dust and dynamite bar

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dust and dynamite bar Empty dust and dynamite bar

    Pisanie by st. albans Czw Lip 07, 2022 2:05 pm

    dust and dynamite bar AF1QipOd-GWweVUyFJmPkmdVnkgDyu1qjE1rvfIv7UmR=s1600-w1600
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 9:57 pm

    przecież że nie siedział w domku xd dotarł tutaj i zwiedzał puby szybciej niż marcus. może nawet ktoś mu założył kowbojski kapelusz żeby się wczuł w klimat przy piwku.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 10:01 pm

    marcus byl zajety lepszymi rzeczami niz piwo. przynajmniej aktualnie dla niego! lizzie tez ruszyla szukac przygod. od razu rozpoznala znajoma twarz i przysiadla sie do nico. - howdy! - zasmiala sie i zabrala mu kapelusz zeby sobie zalozyc.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 10:10 pm

    jaka fikuśna lizzie xd
    zadumał się nawet nad piwerkiem i przez nieuwagę stracił kapelusz. zaśmiał się jednak widząc jak lizzie go przyodziewa - cześć kowbojko - przywitał się - co dziś pijesz? - był gotów zaoferować jej drinka. może kowbojki go kręciły xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 10:17 pm

    haha xd
    - dzisiaj tequila! - powiedziala wesolo. chetnie przyjmnie drinka! jesli to oznaczalo, ze bedzie jej stawial alkohol to zacznie czesciej nosic kapelusz xd - co masz? - spojrzala na jego piwo. byla ciekawa czy pije cos lokalnego czy postawil na bezpieczny wybor.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 10:24 pm

    bez gołej klaty xd
    - heineken - podniósł kufel i napił sie trochę. stawiał dziś na bezpieczne wybory choć może spróbuje miejscowego zioła. będzie widział po nim duchy xd
    - zatem tequila! - jak sie bawić to się bawić. klasnął w dłonie i zaraz poszedł zamówić cała tackę szotów. usiadł z nimi z dumną miną - nie jesteśmy przypadkiem razem w domku? - zapytał z nadzieją śmiejąc się jednocześnie. nawet nie ogarniał z nim spał xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 10:30 pm

    skromnie xd
    - dobry wybor - pochwalila go. nie byl odwazny, ale ona tez raczej postawilaby na cos bezpiecznego. nie chciala marnowac kasy. - nie jestesmy, ale jak chcesz mozemy razem wrocic do ktoregos i tam kontynuowac impreze - zasmiala sie. postawila jednego shota przed soba, jednego przed nim.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 10:38 pm

    no!
    - wiadomo - podsunął jej piwko żeby mu pomogła skoro pili już tequile! myślał rozsądnie... jeszcze! - kontynuować? jeszcze dobrze nie zaczęliśmy - zaraz uniósł kieliszek i stuknął jej po czym wypili - dlaczego nie jesteśmy razem w domku? powinniśmy być razem - stwierdzał na głos. chętnie patrzyłby na przebierającą się lizzie!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 10:50 pm

    - mysle przyszlosciowo - chwycila kufel i napila sie skoro czestowal! - nie wiem jak je przydzielali, powinnismy zlozyc skarge - powiedziala z rozbawieniem. nie miala by nic przeciwko przygladajacemu sie jej nico. a tak byla z tedem i tobiasem, ktory wolal paczki.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 10:54 pm

    ted patrzył na nią jak zagubione jagnie, a tobias miał większy pociąg do pączków xd peszek!
    - słusznie, dobre myślenie - pokiwał głową i przysunął jej kolejny kieliszek - może ktoś się zamieni? - zasugerował. powinni teda wywalić. w sumie nico go nie lubił xd - albo postawimy go przed faktem dokonanym - i nico zajmie jego miejsce xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 11:01 pm

    nie chciala zeby ted patrzyl na nia w taki sposob jak nico, ale tobiasa bylo szkoda xd
    chwycila kieliszek i zaraz go przechylila. - nie wiedzialam, ze az tak bardzo zalezy ci zebysmy mieszkali razem - zasmiala sie.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 11:10 pm

    wróci do formy szybko to znowu zwróci uwagę na tobiasa xd
    zamachał palcem przed jej nosem - od razu zależy - zaśmiał się - po prostu szukam najlepszych współlokatorów - dywagował - kogo moglibyśmy jeszcze tam dorzucić? - już typowali ich idealny, imprezowy domek.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 11:16 pm

    tak xd
    - nie musisz sie wstydzic - powiedziala z rozbawieniem. zaczela sie zastanawiac nad jego pytaniem. imprezowala z duza iloscia osob, ale nie byla pewna czy chcialaby z nimi spac pod jednym dachem przez tyle czasu. - ostatnio poznalam chlopaka, z ktorym na pewno bysmy sie dogadali - nie wiedziala, ze juz zna philipa. miala racje xd zrobil na niej takie wrazenie, ze juz chciala sie wkrecic do ich paczki xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 11:20 pm

