Pumkin carving

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Pumkin carving

    Pisanie by st. albans Nie Paź 29, 2023 7:48 pm

    First topic message reminder :

    Pumkin carving  - Page 2 Giphy
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 9:59 pm

    moze tez powinna sie przestac starac xd
    spojrzal na nia kiedy psula kostium. jej hobby bylo dla niego glupie tylko dlatego zeby mogl byc dla niej niemily. tak naprawde respektowal to ile czasu w to wkladala. wedlug niego pasja byla najwazniejsza. - teraz wygladasz jeszcze gorzej - skomentowal.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 10:02 pm

    nikt jej tego nie nauczył.
    - nieważne, i tak wracam do domu! - zdenerwowała się, że wyglądała tak okropnie i że jej wizerunek w oczach freddiego tylko się pogarszał. - nie masz jakiejś seksownej pielęgniarki do podrywania? - schowała igłę i nici do zestawu, zbierając się do zakończenia wieczoru.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 10:09 pm

    ups.
    o dziwo przejal sie tym, ze chciala wracac do domu. dlatego, ze nie chciala sie z nim klocic I mial niedosyt xd zignorowal jej pytanie bo nie chcial sie przyznawac, ze w tej chwili nie ma ochoty nikogo podrywac. - sklamalem co do filmu, nie jest glupi - usiadl obok niej I polozyl dlon na jej zeby nie chowala nici. - powinnas sie zapisac do tego kostiumowego konkursu - moze tam by docenili jej kreatywnosc.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 10:19 pm

    zawiesiła wzrok na ich dłoniach i westchnęła.
    - dlaczego miałbyś kłamać na taki błahy temat? - nie rozumiała tego, a sama dostosowywała swoją odpowiedź, czy lubi dany film w zależności od tego, co mówił rozmówca. - już za późno - sam powiedział, że wyglądała źle. usłyszała to od kilku osób i wystarczyło do zdeptania jej wielotygodniowej ekscytacji przy szyciu kostiumu.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 10:23 pm

    - nie wiem - wzruszyl ramionami. - bo przy tobie mowie rozne rzeczy zeby nie wyszlo, ze cie lubie albo cos - przyznal sie. alkohol robil swoje, ale juz nie raz sie klocili o to czy sie mu podoba czy nie wiec latwiej bylo o tym gadac. - mozesz to naprawic - chwycil jej zestaw I otworzyl zeby zobaczyc co tam ma.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 10:28 pm

    - nie musisz się tak starać. wiem, że mnie nie lubisz - jego wyznanie było słodkie, ale stefka zrozumiała to i tak na swój sposób. niby wiele razy o tym rozmawiali, ale ostatecznie i tak dochodziła do jednego wniosku. - trudno mi będzie to zrobić jedną ręką - szukała wymówek, bo już się zniechęciła. nie próbowałaby nawet prosić freddiego o pomoc.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 10:33 pm

    - nie jestem osoba, ktora by sie starala gdybym cie nie lubil - wydawalo mu sie, ze chcial zeby tak myslala, ale ciezko bylo dalej udawac kiedy czesto sie widzieli. - mozesz to zdjac - nie wiedzial problemu. pierwszy raz proponowal jej rozebranie sie nie dlatego, ze chcial ja przeleciec.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 10:41 pm

    - wolę jak jesteś sobą, a nie specjalnie mnie obrażasz, żebym nie myślała, że mnie lubisz - mruknęła, uciekając wzrokiem. lubiła wersję miłego freddiego, ale ona znikała tak szybko, jak się pojawiała. - nie będę się cała rozbierać publicznie - to nie balon xd toi toi też nie sprzyjały ukrywaniu się i akcji szycia. - po prostu potrzymaj tutaj - weszła w tryb profesjonalny i złapała dłoń freddiego, żeby nakierować go, co ma robić.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 10:44 pm

    - teraz juz I tak wiesz - mruknal. moze nie bedzie musial udawac, ale to bylo silniejsze od niego. nie wyobrazal sobie tego, ze moga miec normalna relacje I milo spedzac czas. to mu by nie pomagalo w tym, ze chcial wiecej. nie przemyslal tego, ze gdyby byl mily to by moze latwiej ja zaciagnal do lozka. albo wlasnie tego sie bal. nigdy nie spal z dziewczyna, ktora mu sie podobala nie tylko fizycznie. - okej - zrobil co chciala.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 10:48 pm

