sypialnia gościnna #1

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sypialnia gościnna #1 Empty sypialnia gościnna #1

    Pisanie by st. albans Wto Mar 28, 2023 8:46 pm

    sypialnia gościnna #1 865a893683a5f136539287556debf930
    gia rizzo

    gia rizzo

    palermo
    -
    all i do is try, try, try
    24

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by gia rizzo Nie Kwi 02, 2023 4:24 pm

    jak już znalazła znowu mateo to uznała, że przekrzywiła mu się mucha i w tym miejscu mu poprawiała - nikt nie może tego zobaczyć.... - mamrotała pod nosem, a oczywiście chodziło jej o muchę xd
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by arthur windsor Nie Kwi 02, 2023 4:28 pm

    Arthur szukal swojej narzeczonej xd zauwazyl, ze sie krecila za duzo obok jakiegos kolesia I obserwowal ja. - czego nie moze zobaczyc? - wylonil sie znikad I stanal za gia. uznal, ze przyszli sie tu bzykac.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by mateo catalano Nie Kwi 02, 2023 4:38 pm

    mateo chciał wykorzystać, że znaleźli sypialnię, żeby móc tu usiąść na chwilę i dać swoim zmęczonym nogom odpocząć, więc nawet nie marudził na poprawki gii, jeśli to oznaczało, że będzie mógł zaraz odsapnąć.
    - ten pokój jest zajęty - odparł do arthura, bo nie chciał, żeby ktoś im przeszkadzał.
    gia rizzo

    gia rizzo

    palermo
    -
    all i do is try, try, try
    24

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by gia rizzo Nie Kwi 02, 2023 4:43 pm

    mateo nie zdążył poznać absztyfikanta gii xd myślał, że żaden facet się wokół niej nie kręci xd
    odruchowo zdjęła dłonie z muszki mateo i uśmiechnęła się do arthura - cześć - przywitała się tak i schowała ręce za plecami jakby coś ukrywała - to nie istotne - zbyła jego pytanie - szukałeś mnie? pomagałam mateo - wskazała na siedzącego mateo.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by arthur windsor Nie Kwi 02, 2023 4:54 pm

    nie obchodzilo go czy Mateo chcial go wywalac. uwazal, ze ma prawo przebywac gdzie chce. nie byl gabrielem zeby mogl mu rozkazywac gdzie nie moze wchodzic. - kto to? - spojrzal na chlopaka. nie analizowal zachowania gii, ale wystarczylo mu, ze za duzo sie krecila obok Mateo.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by mateo catalano Nie Kwi 02, 2023 4:59 pm

    gia nie pochwaliła się, że mieszka u księcia xd
    zauważył, że się znają, ale nie wyczuł jeszcze, że jest między nimi coś więcej. trzymał się tego, że gia miała narzeczonego we włoszech. wielu miała tych narzeczonych xd
    - gia jest moją fidanzata del fratello - powiedział włoskie określenie na narzeczoną brata, bo nie wiedział, jak inaczej ich określić. ale wiadomo, po włosku wszystko brzmiało bardziej intymnie.
    gia rizzo

    gia rizzo

    palermo
    -
    all i do is try, try, try
    24

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by gia rizzo Nie Kwi 02, 2023 5:05 pm

    mateo nie pytał bo się chował w szafie bojąc wyimaginowanych mafiozów xd
    nie wyczuła podejrzanego zachowania arthura, była zaślepiona drinkami i dobra zabawą, nie myślała w poważnych kategoriach bo po co?
    - mateo opiekuje się mną, a ja opiekuję się nim - oznajmiła, co brzmiało równie podejrzanie i intymnie co słowa mateo - idziemy się napić - już ciągnęła go dalej, nie dała mu odpocząc - chcesz do nas dołączyć? - zapraszała księcia. nie widziała w tym nic złego.
    arthur windsor

    arthur windsor

    londyn
    kompozycja i teoria muzyki
    lunatic
    22

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by arthur windsor Nie Kwi 02, 2023 5:16 pm

    fakty z karty sa takie, ze Arthur rozumial I potrawil sie porozumiewac po wlosku xd przez co zrozumial, ze gia ma dwuch facetow, ktorzy probuja ja ukrasc. zdenerwowal sie I odszedl bez slowa.

    Sponsored content

    sypialnia gościnna #1 Empty Re: sypialnia gościnna #1

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:25 am