Built in closet

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Built in closet  Empty Built in closet

    Pisanie by st. albans Pią Mar 17, 2023 12:37 am

    Built in closet  Rick-and-morty-superman
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 7:02 pm

    ludzie zaczęli go wkurzać, więc schował się w szafie i tam pił xd palił fajkę i tylko dym wylatywał przez szparki.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 7:04 pm

    zauwazyla dym I podazyla w jego kierunku. otworzyla drzwi do szafy I zasmiala sie na widok philipa. - kiepsko sie ukrywasz - weszla do niego I zamknela ich. tyle z samotnosci.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 7:07 pm

    wkurzyłby się, gdyby to był ktokolwiek inny, ale na szczęście dym przywołał odpowiednią osobę.
    - albo to ty bardzo chciałaś mnie znaleźć - stwierdził swoim bezczelnym tonem i już ją rozbierał wzrokiem.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 7:22 pm

    - czy jesli sie zgodze to sie podzielisz? - wyciagnela reke po papierosa. Philip ciagle jej uciekal wiec musiala sie poswiecic I przyznac, ze specjalnie go szukala xd to moglo nie pomoc I dac mu tylko satysfakcje, ale byla gotowa ryzykowac.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 7:30 pm

    philip taki ulotny!
    przekrzywił głowę, żeby jej się przyjrzeć, zanim odpowiedział.
    - desperacja do ciebie nie pasuje - skomentował. zaciągnął się papierosem i nie podzielił się. jeszcze nie potwierdziła, więc nie musiał się dzielić.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 7:37 pm

    ups.
    - nie jestem zdesperowana - zabrala mu papierosa skoro nie chcial sie podzielic. - za to mi podoba sie jak jestes zazdrosny - zazartowala. - nie ma o co - dodala. wiedziala, ze nico to drazliwy temat, ale chciala mu przekazac, ze wolala jego.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 7:46 pm

    pozwolił jej zabrać papierosa i obserwował ją jak się zaciągała.
    - nie jestem zazdrosny, bo wiem, że nie mam o co - musiał od razu ją naprostować albo powiedzieć to na głos, żeby stało się prawdą. oczywiście się wypiął, podświadomie chcąc zaznaczyć swoją męskość.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 7:53 pm

    zasmiala sie widzac jak sie prezy. w jej oczach byl bardziej meski I bez tego. - czy nazywasz mnie tym niczym? - oddala mu papierosa. troche ja obrazil, ale dala mu szanse zeby jakos to uratowal. nie mogla dac mu sie calowac jesli tak o niej myslal.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 8:00 pm

    - jego tak nazywam - powiedział z naciskiem. zaciągnął się i od razu wyciągnął papierosa znowu w jej stronę. - ty jesteś... - objął ją wzrokiem od góry do dołu i mogła zobaczyć w jego oczach, jak go to rozpala. - ty wiesz, czym jesteś - komplementy w stylu philipa xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 8:04 pm

    wziela papierosa I tez sie zaciagnela, przygladajac mu sie. - jestem? - czekala az sie wyslowi. podobalo jej sie jak na nia patrzyl. - nie wiem - draznila sie z nim. - ale mozesz mi pokazac - zblizyla sie do niego zeby go pocalowac.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 8:12 pm

    - powinnaś wiedzieć - zdołał jej wydyszeć do ucha, zanim zaczęli się całować. jako dobry przyszły strażak zabrał tego papierosa i zgasił o drzwiczki szafy, po czym w przyspieszonym tempie ściągnął z lizzie koszulkę i już napierał na nią, wciskając w wieszaki z ciuchami ansela. będzie musiał wszystko wyprać xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 8:16 pm

    dobrze, ze Marcus tu nie palil bo by nie zadbal o zgaszenie papierosa jak strazak Philip.
    biedny ansel potem bedzie sie zastanawial dlaczego wszystkie jego ciuchy smierdza papierosami I seksem xd
    rowniez pozbyla sie jego koszulki I od razu zaczela dotykac jego klaty. dlugo na to czekala wiec nie ociagala sie I jej dlon zaraz powedrowala w jego spodnie.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 8:26 pm

    dzięki temu mieszkanie ansela przetrwa jeszcze co najmniej kilka gier xd
    to i tak lepsze niż gdyby ktoś zostawił tu przypadkiem ukrytą zapiekankę xd
    też długo na to czekał. nigdy nie latał tyle za dziewczyną, zanim doszli do tego etapu. zwykle wszystko rozgrywało się w godzinę lub dwie xd zasługiwał na główną nagrodę za swoją cierpliwość. naprzemiennie całował ją i ściągał z nich pozostałe części garderoby.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 8:34 pm

