piccadilly circus

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    piccadilly circus - Page 2 Empty piccadilly circus

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 1:30 pm

    First topic message reminder :

    piccadilly circus - Page 2 Piccadilly-Circus-007
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by polly hollywood Pon Gru 01, 2014 8:47 pm

    ona swojego ojca miała głęboko w dupie, ale dzięki niemu z matką nie umarły z głodu. z resztą, julki nie lubiła, daisy była jej bff, marcel też podejrzewam, a z resztą to nie wiem bo nie ogarniam relek xd wyrzuciła kubek po kawie do kosza i oblizała się z resztek karmelu - no jak chcesz, nie musimy o tym wcale rozmawiać. ale ja tylko spytałam się z ciekawości czystej, nie to żeby mnie to szczególnie interesowało z kim teraz jesteś. najważniejsze jest to, żebyś był szczęśliwy! - poklepała go po ramieniu i pocałowała w policzek - jesteś luksusowym śpiewakiem, ja to ci gwarantuję - pokiwała głową. ej w ogóle podejrzewam, że to on był jej pierwszym facetem w łóżku ;p
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by cesar ayers Pon Gru 01, 2014 8:57 pm

    spoko, ojciec też ją miał głęboko, na szczęście było go stać, to przelewał co miesiąc alimenty na dziesięć różnych kont, a o dwudziestu innych potomkach nie miał pojęcia.
    - dzięki, polly. jestem szczęśliwy z moją muzyką. - oznajmił poważnie i złapał się za serce, co wyglądało dość parodystycznie, więc chyba raczej nie był taki poważny. - i nie, nie napisałem ostatnio żadnej piosenki miłosnej. - dodał, przekręcając całą odpowiedź w żart, ale przynajmniej jej udzielając. potarmosił przy okazji polly po włosach, pewnie zepsuł jej całą fryzurę. jego włosy można było targać, bo i tak miał szopę na głowie, ale dziewczyny były bardziej delikatne w tych kwestiach. - a ty jesteś szczęśliwa? - puścił jej oczko. niby nie chciał o tym rozmawiać, ale ciekawość wygrała! uu, pewnie tak było!
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by polly hollywood Pon Gru 01, 2014 9:01 pm

    polly taka ciapa w końcu ;x uśmiechnęła się do niego, ale zaraz sprzedała mu kuksańca w żebra bo popsuł jej fryzurę! jak on tak mógł, niedobry cesar. przygryzła wargę i podrapała się niezręcznie po szyi - ja czy jestem szczęśliwa? pod względem miłosnym nie jestem szczęśliwa bo jednak chciałabym mieć kogoś przy sobie. a tak to w życiu jestem bardzo szczęśliwa. mam świetną pracę, przyjaciół, mam ciebie i to do ciebie mogę zadzwonić o każdej porze dnia i nocy... mam mamusię. przyjaciółki i kuzynki, dużą rodzinkę. jest w porządku - pokiwała przekonująco głową.
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by cesar ayers Pon Gru 01, 2014 9:15 pm

    - znajdziesz kogoś, z kim będziesz szczęśliwa pod względem miłosnym, pollala! - zapewnił ją i objął w pasie od tyłu, przez co chwilowo mieli trudności w poruszaniu się, ale i tak cały czas szli do przodu. - kto by cię nie chciał? wiem, że ja chciałem! - roześmiał się. najwyraźniej podstawą ich przyjaźni było to, że podchodzili dość na luzie do swojego rozstania i mogli żartować ze wszystkiego, co im się przytrafiło. - poza tym miłość nie jest najważniejsza, czasami okazuje się, że lepsze są inne rzeczy. jak na przykład u nas. - wzruszył ramionami, kiedy już ją puścił i mogli iść ramię w ramię.
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by polly hollywood Pon Gru 01, 2014 9:19 pm

    - ty mnie chciałeś bo mnie w ogóle zauważyłeś w tym klubie jak śpiewałam! najpierw spodobał ci się mój głos a potem dopiero zobaczyłeś że jestem w sumie wyględna - zachichotała. pewnie, że mogli pożartować sobie ze wszystkiego. z ich rozstania, z ich związku, jakkolwiek on nie wyglądał. ona musiała być nim baardzo zauroczona ale też bardzo szybko im ta miłość przeszła - u nas jest przyjaźń, a przyjaźń też jest baaardzo ważna. idziemy na drinka? - zapytała. bo chyba czas na zmianę gry!!
    cesar ayers

    cesar ayers

    londyn
    muzyk, barman
    chłopak z sąsiedztwa
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by cesar ayers Pon Gru 01, 2014 9:31 pm