    - czyli zawsze będziesz tym freddie'm, którego lubię - przyznała się, że też go lubi. ale wiadomo, tylko wtedy kiedy był miły. gdyby był tą wersją siebie przez cały ten czas, to już dawno wylądowaliby w łóżku. chociaż wtedy stefka faktycznie mogłaby oczekiwać słodkich randek, a w ten sposób przynajmniej wiedziała, czego się po nim spodziewać. skupiła się na zaszywaniu rękawa i robiła to z chirurgiczną precyzją. prawdopodobnie pierwszy raz mógł zobaczyć ją w takim transie i pewności.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 10:54 pm

    - mhm - odwrocil wzrok. nie wiedzial jak ma to skomentowac. - nie zachowujesz sie jakby tak bylo - wedlug niego powinna isc z nim do lozka skoro go lubila. znowu zaczynala sie ta sama bezsensowna rozmowa. przygladal jej sie kiedy pracowala. to nie pomagalo w tym, ze chcial chcial ukrywac uczucia bo zwiekszaly sie kiedy widzial ja z taka pewnoscia siebie.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 10:58 pm

    - nie wiem, czego ode mnie oczekujesz, skoro to ty zacząłeś z byciem niemiłym dla mnie - westchnęła, bo naprawdę była zagubiona w ich relacji i chyba wolałaby, żeby freddie otwarcie powiedział, czego od niej chce. problem polegał na tym, że nawet on tego nie wiedział. stephanie pierwszy raz nie była nieporadna, tylko wiedziała co robi. pracowała dłuższą chwilę, po czym rozłożyła ręce, żeby się zaprezentować. - i jak wyglądam? - spytała. - w kwestii kostiumu. czy nadaje się do konkursu? - doprecyzowała, że tylko o to pytała.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 11:06 pm

    - niewazne - chcial zakonczyc temat bo faktycznie nie wiedzial czego od niej chcial. chcial utrzymac vibe chujka, ktory tylko bzyka laski, ale stefka wszystko skomplikowala. jej wina xd - ladnie - zagapil sie na nia, ale zaraz odchrzaknal. - to znaczy nadajesz sie do konkursu - poprawil sie, ze tylko o to chodzilo. gapil sie dalej na nia I za chwile dal sie poniesc I ja pocalowal.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 11:13 pm

    on chciał utrzymać vibe chujka, a ona akceptowała jego unikanie poważnej rozmowy.
    - dziękuję - uśmiechnęła się lekko i spojrzała na rękaw, żeby go jeszcze poprawić, więc nie spodziewała się pocałunku. było to przyjemne zaskoczenie i wpiła swoje usta w jego. - czy zrobiłeś to, bo przechodził ktoś, przed kim mieliśmy udawać? - przypomniało jej się i szukała drugiego dna. nie potrafiła zaakceptować słodkiego, szczerego momentu.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 11:16 pm

    I sie nigdy nie dogadaja.
    zepsula moment xd chwile sie zastanawial czy powinien udawac. sama dala mu doskonala wymowke zeby nie musial przyznawac sie do tego, ze chcial to zrobic. - nigdy nie widzialem cie takiej skupionej - stala sie jeszcze bardziej atrakcyjna. a mogl ja olac kiedy chciala isc!
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 11:22 pm

    nie wiedziała, że to ważny, szczery moment. to znaczy wyczuwała to w powietrzu, ale nie dawała samej sobie przyzwolenia na to, by za dużo sobie wyobrażać.
    - i rozproszyłeś mnie - zaśmiała się i schowała wszystkie przybory do szycia, żeby się czymś zająć. - bardzo lubię to robić - oznajmiła. chciała wyjaśnić, że jej skupienie wynikało z zamiłowania do szycia, ale jej wypowiedź wyszła dwuznacznie przez ich zajęcie sprzed chwili.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 11:27 pm

    moze to I lepiej dla niej. freddie byl zmienny, a ona by bardziej cierpiala.
    - juz skonczylas - patrzyl jak wszystko chowala. - to tylko takie hobby? - zainteresowal sie. chyba pierwszy raz. znal ja tak dlugo, a nigdy nie zwracal na to uwagi. - calowac sie ze mna? - rozbawila go. wiedzial o co chodzi, ale przekrecil to na swoje.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 11:34 pm

    już i tak rozpalił w niej iskierkę nadziei, że ją lubi. nie mógł więcej zaprzeczać.
    - tak - potwierdziła. gdyby zapraszała go do swojego pokoju, to zobaczyłby jej minipracownię i wszędzie walające się projekty. - romy chciała, żebym poszła do szkoły dla projektantów, ale nie zrobiłam tego - nie miała lepszego wyjaśnienia, że nie zrobiła tego i już. - nie! szyć! - zaprzeczyła szybko i zarumieniła się. - to znaczy, to drugie też lubię - zerknęła na niego nieśmiało.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 11:40 pm

