karli

    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty karli

    Pisanie by carly luddington Sob Wrz 05, 2015 5:40 pm

    First topic message reminder :

    karli - Page 3 Scandinavian-apartment-31

    karli - Page 3 Swedish-Apartment-designrulz-001

    karli - Page 3 Swedish-Apartment-designrulz-023

    karli - Page 3 Swedish-Apartment-designrulz-008

    karli - Page 3 Swedish-Apartment-designrulz-003

    karli - Page 3 Baby-nursery-beautiful-baby-room-design-with-white-wood-crib-combine-with-white-pink-stripes-rug-also-white-wall-shelves-brilliant-baby-bed-ideas

    karli - Page 3 Swedish-Apartment-designrulz-010

    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Nie Paź 11, 2015 7:42 pm

    on to sie niczego nigdy nie spodziewał, wiecznie zaskoczony cody normalnie xd - nie spadnę, cieszę się z wygranej tylko! skacz ze mną! - złapała go za rączki kiedy stanął obok niej i skakali teraz razem - przydałaby się muzyka - jęknęła kiedy tak skakali, bidulka się już zmęczyla.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 11, 2015 7:49 pm

    nie miał żadnych oczekiwań dlatego życie zawsze go zaskakiwało. - skaczę - powiedział radośnie, po czym chwycił jej ręce i sobie z nią tak skakał. - jak chcesz to ci mogę zaśpiewać - zaśmiał się, dalej skacząc. zaraz jednak zszedł z łóżka i pociągnął ją za sobą, po czym ją chwycił i zaczął z nią tańczyć.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Nie Paź 11, 2015 7:53 pm

    pewnie tańczyli tak uroczo jak w pięknej i bestii. tylko nie mieli pani imbryk, która uroczo by im śpiewala ups. w każdym bądź razie carly na pewno lepiej tańczyła od aggie, bo przynajmniej nie deptała codyego. w końcu wskoczyła na niego i uwiesiła się tak - nieeeee chce mi się już - jęknęła.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 11, 2015 8:01 pm

    tyle dobrze, że go nie podeptała. on też starał się jej nie deptać, bo nie był aż tak dobry. zdecydowanie lepiej jeździł na desce niż tańczył. - już się zmęczyłaś? - zapytał rozbawiony i chwycił ją, żeby nie spadła. klapnął sobie z nią na kanapę. - i co teraz? - westchnął.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Nie Paź 11, 2015 8:06 pm

    nie podeptał jej a to był już duży sukces pewnie! dobrze, że zaraz klapnęli na kanapie, bo już ją nogi bolały od obejmowania go w ten sposób - nie wiem - zachichotała się i zaraz pomiziała go nosem po szyi i znienacka zaczęła tam całować. ciekawe jak bardzo była pijana xd
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 11, 2015 8:22 pm

    nie spodziewał się tego hehe.
    zaczął miziać ją po plecach. wcale mu nie przeszkadzało, że go zaczęła całować po szyi. też był pijany, więc dobrym pomysłem wydawało mu się pocałowanie jej prostu w usta. jak tak dalej pójdzie to wyrucha wszystkie swoje koleżanki xd
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Nie Paź 11, 2015 8:26 pm

    to sie już robi monotonne, ze niczego się nie spodziewał! oczywiście że świetnym pomysłem było całowanie się co carly zaraz odwzajemniła bo dlaczego nie! i jasne, że świetnym pomysłem było ruchanie na kanapie, które zaraz uskutecznili jak dwójka napalonych nastolatków. dobrze, że cody miał potem tyle godności żeby zwiać stamtąd. next!
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 8:24 pm

    w ogóle całkiem niedawno zauważyłam, że zmieniłaś mordkę karli na karli, słodko. dylan nie miał co ze sobą zrobić więc jak dobry kumpel przyszedł do młodej mamuśki sprawdzić jak się ma! przyniósł nawet jakieś ciastko, oczywiście kupione, nie robił przecież sam takich rzeczy.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 8:28 pm