    - przez muzykę do serca, moja droga. to moje motto życiowe. - oznajmił, wypinając pierś do przodu, bo jakby mógł, to by najchętniej poślubił swoją perkusję, ale tak chyba nie można, może w japonii by mu się to udało. - skoro stawiasz. - zażartował znowu i rzeczywiście poszli, cały czas sobie dowcipkując. nie wiem kim możemy grać, bo nie ogarniam chwilowo gier. xd
    michael thatcher

    michael thatcher

    dallas
    doktorant chemii
    heartbreaker
    33

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by michael thatcher Czw Sty 08, 2015 10:29 pm

    czekał tutaj na kumpla, ale ten napisał mu że spóźni się bardzo bo zatrzymała go duperka i uprawiali dziki seks i musi się teraz ogarnąć. majkel zazdrościł mu tego seksu bo wokół nie było nawet fajnej lsi do poderwania ;c
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by emma carden Czw Sty 08, 2015 10:41 pm

    omg....... nic mi nie mów. dzisiaj siedziałam w maku, a przy stoliku obok usiadł gośc grubo po 40 z laską młodszą ode mnie i najpierw gadał jej, że cytuję "spuszczam ci się do ust, spuszczam ci się na plecy albo spuszczam ci się do dupy, więc spuszczam się albo w tobie albo na tobie", a później żalił się, że jego kumpel ma dupę nimfomankę, więc kiedyś nie mógł przyjść na spotkanie, bo musiał się z nią ruchać. ;x i jasne, że była fajna lasia do poderwania! była tu emma, która chichrała się do telefonu, bo właśnie rozmawiała ze swoją siostrą, a ta jej opowiadała, jak zamierza dobrać się do spodni tego johna, czy jak mu tam xd ale przystanęła, bo zauważyła michaela, a pamiętała go jak na niego wpadła w st. albans i nie była pewna, czy to na pewno on, dlatego nie podchodziła do niego, a poza tym wstydziła się, bo miała nos czerwony od mrozu i wielką czapę z pomponem.
    michael thatcher

    michael thatcher

    dallas
    doktorant chemii
    heartbreaker
    33

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by michael thatcher Czw Sty 08, 2015 10:50 pm

    obrzydziłaś mi właśnie maka................................. chce fryty belgijskie dalej. takie grube z sosem czosnkowym. to pewnie jego kumpel tez miał laske nimfomankę, ale nie tak nienormalną jak ta nimfomanka von tiera. usłyszał jak chichra się do telefonu i odwrócił bo jej głos go przyciągnął he he. od razu ją poznał mimo kiczowatej czapy z pomponem i pomachał do niej wesolutko bo widział że się gapi. nic dziwnego że się gapiła, to majkel przecież, a on ma ryj opry'ego. pewnie ruszył w jej kierunku bo faktycznie była najładniejsza. wszędzie w koło były tylko grubaski wychodzące z fast foodów.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by emma carden Czw Sty 08, 2015 10:56 pm

    ja zrobiłam sobie kanapeczki, nie jestem już głodna i nie chcę żadnych frytek xd
    na bank wszystkie się na niego gapiły, jak tylko przechodził. i padały do jego stóp, co wyglądało podobnie jak w pachnidle. o tak! muszę sobie odświeżyć pachnidło <3 - muszę kończyć, siostra - zacmokała do telefonu, który zaraz schowała do kieszeni, bo jak ostatnio szła z telefonem w ręku, to olivier jej go wytrącił i cały się porozbijał, smutek. uśmiechnęła się do niego naturalnie, leciutko i czekała aż do niej dojdzie. - heej - i znowu zapomniała języka w gębie taki był seksol!
    michael thatcher

    michael thatcher

    dallas
    doktorant chemii
    heartbreaker
    33

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by michael thatcher Czw Sty 08, 2015 11:09 pm

