sala taneczna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala taneczna Empty sala taneczna

    Pisanie by st. albans Wto Mar 28, 2023 8:41 pm

    sala taneczna F9faf7a1aca9df548c6fd5e3282ea73c3dd9dc54
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 6:33 pm

    załóżmy, że to było gdzieś obok baru i dlatego jak lilibet szła, to max od razu ją zauważył i pojawił się przy niej elegancko ubrany. wyglądał książęco, jak nie on xd pokłonił się przed nią.
    - madam - ucałował ją w dłoń. - czy uczynisz mi honor wspólnego tańca? - wydurniał się, ale wyglądało, jakby zachowywał się fancy raz w życiu i uznał lilibet za godną jego elegancji.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 6:38 pm

    lilibet była kompletnie rozproszona przez philipa więc prawie ominęła maxa. nie poznała go tak wystrojonego.
    - max.... - trochę ją oczarował tą elegancką otoczką jednak - myślałam, że omijasz takie imprezy? - skoro wolał wieść plebejskie życie. nie puszczała jego dłoni bo zawiesiła się widząc jaki był wystrojony.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lizzie foster Nie Kwi 02, 2023 6:46 pm

    krecila sie z drinkiem od philipa xd
    byla nakrecona, a to, ze max dobrze sie prezentowal jeszcze bardziej ja poirytowalo. z nia nie chcial chodzic na takie przyjecia xd - nie wiedzialam, ze potrafisz sie tak wystroic - zignorowala, ze podrywal jakas laske.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 6:49 pm

    - przyszedłem specjalnie, żeby z tobą zatańczyć. przyjechałem na swoim białym rumaku - czarował lilibet dalej, chociaż była to część żartu, co mogła rozpoznać po jego zacieszającej minie. tak naprawdę max żadną imprezą nie gardził, u gabka i tak nie było tak sztywno jak na innych królewskich wydarzeniach. przeniósł wzrok na lizzie. - o, też nie wiedziałem, że tu będziesz - nazwał ją prostaczką ups.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 6:55 pm

    - twoje auto nie jest białe - skomentowała, bo myślała że chodzi mu o to niezbyt fancy auto którym się poruszał żeby pokazać jak bardzo jest zwyczajny. aczkolwiek nie mogła powiedzieć, widok maxa w garniaku ją urzekł w jakiś sposób. na chwilę zapominała o tym, że nie chce brać udziału w książęcym cyrku. gabek dawał rozrywkę i zwykłym ludziom i rojalsom hehe - śledzisz mnie? - od razu zarzuciła dziewczynie, bo przed chwilą gruchała sobie z philipem. już była na czarnej liście lilibet!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lizzie foster Nie Kwi 02, 2023 7:43 pm

    - nie tylko ty masz wstep na takie przyjecia - chciala udawac, ze jest tez fancy, ale nie trudno bylo sie tu dostac skoro nawet scotty dal rade xd myslala, ze jak sie odpowiednio wystroi to bedzie pasowac to towarzystwa I max to zobaczy. - jakbym nie miala ciekawszych rzecy do roboty - skrzywila sie do lilibet.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 7:49 pm

    - szczegóły - szepnął lilibet do ucha, bo już lizzie ich zagadywała. max nie docenił tego, że lizzie się wystroiła, bo on wolałby jednak przyjść na imprezę na luzaku, a nie w pełnym garniturze. - faktycznie, chyba pół miasta tu zaprosili - zaśmiał się, ale znowu wyszło na to, że uważał lizzie za plebs, który wpuścili masowo. zdziwił się napięciem między dwiema elżbietkami. - jeśli lizzie cię śledzi, to na pewno w ramach pochlebstwa - zażartował dla rozładowania atmosfery. i znowu zasugerował, ze lizzie była gorsza od lilibet. ups!
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 7:53 pm

    max na każdym kroku obrażał lizzie, a niby taki dobry chłopak z niego xd nie docenił żadnej z nich i tego że sie wystroiły (oczywiście lilibet drożej i lepiej xd), bo wolał bawić się w plebs niż celebrować to, że on (to znaczy jego rodzice) mają hajs - jeśli chcesz być bardziej podobna do mnie, to nie uda ci się to - skomentowała od razu to co powiedział max uznając lizzie za jakąś psychofankę - znasz ją? - zapytała maxa, licząc na to że po prostu lizzie jest wariatką i zagaduje obcych ludzi xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lizzie foster Nie Kwi 02, 2023 8:02 pm

    zrobilo jej sie przykro, ze max bral ja za jakas wiesniaczke. nawet gdyby nie miala kompleksow co do tego to nie bylo mile.
    prychnela kiedy uznali, ze byla fankow lili. - nie sledze ci I nie mam ci czego zazdroscic. gdybym chciala za kims lazic w ramach pochlebstwa to jest tu o wiele wiecej lepiej wygladajacych osob - zmierzyla dziewczyne wzrokiem, a potem poszla wkurzona.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 8:06 pm

    max nie zdawał sobie sprawy z tego, że ją obraża. dla niego bycie normalsem było super. widać leciał na dziewczyny, które zawsze starały się wybijać ponad swój status.
    westchnął cięzko, kiedy lizzie poszła wkurzona.
    - tak, znam ją i to nie było miłe - odparł do lilibet. uznał, że to ona obraziła lizzie, a nie on xd - dobra, kiedy będzie można się z tego uwolnić? - rozpiął marynarkę i poluzował krawat. tyle z bycia eleganckim.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 8:12 pm