    dobrze, że w ogóle zauważyłaś xd
    karli miała się tak, że uczyła się na zajęcia, a sophie siedziała u konora, który bez problemu się nią opiekował kiedy mamusia musiała się uczyć. była zdziwiona, że w ogóle ktoś do niej puka bo raczej nie spodziewała się gości. musiała mieć bardzo zdziwioną minę widząc dylana - no cześć - oparła się o framugę wejściowych drzwi - szukasz kompana do picia? - zaśmiała się - bo wiesz, ogólnie to nie mogę pić za wiele napojów wysokoprocentowych ale zapraszam na herbatę - zaśmiała się otwierając szerzej drzwi.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 8:33 pm

    jednak trochę spostrzegawcza jestem xd
    bo dylan lubił robić takie niespodziewane niespodzianki i wpadać do ludzi bez zapowiedzi. - do picia? jakiego picia, ja nie piję, brzydzę się alkohol. - powiedział poważnie i wpadł do jej mieszkania. dał jej buziaka w policzek na przywitanie i wręczył ciasto. - jak się masz? - zapytał.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 8:54 pm

    troszkę.
    niespodziewana niespodzianka to pleonazm ;x tak, czepiam się - jasne - wcale mu nie wierzyła w to że nie pije. pił od kiedy go poznała xd i pił nawet przed, w trakcie i po zapłodnieniu maddie xd - od pewnego czasu mam wielki niedobór snu, ale to minie jak sophie podrośnie - wyjaśniła i zaraz zabrała się za robienie dwóch herbatek - skąd masz takie ładne ciastko? - zapytała wskazując na to co przyniósł.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 8:59 pm

    po prostu podkreślam jej niespodziewaność, nie znasz się kompletnie! ;x zaśmiał się i ją lekko szturchnął. - nie chcesz mi chyba powiedzieć, że mi nie wierzysz.... alkohol to zło. - powiedział robiąc poważną minę. - powinnaś to zapamiętać i trzymać się od niego z daleka, to same problemy... - pokiwał głową. pewnie po pijaku zapłodnił maddie to wiedział co mówi. - tak sądzisz? naiwna jesteś. - westchnął ciężko, on tam nie sypiał dobrze jak annie z nim przesiadywała. może dlatego, że mieszkał w akademiku..... - sam zrobiłem! - powiedział dumnie.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 9:03 pm

    nie znam sie bo nie mysle, a jutro też do pracy ide, ups ;x
    - ja? - wskazała na siebie - oczywiście, że ci wierzę - kłamała jak z nut i miała z tego niezly ubaw - wątpisz w to? - zatrzepotała rzęskami, a potem zalała dwie herbatki. nic dziwnego że miał uraz do alko skoro w ten sposób został ojcem xd - nie pijesz, robisz ciasta - zaczęła wymieniać - walczysz o tytuł ojca roku? - zaśmiała się i postawiła na stoliku dwie herbatki. sama też sobie usiadła.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 9:07 pm

    ojojoj. a ja jutro na zakupy jadę ;d
    -no to świetnie. - powiedział z uśmiechem. nawet jeśli udawała, że mu wierzy to jednak go to podnosiło na duchu xd - troszeczkę może. - pokazał taką malusią odległość miedzy palcami. prawda? to dość oczywiste! ale i tak pił xd tylko może nie napruwał się tak jak świnia ;x - jestem od dawna już ojcem roku! - wywrócił oczami i rozsiadł się wygodnie na kanapie.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 9:16 pm

    fajnie ci, ja to nie mam czasu na nic ostatnio. jeszcze przeziębienie mnie zabija, albo raczej kaszel powiedziałabym ;x
    - jak możesz w to wątpić? - pacnęła go w ramię i roześmiała się. dylan ją zawsze rozbawiał i dobrze sie czuła w jego towarzystwie. nie ogarniała dlaczego maddie go olała ;x - a masz kubek z napisem 'ojciec roku'? - zapytała - bo jak nie to wcale nim nie jesteś - stwierdziła podpuszczając go trochę. sama też usiadła na kanapie.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 9:20 pm

    jezu ja w tamtym miesiącu jak rypałam same nocki ledwo dychałam przez dwa tygodnie dobre, a raz w pracy tak się zaczęłam dusić, że aż się popłakałam i kumpel się śmiał ze mnie, eh.
    - no........ wcale nie powiedziałem, że wątpię. - szybko wybrnął z trudnej sytuacji i uśmiechnął się szeroko do niej. pomasował się też po ręce udając, że bolało go to jak mu przywaliła, ale miał łapy ze stali tak naprawdę. - annie jest jeszcze za mała, żeby dawać mi takie super prezenty, więc na taki kubek muszę poczekać trochę. - zrobił smutną minkę.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 9:23 pm

