park narodowy

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    park narodowy  Empty park narodowy

    Pisanie by st. albans Pon Lip 24, 2023 4:51 pm

    park narodowy  Bb
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 8:04 pm

    wyprzedziła wycieczkę i sama dumnie wspinała się i zdobywała kolejne metry parku narodowego. nie miała jak inaczej się wyżyć więc robiła to dużo chodząc i to na przodzie xd trochę zostawiała hanię z tyłu bo wkurzało ją nadal jak słodko gruchała z flynnem xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 8:07 pm

    hanna nie mogła za nią nadążyć, bo mcdreamy nie pozwalał jej na taki wysiłek fizyczny.
    - czekaj! - zawołała do niej, próbując ją dogonić. - musisz mi zrobić zdjęcie, jak daleko zaszłam - już planowała, że wyśle je do doktorka jako dowód, że miała dużo siły. oczywiście nie przeszkadzało jej to w gruchaniu z flynnem albo anselem xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 8:16 pm

    dzisiaj dzień zwalania winy na moje postacie. iana tu nie było xd
    przystanęła i zaciągnęła się się ciepłym, przyjemnym powietrzem - próbujesz coś komuś udowodnić? - zaśmiała się - nie sądzę żeby zainteresowało to flynna - myślała, że to do niego ups.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 8:20 pm

    a i tak jego wina, ups xd
    - flynn też tu jest, nie musi oglądać zdjęć - machnęła ręką. nie przejmowała się nim, trzymali sztamę xd - masz rację, zrobimy sobie zdjęcia na samej górze - zmieniła zdanie i spojrzała w dół ścieżki, gdzie zostawiły resztę ekipy. - nie jest ci ciężko z plecakiem? może ansel ci poniesie - zaproponowała. nie ustawała w próbach swatania.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 8:25 pm

    ech xd
    - wiem - nie dało się nie zauważyć jego obecności - może macie jakiś układ i ścigacie sie, nie wiem - wzruszyła ramionami i podziwiała widoki - wiesz, ze to jeszcze trzy kilometry? - powiedziała to na głos. wierzyła w możliwości hanki, ale wiedziała że też nie powinna się przemęczać jednak - jest okej - poprawiła plecak, nie potrzebowała niczyjej pomocy - długo znasz ansela? - próbowała zagaić, ale to mogło brzmieć jakby była nim zainteresowana.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 8:30 pm

    - już przegrał, frajer - zaśmiała się z flynna z czułością. - dlatego starałam się utrzymywać tempo, ale ty wystrzeliłaś do przodu - oskarżyła ją. hania wyjątkowo chciała spędzić girl time i musiała gonić za ruth. albo po prostu włączył jej się zmysł rywalizacji i też chciałaby jedną z pierwszych na górze. ożywiła się, gdy ruth chciała rozmawiać o anselu, w końcu! - w nim jest coś takiego, że ma się wrażenie, że zna się go od zawsze - rozmarzyła się. - też to zauważyłaś? - chciała ją pociągnąć za język.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 8:39 pm

    - ale na początku powiedziałaś mu, że to rywalizacja? jak nie to nie liczy się - o dziwo brała jego stronę, ups xd ruth chciała spędzać girl time ale znowu złapała sie na tym, że widok hanki i flynna trochę ja irytował jednak - jest miły - tego nie mogła mu odmówić, ale to było tak stwierdzenie na odczepne. nie była nim zainteresowana, bardziej interesowało ją sprawdzanie trasy w telefonie.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 8:45 pm

    - a ty mu powiedziałaś, że to rywalizacja i dlatego tak gonisz do przodu? - nie podejrzewała ruth i flynna o to, że spiskowali za jej plecami, a właściwie chciała, żeby wszyscy się dogadywali w ich wesołym trójkącie. - i...? - oczekiwała ciągu dalszego. - przystojny? czarujący? - podpowiadała jej odpowiednie określenia.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 8:50 pm

    - po prostu zwiedzam i podziwiam - wyjaśniła najprościej jak sie dało. ruth nie spiskowała, ale też ostatnio nie dogadywała się z flynnem bo jednak czuła jakieś szpileczki zazdrości... - jest w porządku - powiedziała z takim entuzjazmem jakiego na pewno nie oczekiwała hania - a co? podoba ci się? - badała sytuację xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 8:56 pm

    - gdybyśmy szły wolniej, to mogłybyśmy chłonąć widoki - wymyśliła wymówkę, żeby nie przyznawać się, że nie nadąża za jej tempem. entuzjazm był za mały, ale hania widziała, że jest z czym pracować. roześmiała się na pytanie rudej, ale wcale nie dlatego, że pomysł, że ansel miałby się jej podobać, był niedorzeczny (bo był), jednak nie mogła się z tego nabijać, bo przecież chciała zachęcić ruth do tego, żeby jej się podobał i nie mogła okazywać, jakby to było coś śmiesznego. - nie, on jest dla ciebie - odpowiedziała najprościej, skoro ruth nie załapała jej dyskretnych działań.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 9:04 pm

    - myślałam, że wolisz zostać w tyl - przyznała szczerze, szczególnie że na początku wycieczki pewnie gruchała z flynnem xd hania sama siebie oszukiwała, e było z czym pracować, bo ani ruth, ani ansel nie wykazywali zainteresowania sobą, ups! - wolę blondynów - wypsnęło jej się kiedy hanka na siłe próbowała ją umówić z najlepszym hurdem xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 9:09 pm

    - a ja myślałam, że chcesz ze mną spędzać czas, skoro ciągle o tym marudzisz! - mruknęła zniecierpliwiona. ruth irytowała się ciągłą obecnością flynna, a hanna zaczynała się irytować, że ruth się czepia ich relacji. hania wkręciła sobie, że ruth i ansel do siebie pasują i już. miała jednak lepszego nosa do jacka i valentino xd - nigdy mi tego nie mówiłaś - zdziwiła się. - no okej, znamy jakiś blondynów? załatwimy ci blondyna - wspierała ją w stu procentach i już się zastanawiała xd - przychodzi mi do głowy tylko flynn - zaśmiała się ze swojego żarciku.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 31, 2023 9:15 pm

    - nie marudzę, po prostu nie chcę wam przeszkadzać - hania, chciała spędzać czas z ruth po sesji migdalenia się z flynnem i to było too much xd po prostu skuteczność hanki to było pięćdziesiąt procent, a nie sto jeśli chodzi o swatki xd - mój eks był blondynem - przypomniała jej. to nic że zdradziła go z ciemnowłosym andersonem hehe - flynn jest zajęty - przypomniała jej, ale to mogło brzmieć dwuznacznie - nieważne, idziemy? - wskazała na szlak przed nimi, trochę miały do przejścia.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by hanna haworth Pon Lip 31, 2023 9:32 pm

    - ale teraz reszta została gdzieś z tyłu i jesteśmy same - zauwazyła. swatała też jo i maxa, a potem sami się spiknęli bez jej pomocy xd - tak, ale nie lubiłaś go i wolałaś hurda - posyłała jej sugestywne spojrzenie mówiące "wybierz hurda ponad blondyna". hania miała to dobrze wykombinowane, a ruth nie doceniała xd - nie tylko ty lubisz blondynów - śmieszkowała, nie dostrzegając dwuznaczności wypowiedzi przyjaciółki. - poczekam na chłopaków, może flynn mnie zaniesie na barana - zażartowała, żeby ukryć, że nie dawała rady i musi zwolnić tempo. ruth pewnie poszła, a reszta grupy dołączyła do niej później.

    Sponsored content

    park narodowy  Empty Re: park narodowy

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:21 am