królewski skarbiec

    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 6:19 pm

    królewski skarbiec 697138A6-974A-E735-271C-2C6184B1683F
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 6:22 pm

    czuła się źle z tymi wszystkimi kosztownościami odziedziczonymi po królowej, więc przyszła je jednak oddać. posadzili ją w jakimś małym klaustrofobicznym pomieszczeniu z tymi pudełkami klejnotów na stole i kazali wypełniać jakieś papierki oddające własność. to było tak skomplikowane, że żałowała, że nie zaniosła tego po prostu do lonny'ego, żeby zastawić w lombardzie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 6:27 pm

    w lombardzie by się chociaż wzbogaciła xd
    a tu mogła i spotkała george'a, który dla odmiany przeprowadzał inwentaryzację kosztowności. miała szczęście, bo ten był najmniej cięty na nią jeśli chodzi o tą normalną część rodziny (nie liczę arthura) - no prosze - od razu podszedł i zapukał palcami w stolik na którym wypełniała papierki - przyszłaś nas ograbić z czegoś jeszcze? - zażartował, ale bardzo niefortunnie.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 6:31 pm

    ale pewnie rodzina królewska by jej odebrała obywatelstwo i wygnała xd
    próbowała skupić się na prawniczym żargonie i dopiskach małymi literami, żeby zrozumieć, co w ogóle wypisuje/podpisuje (mogła wziąć ze sobą swojego brata, żeby jej wyjaśnił prawnicze kruczki xdddddd), więc głos george'a zupełnie wytrącił ją z zamyślenia. 
    - dla twojej informacji, wszystko oddaję - powiedziała ostro, uznając jego żarcik za bardzo niemiły przytyk. ciągle trudno było odczytywać george'a i to, czy faktycznie jest po jej stronie - właśnie przez takie teksty - dodała, machając w jego kierunku długopisem.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 6:41 pm

    możliwe xd
    nico by tylko zawadzał i jeszcze przypadkiem by coś zwinął stąd tak sobie to wyobrażam. ciekawe kiedy na studiach skapną się że jest głąbem i szkoda na niego czasu. chyba, że tatuś płacił solidne zaliczki xd
    zauważył jej zdenerwowanie, skąd miał wiedzieć że dwojako to odbiera? dla niej to były żarciki xd - skąd ten ton? - zapytał na serio. był miły, plus był przyszlym królem, nie powinna się do niego tak odzywać xd - czyżby ktoś nie miał dystansu do siebie? - dalej trochę z niej żartował. jakby on miał do siebie dystans xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 6:47 pm

    nico sypiał z wykładowczyniami i jakoś go przepuszczały xd albo summer teraz będzie mu zmieniać oceny i kraść odpowiedzi do egzaminów jak ma klucze do wszystkich pomieszczeń xd 
    - po prostu mam dość - odpowiedziała od razu. gniotło ją to i dlatego tu przyszła - nie chcę być powiązana z tobą rodziną, w żaden sposób - dodała dobitnie. - gdybym mogła cofnąć czas, to nigdy bym się w to nie wplątała. żałuję wszystkiego, co się wydarzyło - wyrzuciła z siebie. faktycznie mocno ją to gniotło, skoro to wszystko powiedziała. ale widać za długo już ciągnęła się za nią ta metka eks dziewczyny księcia. dłużej niż byli razem xd
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 6:54 pm

    już nie sypia bo był przypał, ale faktycznie może summer da się namówić na coś takiego w zamian za trawę lub seks xd
    chyba dość długo ją to gniotło skoro z taką szybkością wszystko wypluła. george przywykł do ukrywania swoich uczuć więc nie spodziewał się takich brutalnych wyznań annie. na tyle że na chwilę zamilkł i tylko na nią patrzył - więc żałujesz że byłaś ze mną? - zapytał, ale jego ton głosu zamienił się na sztywny i powazny. to go ubodło. zepsula mu humor xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 7:02 pm

