mała mi

    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty mała mi

    Pisanie by mia carden Nie Sie 02, 2015 5:51 pm

    First topic message reminder :

    mała mi - Page 3 Design-living-room-1

    mała mi - Page 3 Design-Scandinavian-kitchen-2

    mała mi - Page 3 Interesting-bedroom-1


    Ostatnio zmieniony przez mia carden dnia Wto Lis 10, 2015 6:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by mia carden Sob Sie 15, 2015 9:42 pm

    słodziak mia na szczęście nie miała takich problemów, bo raczej nie sypiała z facetami, więc nie musiała się martwić o to, że wpadnie. wątpię, żeby harper planowała dzieci... - to chyba dobrze, że znalazła kogoś kto ją pokochał nie sądzisz? chyba niepotrzebnie tak nienawidzisz johna. - wytknęła jej. ona uważała go za całkiem fajnego faceta. fajtłapę i nieudacznika chwilami, owszem, ale kochał elkę i to było dla niej najważniejsze. - więc przyszłaś tutaj, żeby się upić ze mną skoro nie mogłaś z nią tak? - zapytała dla pewności i uniosła brew.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by harper carden Sob Sie 15, 2015 9:47 pm

    harper faktycznie nie planowała dzieciaków, ale przynajmniej była w stałym związku z ich ojcem i starała się jakoś stworzyć im normalną rodzinę. nawet teraz się starała ;x to nic, że przy okazji chciała mieć z tego też trochę korzyści. w końcu namęczyła się tyle dla ethana, a on tego nie doceniał. żal. - tak, bla, bla.. nie mam zamiaru znów męczyć tego tematu - machnęła ręką. co z tego, że się kochali jak nie mógł eleanor dać nic więcej. ona przynajmniej tego nie rozumiała. - czemu tak wszystko utrudniasz - westchnęła. - przyszłam odwiedzić swoją młodszą siostrę, czy to źle? - zmierzyła ją wzrokiem i podała szklankę.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by mia carden Sob Sie 15, 2015 9:52 pm

    cóż. ethan był najwyraźniej niemądry, że tego nie doceniał.... ale cieszyła go wolność i brak obowiązków, a z rodziną i dziećmi u boku było to raczej trudne. - nie rozumiem o co ci chodzi. - westchnęła. sądziła, że harper marzy o szczęściu dla niej i dla elki, ale najwyraźniej jednak nie tylko szczęście się liczyło. - nic nie utrudniam. - oburzyła się. patrzyła chwilę na tą szklankę ale zaraz ją wzięła. - okej... ale bez żadnych głupich tematów. - ostrzegła ją. zdecydowanie chodziło jej o rudyego... i tak ostatnimi czasy zbyt często go widywała. nie musiała jeszcze o nim rozmawiać.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by harper carden Sob Sie 15, 2015 10:05 pm

    było trudne, bo się w ogóle nie starał. w ogóle dzisiaj ma urodziny xd - nie lubię go po prostu i tyle - mruknęła. nie będzie jej po raz setny tłumaczyła dlaczego. może jakby poznała go bliżej to by zmieniła zdanie, ale nie miała takiego zamiaru. chciała dla nich szczęścia, ale nie kosztem tego, że na nią będą miały wyjebane i będą non stop wysługiwały swoim chłopakom, tak jak to robiła teraz elka. - okej, zgoda - podniosła szklankę na znak zgody, po czym upiła kilka łyków. - mia, chodźmy się rozerwać - podeszła do niej i zarzuciła jej rękę na ramię.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by mia carden Sob Sie 15, 2015 10:13 pm