    - niby za kim miałabyś chodzić? za florence? - prychnęła kiedy lizzie odchodziła. niestety lizzie ostatnio nie zdobywała sojuszników xd - to nie miało byc miłe - skomentowała wracając wzrokiem do maxa i głośno westchnęła kiedy zaczął luzować krawat - dlaczego właśnie taki musisz być? - wskazała na niego z pretensją. jego tryb normalsa jej nie odpowiadał xd
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 8:15 pm

    - lizzie nie jest przyzwyczajona do takich imprez, to mogło ją przytłoczyć - teraz bronił jej, ale nadal uważając za odstającą od tego towarzystwa. lilibet za to mogła się już zorientować, że zna ją z jakiś niższych sfer. - przed chwilą ci się podobało - zaśmiał się, bo nie wiedział, co się zmieniło.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 8:20 pm

    - nie jest przyzwyczajona, bo tu nie pasuje - max obrażał ją nieświadomie, natomiast lilibet świadomie. nie robiłaby tego gdyby nie to, że widziała lizzie przed chwila z philipem. tak to w ogóle by się nią nie zainteresowała - podobało mi się kiedy byłeś elegancki, jak przystało na twoje pochodzenie, a nie teraz kiedy próbujesz robić z siebie kogoś kim nie jesteś - wytknęła mu to. jakby z nią nie było podobnie xd
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 8:24 pm

    - i ty o tym decydujesz? - zadrwił. lilibet nie była lepsza, ale nie komentował tego xd - kim nie jestem? - aż parsknął na jej słowa. - to jest właśnie to, kim jestem - zamachał ręką na poluzowany krawat. - to, że mój dziadek jest królem, nie sprawia, że ja jestem sztywniakiem - max nawet nie miał kontaktu z tym dziadkiem. byli w podobnej sytuacji, tylko lilibet za wszelką cenę chciała udowadniać swoją księżniczkowatość.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 8:35 pm

    - nie ja, ale system - wskazała co się wokół działo, a prawda była taka że bogaci po prostu nie chcieli miec do czynienia z biedakami xd lilibet uważała się za lepszą, oczywiście na każdym kroku okazywało się, że tak nie było, ale ona za wszelką cenę nie chciała być ignorowana i przez to była nieszczęśliwa... może gdyby to olała to po prostu mogłaby być szczęśliwa? kiedyś się dowiemy xd - czyli chcesz być nikim? - ona tak uważała i trochę za dużo powiedziała - bycie powiązanym z królem to zaszczyt, a nie bycie sztywniakiem - zanegowała jego filozofię, ona nie uważała się za sztywniarę.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 8:42 pm

    - a jednak ją tu wpuścili, więc system zadecydował - uciął. uznał, że skoro ochroniarze gabriela ją zaakceptowali, to oznaczało, że była wystarczająco godna. przy lizzie max zasugerował, że lilibet była jednak lepsza, więc mogła to ziarenko w sobie zaszczepić, ale pewnie nawet nie wyłapała, bo już była zaślepiona zazdrością o philipa. lili czeka długa droga w dążeniu do szczęścia. póki co chciała przekabacić maxa na swoją filozofię, a nie odwrotnie. - niestety nie dostąpiłem tego wspaniałego zaszczytu i nie dostałem żadnych tytułów, więc równie dobrze nie istnieję i jestem nikim - stwierdził rozbawiony. jemu to nie przeszkadzało, więc mówił o tym na luzie.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 8:53 pm

    akurat przeszedł obok scotty i lilibet wyłapała go wzrokiem - raczej przypadek, albo niedopatrzenie - skomentowała nie dając maxowi satysfakcji i racji. lilibet bardzo chciała być dostrzeżona, ale na każdym kroku jej samoocena była równana z ziemią i max w tym momencie robił dokładnie to samo, choć nieświadomie - i nie wkurza cię to? nie czujesz, że należy ci się? - zdecydowanie pokazywali dwie osobne strony tej samej sytuacji.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 8:57 pm