    a ja zjem je jutro!!!
    dobra nie chce mi sie zdecydowanie grać. pogadali przez tą godzinę, a potem przyszedł ten kumpel majkela i sobie poszli, ale wział wcześniej numer emmy!
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by emma carden Czw Sty 08, 2015 11:15 pm

    no to robią jakieś postępy. poleciała jak oszalała do domu i znowu strzelała sobie z palca na profilu michaela.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 12:17 pm

    przyjechali do londynu, bo gigi nie znosiła st. albans i już miała dość przesiadywania tam. potrzebowała dużego miasta, tłumu, hałasu, ciągłych zmian. w st. albans szalenie się nudziła. właśnie opowiadała o tym williamowi.
    - właściwie co cię trzyma w st. albans? ja mam już dość siedzenia w jednym miejscu. - westchnęła. całe życie tylko się przemieszczała i szukała nowych wrażeń i odwracała co chwilę swoje życie do góry nogami. może znowu tego potrzebowała.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by william roosevelt Czw Lip 30, 2015 12:23 pm

    a william potulnie się na wszystko zgadzał, więc czemu nie na taką wycieczkę...
    - co mnie tam trzyma? no nie wiem. może mój głupi brat, który nie może sobie z niczym poradzic... - wzruszył ramionami bo wierzył, że jakby tylko wyjechał to daniel by się psychicznie załamał... - po za tym lubię to miasteczko. - dodał obojętnie. podobało mu się. miał ładne mieszkanie, względny spokój, bo przecież w st albans nigdy nie może być za dobrze. - pytanie brzmi co tobie się w nim nie podoba? - zapytał ją.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 12:27 pm

    spróbowałby się nie zgodzić... czekałaby go kara xd
    - twój "głupi" - zrobiła cudzysłów w powietrzu - brat już z tobą nie mieszka, a poza tym jest dorosły, więc nie musisz go pilnować do końca życia. spróbowałbyś zrobić coś dla siebie chociaż raz. - westchnęła z miną męczennicy, którą była, skoro trafił jej się taki nudny facet, który nawet nie chce ruszyć tyłka ze swojej mieściny, w której siedzi od zawsze. - jest nudno. po prostu. nic się nie dzieje. - wytłumaczyła mu. potrzebowała ciągłych zmian, więc nawet gdyby nie było nudno, i tak szybko by się znudziła.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by william roosevelt Czw Lip 30, 2015 12:37 pm

    - no i co, że ze mną nie mieszka? ale nie poradzi sobie sam.... - wytłumaczył jej. był przekonany, że daniel go potrzebuje nawet jeśli tak wcale nie było bo przecież świetnie sobie radził. może nawet lepiej niż william. - robię coś dla siebie, nie przesadzaj. - na przykład pił... przecież pił po to, żeby być szczęśliwszym.... może i był nudny, ale za to jaki przystojny xd coś za coś. - no i co z tego? to fajne miasteczko, nie widzę powodu dla którego miałbym się stąd wyprowadzać....
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 12:41 pm

    - ma dwie ręce i dwie nogi, więc sobie poradzi. - stwierdziła. tym bardziej, że jeszcze nigdy nie widziała ani nie słyszała, żeby william rzeczywiście zajmował się swoim bratem. tak naprawdę william bardziej potrzebował daniela niż odwrotnie. wyprzedziła williama o parę kroków i usiadła na schodkach pod pomnikiem. pił dla siebie, wowow xd już lepiej niech nic nie robi dla siebie w takim razie xd pewnie gigi leciała na niego, bo był przystojny i nie liczyło się to, że był nudny xd - może dla ciebie jest fajne. - mruknęła pod nosem i zaczęła oglądać swoje paznokcie, które nagle były ciekawsze niż dyskusja z williamem.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by william roosevelt Czw Lip 30, 2015 12:45 pm

    racja. to chyba will bardziej potrzebował daniela. ale przynajmniej wydawało mu się, że jest potrzebny, nie można mu tego w tak brutalny sposób zabierać. potrzebował czuć się doceniany.... i ważny. no cóż.... każdy robi dla siebie to co uważa za słuszne xdd pewnie tak ;x i znajdzie przystojniejszego gostka to od razu go zostawi a on będzie cierpiał resztę życia. - tak, dla mnie jest fajne. - powiedział mrużąc oczy, bo straciła zainteresowanie jego osobą i wpatrywała się w lakier do paznokci a to oznaczało tylko jedno! że zbliża się foch i obraza.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 12:50 pm

