l5l skylar &

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    l5l skylar & - Page 3 Empty l5l skylar &

    Pisanie by st. albans Sro Paź 15, 2014 1:01 pm

    First topic message reminder :

    l5l skylar & - Page 3 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Nie Paź 02, 2016 9:24 pm, w całości zmieniany 7 razy
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    31

    l5l skylar & - Page 3 Empty Re: l5l skylar &

    Pisanie by faye valentine Sro Wrz 16, 2015 7:45 pm

    tak, uroczy trójkącik: finn faye frankie he he he - wcale nie chciałam się z nim umówić! - jęknęła zawstydzona. oboje twierdzili, że chciała się umówić z finnem, a ona tak na prawdę chciała żeby matka dała jej święty spokój! - nadrabiać? - zmarszczyła czoło myśląc co ma na mysli frankie. dopiero po chwili skojarzyła fakty - fuuuuuuuuuuuuuuuuj, myślałaś że jak pójdę z nim na randkę to wylądujemy u niego pocierając się o swoje nagie ciała? - odparła zbulwersowana - jak mogłaś w ogóle tak pomyśleć! - z tego wszystkiego musiała napić się herbatki i to na uspokojenie. rumianku jakiegoś pewnie albo melisy.
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    l5l skylar & - Page 3 Empty Re: l5l skylar &

    Pisanie by frankie ross Sro Wrz 16, 2015 7:50 pm

    fff ftw! - nie martw się kochanie, finn nie wykorzystuje bezbronnych dziewczyn. wiem, że tego nie chciałaś, a on jest wyjątkowym dżentelmenem. to ja w naszym "związku" robię za typowy booty call - wzruszyła ramionami - poza tym, faye, powinnaś naprawdę sie z nim jeszcze raz umówić. podobasz mu się. przynajmniej on tak mi powiedział. teraz ty musisz wszystko od nowa naprawić, ja tylko chcę wam pomóc - westchnęła - nie mów, że nie masz ochoty go znów zobaczyć - podpuściła ją.
    faye valentine

    faye valentine

    kopenhaga
    fizyka teoretyczna
    i'm not crazy, my mother had me tested
    31

    l5l skylar & - Page 3 Empty Re: l5l skylar &

    Pisanie by faye valentine Sro Wrz 16, 2015 7:53 pm

    czuła jak sie jej wszystko ze zdenerwowania wywraca w żołądku - wcale nie mam ochoty go znowu zobaczyć! - trzasnęła drzwiami jak wychodziła. zostawiła frankie samą w pokoju ;x
    frankie ross

    frankie ross

    bangladesz
    pani wykładowca
    maneater
    33

    l5l skylar & - Page 3 Empty Re: l5l skylar &

    Pisanie by frankie ross Sro Wrz 16, 2015 7:55 pm

    zostawiła ją to ona w takim razie zaprosiła tutaj jakiś jej kolegów i chlali w jej pokoju całą noc xd

    Sponsored content

    l5l skylar & - Page 3 Empty Re: l5l skylar &

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 8:54 pm