Insekty

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Insekty  Empty Insekty

    Pisanie by st. albans Sob Sty 28, 2023 5:50 pm

    Insekty  Hope_great_green_bush_crickets_w_mnh_arch
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 10:21 pm

    zalozyla sie z kims, ze ukradnie robaka, ale nie doprecyzowali czy zywego czy martwego wiec przyszla po zdechlego. probowala jednego odczepic.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 10:23 pm

    dobrze, że arnold jej nie przyłapał xd zauwazył ją za to ted, który w pierwszej chwili chciał pójść niezauważony w drugą stronę, ale jednak zatrzymał się i przyglądał jej działaniom.
    - co robisz? - podszedł bliżej.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 10:28 pm

    lepiej dla niego xd nie odpuscilaby I musialby patrzec jak kradnie cenne robale.
    rozpoznala jego glos, ale nie spojrzala na niego. - nie twoja sprawa - powiedziala stanowczo. nie chciala z nim rozmawiac. dal jej wyraznie do zrozumienia, ze jakas glupia laska liczy sie bardziej niz ich przyjazn.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 10:33 pm

    albo arnold też by je ukradł do własnej kolekcji.
    - niszczysz mienie muzeum, więc moja - powiedział poważnie, jakby był strażnikiem muzeum. złapał ją za dłonie, żeby odciągnąć od eksponatów, ale zrobiło mu się głupio, że ją dotknął, więc jednak cofnął ręce.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 10:42 pm

    hehe, skoro byla okazja.
    - I co, aresztujesz mnie? - prychnela. nie zdziwilaby sie gdyby ja podkablowal. ostatnio udowodnil, ze woli jak jest zamknieta xd - lepiej idz pilnowac swojej dziewczyny, jest tu duzo skrytek, w ktorych moze sie ukrywac - szybko zabrala rece.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 10:46 pm

    mozna było potem zwalić winę na lizzie xd
    - najwyraźniej ostatnio często na to zasługujesz - mruknął karcącym tonem. romy przedstawiła mu własną wersję wydarzeń z drogerii, w której to ona była największą ofiarą, wiadomo. westchnął, gdy od razu zaczęła się czepiać romy. mógł się tego spodziewać. - dlaczego nie możesz jej odpuścić? - spytał zrezygnowany. nie chciał stracić żadnej z nich.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 10:52 pm

    o ile by nie sprawdzili kamer xd
    - spierdalaj - warknela na niego. dobijal ja takimi tekstami wiec reagowala agresywnie. spodziewala sie tego, ze romy zwali cala wine na nia I nie wspomni o tym, ze to ona zadala pierwszy cios. - dlatego, ze nie zaakceptuje tego jak toba manipuluje - nie po tym co zrobila.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 10:57 pm

    udawałby, że chciał je ochronić przed wandalizmem xd
    jego brwi poszybowały w górę, kiedy się do niego tak odezwała. to go zabolało i było to widać po jego minie.
    - nie mów tak do mnie - mruknął i wbił wzrok w eksponaty. - wolałaś, jak tylko ty to robiłaś? - zasugerował, że lizzie też nie za dobrze go traktowała. też miał do niej trochę żali, a zaczął przed nią już odkrywać karty poprzednim razem.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 10:59 pm

    cwany xd
    mogla mu teraz powiedziec witaj w klubie. jego zachowanie tez ja bolalo!
    zmarszczyla brwi. nie rozumiala o co mu chodzilo. - robilam co? - nie sadzila, ze nim manipulowala! skoro juz ja o cos oskarzal to musial wytlumaczyc.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 11:01 pm

    nie dogadywali się, a wszystkiemu winna była romy!
    - nieważne - wycofał się ze swojej wypowiedzi i uciekał wzrokiem. nie umiał w konfrontacje. tak samo jak nigdy nie umiał powiedzieć lizzie, co czuje, a potem mógł być tylko na siebie zły, że między nimi były jakieś niedopowiedzenia.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 11:05 pm

    a on nie wierzyl lizzie!
    - skoro juz zaczales to dokoncz, zamieniam sie w sluch - powiedziala to juz troche spokojniej. skrzyzowala rece I obserwowala go. byla ciekawa czy odwazy sie powiedziec co mial na mysli! chociaz po tym co ostatnio uslyszala nie powinna go pchac w ta strone.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 11:07 pm