    william musi w ogóle odwiedzić daniela w jego nowym mieszkaniu. pewnie jeszcze tam nie był, bo się obraził na brata. i tyle ze wspierania się nawzajem. ciężko znaleźć przystojniejszych od niego, więc póki co jest bezpieczny xd pewnie dlatego wstawiała tyle zdjęć z nim na insta... żeby się pochwalić, jaki jest przystojny! na pewno przystojniejszy od connora, hehe.
    - no widzisz, a dla mnie nie. - nawet zaszczyciła go spojrzeniem. william miał utrudnione zadanie, bo nie mógł jej zaciągnąć do sypialni, żeby się odobraziła.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by william roosevelt Czw Lip 30, 2015 12:57 pm

    bo william teraz strajkował i nie chciał sie widzieć z danielem, żeby ten za nim zatęsknił i wrócił do domu xd i dlatego właśnie chciał mieszkać w st albans bo tam przynajmniej był najlepszą partią w mieście i nikt mu nie ukradnie gigi xd a w takim dużym mieście to nic nie wiadomo.
    - jezu to co ja mam ci na to poradzić. nie chcę się wyprowadzać z st albans. - powiedział lekko poirytowany.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 1:01 pm

    hahaha, william jakie ma sposoby! danielowi na pewno było przykro, że brat nawet nie wpadł zobaczyć mieszkania, ale przecież pierwszy nie wyciągnie ręki i nie przyjdzie pod drzwi mieszkania, które dopiero co opuścił. william jest sprytny, wszystko przemyślał! szkoda, że nie powiedział gigi, że taki jest prawdziwy powód, to może jednak by chciała zostać.
    - nie musisz. ale może ja to zrobię. - wzruszyła ramionami jak gdyby nigdy nic. wszyscy chcą opuszczać williama i się wyprowadzać, smutne.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by william roosevelt Czw Lip 30, 2015 1:04 pm

    pewnie, że tak. pewnie obmyślał ten plan odkąd się dowiedział, że daniel się chce wyprowadzić... i prędzej czy później to młodszy roosevelt w końcu zapuka do drzwi starszego brata a ten go przyjmie z otwartymi ramionami xd pewnie się wsydził to nie powiedział....
    - pewnie kurwa. wszyscy sobie jedźcie w chuj. - warknął odwracając się od niej.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 1:08 pm

    to był sprytny plan, ale nie wiem, czy daniel się na to nabierze. pozostaje nam tylko czekać i zobaczyć, jak to się skończy. w końcu będą musieli się pogodzić. może ich rodzice w końcu łaskawie przyjadą ich odwiedzić i będą zmuszeni porozmawiać.
    - to, że ty utknąłeś w jednym miejscu, nie oznacza, że wszyscy muszą. - zawołała na niego, tym bardziej zdenerwowana, że miał czelność się od niej odwracać.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by william roosevelt Czw Lip 30, 2015 1:11 pm

    cóż. może daniel jeszcze nie wie, że do niego przyjdzie... ale w końcu do tego dojrzeje.. może.... a może stanie się coś tak tragicznego, że samo to wyjdzie. chociaż skoro zawał daniela nic nie zmienił.. to kto wie. ;x
    - no to jedź! wyjedź stąd, w ogóle jedź z anglii, w cholerę jedź niczym się nie przejmuj z resztą jak zawsze. - warknął poirytowany odwracając się z powrotem do niej.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by aurora kirichenko Czw Lip 30, 2015 1:15 pm

    skoro daniel kłóci się z ralfim, to już wszystko jest możliwe i może rzeczywiście pojawi się u progu dawnego mieszkania. daniel musi mieć drugi zawał czy coś. najlepsze było jak na poprzednich wolfsach daniel przez przypadek przedawkował i william myślał, że chciał popełnić samobójstwo. super wątek, zagrajmy to jeszcze raz xd
    patrzyła na niego chwilę z wściekłością w oczach.
    - świetnie. właśnie naszła mnie jeszcze większa ochota, żeby tak zrobić. - wycedziła przez zęby i chwyciła torebkę, żeby się pozbierać z tych schodów.

    Sponsored content

    piccadilly circus - Page 2 Empty Re: piccadilly circus

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:17 pm