    ja to możliwe, że od fajek tak super kaszlam xd musze przestać palić to jest jedyne rozwiązanie, ech.
    - o nieeeeeee - jęknęła jak zrobił smutną minkę i przysunęła sie do niego. pomiziała go za uszkiem jak kotka normalnie - może ci kupić taki kubeczek na pocieszenie? - zaproponowała. tak go tak smyrała za uszkiem i pewnie czekała aż zamruczy, ale nic takiego sie nie stało ;c
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 9:29 pm

    z tego co pamiętam, to palenie rzucałaś już z milion razy.... xd ja tam nie rzucam, nie kaszlę po nich.... mnie zabije elektroniczny kaszel ewentualnie xd
    - tak poproszę. - mruknął ze smutną minką i przysunął się do niej bliżej kiedy go smyrała. - nie przestawaj, fajnie jest. - dodał zaraz rozbawiony. - w sumie to by mi wystarczyło zamiast tego ubeczka..... - mruknął klepiąc ją po udzie lekko.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 9:32 pm

    rzuciłam i było dobrze, ale potem poszłam do pracy i tam wszyscy palą xd
    roześmiała się widząc jak dylan się relaksuje - jesteś jak kot - stwierdziła śmiejac się - wystarczy cię nakarmić i pogłaskać i już jesteś zadowolony - dalej go smyrała - tylko jedno pytanie - wbiła w niego wzrok - kiedy zaczniesz mruczeć? - bo tego właśnie oczekiwała teraz.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 9:44 pm

    haha, ja jakiś czas byłam na samym elektryku póki nie poszłam właśnie do pracy.....
    - w dodatku jestem tak samo słodki jak one! - dodał, bo o tym zapomniała, a to było najważniejsze i najtrafniejsze porównanie. kiedy zapytała go o mruczenie zmarszczył brwi i chwile się zastanawiał a potem starał się mruczeć, ale wyszło to raczej komicznie. ale chyba ważne, że się starał!
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 9:48 pm

    ja sie musze wziąć za siebie i fajki bo zedrę gardło od kaszlania serio.
    - załóżmy że tak jest - pstryknęła go w nos. na jego komiczne mruczenie roześmiała się - nie tak, nie tak - zaraz sama zaczęła mruczeć żeby mu pokazać jak to się powinno robić - no widzisz, ja to jestem rasową kotką - jeszcze zaczęła się przeciągać jak koteczek na tej kanapie na dodatek.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 9:54 pm

    ciężka sprawa z tymi fajkami.
    - nie śmiej się, carly..... starałem się dla ciebie bardzo. - powiedział ze smutkiem bo ona się z niego śmiała a on przecież chciał dobrze! wsłuchiwał się jak ona mruczy i starał się ją naśladować ale jednak nie był taki dobry w tym. - nigdy nie wątpiłem, że jesteś rasową kocicą.... - wymruczał z uniesionym kącikiem ust i musnął jej szyję, bo się tak prężyła, że się nie mógł powstrzymać.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by carly luddington Sro Paź 14, 2015 9:59 pm

    trudno rzucić, a trzeba xd
    nic dziwnego że sie nie mógł powstrzymać, ona też nie mogła bo ostatnio była jakas napalona i ruchała swoich kolegów. dlatego też dylan dołączył do tej kolekcji i było fajnie na pewno. bo jak mogłoby być inaczej? no właśnie. a ja ide spać, bo padam.
    dylan hurd

    dylan hurd

    paryż
    filologia francuska
    master of disaster
    31

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by dylan hurd Sro Paź 14, 2015 10:01 pm

    nie mogło być inaczej bo dylan jest super.... pa
    connor holtzman

    connor holtzman

    berlin
    -
    i don't care
    34

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by connor holtzman Czw Paź 29, 2015 6:49 pm

    przyszedł do niej się pożegnać, bo jutro z rana wylatywał do berlina.

    Sponsored content

    karli - Page 3 Empty Re: karli

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » karli

      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 8:52 am