    był zakochany i zaślepiony, ups!
    podniósł wzrok i popatrzył na lizzie. było widać, że zbiera się w sobie i bije się z myślami. wiedział, że cokolwiek powie, to nic między nimi nie zmieni.
    - jestem z romy. chciałbym, żebyś zaakceptowała mój związek i to, że jestem z nią szczęśliwy - powiedział spokojnie.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 11:14 pm

    no ups!
    przygladala sie uwaznie jego twarzy. westchnela I rece jej opadly. - nie potrafie tego zrobic kiedy ona cie oklamuje - upierala sie. - wybaczylbys jej gdybys sie przekonal, ze mowie prawde? - jesli tak to odpuscilaby. wkurzalaby sie dalej, ale skoro takie zycie wybral to by nie mogla nic z tym zrobic.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 11:19 pm

    kręcił głową, gdy lizzie powtarzała, że romy go okłamuje. nadal w to nie wierzył. jego zdaniem romy nie była taka i po prostu nie byłaby do tego zdolna.
    - kocham ją, a ona kocha mnie - nie odpowiadał wprost na to pytanie. jego związek z romy był najdłuższym związkiem w jego życiu i nie chciał tego stracić.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by lizzie foster Sob Sty 28, 2023 11:23 pm

    pokrecila glowa. nie wiedziala jak mu udowodnic, ze romy nie jest go warta. byla zbyt dobra w udawaniu niewinnej!
    - okej - mruknela. odwrocila sie do niego plecami, zabrala robaka I odeszla bez slowa. potrzebowala czasu zeby sie z tym pogodzic.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ted cavendish Sob Sty 28, 2023 11:26 pm

    nie zatrzymywał jej nawet jak zabrała tego robaka. nie miał siły na dyskusje z lizzie, ups.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 8:28 pm

    impreza kręciła się w najlepsze, a on oglądał wystawę insektów. też się dobrze bawił xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 29, 2023 8:31 pm

    w trawie nic ciekawego nie znalazl to przyszedl zwiedzac muzeum xd
    zobaczyla, ze sie na cos gapi I zainteresowalo ja to. - co tam masz? - podskoczyla do niego energicznie. - ale fajne - juz chciala macac robaki.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 8:39 pm

    tak xd mira mu poleciła, żeby lepiej był w środku xd
    - prawda, że fajne? - wyszczerzył się, że doceniała robaki. zaczął ostrożnie wskazywać wszystkie po kolei i podawać ich nazwy. pilnował, żeby ich nie dotykała. były cenne.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 29, 2023 8:44 pm

    posluchal xd
    arnold straznik robakow. lepszy niz ted bo udalo mu sie powstrzymac ivy przed dotykaniem. - gdybys byl robakiem, to ktorym bys chcial byc? - zadala wazne pytanie. - ja tym - pokazala na jakiegos kolorowego.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 8:51 pm

    mówiła, że w środku są alkohol i dziewczyny i miała rację.
    - pasuje do ciebie - przytaknął. musiał się przyjrzeć, jakie robaki miał do wyboru, bo to było ważne pytanie. - ja tym - wskazał jakiegoś robaka, ale nie wybierał go ze względu na nazwę, tylko na jego nawyki. myślał, że ivy to zrozumie. wyglądała, jakby nadawali na tych samych falach.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 29, 2023 8:59 pm

    nie oklamala go.
    pokiwala glowa, doceniajac jego wybor. przeniosla zaraz na niego wzrok I przyjrzala sie mu. - pasuje do ciebie, dobry wybor - pochwalila. zadala to pytanie na powaznie wiec takie odpowiedzi oczekiwala! to byly wazne sprawy.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by arnold waddingham Nie Sty 29, 2023 9:05 pm

    dla niego to były bardzo wazne sprawy, więc uśmiechnął się jednokącikowo, kiedy wyczuł, że mogą się dogadać z ivy.
    - w pracy obserwuję je na żywo - wskazał jeszcze raz na wybranego przez siebie robaka. najwyraźniej akurat z tym konkretnym gatunkiem się zaprzyjaźnił. uznał, że zaimponuje ivy takimi tekstami.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by ivy rallakis Nie Sty 29, 2023 9:07 pm

    dobrze myslal bo ivy to imponowalo. co nie bylo duzym wyczynem bo nie miala duzych wymagan.
    - super, powinienes mi je kiedys pokazac - usmiechnela sie szeroko, juz sie wpraszajac do niego. - pewnie sa jeszcze ciekawsze jak sie ruszaja - dotknela palcem jego robaka.

    Sponsored content

    Insekty  Empty Re: Insekty

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:57 pm