    - nie bądź taką snobką - mruknął, już zaczynając się irytować. wiedział, jakie lilibet ma podejście, przecież z tego powodu jeszcze niedawno nie chciała z nim nawet rozmawiać publicznie. max taki dżentelmen, a wszystkie dziewczyny dzisiaj nieświadomie obraża. będzie musiał pokutować. - a po co mi to? co bym z tego miał? to tylko durny tytuł, nic nie znaczy w prawdziwym świecie - zauważył. - liczy się to, co ty jako człowiek robisz ze swoim życiem - mógł tego nie dodawać, bo on nie robił nic xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 9:07 pm

    spojrzała na niego równie poirytowana - ja jestem snobką? a ty jesteś wspaniałym altruistą? bo masz kasę i rodzice ci pozwalają na robienie zwykłych rzeczy? - uważała, że zachowuje się jak hipokryta. ona przynajmniej na siłę nie próbowała być normalnym człowiekiem. jeszcze będzie pokutować... albo nie bo jo go rozpieści xd - czyli moja osoba nie ma znaczenia w świecie przez durny tytuł? - odebrała to personalnie - negujesz całą arystokrację i to skąd ty pochodzisz - wytknęła mu - a ty co niby robisz ze swoim życiem? odwozisz do domu takie biedaczki jak ta która przed chwilą była? - wspomniała o lizzie - i co? w zamian dają ci się przelecieć na tylnym siedzeniu? - wchodziła na personalne tematy - są w tym lepsze ode mnie? bo jako sztywniara pewnie równie sztywno się rucham - uprzedmiotowiła się mocno, ale nie miała z tym problemu najwyraźniej w tym momencie.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 9:22 pm

    - przynajmniej nie czepiam się ludzi, którzy tej kasy nie mają - powiedział ostro. rodzice wychowywali go w luksusach, ale wiedział, że to nie dla niego. czuł się swobodniej bez tej całej otoczki. haha max spadnie na cztery łapy. - ten tytuł ci nic nie daje, nie powinnaś się fiksować na jego punkcie - uparł się. nie rozumiał, dlaczego tak bardzo jej zależało na byciu księżniczką. - arystokracja niech sobie robi co chce, ja nikomu nie wypominam. tak samo nikt nie wypomina mi, co ja robię. no, oprócz ciebie - skrzyzował ręce i zmierzył ją wzrokiem. jej kolejne teksty zaskoczyły go, bo nie spodziewał się, że tak bardzo lilibet się zapętli i zdenerwuje. - nie, po prostu jesteś sztywna przy mnie, bo nie jestem godny przebywania w twojej obecności, a co dopiero wsadzania w ciebie swojego niearystokratycznego penisa - wkurzyła go, więc zaczął jechać podobnymi tekstami.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 9:30 pm

    - więc mam udawać, że nie ma tych podziałów skoro są? nie jestem w stanie zbawić całego świata - pewnie miała jakąs fundację swojego imienia, ale to był maks jej wkładu, każdy rojasl tak miał - łatwo ci mówić skoro ty go zawsze miałeś, a nie chciałeś - lilibet na każdym kroku choć była rojalsem miała udowadniane, że jest tym gorszym sortem i ten tytuł musiała wręcz wyrywać z rąk innych. max spadał na cztery łapy i tego nie ogarniał - to spostrzeżenia - wcale nic nikomu nie wypominała - czy chcesz czy nie to twój penis zawsze będzie wystarczająco arystokratyczny, choć twoje podejście do naszej relacji jest już mocno plebejskie i to dlatego nie jesteś godny przebywania ze mną - czyli w zasadzie powiedziała, że się go wstydzi xd świetnie lilibet, gratulacje.
    max amsberg

    max amsberg

    amsterdam
    jeździ uberem
    i have fun, i don't care
    27

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by max amsberg Nie Kwi 02, 2023 9:44 pm

    - nie musi być podziałów i ja jestem tego przykładem - jaki zbawiciel xd uważał, że można pogodzić te dwa światy. może powinien się zaangażować w działalność charytatywną i to byłoby jego niespodziewane powołanie. - nie wybierałem, w jakiej rodzinie się urodziłem - burknął. max nie miał tytułu, bo nie przyznali mu po narodzinach. alojzy był synem kochanki (prostytutki xd) króla, więc wiadomo, że też byli gorszego sortu xd ale jemu to nie przeszkadzało, a nawet pasowało, bo nie musiał się użerać z tymi wszystkimi królewskimi problemami. prychnął, kiedy uznała, że nie jest godny przebywania w jej towarzystwie. już kiedyś tak sie zachowywała, ale myślał, że to dawno za nimi. - przepraszam, księżniczko - wycedził to słowo - że śmiałem znaleźć się w twoim pobliżu - pokłonił się przed nią i wkurzony poszedł.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by lilibet windsor Nie Kwi 02, 2023 9:46 pm

    tym bardziej pewnie ją wkurzało, że był synem bękarta i lepiej się odnalazł niż ona, czyli córka prawowitego księcia xd ups, kompleksy i niedopowiedzenia jak zawsze. oczywiście uważała że miała rację w tym sporze, ale potem jednak trochę była wkurzona na siebie i szukała jakiegoś rozproszenia. ciekawe kto/co nim będzie xd

    Sponsored content

    sala taneczna Empty Re: sala taneczna

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:26 am