    drugi raz jej nie wyrzucą za włamanie. no, chyba że z pracy xd ale nico prawnik na pewno ją z tego wyłga.
    długo wytrzymywała z tą metką, szczególnie kiedy george tak szybko wskoczył w bardzo publiczny związek z florence, a teraz, kiedy nadal po śmierci elka drwiła sobie z niej, czara goryczy się przelała. już dawno nie była powiązana z windsorami, ale co chwilę ten temat powracał i nie mogła się uwolnić. czuła też, że nigdy nie miała okazji, żeby tak naprawdę przedyskutować z george'm to, co się wydarzyło, bo wszystko dotyczące ich rozstania było publiczne i wcale nie dotyczyło tylko ich. też zamilkła, bo poczuła ciężar swojego wyznania. spuściła wzrok na dokumenty. 
    - wiedząc wszystko, co się wydarzyło... - zaczęła, ale znowu zamilkła. podniosła na niego wzrok - to, że byliśmy razem, to była najmniejsza część tej całej szopki, nie? - nie odpowiedziała na pytanie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 7:06 pm

    jeśli liczą na zdolności prawnicze nico to mogą się przeliczyć xd
    dla georga związek z florence był zachowaniem twarzy i złotą radą od doradców. był to raczej ruch marketingowy, ale tak mogło to się odbić na annie, która pierwszy raz była w takim związku i w takiej sytuacji. dla george'a to był chleb powszedni.
    - wiedziałaś o tym, że moje życie to jedna wielka szopka kiedy sie na to wszystko godziłaś więc twoje pretensje są nieuzasadnione - nie ukrywał przed nią tego jak będzie. skończyło się niemile (z jej winy!), ale najwyraźniej annie nie była gotowa na konsekwencje.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 7:15 pm

    to już drugi raz w tej grze jak pojawia się opcja, żeby nico się wykazał swoimi zdolnościami, coś w tym jest xd
    dla annie wyglądało to tak, że george w ogóle nie przejął się ich rozstaniem, tylko od razu wskoczył w związek z "bardziej odpowiednią kandydatką", która czekała już wcześniej w kolejce. podczas gdy annie ciągle przepracowywała samotność i żal po rozstaniu, to on już pojawiał się na pierwszych stronach gazet w objęciach nowej narzeczonej.
    - bo my mieliśmy być szopką! - przypomniała mu - nigdy nie spodziewałam się, że to zmieni się w coś prawdziwego - mruknęła i zaczęła nerwowo stukać długopisem o stolik.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 7:27 pm

    może próbować, ale nic z tego dobrego nie wyjdzie xd
    przejął sie, ale utopił smutki w cyckach florence. dobrze, ze chociaż on miał trochę radości ze zbliżeń z florence, nie to co ona xd on w ogóle nie przepracował rozstania, był niedojrzały pod tym kątem. ale annie na serio złamała mu serce! - więc teraz masz pretensje do świata, że zakochałaś się we mnie? - nie przyznawał się, że był też zakochany w niej. nie chciał się znowu przed nią obnażać! nie była tego godna xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 7:36 pm

    ups!
    annie przynajmniej poświęciła czas, żeby przepracować rozstanie. i w końcu doszła do tego etapu, gdzie chciała zupełnie odciąć się od rodziny i dlatego otrzymywanie królewskiego spadku jej w tym nie pomagało i się tu pojawiła. nie spodziewała się, że jej odcięcie się od windsorów będzie tak symboliczne, że aż george się w tym momencie pojawi.
    - o to mogę mieć pretensje tylko do siebie i swojej naiwności - wzruszyła ramionami. nie spodziewała się wyznań z jego strony, już przez jego związek z florence zaakceptowała fakt, że nigdy nie czuł do niej tego samego, co ona do niego.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 7:44 pm

    to była dla niej metafora i rytuał przejścia, do czas aż pojawił się george i popsuł wszystko. teraz rozmawiali o przeszłości i chyba żadne z nich się tego nie spodziewało.
    - nie jesteś naiwna - nigdy za taką jej nie uważał - to nie moja wina że jestem taki czarujacy i od razu można się we mnie zakochać - znowu wrócił na żartobliwy ton, co mogło ją wkurzyć i mogła chcieć wyjść i skończyć rozmowę z nim, ale czy to się jej udało? xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 7:52 pm

