kylie

    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty kylie

    Pisanie by kylie williams Sob Sie 29, 2015 12:11 am

    First topic message reminder :

    potem zdjęcia..
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 4:07 pm

    tyle się działo xd ulżyło jej jak był dla niej taki miły. kto by kiedykolwiek pomyślał, że neil zrobi tyle dobrego dla innych. to nic, że miał na uwadze tylko swoje dobro, ale to zawsze coś. - ja też - przytuliła się przez chwilę do niego. - dziękuję. napijesz się czegoś? - poszła za nim i odłożyła czekoladę gdzieś na półkę.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 4:09 pm

    na imprezach zawsze się działo xd neil taki dobry ;x głupi a dobry. kylie musiała go naprawdę doceniać. casper go doceniał. usiadł sobie na kanapie - może być kawa. mam kaca, trochę wczoraj zabalowałem. co u ciebie słychać? chyba musimy porozmawiać, prawda? - zauważył.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 4:20 pm

    to dlatego pewnie kylie tak do niego ciągnęło. nieświadomie widziała, że ma potencjał i czasami potrafi nie zachowywać się jak kompletny idiota. uroczo. - okej - pokiwała głową. - no musimy - przyznała mu rację. trochę się spięła bo nie wiedziała czy neil albo leo się wygadali i to właśnie o tym chce gadać. czy po prostu o całej sytuacji. do tego do chodziło to czy powinna mu od razu powiedzieć o ciąży czy trochę poczekać. tyle trudnych rozmów. dlatego poszła po prostu mu zrobić tą kawę i zyskać trochę czasu na szybkie przemyślenie tego.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 4:23 pm

    casper też miał jeden wielki mętlik w głowie. postanowił jednak, że musi odpuścić. w dzieciństwie byli razem, to myślał, że jak będą już dorośli to będzie mógł tak samo decydować o ich życiu jak wtedy. jednak było odwrotnie. casper musiał zrozumieć, że bycie nadopiekuńczym bratem nie wychodzi mu na dobre. kylie na dodatek miała swój rozum. wystarczyło, że on się troszeczkę wycofa, da jej wolną rękę. zawsze przecież może zwrócić się do niego po pomoc, prawda? - jak już zrobisz kawę to usiądź ze mną na kanapie, dobrze? - zawołał do niej. był miły, przynajmniej teraz. o ciąży może mu już powiedzieć, im ma lepszy humor tym lepiej dla niej!
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 4:31 pm

    dobrze, że doszedł do tego, że już są przecież dorośli i każdy powinien decydować sam o własnym życiu i sam podejmować decyzje. takie obrażanie się na siebie nic by im nie dało i do niczego by nie doszli. kylie nie była z siebie wcale dumna, ale to i tak nie cofnie jej w czasie i nic nie zmieni. - dobra - zrobiła sobie przy okazji herbatę i w końcu do niego wróciła z powrotem. - proszę - podała mu kubek i sobie wygodnie usiadła obok niego, czekając aż powie co chciał.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 4:33 pm

    napił się kawy na dobry początek swoich przeprosin. głowa go bolała, tego też już przecież nie cofnie ale trudno. wziął głęboki oddech i złapał ją za łapki. spojrzał jej prosto w oczy - przepraszam, że byłem takim beznadziejnym bratem i na ciebie nakrzyczałem. dopiero niedawno ktoś mi uświadomił, że to co robisz to jest twoja sprawa. twoje życie to twoje życie, to ty podejmujesz decyzje, które uważasz za słuszne. to co ja myślę, to jest mniej ważne. jesteś moją siostrą i cię kocham i cokolwiek nie zrobisz, zawsze pamiętaj, masz mnie i mogę ci pomóc, tak? to tyle. przepraszam. nie będę ci się więcej wpierdalał w życie - wyszczerzył się na koniec.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 4:40 pm

    również spojrzała mu w oczy, co teraz było łatwiejsze niż wtedy w szpitalu. uśmiechnęła się lekko słysząc jego przeprosiny. - ja też przepraszam, że cię tym zraniłam bo wcale tego nie chciałam i gdybym mogła jeszcze raz to wybrać to na pewno pojęłabym inną decyzję - oznajmiła mu. żałowała trochę w sumie, że nie może cofnąć czasu, bo wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, ale co zrobić. - no i muszę ci coś ważnego powiedzieć - odezwała się po chwili. skoro już się pogodzili to równie dobrze mogła mu przekazać wieści. rozmawiała z rodzicami, którzy też jej poradzili, żeby nie ukrywać niczego przed nim. zresztą im prędzej powie tym jej będzie łatwiej i nie będzie musiała się już z niczym kryć.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 4:44 pm