    haha xd
    chyba tak xd
    brawo Philip, w koncu dostanie swoja nagrode. to byl test czy oplacalo sie tyle latac czy jednak wolal szybsza akcje. przyciagnela go do siebie kiedy byli juz gotowi do glownej atrakcji. mogl odebrac swoja nagrode.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 8:45 pm

    jedyny problem, jaki się pojawiał w związku z odebraniem tej nagrody, był taki, że zawsze (z wyjątkiem miss florence) olewał dziewczyny jak już dostał czego chciał, więc nie wiadomo jak jego penis i serce zareagują po seksie z lizzie. w tej chwili nie zastanawiał się nad tym i przeruchał ją (nie można tego ładniej określić w tych okolicznościach) w tej szafie tak, że mogła wylecieć w kosmos xd a po wszystkim wyciągnął nowego papierosa i jej podał. romantyk!
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 8:50 pm

    nie wiedziala, ze mial az takie dylematy. nie odlatywala tak daleko myslami zeby wyobrazac sobie, ze beda razem, ale nie spodziewala sie, ze moze ja olac jak dostanie czego chcial.
    wyleciala w kosmos I cieszyla sie, ze wybrala go xd - juz wiem - kontynuowala ich rozmowe xd odpalila papierosa.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by philip lore Sob Mar 18, 2023 8:57 pm

    dobrze, że philip spełnił jej oczekiwania i nie żałowała wyboru xd
    - no - odparł elokwentnie xd ale ponieważ ten seks wywołał w nim nieznane mrowienie na całym ciele, to zaraz się ubrał i zostawił ją samą w tej szafie jak ostatnią szmatę, ups.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by lizzie foster Sob Mar 18, 2023 9:00 pm

    przynajmniej miala dobry seks xd to co bylo potem juz mniej sie jej podobalo. inaczej sobie to wyobrazala I nie myslala, ze Philip jest az takim chujkiem zeby mogl ja po wszystkim tak zostawic i bez slowa odejsc. dokonczyla papierosa I poszla sie upic zeby nie myslec o tym jak sie czula.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by ruth roosevelt Sob Mar 18, 2023 9:28 pm

    wszędzie mogła natknąć się na peggy więc ukryła się tutaj żeby zajarać zioło. ansela szafa będzie ładnie pachnieć po imprezie xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 18, 2023 9:31 pm

    wyniuchal ziolo i podazyl w kierunku, z ktorego dochodzil zapach. odworzyl szafe i zajrzal do srodka. - peggy czy ruth? - musial sie upewnic xd bylo troche ciemno i nie potrafil od razu odroznic. juz sie raz pomylil xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by ruth roosevelt Sob Mar 18, 2023 9:37 pm

    haha, flynn jak pies na zioło xd nic się nie ukryje xd
    - skoro mylisz mnie z peggy to nie dostaniesz tego - zamachała jointem. to była obraza xd uważała się za fajniejszą od młodszej siostry. ona poznała go, nawet nie po twarzy, ale po głosie! miał przyjemny głos xd nie wyczuwała że był to głupawy głos xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 18, 2023 9:43 pm

    nie xd
    - tylko zartowalem - zasmial sie i wlazl do szafy. podobal jej sie jego glupawy glos xd - to dlatego, ze widzialem twoja siostre - zaczal opowiadac. - jest troche straszna - zasmial sie glupkowato. nie wiedzial jak marty to znosil xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by ruth roosevelt Sob Mar 18, 2023 9:47 pm

    - teraz tak mówisz żeby dostać zioło - prawie została prawnikiem, wiedziała kiedy ktoś kłamie. to jej zostało ze studiów xd - też ją widziałam i znam od dwudziestu paru lat więc wiem jak straszna potrafi być - przyznała mu rację. peggy ją przytłaczała swoją apodyktycznością - myślisz, że dlaczego się tu chowam? - przed siostra i to młodszą xd podała mu jointa, rozumieli się w tej materii bez słów.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by flynn caplan Sob Mar 18, 2023 9:56 pm

    - przeciez wiesz, ze zawsze zartuje - probowal jej przypomniec jakim jest smieszkiem. nie mogl stracic szansy na palenie. ucieszyl sie, ze jednak to byly tylko grozby. - moze powinnas sie z nia tez podzielic, pytala o to - zaciagnal sie.

    Sponsored content

    Built in closet  Empty Re: Built in closet

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:18 am