    george przyłapał annie kiedy była w sentymentalnym i zdeterminowanym nastroju. dlatego tak szybko otworzyła swoje serce niczym skarbiec xd to dopiero metafora xd
    - wcale nie od razu, nie lubię tego george'a, który robi pierwsze wrażenie - burknęła. faktycznie wkurzyły ją jego słowa, więc pospiesznie złapała te swoje dokumenty i torebkę, przez co jakoś niefortunnie zamachnęła torebką i uderzyła nią o jakąś gablotkę z kosztownościami. nagle zaczął wyć alarm i zjechały kraty, zamykając ich w środku. - ja pierdolę! - wykrzyknęła i znowu zamachnęła torebką, na szczęście nie zbiła żadnej drogocennej pamiątki.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 8:02 pm

    haha mocna metafora xd george nawet nie wiedział, że w tym momencie ma klucz który otwiera jej duszę xd
    - annie... - westchnął kiedy zaczęła się zbierać - przecież znasz mnie, wiesz jaki jestem - nie chciał żeby odchodziła z niesmakiem. zaśmiał się kiedy zaczęła potrącać gablotki - ale ja nie wiedziałem, że jesteś taka porywcza - obserwował jak kraty się zamykają, ale nie wkurzył się tak jak ona - gratuluje, uruchomiłaś wszystkie procedury bezpieczeństwa, to potrwa tylko kilka godzin - westchnął i przyjrzał się naszyjnikowi w gablocie którą potrąciła - czyli chciałaś zniszczyć naszyjnik królowej wiktorii - stroił sobie żarty.
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 8:06 pm

    haha, to były największe skarby xd
    - kilka godzin?! - powtórzyła po nim. - czy nie widzą, że ty tu siedzisz i że mogą nas wypuścić? - zasugerowała i już machała do kamerki w rogu. chociaż raz liczyła na to, że księciowatość george'a się na coś przyda xd oklapła na krzesełku i popatrzyła na niego jak sobie stroił żarty. napięcie przed chwilą było tak wielkie, że teraz faktycznie poczuła, że już wybuchła i potrzebują rozluźnienia - cóż, jest ładniejszy niż ten, który dostałam, to nie fair - odpowiedziała też już lżejszym tonem.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 8:14 pm

    haha xd
    - mają swoje procedury i wykonują je niezależnie od tego kto znajduje się tutaj - wytłumaczył zdecydowanie spokojniej niż ona. tym razem jego tytuły na nic się przydały. przynajmniej mogli popatrzeć na królewskie skarby - ten naszyjnik nie jest dziedziczony, zakłada go jedynie królowa na ważne wydarzenia związane z koroną - zaczął opowiadać o tradycjach jakie ich obowiązywały - więc teoretycznie kiedy zostałbym królem, a ty królową małżonką to mogłabyś go założyć w rocznicę mojej koronacji - nie wiem czy to dobrze że przytaczał takie sytuacje xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 8:21 pm

    - świetnie - mruknęła pod nosem. - mam swoje zobowiązania, muszę wyjść - poinformowała go. jeszcze myślała, że jakoś wpłynie na niego i jednak uruchomi swoje książęce możliwości. nie chciała opuścić próby spektaklu w domu kultury, żeby potem mira nie miała argumentów, że annie jest gorszym pracownikiem xd uznała jego teksty za żarty, ale i tak dziwnie się czuła, kiedy słuchała takich rozważań. chyba nigdy tak naprawdę nie zastanawiała się nad wszystkimi tradycjami, z którymi wiązałoby się pozostanie z george'm. - więc to dobrze, że nią nie zostałam, bo to zupełnie nie mój kolor - próbowała jakoś wybrnąć z tego.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 8:27 pm

    - skoro ja mogę przełożyć swoje zobowiązania, to ty możesz przełożyć swoje - jej argumenty do niego nie przemawiały. mira już zaciera rączki, liczyła na to że wywalą annie ups.
    on też się dziwnie czuł kiedy znaczenie tych słów do niego dotarło - a ja uważam, ze byłoby ci do twarzy - to brzmiało jak komplement, ale nie miał takich intencji. nie specjalnie! - pasowałby do twoich oczu - kontynuował dalej i nawet usmiechał się. skoro mieli tu trochę spędzić to mogli być mili i cywilizowani dla siebie xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 8:31 pm

