tequilla boom discotheque

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty tequilla boom discotheque

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 05, 2015 7:59 pm

    First topic message reminder :

    tequilla boom discotheque - Page 3 1328347844
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty Re: tequilla boom discotheque

    Pisanie by morgan butler Nie Kwi 12, 2015 8:08 pm

    - nie mów tak o nim - zmierzyła go wzrokiem. to, że ją dobijał nie oznaczało, że james może go porównywać do psów. to, że chyba rzeczywiście tak powinna zrobić, to już druga sprawa. - wszyscy tak uważają i chyba ja też zaczynam w to wierzyć - wyznała mu. przytrzymała się jego ramienia, kiedy ją chwycił i przeniosła wzrok na kieliszki. - masz rację, nie mogę się nim ciągle zajmować jak dzieckiem. nie pasujemy do siebie, trudno - podjęła decyzję i wychyliła szybko szota, po czym wyciągnęła telefon, żeby napisać do juda.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty Re: tequilla boom discotheque

    Pisanie by james byron Nie Kwi 12, 2015 8:13 pm

    - ale jak? - zdziwił się bo nie rozumiał o co jej chodzi. nie zawsze zauważał granicę kiedy obraża ludzi... - skoro wszyscy tak uważają to co jeszcze z nim robisz? - zapytał zdziwiony. - no widzisz.... nie czujesz się lepiej z tą decyzją? - zapytał, bo uważał, że powinna! postąpiła bardzo dobrze. przynajmniej dla większości społeczeństwa, niekoniecznie dla juda. ale to było najmniejsze zmartwienie jamesa...
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty Re: tequilla boom discotheque

    Pisanie by morgan butler Nie Kwi 12, 2015 8:17 pm

    gapiła się jeszcze przez chwilę na ekran telefonu zanim wysłała wiadomość. wzięła jednak głęboki wdech i zrobiła to. bardziej się martwiła o niego, ale nie mogła do końca życia być przy nim uwięziona, żeby mu nie zrobić przykrości. kochała go, ale na ten moment nie była w stanie tak się poświęcać. - zrobiłam to - podniosła na niego. - od tego momentu jestem wolna i niezależna - uśmiechnęła się, bo trochę kamień z serca jej spadł.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty Re: tequilla boom discotheque

    Pisanie by james byron Nie Kwi 12, 2015 8:24 pm

    - brawo! jestem z ciebie dumny. napijmy się za to. - powiedział lejąc do kieliszków i wypili toast za jej niezależne i wolne życie. - to co teraz chcesz zrobić? - zapytał unosząc kącik ust w górę. on wiedział co on chciał robić... miał nadzieję, że morgan jeszcze nie zwariowała kompletnie przez związek z judem i będzie równie chętna. na zachętę nalał im resztki tej tequili, która jeszcze była w butelce, bo zapewne zdążyli już opróżnić większość.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty Re: tequilla boom discotheque

    Pisanie by morgan butler Nie Kwi 12, 2015 8:28 pm

    - ja też jestem z siebie dumna - zaśmiała się i uniosła kieliszek, żeby wznieść toast. teraz był pewna, że to na pewno była dobra decyzja. rozejrzała się po klubie. teraz mogła sobie robić cokolwiek chciała i podobało się jej to uczucie. - teraz idziemy do ciebie - uśmiechnęła się, po czym wypiła ostatniego kieliszka. musiała wykorzystać dobrze tą ostatnią noc, więc chwyciła go za rękę i poszli. zacznij.

    Sponsored content

    tequilla boom discotheque - Page 3 Empty Re: tequilla boom discotheque

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:53 pm