moshi moshi sushi

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty moshi moshi sushi

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:13 pm

    First topic message reminder :

    moshi moshi sushi - Page 3 Moshitree
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by aggie holtzman Sob Mar 21, 2015 10:37 pm

    zwróciła głowę w stronę rejczel - mów za siebie, ja się nie czuję w najmniejszym stopniu męska - może rejczel musiała golić wąsa, albo nie miała kuciapki w majtkach... aggie nie wiedziała! ale wiedziała, że ona na pewno nie ma nic wspólnego z męskością, halo! prawie została matką! miała najwięcej damskich hormonów z nich wszystkich! chociaż jude mógł ich mieć więcej xddddddddddd zaraz przyniesli im jedzenie, a aggie próbowała jeść pałeczkami po raz pierwszy! szkoda, że jej nie wychodziło. nadziała jeden kawałek na pałeczkę, ale wpadł jej w cycki - kurwa - mruknęła grzebiąc w dekolcie.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by jude hurd Sob Mar 21, 2015 10:42 pm

    wcale nie szło im tak bardzo gorzej niż reszcie, nawet z dżudem... borze, śmieję się z posta aggie i aż kolki dostałam.
    - tu nie chodzi o to, kto jest męski, tylko kto jest bardziej prawy! nigdy nigdzie się nie włamywałem ani nie podrywałem nieznajomych ani nie uciekałem bez jedzenia, więc przepraszam, że jestem dobrym człowiekiem! - dał rachel wykład. też nie umiał jeść pałeczkami, więc nabił pałeczkę na kawałek i go zjadł sobie na legalu, bo nie wiedział, że to nie tak działa. prędzej ich wyproszą stąd niż sami uciekną... - dobrze, że tu jesteśmy, bo zgłodniałem. a po wszystkim idę spać, bo z samego rana mam umówionego skajpa z siostrami. - wyjaśniał.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by morgan butler Sob Mar 21, 2015 10:52 pm

    morgan aż ukryła twarz w dłoniach. - możesz mówić ciszej? albo najlepiej w ogóle - spojrzała na niego trochę zdenerwowana. - mówiłam ci, zachowuj się normalnie to nas nie przyłapią. złapią nas za to jak wszystkim wygadasz nasze plany - wywróciła oczami i sama zaczęła jeść dość szybko, żeby jak najszybciej stąd wyjść. jak się tak obeżrą to nie będą się mogli ruszyć.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by rachel wellington Sob Mar 21, 2015 10:57 pm

    zaczęła jeść swoją porcję, nieważne czy pałeczkami czy nie, po prostu wzięła wszystko łapkami i napchała sobie do buźki ile potrafiła. wychyliła sake na odwagę, nawet dwa kieliszki bo było za mało jej - dobra dobra, przepraszam w takim razie za komentarz na temat męskości, cofam - skierowała to do aggie - jesteś pierdołą a nie dobrym człowiekiem, morgan ma rację, jedz i nie marudź - uśmiechnęła się do niego sztucznie.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by aggie holtzman Sob Mar 21, 2015 11:01 pm

    nie wiem co takiego śmiesznego napisałam......
    aggie kiedy juz wyciągnęła kawałek ryby z cycków i zawinęła w serwetkę to zaczęła po prostu zżerać kawałki paluchami. napchała sobie całą buzię i próbowała to wymemłać szybko - właśnie jude - opluła go pewnie kawałkami ryby he he - jedz, nie marudź i nie wzbudzaj podejrzeń - pokiwała głowę i popiła sobie sake bo się zapchała.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by jude hurd Sob Mar 21, 2015 11:04 pm

    - już nic nie robię. - wymamrotał zasmucony, że morgan była niezadowolona z jego zachowania i pewnie z nim zerwie po tym, jak już wykonają te wszystkie zadania. jadł powoli, bo nie spieszyło mu się do ucieczki. chciał oddalić ten moment jak najbardziej. - nieprawda! morgan, powiedz jej! - miał nadzieję, że dziewczyna go obroni po tekście rachel, że jest pierdołą, ale chyba tylko jeszcze bardziej to udowodnił.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by morgan butler Sob Mar 21, 2015 11:11 pm

