pod ścianą

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pod ścianą - Page 2 Empty pod ścianą

    Pisanie by st. albans Sob Sie 29, 2015 10:45 pm

    First topic message reminder :

    pod ścianą - Page 2 Tumblr_ngtk6xE56n1thpvn1o2_500
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 11:00 pm

    - tak naprawdę żadna na mnie nie leciała jak myślała, że jestem tobą. - przyznał się zaraz i kiwał na boki z powodu swojego zabawnego żartu. wszystko mieli ustalone telepatycznie! cwaniaki. - a nie byłeś? serio słyszałem o tym od niej tyle, że nawet ja w to uwierzyłem i byłem obrażony, że nie chciałeś mi o tym opowiedzieć. - stwierdził z rozbawieniem.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 11:04 pm

    - jasne, bo jednak wyczuły, że to prawdziwy ja mam więcej uroku od ciebie - wytknął mu język.
    lepiej się dogadywali w myślach niż normalnie. uroczo. - no nie byłem, przecież bym się pochwalił - skoro siedział, a on leżał to położył mu nogi na ramię. - a ty się jakichś sekretów dowiedziałeś? - zapytał go.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 11:11 pm

    - jakoś też nie możesz pochwalić się podbojami. - przypomniał mu. pewnie tak było! tylko udawali, że rozmawiali na żywo, bo prawdziwa rozmowa odbywała się w ich głowach. - w takim razie dobrze, że nie dostałem wpierdolu od jej chłoptasia w twoim imieniu. - zarechotał znowu. śmiał się już ze wszystkiego. - niee, ale możliwe, że jutro wszyscy będą mówić o tym, jak to biegałeś z piper w bieliźnie wokół bloku i nie dałeś rady pokonać jej w beer ponga. - oznajmił. pewnie specjalnie z nią nie wygrał, żeby chwała nie przypadła bratu xd
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 11:16 pm

    - nie potrzebuje się chwalić, ważne że mam jakieś podboje - może ruchał na boku kogoś tak jak neil xd - przynajmniej zawsze znajdę sposób żeby dziewczyna się przy mnie rozebrała - zaśmiał się. a potem zaśmiał się jeszcze bardziej, bo mu się przypomniało, że przecież matt się z piper bzykał, więc to była takieee zabawne.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 11:19 pm

    gdyby cody kogoś ruchał na boku, matt na pewno by to wiedział przez telepatię! cody nie dałby rady tego ukryć.
    - aaa, jakaś laska mówiła, że cię zna, ale w ogóle nie kojarzyłem, więc ją upiłem. - dodał jeszcze, bo to on napotkał tracy, a nie cody w końcu! roześmiał się na pomysł cody'ego, żeby przypisać sobie wszystkie zasługi. - mistrzu. - poklepał go po klacie w ramach podziwu.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 11:24 pm

    pewnie tak. zresztą cody nie był takim debilem jak neil, żeby nie móc sobie znaleźć kogoś kogo może poruchać swobodnie. - kogo upiłeś? jak miała na imię? - zainteresował się bo nie przyszło mu nawet na myśl, że to mogła być tracy. - wiadomo - śmiał się głupkowato.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 11:29 pm

    - myślisz, że wiem jak miała na imię - zaśmiał się. - jak zaczęła coś gadać o tym, że ostatnio przeżyła z tobą swój pierwszy raz po wrotkach, to czym prędzej uciekłem, żeby się nie okazało, że jest jakąś zakochaną w tobie psycholką - wyjaśnił mu z rozbawieniem. skąd miał wiedzieć, że chodziło o pierwszy raz z trawą! wtedy na pewno zaproponowałby jej drugi raz.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 11:35 pm

    - traaaacy - oświeciło go. polubił ją to pamiętał jej imię nawet bardzo dobrze. - miała ze mną swój pierwszy raz - powiedział dumnie. brzmiało to śmiesznie dlatego się oczywiście nie powstrzymał od śmiechu. - pierwszy raz z ziołem - dodał, żeby mu wyjaśnić wszystko.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by matt caplan Nie Sie 30, 2015 11:38 pm

    - pogromca dzieeewic - zdążył mu zaśpiewać falsetem w międzyczasie, skoro cody nie chciał wyjaśniać wszystkiego od początku. - zapaliłbym sobie. - skomentował niusy, bo najwyraźniej zioło interesowało go bardziej od tracy. - starzejemy się braciszku. - wymamrotał bez sensu. ułożył się na cody'm, żeby się do niego przytulić i zasnął.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by cody caplan Nie Sie 30, 2015 11:39 pm

    nie miał siły się podnieść więc spali tak przytuleni, aww.

    Sponsored content

    pod ścianą - Page 2 Empty Re: pod ścianą

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 10:48 pm