pod ścianą

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pod ścianą Empty pod ścianą

    Pisanie by st. albans Sob Sie 29, 2015 10:45 pm

    pod ścianą Tumblr_ngtk6xE56n1thpvn1o2_500
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 3:23 pm

    essie miała zły dzień i pewnie stała tak jak na obrazku przy drzwiach.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 3:27 pm

    a casper wręcz przeciwnie. nie dość, że już z leo wypili morze alkoholu do na dodatek zjarał się w trzy dupy. nie mógł znaleźć essie, a chłopcy postanowili za niego że ma jej poszukać to znalazł tutaj. przytulił ją do siebie i lekko podniósł, żeby ją pocałować w szyję - co się stało? - zapytał zmartwiony.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 3:30 pm

    - nic- mruknęła. pewnie była wkurzona, że casper się już tak nawalił a impreza dopiero się zaczynała. xd- śmierdzi od ciebie alkoholem. - skrzywiła się i odchyliła głowę.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 3:34 pm

    miał nie korzystać z życia? essie faktycznie w porównaniu do ich całej paczki była bardzo sztywna xd jak widać jakimś cudem się dogadywali, może to dlatego, że byli w sobie zakochani ;x - nie przesadzaj, wypiłem może za dużo ale nie jestem kompletnie pijany - próbował się pokrętnie wytłumaczyć - no co jest? - zapytał ponownie.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 3:35 pm

    zdecydowanie była najsztywniejsza ale jej to wcale nie przeszkadzało. pewnie wbiła się tu tylko dlatego, że była z chłopakami. w sensie z leo i casprem i jakoś tak wyszło, że się wkręciła xd - no nic, nie mam ochoty na szalone imprezy. - najwyraźniej właśnie się przekonywała, że nie jest tak wyluzowana jak reszta ludzi tutaj bo inni się świetnie bawili.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 3:39 pm

    przestąpił z nogi na nogę i poprawił spadające mu z nosa okulary. nie wiem dlaczego, ale lee w okularach wygląda strasznie słodko ;x mniejsza z tym. przyglądał się przez chwilę essie - nie rozumiem dlaczego nie możesz się bawić równie dobrze tak jak ja - wcisnął dłonie w kieszenie spodni - znajdź ninę, ona gdzieś tutaj była, rozmawiała z nico z tego co pamiętam. zabierz ją na beer ponga, wypijcie zdrowie bliźniaków. rozluźnij się, co? - zaproponował jej.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 3:44 pm

    - no i co, sądzisz, że to mi poprawi humor? - uniosła brew, bo jakoś jej się to wszystko nie widziało. mogła w ogóle nie przychodzić bo wychodzi na to, że zepsuje imprezę casprowi, wszystkim dookoła a sobie cały dzień. a może miała okres i po prostu miała dość wszystkiego, co też jest całkiem prawdopodobne. - posiedź ze mną. - jęknęła przytulając się do niego.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 3:47 pm

    znając życie miała okres, bo zawsze była normalna. on nawet nie zdaje sobie sprawy, że essie to jest cholernie zaborcza. prawie doprowadziła do rozpadu jego przyjaźni, teraz ma siedzieć z nią na imprezie sam na sam. on chciał się bawić, pośmiać się, pożartować ze swoimi kumplami. tak, powinnaś stanowczo zrobić tak, że essie powinna mu wszystko ogarniczac xddd - no dobrze, posiedzę z tobą też. a potem pójdziemy pograć w ponga, dobra? - zaproponował.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 3:53 pm

    essie ogranicza mu najwyraźniej wszystko i bez mojej wiedzy skoro teraz chciała, żeby z nią siedział i nie szedł do całej reszty xd - no dobra.... - przytaknęła ale niechętnie, bo wolałaby teraz siedzieć w cichym i spokojnym miejscu bez tych wszystkich ludzi, których w sumie pewnie zazwyczaj lubiła ale dzisiaj ją drażnili bo bawili się lepiej od niej.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 3:57 pm

    zamknie go w złotej klatce i będzie płakał za leo, żeby go wypuścił. chociaż nie wiem, może by płakał bardziej za swoją siostrą niż za leo. jeszcze tego nie wiem ;x uśmiechnął się do niej i ujął jej twarz w swoje wielkie dłonie - essie, nie możemy stać tu pod ścianą. przecież mamy wspólnych znajomych, zabaw się. idź też się napij, zjaraj. nie będziemy się pilnować przez cały czas, chyba mi ufasz, nie zrobię nic głupiego - przyrzekł jej. nie zamierzał, to prawda. casper jest wierny, aww. chciałam napisać, że w przeciwieństwie co do niektórych ale to tam xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 4:05 pm

    i w sumie pewnie nawet nie będzie sobie zdawała spraw z tego, że go tak ogranicza bo dla niej to będzie całkiem oczywiste, że powinien z nią spędzać jak najwięcej czasu xd - nie boję się że zrobisz coś głupiego.. - zmarszczyła brwi, chociaż kto ją tam wie. i z pewnością nie martwiła się, że casper nie będzie wierny xd - nie chcę cię pilnować cały czas. - dodała jeszcze, chociaż wyglądało to w sumie zupełnie inaczej skoro musiał jej szukać po całym mieszkaniu i go tu zatrzymała xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 4:08 pm

