santaland chill space

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    santaland chill space Empty santaland chill space

    Pisanie by st. albans Pon Lis 28, 2022 3:01 pm

    santaland chill space What-to-expect-at-Hyde-Park-Winter-Wonderland-in-2019-8
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by valentino eyre Nie Gru 11, 2022 7:06 pm

    wyciagnal emme na wycieczke. chcial omowic sprawe samorzadu xd myslal, ze ma taka moc, ze przekona dziekana by zmienil zdanie hehe. schowali sie tu i usiedli przy grzanym winie zeby miec latwy dostep. - jak tam w pracy? - chcial ja najpierw wypytac o jej sprawy zeby nie bylo ze gada tylko o sobie.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by emma henry Nie Gru 11, 2022 7:11 pm

    hahaha, a emma naiwnie cieszyła się, że valentino jest jego kolegą i że chce z nim spędzać czas nie tylko ze względu na samorząd.
    - och, wiesz jak jest. tylko ja trzymam wszystko w ryzach, beze mnie ta instytucja by się dawno zawaliła. ostatnio dziekan tylko próbował mnie kusić półnago w gabinecie i musiałam zawołać "panie dziekanie! praca sama się nie zrobi! na przyjemności będzie czas potem!" - opowiadała mu.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by valentino eyre Nie Gru 11, 2022 7:19 pm

    byla jego kolezanka i chetnie z nia spedzal czas, ale teraz mial wazne sprawy na glowie xd nie mogl zniesc peggy i coraz bardziej go wkurzala.
    - wiem, maja szczescie, ze tam jestes i wszystkiego pilnujesz - pokiwal glowa, zgadzajac sie, ze jej rola byla wazna. - ale masz silna wole! ja bym sie dal skusic - zawahlowal dlonia przed twarza, zapominajac na chwile o czym chcial rozmawiac. wyobrazal sobie gola klate aleca xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by emma henry Nie Gru 11, 2022 7:33 pm

    - przynajmniej ktoś mnie docenia - teatralnie uniosła oczy do góry. emma twierdziła, że odwala dobrą robotę, sprawiając, że problemy dziekana znikają. nie umawiała spotkań i selekcjonowała przychodzące dokumenty na podstawie tego, jaką mają czcionkę i wrzucała do niszczarki te, które jej się nie podobały. - ochhh, uwierz mi... klata dorównuje wąsowi - zamachała brewkami, żeby valentino sobie zwizualizował ten obraz xd - ale nie! ja stawiam granice i musimy zachowywać się profesjonalnie! nie będę stereotypową sekretarką, która sypia ze swoim szefem, nieważne jak bardzo on by tego chciał - dodała.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by valentino eyre Nie Gru 11, 2022 7:42 pm

    - wszyscy na pewno cie doceniaja, niektorzy czasem nie potrafia tego okazac - pocieszal ja. gdyby wiedzial jak wyglada jej praca to nie przyszedl by do niej prosic o pomoc. nawet on wiedzial, ze dokumenty pisane brzydka czcionka tez sa wazne xd zamyslil sie wyobrazajac sobie alexandra paradujacego bez koszulki po swoim gabinecie. - masz racje, jesli ciebie chce to musi sie bardziej wysilic - pochwalil jej silna wole. - masz szczescie, ze nie musisz z nikim walczyc o swoja posade - westchnal teatralnie. wkrecil sie tak w bycie w samorzadzie, ze uwazal, ze tylko on sie nadawal do swojej roli xd - peggy wszystko zrujnowala - zaczal sie zalic.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by emma henry Nie Gru 11, 2022 7:49 pm

    - na przykład księgowa kiedy przelewa mi wypłatę - uwazała, że zasługuje na więcej xd i tak dostała podwyżkę w porównaniu do tego, ile dostawała w archiwum. emma miała własną kategoryzację tego, co jest ważne, a co nie. - lepiej niech się nie wysila bardziej, bo nie wytrzymam jak zacznie czesać przy mnie wąsa - teraz ona musiała się powachlować, bo zrobiło jej się za gorąco. alexandrowi bez koszulki mogła się oprzeć, ale czesaniu wąsa nie xd - jaka peggy? co się stało? - usiadła z brodą opartą na dłoniach w swojej pozycji do przyjmowania ploteczek. nie ogarniała po imieniu kto to jest peggy, to nie było ważne w jej pracy, mimo że pojawiała się prawie codziennie przy gabinecie xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by valentino eyre Nie Gru 11, 2022 8:08 pm