    - czy ja wyglądam na zawstydzonego? - zamachał dłonią wokół swojej twarzy prezentując ją najlepiej jak potrafił - ta twarz nigdy nie jest zawstydzona - co było ściemą, bo jednak była i to nie raz! - więc ty bierzesz tego chłopaka - już się wkręcała do paczki, która w sumie istniała ale bez niej! - a ja biorę philipa i marcusa no i może esther, jest specyficzna i wisielczy humor, ale bardzo ją lubie - nawet nie wiedział ze podświadomie się uzewnętrzniał. nie pomyślał o summer, peszek xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 11:30 pm

    - no dobrze, wierze ci - poklepala go po dloni. lizzie potrafila sie wkrecic wszedzie. - skoro wybieramy tyle osob to ja chce jeszcze teda i maisie - dodala od siebie. jak na czerwona miala lame przyjaciol xd nie wiedziala czy ted bylby chetny by dolaczyc, ale nie chciala o nim zapominac. tobiasa tez by wkrecila w sumie. biedna opuszczona summer xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 11:40 pm

    - wspaniale, wypijmy za to - podsunął jej kolejny kieliszek. już mieli dobre tempo! - nie znam teda ani maisie, czy ted i maisie są spoko? - dopytywał. nie kumał, że zna teda. za mało ważna osoba dla niego, sorry. jakby tobias się tam wkręcił to leila by się wkurwiła. teraz miał swoich najlepszych przyjaciół, czyli pączki!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Pią Lip 08, 2022 11:44 pm

    wypila kolejny kieliszek. miala w miare mocna glowe, ale upal raczej nie pomagal. nico bedzie musial ja odprowadzic. - ted i maisie sa spoko - ciekawe czy pozaluje, ze tak mowila o maisie xd - a ja nie znam marcusa, philipa ani esther - tez musial ja zapewnic, ze byli spoko! mogl sie podzielic z leila i wszyscy by byli szczesliwi.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Pią Lip 08, 2022 11:46 pm

    nico chętnie ją odprowadzi i sprawdzi z kim mieszka. albo lepiej zabierze ją do siebie i położy w łóżku philipa xd
    - i twoja rekomendacja powinna mi wystarczyć? - którego chłopaka maisie spróbuje odbić lizzie? xd - masz moje słowo że są godnymi imprezowiczami! - położył dłoń na sercu. w sumie z esther dawno nie imprezował, ale wierzył w to!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Sob Lip 09, 2022 12:00 am

    haha jej by to pasowalo xd
    - nie ufasz mi? - pokrecila glowa. maisie miala jej ukrasc nico xd - jesli mi musi wystarczyc twoje slowo to tobie tez - rozdala nastepne shoty. nie miala pewnosci, ze dogada sie z jego kumplami. dlatego potrzebowala jakichs swoich znajomych w razie czego.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Sob Lip 09, 2022 12:04 am

    ciekawe czy philipowi też xd
    - musisz wypić trzy pod rząd żebym ci ufał - podsunął jej kolejne kieliszki. hahahahaha, to idealne jak się poznają. w sumie one są współlokatorkami, zapomniałam xd - w takim razie musimy zrobić wieczorek zapoznawczy, z duzą ilością alkoholu - już wymyślał jakieś imprezy. świetnie ze wybrała sobie na towarzyszy mącicielkę maisie i pierdołę teda. na pewno dzięki nim lepiej się poczuje w obcym towarzystwie xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Sob Lip 09, 2022 12:17 am

    jak jeszcze jej nie bzyknal to moze tak xd w sumie to philip mial lizzie olac, ale ostatnio gralysmy jakby sie jeszcze nie znali xd
    - jesli zaniesiesz mnie do domu na rekach - zazartowala. chetnie przyjela szoty i wypila jednego. haha ja tez zapomnialam, ze nico juz ja znal xd za bardzo sie wtedy zjarali. - podoba mi sie ten pomysl - pochwalila go. pierdola ted akurat dawal jej duzo komfortu xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Sob Lip 09, 2022 12:23 am

    philip wszystkie laski prędzej czy później olewa, ciekawe czy z lizzie będzie podobnie xd
    zlustrował ją wzrokiem żeby zbadać jej sylwetke i czy jest na tyle lekka, że się uda - dam radę - powiedział pewnie - ale nie ma tu esther - przypomniał sobie nagle - to nic, połączymy się z nią przez facetime - wymyślił. esther pewnie nie miała takiego telefonu żeby się tak połączyć xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by lizzie foster Sob Lip 09, 2022 12:31 am

    to sie okaze xd
    przejechala dlonmi wzluz swojego ciala gdy sie jej przygladal zeby lepiej sie sprzedac. - swietnie - ochoczo chywcila kieliszki, ktore zostaly jej do oproznienia i to zrobila. - wiec wszystko ustalone - powiedziala zadowolona. ciekawe czy ted bedzie sie cieszyl, ze wkrecila go w taka impreze.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by nico joyce Sob Lip 09, 2022 12:38 am

    - ustalone - może nawet uścisnęli sobie dłonie żeby przypieczętować to! - ale najpierw... - skoczył po jeszcze jedną tackę szotów i się nimi upili. a potem faktycznie ją zaniósł!
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by marty singleton Czw Lip 14, 2022 10:14 pm

    siedzieli tutaj cała paczką zielonych i robili siarę udając kowboi xd

    Sponsored content

    dust and dynamite bar Empty Re: dust and dynamite bar

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:55 am