romanowy bunkier

    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    romanowy bunkier - Page 2 Empty romanowy bunkier

    Pisanie by wilk Sob Sty 24, 2015 9:44 pm

    First topic message reminder :

    romanowy bunkier - Page 2 Underground_Bunker_at_Dazhi_Hill_20120701
    maxime king

    maxime king

    st.albans
    okultyzm
    wariatka
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by maxime king Pon Sty 26, 2015 11:45 pm

    wszystko musiało wyglądać perfekcyjnie. on leżał na niej, ona rozpinała mu spodnie, macając go po kroczu. miała go w końcu dla siebie! tak, wygrywała. a liska to wszystko kupi, uwierzy jej, skoro była jej przyjaciółką. pewnie quentin był agresywny po tych tabletkach to trzymał ją za nadgarstki, taki brutal.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Pon Sty 26, 2015 11:52 pm

    a jej pewnie podobała się ta brutalność! zaraz pewnie rozerwał jej zębami stanik i zaczął całować jej piersi, a potem brzuch. pewnie w momencie mu stanął i prawie spodnie mu pękły bo miał takiego wielkiego co to się mu tam nie mieścił! zaczął nerwowo rozpinać jej spodnie.
    maxime king

    maxime king

    st.albans
    okultyzm
    wariatka
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by maxime king Pon Sty 26, 2015 11:58 pm

    tak! już jest jej. ocierała się o niego, a przynajmniej próbowała bo ją kompletnie zdominował. musiała dobrze odegrać swoją rolę, więc złapała go za włosy i go trochę za nie ciągnęła. pozbyli się jego spodni i jej spodni bardzo szybko, ich strzępki wylądowały gdzieś na podłodze i quentin ją wziął jak jakiegoś zwierzaka. od tyłu, od przodu, och tak!
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Wto Sty 27, 2015 12:01 am

    dobrze, że przynajmniej na tyle myślał żeby spuścić się na zewnątrz, bo byłaby kolejną laską którą by zapłodnił xd a potem zasnął na tym łożu śliniąc się przez sen niebotycznie xd
    maxime king

    maxime king

    st.albans
    okultyzm
    wariatka
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by maxime king Wto Sty 27, 2015 12:04 am

    awww a ona wzięła tą kasetę/płytę/pamięć czy coś tam i od razu wysłała ją lisce.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Sro Sty 28, 2015 12:07 am

    bardzo proszę, kłętin płakał.
    ejiro afolayan

    ejiro afolayan

    lagos
    aktorstwo
    yo, nygga!
    29

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by ejiro afolayan Sro Sty 28, 2015 12:10 am

    - ja pierdole, koleś. ogarnij się. tylko ciebie wyruchała, wielka mi rzecz. - przewrócił oczami i jednocześnie siebie całego, plecami do quentina, bo chciał spać.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Sro Sty 28, 2015 12:13 am

    jaki awek xdddddd
    - a może ja nie chciałem być wyruchany!?!?!?!?!?!?! - warknął wkurwiony. rzucił się na niego i zaczął okładać pięściami.
    ejiro afolayan

    ejiro afolayan

    lagos
    aktorstwo
    yo, nygga!
    29

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by ejiro afolayan Sro Sty 28, 2015 12:18 am

    he he he xd
    murzynek bambo zasłaniał się przed jego ciosami i roman tylko wpadł, krzyknął "spokój tam", więc quentin pewnie z niego zlazł. - spoko, ziomek. ty przynajmniej miałeś chwilę przyjemności. mnie tylko zjedzą. - pociągnął noskiem. chciał do mamy, do taty, do swojego pokoju i nawet do tych wszystkich pozerów z aktorskiego. chciał wrócić do świata! zobaczyć słońce, iść na miasto poudawać eminema ; c
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Sro Sty 28, 2015 12:27 am

    polazł w kąt klatki, a potem wskazał na gigi - myślę, że ta ci może dać trochę przyjemności? - próbował go jakoś pocieszyć, chociaż to raczej kiepski sposób, ale kłętin z reguły nie potrafił pocieszać. szczególnie w takim momencie jak ten kiedy życie mu się zawaliło i miał depresję.
    ejiro afolayan

    ejiro afolayan

    lagos
    aktorstwo
    yo, nygga!
    29

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by ejiro afolayan Sro Sty 28, 2015 12:34 am

    spojrzał na gigi i przysunął się bliżej niego. - ona?! przecież to jakaś seryjna morderczyni! słyszałeś o czym gadali?! - piszczał szeptem na ucho quentinowi. pewnie roman darł się na gigi, że coś tam coś tam i chodziło ewidentnie o mafię. chociaż mogło też chodzić o zabite kurczaki na obiad, ale kto ich tam wie. według ejiro chodziło o coś złego i bał się do tej pory gigi. - ej, stary. tamta dupa chce cię ewidentnie pokazać w złym świetle. ale jak dla mnie jesteś spoko. - klepnął go w ramię. - jak przeżyję, jak wszyscy przeżyjemy, to powiem, że ona cię zgwałciła. obiecuję. - poklepał się nawet po klacie.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Sro Sty 28, 2015 12:47 am