    pewnie sam o nich nie pamięta xd - no tak... po co go poznać i dopiero wtedy stwierdzić czy jest do polubienia jak można od razu stwierdzić, że sie go po prostu nie lubi. - powiedziała obojętnie bo właśnie tak według niej działała harper. miała szczęście, że mia nie miała faceta i mogła ją przygarnąć w takich chwilach jak ta. mia za to upiła małego łyczka i się skrzywiła bo pewnie było tam więcej wódki niż soku. - co to według ciebie znaczy? bo dla mnie świetną rozrywką jest dobra książka i wątpię, żebym dobrze się bawiła w tłumie schlanych ludzie.... - wytłumaczyła jej. nie była taka jak ona czy elka. wolała spokój.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by harper carden Sob Sie 15, 2015 10:19 pm

    nie pamięta bo nie ma ich z kim ważnym świętować xd - co ci na nim tak bardzo zależy, że tak go zawsze bronisz? - mruknęła, bo rozumiała, że elka się denerwuje, a nie ona. była suką często, ale to dlatego, że była bardzo do nich przywiązana i chciała jak najlepiej! nie jej wina, że 'jak najlepiej' w jej oczach wyglądało trochę inaczej i nie rozumiała jak się można zakochać w byle kim. - boże mia, chodźmy chodź raz potańczyć. nie bądź taka sztywna - wywróciła oczami.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by mia carden Sob Sie 15, 2015 10:38 pm

    tak, to prawdopodobne. prawdopodobne też jest to, ze mu smutno, że się starzeje xd - bo ja w przeciwieństwie do ciebie go poznałam i jakiekolwiek ale do niego masz to wszystko powinno wyparować przy tym jak kocha elkę. - powiedziała poważnie. - bo to właśnie to powinno być najważniejsze. - dodała od razu. bo harper może o tym zapomniała xd westchnęła i wywróciła oczami. - no dobra już dobra..... pójdę.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by harper carden Sob Sie 15, 2015 10:43 pm

    stary dziad xd - boże przestań w końcu marudzić - wywróciła oczami. nie obchodził ją teraz john, więc niepotrzebnie się nad tym rozwodziła. i tak jej nie posłucha, więc tylko marnuje czas na bronienie go. - świetnie - ucieszyła się. poprawiły makijaż i poszły. kimś innym teraz może ;x
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by mia carden Czw Wrz 03, 2015 6:02 pm

    a tak się zarzekał, że za nią nie zapłaci, a tu proszę jednak! a nie dość, że to zrobił, to jeszcze ją odprowadził. jednak miał gdzieś głęboko ukryte serce ;x więc przyszli do niej a mia szukała w torebce kluczy. w końcu się wkurzyła i wywaliła wszystko na wycieraczkę i rozgrzebała, żeby je wziąć.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by rudy berube Czw Wrz 03, 2015 6:04 pm

    mówiłam, że złe rzeczy się dzieją jak się napije xddd nie dość, że za nią zapłacił, to jeszcze ją odprowadził! gorzej już być nie mogło!
    - spokojnie, już zaraz się mnie pozbędziesz, nie ma pośpiechu... - śmiał się nadal. schylił się, żeby pomóc jej pozbierać te rzeczy i ich dłonie się spotkały na kluczach ;x
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by mia carden Czw Wrz 03, 2015 6:16 pm

    zdecydowanie złe, oj niedobre.
    - na pewno? - zapytała unosząc brew. pewnie się bała, że jednak się go nie pozbędzie i będzie za nią latał xd spojrzała na niego kiedy dotknęły się ich dłonie i tak mu się chwilę przyglądała stwierdzając, że jest nawet przystojny.... ups.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by rudy berube Czw Wrz 03, 2015 6:29 pm

    bardzo!!!
    rudy raczej bałby się, że to mia by za nim latała. były już takie, co się w nim beznadziejnie zakochiwały i nie mógł się od nich odgonić! też jej się chwilę przyglądał, co skończyło się na tym, że zaczęli się całować i zaraz wpadli do jej mieszkania i się seksili, po czym rudy uciekł!

    Sponsored content

    mała mi - Page 3 Empty Re: mała mi

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 8:41 am