    - dla ciebie wszystko przekładają, a ja muszę się dostosować - zauważyła różnicę między nimi i już sprawdzała na telefonie, czy ma zasięg (oczywiście nie, byli w jakimś lochu xd). przez chwilę zagapiła się na george'a, ale zaraz musiała samą siebie skarcić w duchu i doprowadzić do porządku. - to i tak nie ma znaczenia, bo nigdy go nie założę - odchrząknęła poważnym tonem. no chyba że zaraz otworzą gablotkę i będą wyciągać ten naszyjnik do przymierzenia. w sumie już i tak ich zamknęli w skarbcu, co gorszego może się stać xd
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 8:41 pm

    - musisz wstąpić do rodziny królewskiej jeśli nie chce się dostosowywać - po raz kolejny wskazał różnicę pomiędzy sobą, a nia.
    nie było zasięgu, george nawet nie sprawdzał. wiedział że to loch!
    - teraz możesz go założyć - uniósł brew ku górze sugerując niecne uczynki. w sumie i tak nie mieli nic lepszego do roboty! jego diabełek to mu podpowiadał xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 8:44 pm

    - doskonale sobie radzę bez rodziny królewskiej i to ona jest powodem, dla którego tu utknęłam - zauwazyła zniecierpliwiona i podniosła te dokumenty, żeby mu zaprezentować i przypomniec. gdyby nie dostała spadku, to w ogóle nie byłaby w tej sytuacji. - a za drzwiami już czekają na mnie z kajdankami? - wskazała w tamtą stronę. może george chciał ją wkręcić, żeby zamknąć ją w więzieniu i na zawsze pozbyć się jej z życia rodziny królewskiej xd
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 8:52 pm

    - przecież wiesz doskonale, że nie jest tak źle - nie jest też tak dobrze, ale george już się przyzwyczaił - kajdanki? tylko w łóżku - dalej żartował sobie z niej kiedy ona była poważna - masz zamiar siedzieć i się dąsać? czy wolisz przymierzyć naszyjnik i potem opowiadać o tym swoim wnukom? - zachęcał ją dalej. oczywiście najchętniej zobaczyłby ją w tym naszyjniku i samej bieliźnie, ale wiedział że nie może tego wymagać xd
    annie cruz

    annie cruz

    st. albans
    śpiewa
    i kill relationships for art
    29

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by annie cruz Nie Lis 20, 2022 8:57 pm

    - nie z mojej perspektywy - upierała się. jej się nieźle oberwało w rodzinie królewskiej, więc nie miała raczej dobrych wspomnień - moja wina, podsunęłam ci wizję mnie w kajdankach - też zażartowała. musiała żartować, bo inaczej by się udusiła. siedzenie z george'm kilka godzin na małej zamkniętej przestrzeni to trochę za dużo. ociągała się trochę i wywracała oczami, ale w końcu podniosła się z krzesła i podeszła do naszyjnika, żeby popatrzeć z bliska - tylko dlatego, że mi się nudzi i nie jesteś porywającym rozmówcą - nie mogła dać mu satysfakcji, że to niby on swoimi argumentami ją przekonał.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by george windsor Nie Lis 20, 2022 9:02 pm

    - mogłaś słuchać moich rad, wtedy potoczyłoby się to inaczej - przypomniał jej. nie wbiła jej się do głowy lekcja, że nie powinna się wychylać - twoja wina, teraz wyobrażam sobie o wiele więcej - zaśmiał się. dzisiaj i annie i dani dawały chłopakom poszaleć w kontekście fantazji.
    - jesteś doskonałym rozmówcą, a tobie po prostu podoba się klejnot i nie chcesz się do tego przyznać - podszedł do gablotki za nią. nawet ją otworzył bezpardonowo. pewnie nie pierwszy raz to robił - unieś włosy - poprosił i zaszedł ją od tyłu trzymając uważnie naszyjnik. załozył jej go na szyję i zapiął. oczywiście położył dłonie na jej ramionach kiedy to zrobil. okazja do dotknięcia annie hehe.

    Sponsored content

    królewski skarbiec Empty Re: królewski skarbiec

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:12 pm