    - przez połowę czasu tutaj byłem naćpany - przewrócił oczami - więc nie, nie słyszałem o czym mówią - wzruszył ramionami - morderczyni czy też nie, to tylko seks i to w spartańskich warunkach - zauważył - dzięki stary - poklepał go po plecach - ale twoje zeznania raczej nic nie zmienią - pociągnął nosem. bo liska i tak do niego już nie wróci! ;ccccccc
    ejiro afolayan

    ejiro afolayan

    lagos
    aktorstwo
    yo, nygga!
    29

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by ejiro afolayan Sro Sty 28, 2015 12:52 am

    przejebał sobie, biedaczek. pokiwał głową, jakby coś zrozumiał. - fakt. może jutro do niej zagadam. - stwierdził marząc teraz o cycuszkach gigi, jej miękkiej pochwie i... stanął mu, więc jakoś inaczej usiadł i wrócił myślami do kumpla ze śmierdzącej klatki. - jak to nie? nie wsadzą cię za kraty. to chyba dobrze, co? w ogóle! - klepnął go w klatę. - ogarnij się, chłopie. jesteś taki wielki a beczysz jak baba. - przewrócił oczami.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Sro Sty 28, 2015 12:56 am

    szybko się podniecał ten murzynek xd dobrze, że nie był gejem bo jeszcze kłętina by wyruchał i ten w ogóle miałby traumę - nie wsadzą mnie bo i tak nic nie zrobiłem - jęknął rozkładając się na chłodnej ziemi bo plecy go już bolały od ciągłego siedzenia - ja tu cierpie z miłości! - wyrwało mu się, bo co on go bedzie oskarżał że babą jest.
    ejiro afolayan

    ejiro afolayan

    lagos
    aktorstwo
    yo, nygga!
    29

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by ejiro afolayan Sro Sty 28, 2015 1:04 am

    jest w zamknięciu od dwóch dni, na pewno sobie nie walił w klatce z quentinem, to wiadomo, ze się szybko napala i podnieca. pewnie teraz marzył o takiej magnolii, która by go wychłostała i poujeżdżała! ejiro podrapał się po policzku słysząc jego rewelacje. - o stary... to żeś wpadł. może ją zawołaj. - bo myślał, że to z miłości do tej stukniętej max on usycha! nie czytał plotek, chyba, że pisali coś o nim, a to rzadko bywało, bo jest tylko głupim czarnuchem. dlatego nie wiedział nawet, że siedzi tu z jakimś mordercą quentinem halterem, przez którego jego ciotka miała remont w domu, bo też gdzieś tam w pobliżu liski i mimi mieszka.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by quentin halter Sro Sty 28, 2015 1:13 am

    - nie o nią chodzi! - warknął i wkurzył się, dlatego odwrócił się do niego tyłkiem i zasnął.
    ejiro afolayan

    ejiro afolayan

    lagos
    aktorstwo
    yo, nygga!
    29

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by ejiro afolayan Sro Sty 28, 2015 1:46 am

    a ejiro jednak sobie zwalił na myśl o cycuszkach gigi!
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by wilk Pon Maj 11, 2015 8:09 pm

    odziedziczył miejscówkę po romanie! wiadomo, brat ją w spadku zostawił! tykał piper długim kijem i pożerał jednocześnie shoarmę w ciabacie he he.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by piper singleton Pon Maj 11, 2015 8:12 pm

    tyle dni minęło, a ona nadal tu tkwiła. nie załamywała się jednak, bo nie chciała dawać marianowi satysfakcji, że ją złamał. prędzej by umarła. - nie dotykaj mnie idioto - warknęła i zaczęła podskakiwać na krześle w tył, bo chyba raczej ją związał ;xx
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by wilk Pon Maj 11, 2015 8:15 pm

    trzymał ją w klatce, a nie związał. nie chciał żeby jego kruszyna cierpiała xd dobrze, że takiego mariana na awka wzięłam, bo on wygląda na psychopatę he he. pewnie przebrał ją w jakieś słodkie ciuszki kiedy jeszcze była nieprzytomna! - jak będziesz niegrzeczna to nie dostaniesz kolacji - zagroził jej i dalej tykał ją patykiem, pewnie próbował trafić w jej cycka xd
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by piper singleton Pon Maj 11, 2015 8:18 pm

    w takim razie uciekła w drugi róg klatki xd trzymał ją jak zwierze. jak już ktoś ją uratuje jakimś cudem, to mu za to wpierdoli. - nie obchodzi mnie to - chwyciła za ten kij i mu go złamała w pół. nie będzie jakiś brudas tykał jej cycków ;x nawet jeśli szturchał ją tylko kijem.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by wilk Pon Maj 11, 2015 8:26 pm

    posmutniał, bo jak mogła uciekać w róg klatki od swojego ukochanego marianka! wyrzucił shoarmę na ziemię kiedy piper mu jego najukochańszą zabawkę w postaci kija złamała ;c - jak mogłaś to zrobić?!??!??!!??! - wyjął spod koszuli pejcz i zaczął nim walić obłędnie w klatkę. pewnie ukradł go z opuszczonego domu majli, bo ta miała tam takie cuda.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by piper singleton Pon Maj 11, 2015 8:29 pm

    zrobiła wielkie oczy, bo nie spodziewała się, że zaraz będzie ją jakimiś batami straszyć. nie wiem czego w sumie oczekiwała, skoro to taki psychol. - normalnie - prychnęła, dalej siedząc w tym kącie, żeby czasem jej tym pejczem nie dosięgnął. wzięła wdech, żeby zachować spokój.
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by wilk Pon Maj 11, 2015 8:32 pm

    - jesteś niewdzięczna!!!!! - wskazał na nią palcem - nigdy cię nie wypuszczę - schował znów pejcz pod koszulę - i nikt nigdy cię nie znajdzie!!!!! - zaśmiał się złowieszczo i wyszedł z bunkra, który zakluczył. pewnie poszedł na disco jakieś. zacznij kimś innym.
    piper singleton

    piper singleton

    tokio
    licealistka
    trouble maker
    27

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by piper singleton Pon Maj 11, 2015 8:34 pm

    pokazała mu środkowy palec i skuliła się w tej klatce, próbując nie się nie rozryczeć, o nie mogła okazywać słabości.

    Sponsored content

    romanowy bunkier - Page 2 Empty Re: romanowy bunkier

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:03 am