    przytulił ją do siebie, jak braciszek siostrzyczkę. kochał ją i nie wyobrażał sobie tego, żeby stracili kontakt przez jakieś durne wymysły o tym, że może kontrolować jej życie. wow, powiedziała ojcom a jemu nie powiedziała xd no tak, bo ojcowie to się zapewne ucieszyli z tego. casper też się ucieszy, w końcu będzie mógł chodzić dumnie z dzieciakiem na spacery, awww - dobrze, możesz mi powiedzieć wszystko. co się stało, kylie? - zapytał. napił się kawki, bo głowa mimo wszystko dała mu dzisiaj do wiwatu.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 4:48 pm

    objęła go. ulżyło jej, że w końcu mogą się tak normalnie poprzytulać i rozmawiać, a nie kłócić. musiała powiedzieć ojcom, żeby jej poradzili co ma zrobić xd dobrze, że nie wygadała się prędzej znajomym albo że nie dowiedział się tego od kogoś innego. wtedy by miał prawo żeby się obrażać na nią. ona by tak pewnie zrobiła gdyby on jej nie powiedział o tym, że zostanie tatusiem. - tylko się nie denerwuj, okej - zapowiedziała mu. tak na wszelki wypadek. upiła powoli kilka łyków herbaty, żeby zyskać jeszcze chwilę i zebrać więcej odwagi w sobie. - będziesz wujkiem - oznajmiła mu w końcu.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 4:56 pm

    pił sobie w spokoju kawę aż tu nagle wyskoczyła z taką informacją. nie spodziewał się, o mało co nie wypluł tej kawy na siebie. zamrugał kilka razy żeby przetworzyć co usłyszał - naprawdę? kyyylie, będę wujkiem?! to cudownie! - gdyby tylko mógł to by ją podniósł teraz do góry i nią zakręcił. mocno ją znowu przytulił do siebie - wiesz już co to będzie? znaczy chłopiec czy dziewczynka? z resztą, nieważne, byleby było zdrowe - przytulił się do jej brzucha.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 5:00 pm

    była pozytywnie zaskoczona jego reakcją. w sumie to bardziej bała się co powie na to, że przespała się też z neilem i nie wie czyje to dziecko. miała nadzieję, że mimo wszystko to zaakceptuje i będzie miała w nim wsparcie też. - no tak - zaśmiała się krótko i wtuliła w niego. - jeszcze nie wiem co to będzie, ale pewnie za niedługo już będą w stanie zobaczyć - pogładziła go po włosach jak się tulił tak do jej brzucha.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 5:05 pm

    niech mu wszystko powie, przecież i tak powiedział, że to jej życie i niech robi co chce. w razie czego i tak przyjdzie do niego po pomoc, bo byli rodzeństwem. każde z nich miał osobne problemy teraz na głowie. delikatnie dźgnął ją w brzuch - ja to bym chciał, żeby to była dziewczynka, nie wiem dlaczego. byłaby podobna do ciebie, taka malutka i słodziutka - dźgał ją dalej w brzuch - nie chcę się wtrącać, bo to nie moja sprawa, ale kto jest ojcem? - zapytał już się prostując - nie bój się, teraz po tym co powiedziałem, że się nie wtrącam, możesz mi powiedzieć. nie zabiję go - pokiwał głową. - może nawet będę jego kumplem, kto wie - puścił jej oczko.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 5:18 pm

    i tak by mu powiedziała nawet gdyby miał się zezłościć i na nią obrazić jeszcze bardziej. nie kłamałaby w tak poważnej sprawie. to by jeszcze tylko bardziej wszystko poplątało. chociaż zawsze mogła po prostu wyjawić to po urodzeniu dziecka, jak już by miała stu procentową pewność kto ją zapłodnił. nie chciała w każdym razie mieć przed nim sekretów. - na pewno będzie urocze niezależnie od płci - zaśmiała się. taką miała nadzieję, bo jednak nie chciałaby brzydkiego dziecka xd zaśmiała się krótko gdy powiedział, że może nawet się zakumpluje z ojcem dziecka. miała nadzieję,  że mimo wszystko dużo się pomiędzy chłopakami nie pozmienia. chociaż dla leo już trochę za późno skoro się tak pokłócili. - no właśnie.. - zaczęła i objęłą kubek dłońmi. - spałam z dwoma osobami w tym samym czasie.. no i ojcem może być albo leo albo neil - wydusiła w końcu z siebie i wlepiła wzrok w kubek.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 5:24 pm