    - to dobrze - poklepała go po udzie, uspokajając się. wiedziała, ze jude ma jakies paranoje dotyczące ich związku, ale teraz nie miała zamiaru się tym przejmować, bo zależało jej na wygranej. w ogóle oni coś wygrają? oprócz świadomości, że wygrali. - jude, proszę cię - wywróciła oczami. - jesteś dobrym człowiekiem, a teraz jedz - spojrzała na raczel, wzdychając. sama napiła się swojego saki, bo się jej przyda trochę się rozluźnić.
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by rachel wellington Sob Mar 21, 2015 11:14 pm

    powstrzymała się od śmiechu jak jude udowodnił jej to, że wcale nie jest żadnym facetem. zawsze powtarzała morgan, żeby zerwała z tą niemotą, żeby znalazła sobie jakiegoś innego kolesia, bo tak to nigdy nie będzie miała życia. ciągle robila za jego mamusię. jezu kto do cholery mówi, skoro moja elka opiekuje się dżonim i na dodatek są szczęśliwi razem xd mniejsza o to, rachel po prostu się martwiła o przyjaciółkę - widzę właśnie - odchrząknęła. ona swoje żarcie skończyła, spojrzała na nich - dobra, wystarczy chyba, nie? - zagaiła.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by aggie holtzman Sob Mar 21, 2015 11:16 pm

    - mhm, wystarczy - aggie zaczęła się zbierać powoli - wszyscy najedzeni? zadowoleni? szczęśliwi? - zlustrowała ich wzrokiem - to świetnie, chodźmy - zarzuciła na siebie kurtkę i ruszyła w stronę wyjścia jak gdyby nigdy nic. po prostu szła przed siebie i nie rozglądała się, bo po co. nie chciała wzbudzać podejrzeń.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by jude hurd Sob Mar 21, 2015 11:23 pm

    - jezus maria, jeszcze nie! - przestraszył się cały, bo wcale nie był najedzony, zadowolony, szczęśliwy. spocił się znowu i złapał morgan mocno za rękę. ściskał ją coraz mocniej, kiedy ruszyli ku wyjściu. chciał, żeby go prowadziła! rozglądał się naokoło i nogi mu się uginały i pot spływał z niego, zostawiając mokrą ścieżkę za nim.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by morgan butler Sob Mar 21, 2015 11:30 pm

    - wypchaj sobie kieszenie - zaśmiała się, wstając. wypiła jeszcze jednego szota i chwyciła juda za rękę, żeby zaraz ruszyć za aggie. - widzisz jak dobrze nam idzie? - wyszeptała do juda, ale wykrakała i zaraz zaczął ich gonić kelner, więc ruszyła pędem, mając nadzieję, że ta sierota mu się zaraz nie wygrzeje i ich nie przyłapią.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by wilk Sob Mar 21, 2015 11:32 pm

    kelner ich dopadl!
    - a państwo myslą, że co robią?!
    rachel wellington

    rachel wellington

    londyn
    reżyseria
    kumpelka dla wszystkich
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by rachel wellington Sob Mar 21, 2015 11:35 pm

    wcięłaś mi się postem, pfpfpfpf! rachel walnęła kelnera prosto w jaja, żeby dać sobie szansę na ucieczkę. nie chciała przegrać, bo halo, wygrana by ją ucieszyła, a jude by też się w końcu ucieszył że coś mu się udało - spierdalaj gościu. wychodzimy, nie widać? - dostal jeszcze z łokcia w łeb xd rejczel uciekła, czekając na resztę.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by aggie holtzman Sob Mar 21, 2015 11:36 pm

    pobiła kelnera, ech................................ aggie chciała mu nastąpić na stopę i uciec ale rejczel reagowała bardziej agresywnie, pewnie była przed okresem. dobra, to aggie zarządziła ucieczkę i tak zrobili, zaczynam następne zadanko!
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by evelyn baker Czw Lip 23, 2015 8:10 pm

    przyszła na sushi, bo w końcu musiała coś jeść. miała ciężki dzień, jak to zwykle bywa. usiadła przy jednym ze stolików i sączyła powoli jakiś alkohol, chciała się odprężyć.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by alphonse berube Czw Lip 23, 2015 8:14 pm

    alfie spotkał na ulicy koleżanki bree, a że nie chciał z nimi gadać o głupotach toteż zwiał tutaj. od razu kiwnął do kelnera i usiadł pośpiesznie do stolika evelyn chwytając menu - szybko, udawaj że coś zamawiamy - mruknął, bo duperki wtargnęły tu na chwile ale to miejsce nie wydało im się atrakcyjne wiec zaraz wyszły/
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by evelyn baker Czw Lip 23, 2015 8:17 pm

    - co? - zamrugała kilka razy, bo nie ogarnęła co się właśnie wydarzyło. spojrzała się na wychodzące duperki, potem na alfiego. wzruszyła ramionami i przystała na jego propozycję - to na co masz dzisiaj ochotę? może na podwójną porcję sushi, hmm? - zapytała uśmiechając się do niego szeroko. upiła niewielką ilość alkoholu - co tu się właśnie wydarzyło, alfie? czyżbyś uciekał przed swoimi fankami? - zapytała chichocząc.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by alphonse berube Czw Lip 23, 2015 8:22 pm

    odetchnał z ulga kiedy wyszły. odłożył menu bo w zasadzie miał w planie zaraz iśc, ale evelyn go skusiła tą podwójną porcją sushi - może być - zaśmiał się i zaraz przyszedł kelner u którego zamówił wszystkie bajery - gorzej - jęknął - to koleżanki mojej dziewczyny - zaśmiał się nerwowo. na samą myśl o głupich pogaduszkach na temat seriali i ciuchów robiło mu się słabo.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by evelyn baker Czw Lip 23, 2015 8:25 pm