    ona nie ogarnie, a on zacznie się od niej oddalać i znowu będzie drama. raz zakazała mu spotkań z leo, zapewne będzie potem do niego dzwonić jak będzie gdzieś wychodził, będzie mu wysyłać smsy i w ogóle xd dobra drama z tego jest. przyjrzał się je znowu - chodź, idziemy. zagramy w butelkę, będzie zabawnie. napij się drinka, zróbmy coś głupiego, idiotycznego. niech to będzie impreza idealna - zajarał się.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by essie becket Nie Sie 30, 2015 4:13 pm

    ah te dramy. pewnie się rozstaną w końcu a ona ręki nie wyciągnie pierwsza bo nie będzie w tym widziała swojej winy i nikt jej do tego pewnie nie przekona. smutna historia. westchnęła i przeczesała dłonią włosy. - no dobra... - zgodziła się, ale nie była tak podjarana tym wszystkim jak casper. więc poszła za nim dobrze się bawić. albo udawać, że się dobrze bawi. ktoś inny zacznij ;d
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by casper williams Nie Sie 30, 2015 4:15 pm

    będą do siebie wiecznie wracać i się rozchodzić, bo casper napisałam leo tak łatwo w koncu nie odpuści xd poszli grać w alkochińczyka, joł.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 10:14 pm

    był już zmęczony całym dniem, więc teraz sobie tylko leżał pod ścianą i śpiewał do siebie sam jakąś piosenkę, która akurat leciała.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 10:23 pm

    było widać, że to już koniec imprezy. dużo ludzi zaliczyło zgona na środku mieszkania albo w kiblu, niektórzy się zmyli, jakieś niedobitki próbowały jeszcze pić i tańczyć i nie wiadomo co robić.
    - siema matt - przybił mu piąteczkę i się zaśmiał. szybko oparł się o ścianę obok niego, bo też już nie miał siły.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 10:29 pm

    nie chciał nawet myśleć o tym co będzie jutro i kto to będzie musiał sprzątać. był zresztą na to za bardzo pijany. - siemka cody - roześmiał się i przesunął się trochę, żeby mu piąteczkę przybić. - poszło nam świetnie - dalej się śmiał.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 10:33 pm

    to nie oni zorganizowali tę imprezę. organizatorzy powinni sprzątać xd specjalnie uciekną z domu, żeby zostawić wszystko na głowie biednego leosia.
    - ani jedna osoba - pokazał mu mały palec u dłoni, żeby podkreślić powagę chwili. zarechotał głupawo. - mam nadzieję, że nie zrobiłeś nic głupiego. - powiedział ten, który chodził w samych gaciach, ubabrany farbą, tortem i pewnie jakimś błotem.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 10:38 pm

    biedny leoś zdradził dzisiaj dwie osoby, więc może mu się należy xd będzie podczas sprzątania miał czas przemyśleć swoje zachowanie. - ani jedna - powtórzył za nim. był w sumie trochę zdziwiony tym, ale najwyraźniej byli bardzo dobrymi aktorami. pomijając fakt, że rzeczywiście trudno ich odróżnić. - chyba nie zrobiłem a ty? - ziewnął.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 10:43 pm

    będzie miał takiego kaca moralnego, że wszystko wysprząta na błysk!
    - myślisz, że powinniśmy im powiedzieć? - roześmiał się dziko, myśląc o tym, jak bardzo wszyscy będą zaskoczeni, gdy uświadomią sobie, że zawsze tak bardzo chwalą się tym, że bez problemu ich rozróżniają, a teraz przez cały wieczór bliźniakom udawało się ich wkręcać. to był ich największy wkręt jak do tej pory. zwykle wymieniali się tożsamościami tylko dla chwilowego żartu. - wszystko pod kontrolą. - wzruszył ramionami.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 30, 2015 10:46 pm

    LEO JUZ POKUTUJE KUPUJĄC BILET DO BANGLADESZU ŻEBY NIKT GO NIE ODNALAZŁ, ŻEGNAM. OD POCZĄTKU WIEDZIAŁAM O WKRĘCIE, A WY ROBIŁYŚCIE ZE MNIE GŁUPA! pod ścianą 239493383
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 10:49 pm

    pewnie tak.
    - jak im powiemy to potem nigdy nam nie zaufają i nie będziemy mogli już robić takich żarcików - zamyślił się. z jednej strony chciałby zobaczyć ich reakcję, ale z drugiej może miał rację. chociaż powinni być przyzwyczajeni. - bardzo dobrze - wyciągnął jeszcze raz rękę, żeby mu przybił piąteczkę. - ale dowiedziałem się przy okazji czegoś na swój temat - zaśmiał się.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 10:53 pm

    leo ucieka do bangladeszu, żeby wykręcić się od sprzątania. żal.
    - racja. zresztą żadna krzywda się nie stała. z nikim się nie przespałem w twoim imieniu. - zaśmiał się. pewnie myślał, że laseczka od razu się skuma, że to nie ten bliźniak co trzeba, skoro różnili się penisami! byłoby po żarcie! chciał przybić cody'emu piąteczkę, ale nie trafiał już i zamiast tego macał go po twarzy. - taaak? bawiłeś się w podwójnego agenta? - śmiał się dalej.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 10:57 pm

    bardzo żal.
    - też się z nikim nie przespałem - zaśmiał się głupkowato. skoro porozumiewali się telepatycznie to na pewno też nie zrobił dlatego, żeby nie rozpoznali ich po penisach. spryciarze. śmiał się dalej jak go macał po twarzy aż w końcu zgarnął jego rękę. - nie, przez przypadek dowiedziałem się, że byłem z wziązku z bridget i że ona uważa, że jestem o nią zazdrosny - zdał mu relację.

    Sponsored content

    pod ścianą Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 4:30 pm