    stracil czujnosc.
    niestety nie mial przyjemnosci odwiedzac jej w pokoju. moze wczesniej by wyluzowal gdyby zobaczyl, ze stefka robi cos dla siebie, a nie tylko lata za kolezankami. - dlaczego nie? - to bylo wedlug niego glupia decyzja. jesli miala talent to powinna isc w tym kierunku. zasmial sie kiedy sie zaczela czerwienic I napil sie drinka. - zdradze ci sekret - oparl sie o nia, patrzac przed siebie. - ja tez - dokonczyl drinka.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Sob Lis 04, 2023 11:50 pm

    można pokusić się o stwierdzenie, że przy niej tracił głowę.
    mieszkali razem już kilka miesięcy, a on nadal nie zdołał jej poznać.
    - nie wiem... - przełknęła ślinę, bo to była skomplikowana kwestia, a w tym momencie i w tej atmosferze chciała być z nim szczera. - po prostu nie jestem osobą, która wierzy w gonienie za marzeniami - obracała w dłoniach pudełko z zestawem do szycia. zerknęła na niego kątem oka i na jej twarz wypłynął uśmiech. to był najbardziej słodki i wylewny freddie, jakiego widziała kiedykolwiek. - więc oboje to lubimy - podsumowała bez sensu, ale nie wiedziała, jak inaczej zareagować. nie chciała pytać, czy mówi to wszystkim laskom, które bajeruje, bo to znowu zepsułoby mood.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Sob Lis 04, 2023 11:54 pm

    ups.
    bronil sie przed tym jak tylko mogl.
    - wiec za czym gonisz jesli nie za marzeniami? - okazuje sie, ze freddie marzyciel xd jego pasja do sztuk walki byla w jego zyciu jedyna rzecza, o ktora dbal. oczywiscie mial latwiej od stefki bo wszystko zalatwil mu ojciec, ale pracowal nad tym zeby byc tu gdzie jest teraz. - wiec powinnismy to robic czesciej - przekrzywil glowe I spojrzal na nia z usmiechem. o dziwo nie byl to ten usmiech, ktory uzywal na kazdej lasce zeby ja wyrwac. dzisiaj byl z nia szczery.
    stephanie miranda

    stephanie miranda

    hatfield
    szkoła lansu i bansu
    am i wild enough for you?
    20

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by stephanie miranda Nie Lis 05, 2023 12:03 am

    i udawało mu się to.
    zamilkła na jego pytanie. za czym goniła? przede wszystkim za aprobatą innych, ale co z tego miała? tak naprawdę chciała tylko przetrwać. wiedział o jej przeszłości w domach zastępczych, więc mógł się domyślić, że nie miała łatwo. stefka za to nie pomyślała, że pasja mogłaby ją wyrwać z marazmu.
    - a czy w życiu trzeba za czymś gonić? - spytała retorycznie. odwzajemniła jego uśmiech, bo w tym uśmiechu było coś nowego i przyciągającego. - na przykład... teraz? - zasugerowała i nachyliła się, żeby znowu go pocałować. musiała korzystać, póki był miły. nie wiadomo, czy jutro mu się nie odmieni. zaraz jednak zaczęli przez głośniki wołać na scenę wszystkich biorących udział w konkursie na kostium, więc obowiązki wzywały. - dziękuję za pomoc - wskazała na rękaw. - i za całą resztę - dała mu buziaka w policzek, co było kroplą, która przelała czarę słodkości. poszła na konkurs, którego nie wygrała, ale dostała jakieś wyróżnienie, więc i tak ją to podbudowało. potem mogła się chwalić freddiemu w domu.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by freddie edwards Nie Lis 05, 2023 12:08 am

    od tej slodkosci musial wyrwac jakas laske, ktora przeruchal w domu strachow. nawet pogratulowal stefke kiedy pochwalila sie wynikami.
    scotty brown

    scotty brown

    st. albans
    wieczny licealista
    scotty doesn't know
    21

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by scotty brown Nie Lis 05, 2023 7:01 pm

    pomylił stół z przekąskami z tym miejscem i wcinał surową dynię xd
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by kyle smith Nie Lis 05, 2023 7:08 pm

    wes siedzial z laska to Kyle I scotty musieli sie trzymac razem. - co masz? - klepnal kumpla I pochylil sie na dynia. - karmisz wiewiorki? - nie wygladalo to dla niego apetycznie.

    Sponsored content

    Pumkin carving  - Page 2 Empty Re: Pumkin carving

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:54 pm