victor kay

    victor kay

    st. albans
    milioner
    słodziak
    33

    kay - Page 11 Empty kay

    Pisanie by victor kay Nie Paź 05, 2014 9:26 pm

    First topic message reminder :

    kay - Page 11 Traditional%20English%20House
    w tradycyjnym angielskim stylu
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by benjamin moore Pią Sie 07, 2015 8:44 pm

    niby nie ;x
    - zobaczymy zaraz co się stanie, jak faktycznie z nimi porozmawiam. może ja mam lepszą siłę przebicia niż ktokolwiek inny. w końcu, jestem ulubieńcem twoich rodziców, prawda? - potarł ręce i poszedł do jej rodziców, żeby z nimi porozmawiać. po długich, żmudnych negocjacjach wrócił do bree z poważną miną. napił się bez słowa herbatki ;x
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by bridget kay Pią Sie 07, 2015 8:48 pm

    - ja jestem ulubienicą moich rodziców i popatrz, co mi zrobili! - przypomniała mu na odchodnym. nie zatrzymywała go, pozwoliła mu sobie z nimi podyskutować. podsłuchiwała pod drzwiami o czym rozmawiają, a jak usłyszała powrotne kroki, to szybko rzuciła się na krzesło, żeby na nim usiąść i też pociągnąć łyka herbatki jak gdyby nigdy nic. - nie przejmuj się, i tak cię lubią. a ja jakoś dam sobie radę. - zapewniała go, przekonana, że jego próby spełzły na niczym.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by benjamin moore Pią Sie 07, 2015 8:52 pm

    pił tą herbatę powoli i w spokoju. musiał udawać, że wcale mu się nie udało, chciał się z nią z lekka podrażnić. rodzice bree go uwielbiali, wprost chcieli, żeby kiedyś został ich zięciem. nie widzieli niczego szczególnego w tym jej nowym chłopaku, który tylko sprowadzał ją na złą drogę. siedział tak słuchając jej słów w ciszy aż w końcu się uśmiechnął szeroko - mam dla ciebie bardzo dobrą wiadomość bree. rodzice zgodzili się, po długich negocjacjach, żebyś na nowo odzyskała wolność! - podzielił się z nią dobrymi informacjami.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by bridget kay Pią Sie 07, 2015 8:56 pm

    bridget musi chyba zaraz coś na nowo pobroić, skoro zakończyłaś mi dramkę hehehehe. pewnie tak naprawdę rodzice tylko powiedzieli benkowi, że ją uwolnią, żeby dał im spokój i nie zawracał głowy, kiedy oglądają swój serial. jak tylko od nich pójdzie, okaże się, że warunki się nie zmieniły. bree już naprawdę była przekonana, że zostanie w tym domu na zawsze, więc na jego słowa, zapiszczała szczęśliwa. od razu wyskoczyła z krzesła i rzuciła się, żeby wyściskać bena.
    - mój rycerz, który pokonał smoka i uwolnił mnie z wieży! - zawołała i zaczęła robić foteczki na pamiątkę.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by benjamin moore Pią Sie 07, 2015 8:59 pm

    był szczęśliwy, że mógł ją ponownie uszczęśliwić. on nie traktował jej jak dzieciaka przynajmniej, nie uważał jej za smarkulę, którą można zamknąć w wieży jak jakąś biedną księżniczkę. przytulił ją również do siebie - a nie mówiłem bree? wysunąłem kilka ważnych argumentów i proszę bardzo, jesteś wolna. ojciec obiecał ci zdjąć tą bransoletkę jeszcze dzisiaj wieczorem - puścił jej oczko - możesz iść na imprezę, cieszysz się? - zapytał.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by bridget kay Pią Sie 07, 2015 9:26 pm

    jedyny benek nie widział jej jako dzieciaka. no dobra, w paczce połowa osób była dużymi dzieciakami, ale rodzice bridget, a tym bardziej jej własny chłopak, traktowali ją po prostu jak smarkulę, która nie może podejmować żadnych decyzji.
    - beeeeeen. - przeciągnęła, patrząc na niego uważnie. - co im obiecałeś, hm? powiedz mi. - dotknęła go palcem w nosek. - a gdzie jest impreza? - zajarała się od razu. - oczywiście, że się cieszę! i wcale nie zamierzam być na tej imprezie grzeczna! - zachichotała. benek mógł to opacznie zrozumieć, ale bree po prostu pozostała rebelką, której szlaban niczego nie nauczył.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by benjamin moore Pią Sie 07, 2015 9:29 pm

    dobrze, że jej niczego nie nauczył ten szlaban! ben lubił jak bree była jak rebelka, bo wtedy mogli razem pić do upadłego, jarać trawkę i robić straszne głupoty wszyscy razem. traktował ją jak najbardziej jako dorosłą dziewczynę, która miała w sobie coś z dzieciaka. wszyscy byli dziećmi na swój sposób, aww - nigdy ci nie powiem, to moja słodka tajemnica jest! - wypiął dumnie pierś. popatrz, alfie nawet nie potrafił takich cudów jak on xd - impreza jest u bliźniaków, znaczy w bazie naszej - pstryknąl ją w nos.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by bridget kay Pią Sie 07, 2015 9:40 pm

    bridget wolała kolorowe szoty od jarania trawki. zresztą bridget rebelka to bridget-jeszcze-większa-idiotka, bo próbowała się włamywać do zoo i dawała się zaaresztować za kąpanie w fontannie i tak dalej. bridget była najlepsza, kiedy po prostu chodziła na imprezy i śmiała się z niczego i robiła milion zdjęć, a nie próbowała za wszelką cenę udowodnić, że jest buntowniczką.
    - i tak się dowiem. - skrzyżowała ręce na piersi, żeby udać obrażoną. alfie nie dałby rady z takim cudem, skoro nie miał nawet wstępu do domu bree. - tam zawsze jest impreza. pewnie nawet jeszcze nie wiedzą, że organizują imprezę. - roześmiała się zaraz. miała rację.
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by benjamin moore Pią Sie 07, 2015 9:43 pm

    - faktycznie. to musimy ich o tym poinformować! - powiedział zadowolony. spojrzał na godzinę - cholera, późno już a ja obiecałem twoim rodzicom, że wcześniej się położysz - dźgnął ją lekko w żebra bo żartował oczywiście - dobra, bree, ja muszę lecieć, dziękuje bardzo za herbatę. a jak wszyscy wrócą do siebie, to będziemy się dobrze bawić. trzymaj się młoda - pocałował ją w oba policzki i poszedł do domu. next!
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by bridget kay Pią Sie 07, 2015 9:46 pm

    - mówiłeś, że idziemy na imprezę! - jęknęła zawiedziona. zrobił jej nadzieję, a potem kazał jej iść spać. co za życie! - dzięki jeszcze raz. - ubuziała go i poszła tweetować o swojej wolności.

    Sponsored content

    kay - Page 11 Empty Re: kay

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 6:02 am