    leo zawsze obrywał za wszystkich na świecie jak to casper był zły xd taka już jego rola. opadła mu szczęka jak mu powiedziała prawdę. wziął kilka głębokich oddechów - okeeeej - podrapał się po policzku - dobra, kylie, dzięki, że przynajmniej ty jesteś ze mną szczera bo jak widać ani neil ani leo nie byli na tyle odważni żeby mi powiedzieć prawdę - złapał ją za łapkę znów - damy radę, tak? bez względu na wszystko, damy radę. zrobisz badania dna, ustalisz kto jest ojcem i ten który nim jest będzie ci płacił alimenty. znaczy chyba tak to działa, nie jestem przecież prawnikiem - zmrużył oczy. - długo już sypiasz z neilem czy po prostu to był jednorazowy romans jak z leo? - dopytał.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 5:30 pm

    biedny leo xd w takim razie może się pogodzą, żeby mogło mu się znowu za co innego oberwać xd cały czas się przygotowywała na to, że się zdenerwuje, ale całe szczęście nie przyjął tego aż tak źle. - poprosiłam ich, żeby nikomu nie mówili, bo chciałam żebyś dowiedział się tego ode mnie - wyjaśniła mu i upiła łyka herbaty. - na pewno damy radę - pokiwała głową. nie była tego taka pewna, ale może jak będzie sobie to wmawiać to tak się stanie. - z neilem sypiam już od dłuższego czasu - powiedziała zgodnie z prawdą bo co go będzie okłamywać.. nawet essie się prędzej dowiedziała niż on xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 5:36 pm

    ciekawe za co mu się oberwie następnym razem xd dziewczyny mu nie podbierze, bo jej nie lubi, swojej już nie ma, siostrę mu już bzyknął... pobić go nie pobije bo casper z łatwością go podnosi do góry... musiałby mu chyba zabić kogoś żeby następnym razem się na niego obraził xddd pokiwał tylko głową. skończył kawę - dlaczego mi tego nie powiedzieliście? nie byłoby tej całej afery z ukrywaniem się, może nawet nie byłoby zdrady, tej całej kłótni. oj kylie kylie, sama sobie wszystko komplikujesz - zaśmiał się z niej - najważniejsze jest teraz to, żebyś urodziła zdrowe dziecko. ojcostwo i tak się ustali. a to, że tak głupio się skomplikowało to trudno - pocałował ją w skroń. - potrzebujesz czegoś? pokaż w ogóle lepiej mi zdjęcia od lekarza, bo pewnie już u niego byłaś. chcę zobaczyć swojego siostrzeńca albo siostrzenicę - klasnął w dłonie zadowolony. szczęśliwy casper to mniej problemów ;x
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 5:44 pm

    może jakiś powód się jeszcze znajdzie xd ale skoro musiałby kogoś zabić to chyba ich znajomość jest bezpieczna, bo leo raczej na psychopatę nie wygląda. - nie wiem sama - wzruszyła ramionami. - zapowiedziałeś, że wcale nie chcesz żeby łączyły mnie bliższe kontakty z żadnym z twoich znajomych, więc zdecydowaliśmy się nikomu nic nie mówić - związała włosy w koczek bo jej przeszkadzały. uśmiechnęła się szerzej widząc jego radość. było jej z tym wszystkim łatwiej gdy miała go po swojej stronie. zaraz wstała, żeby wyjąć zdjęcia usg i mu je pokazać. - proszę -podała mu je i z powrotem usiadła obok niego. pogładziła się po brzuchu, również spoglądając na zdjęcia malucha.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 5:48 pm

