wieczoru to chociaż w minimalnym stopniu musiał to wykorzystać - nie wiem o mnie wielu rzeczy - powiedział tajemniczo. on zresztą o niej też!
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by beau miller Nie Mar 20, 2022 9:43 pm

    - dlatego, ze mam dobrego nauczyciela? - zasmiala sie. - na przyklad? - zainteresowala sie. byla ciekawa! czasami potrafil ja pozytywnie zaskoczyc i chciala wiedziec o nim wiecej. im wiecej wiedziala tym bardziej go lubila.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by eden hollywood Nie Mar 20, 2022 10:03 pm

    chciał już jej powiedzieć o sobie coś szczerego, ale wtedy ktoś ją odbił mu z tańca i nie mógł jej zlokalizować ups! a mogła się dowiedzieć znowu jakiejś jego tajemnicy. było blisko!

    Sponsored content

    sala taneczna - Page 2 Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:00 am