    - nastepnym razem jak beda prosic o feedback to wspomne o tym - jak jack wroci do wladzy to bedzie go prosil zeby zalatwil dla emmy podwyzke xd juz sie nastawil, ze im pomoze i bedzie zaslugiwala. - peggy, ta ruda i wredna, ale nawet ladna dziewczyna. zawsze ma taka mine - zrobil biczowata mine przypominajaca peggy xd - i nigdzie nie rusza sie bez swojej teczki grozy - udawal, ze cos trzyma. - uknula jakis spisek i zajela miejsce przewodniczacej w samorzadzie. ona totalnie sie nie nadaje - opowiadal. bral przyklad z niebieskich i w glowie mial cala liste powodow, przez ktore uwaza, ze peggy nie nalezala sie wladza xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by emma henry Nie Gru 11, 2022 8:14 pm

    - jesteś złotym chłopakiem! z którego przedmiotu mam ci zmienić ocenę? - zaoferowała od razu dowód wdzięczności. myślała, że samorząd naprawdę ma władzę nad dawaniem podwyżek pracownikom. wszyscy na tej uczelni przeceniali rolę samorządu xd - wiem która - śmiała się, widząc jego minę i udawaną teczkę, bo od razu skojarzyła o kim mowa. - jest jeszcze bardziej irytująca od tego sztywnego blondasa, który wiecznie chodzi w tej samej koszuli - przyznała mu rację. nie wyczuła podstępu. ciekawe co by powiedział kuzyn, gdyby wiedział, że valentino tak brzydko knuje przeciw jego dziewczynie.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by valentino eyre Nie Gru 11, 2022 8:35 pm

    - z matmy - poprosil. nie spodziewal sie, ze bedzie miala taka moc, ale chetnie przyjmie jej pomoc. jack chyba nie bylby dumny xd mogl mu zaczac dawac korepetycje, a nie chcial z nim spedzac czasu.
    - no wlasnie - ucieszyl sie, ze emma tez jej nie lubi. - czy jest szansa zebys mogla z kims porozmawiac i stawic sie za jackiem. on byl lepszym przewodniczacym. przy peggy czeka nas duzo zmian, ktore beda mialy wplyw na kazdego - zrobil maslane oczy. znowu wyolbrzymial moc samorzadu xd kuzyn mogl nie byc zadowolony, ale valentino nigdy nie kryl sie z tym, ze nie lubi peggy. jack byl dla niego wazny i chcial mu pomoc. nawet jesli to by sie wiazalo z obrazeniem martyego.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by emma henry Nie Gru 11, 2022 8:42 pm

    - załatwione! - zawołała radośnie, choć pewnie zgubiła już hasło do elektronicznego dziennika i wcale nic nie załatwi. wysłuchała go, ale na koniec jego wypowiedzi zrobiła skrzywioną minę. - hmm... naaaaah - odpowiedziała i napiła się grzanego wina. - nie podoba mi się jego vibe - podała rozsądny argument. - ale mogę powiedzieć, żebyś ty został przewodniczącym! - klasnęła w dłonie, zadowolona ze swojego pomysłu.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by valentino eyre Nie Gru 11, 2022 8:48 pm

    - jestes najlepsza - ucieszyl sie myslac, ze bedzie mogl olac matme i skupic sie na przedmiotach, ktore lubi. usmiech zniknal z jego twarzy po tym jak odmowila. - jego vibe jest lepszy niz peggy - probowal ja przekonac, ale pewnie nic to nie dalo. powiedzial, ze sie zastanowi nad byciem przewodniczacym. musial to obgadac z jackiem. popsula mu humor swoja niechecia do pomocy wiec nie zostal tak dlugo jak planowal z poczatku.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by emma henry Nie Gru 11, 2022 8:54 pm

    nie chciała omawiać spraw roboczych w swój dzień wolny. ani w swój dzień pracy xddd więc niestety nie mógł na nią liczyć, ups.

    Sponsored content

    santaland chill space Empty Re: santaland chill space

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:19 am