    leo to sierota przecież, on by sam siebie prędzej zabił niż kogokolwiek innego ;x casper siedział jak na szpilkach jak poszła po to zdjęcie a potem jak już je dostał do ręki to się rozczulił - awww, taka mała fasolka. już niedługo będę ją trzymał na rękach, będziemy się bawić. kylie, będziesz najlepszą mamą na świecie, zobaczysz. pewnie już powiedziałaś ojcom, nie? - zaśmiał się - szkoda, że nie mogę sobie wziąć jednej z fotek, bo powiesiłbym to na lodówce. albo zrobiłbym dziecku album... oooo ty to ja zrobię album dla dziecka, żeby potem jak dorośnie będzie mogło sobie obejrzeć! dam mu albo jej to jak będzie miało 18 lat - zajarał się tym pomysłem - cholera, nie spodziewałem się tego, że aż tak będę się cieszył twoim szczęściem - uśmiechnął się sam do siebie - obstawiasz bardziej leo czy neila? bo niby z neilem sypiasz dłużej... dziewczyny nie liczą tego, który to tydzień przypadkiem? - zauważył xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 6:19 pm

    to bardzo prawdopodobne. - tak, wiedzą już i też się ucieszyli. zapowiedzieli nawet, że koniecznie muszą przyjechać, żeby się z nami zobaczyć - uśmiechnęła się. miała nadzieje, że ta radość i jej się udzieli. i będzie się cieszyć z tego, że zostanie mamą, a nie tylko martwić co będzie dalej i czy rzeczywiście się do tego nadaje. - to dobry pomysł na prezent - zaśmiała się. casper już tak daleko myślami odjeżdża xd dziecko się jeszcze nie urodziło nawet, a już nad prezentami na osiemnastkę się zastanawia. - chyba na neila bo to jednak z nim robiłam to częściej - wzruszyła ramionami. dobrze, że mu nie powiedziała, że neil jej proponował pozbycie się dziecka, skoro tak się cieszył, że zostanie wujkiem.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 6:26 pm

    - rodzice przyjadą? o to fajnie. ostatnio nawet też do nich wpadłem w naszej sprawie. myślę, że czas, żeby się tutaj przeprowadzili, bo nie będziemy latać do hamburga z małym dzieckiem a oni nie wytrzymają ani godziny bez swojego wnuczka - pomiział ją po brzuszku ;x casper już o to zadba, żeby uwierzyła w swoje możliwości bycia młodą mamusią. ojciec dziecka też był ważny w jej życiu, ale jeszcze nie wiedziała kto to jest, to sobie poczekają do końca jej ciąży ;x - muszę myśleć za nas dwoje. sam coś takiego dostałem od taty - westchnął - eej, no właśnie. kylie, który to tydzień w takim razie? skoro jesteś w ciąży, to nie miałaś okresu w tym czasie... to nie jest możliwe, żebyś była w ciąży z leo o ile dobrze kalkuluję i patrzę na usg - przyjrzał się zdjęciu jeszcze raz. - nie wpadłaś na to sama? - zapytał. casper jak widać nie jest głupi, a kylie nie umiała liczyć? xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Pon Wrz 07, 2015 6:57 pm

    muszę spadać, więc oni jeszcze pogadali o tym wszystkim i w ogóle i było fajnie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by casper williams Pon Wrz 07, 2015 7:02 pm

    on nawet u niej został, tak się zagadali.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by leonard mayhew Czw Paź 29, 2015 4:22 pm

    okej fajnie, nie wiem czy już wyszło czyje to dziecko w każdym bądź razie leoś kupił słodkie śpioszki i teraz pukał do drzwi. był niezjarany i niepijany, wow!
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by kylie williams Czw Paź 29, 2015 4:26 pm

    jeszcze nie wyszło bo dopiero pewnie udało jej się ustalić datę na testy czy coś. wow, leo tak się poświęcał. kto by pomyślał. dopiero udało jej się zasnąć, żeby chwilę odpocząć, więc wcale nie była zadowolona gdy ktoś obudził ją pukaniem. przetarła oczy i wstała, po czym powoli ruszyła w stronę drzwi. - cześć - wymruczała zamulona i wpuściła go.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by leonard mayhew Czw Paź 29, 2015 4:35 pm

    no jasne, że wow. leo teraz musiał chociaż udawać odpowiedzialnego skoro w 50% był ojcem. w ogóle urodziła się dziewczynka czy chłopak? bo nie ogarniam! - czeeeeść - uśmiechnął się od ucha do ucha i wszedł do środka od razu nie zauważając nawet, że jest markotna i zaspana - proszę! - wręczył jej dumnie śpioszki.

    Sponsored content

    kylie - Page 2 Empty Re: kylie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 11:38 am