    - to były koleżanki twojej dziewczyny? współczuję - położyła sobie dłoń na klatce piersiowej żeby to wyglądało ładnie i teatralnie. w końcu była ambitną aktoreczką - nie masz szczęścia do przyjaciółek swoich dziewczyn najwyraźniej - zauważyła rozbawiona - pewnie też musisz ją zabrać na bal do królowej, zgadza się? - zapytała. ona nie miała jeszcze żadnej randki. nie wiedziała kogo zabrać, skoro i alfie i rudy byli zaproszeni xd
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by alphonse berube Czw Lip 23, 2015 8:29 pm

    - nieważne - westchnał pijąc coś mocnego. na trzeźwo tego nie zniesie. musi pogadać z bree żeby stała się bardziej poważna i żeby jej koleżanki przestały go prześladować ;c - nie wiem jeszcze z kim ide na bal - wyjaśnił zgodnie z planem. jeśli bree się nie ogarnie to wcale nie chciał jej tam brać, bo na pewno narobi mu wstydu. a nie mógł narobić sobie wstydu przed królową!
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by evelyn baker Czw Lip 23, 2015 8:35 pm

    dostała kolejną porcję alkoholu, bo musiała się rozluźnić raz i porządnie. jutro nie miała żadnej pracy, niczego do roboty to mogła spokojnie sobie na to pozwolić. podrapała się po policzku - jak to nie wiesz jeszcze z kim idziesz na bal? alfie... to może zaproś jakąś swoją najlepszą kumpelę czy coś takiego - zaproponowała - ja też tam będę to się spotkamy. będzie dobrze, zobaczysz - próbowała go jakoś pocieszyć.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by alphonse berube Czw Lip 23, 2015 8:47 pm

    tak szybko piła że alfie będzie musiał ją do domu prowadzić ;x - przecież jeszcze tyle czasu - jemu się nie spieszyło z zapraszaniem kogokolwiek. i tak wiedział że każda chciałaby z nim pójść - kumpelę? jak można iść na bal z kumpelą? - zmrużył oczy bo nie ogarniał. zawsze chodził na takie imprezy ze swoimi dziewczynami - skoro ty tam bedziesz to na pewno bedzie dobrze - uśmiechnął się.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by evelyn baker Czw Lip 23, 2015 8:51 pm

    zobaczymy kto tu kogo będzie prowadzał xd pewnie pójdą do któregoś z nich i tam się schleją dokumentnie, taka prawda ;x oczywiście, że każda by chciała z nim pójść. ona też by chciała, ale nie mogła bo ten przecież ma dziewczynę. z nią też by każdy chciał pójść, bo przecież była ładna. na dodatek wolna. co z tego, że miała romans z jego bratem xd - najwyżej pójdziesz sam, to też nic ci się nie stanie kotku - puściła mu oczko - och wiem. tak naprawdę to już się nie mogę doczekać - przyznała mu się - ciekawe tylko dlaczego królowa zaprosiła też mnie - zmrużyła oczy. znając życie to pewnie dzięki alfiemu xd
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by alphonse berube Czw Lip 23, 2015 10:07 pm

    alfons się ogranicza i oszczędza, nie pije aż tyle. na pewno on będzie ją prowadził. haha, tak każda chciała iśc z nim, a on nie chciał iść ze swoją dziewczyną. haha, wszystkie koleżanki i byłe alfonsa lecą na jego brata. dramatyyy.... wkurzy się jak się dowie - nie czuje się przygnębiony z tego powodu że mogę iść sam - wzruszył ramionami. na pewno by kogoś tam poderwał he he - pewnie dlatego, że jesteś bardzo utalentowaną dziewczyną - prawił jej komplementy awww.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by evelyn baker Czw Lip 23, 2015 10:10 pm

    ciekawe jakim cudem się dowie ;x rudy na imprezie przecież nie będzie do niej startował na chama, no chyba, że będzie chciał wkurzyć eleanor i swojego braciszka, to dopiero byłaby wielka drama xd - czy ja wiem. ja się tylko tak zastanawiam, ale to tylko moje zdanie, po co ty właściwie z nią jesteś skoro wstydzisz się z nią wychodzić na oficjalne imprezy, hm? tobie potrzeba dziewczyny reprezentatywnej ot co - poklepała go po dłoni zadowolona - ha ha, bardzo zabawne alfie - westchnęła.

    Sponsored content

    moshi moshi sushi - Page 3 Empty Re: moshi moshi sushi

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 6:12 am