• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

cafe rogue

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

cafe rogue - Page 12 Empty cafe rogue

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:26 am

First topic message reminder :

cafe rogue - Page 12 Comment_Xl4HcxnU0vg7UOzXnDlo21lLnnOkAW9y
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by andy harris Sob Sty 15, 2022 12:11 am

rozlozyl bezradnie rece kiedy dorothy zaczela sie czepiac romy. chcial ja obronic , ale zaraz obydwie uciekly. poszedl na dlugi spacer bo musial to wszystko przemyslec!
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by polly cavendish Nie Sty 23, 2022 9:49 pm

stresowala sie tym, ze ted nie odbieral od niej telefonow ani nie odpisywal na wiadomosci wiec musiala sie isc przewietrzyc. dotarla tutaj I czekala na swoja kawe.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by faye mayhew Nie Sty 23, 2022 9:52 pm

przyszła razem z nią. pewnie mama już do nich wydzwaniała setki razy, ojciec do polly, leo też na pewno się denerwował gdzie jest ted. faye z nerwów wypaliła pół paczki papierosów i teraz skubała nerwowo kawałek swojego płaszczyka - nic mu się nie stało, zobaczysz - martwiła się o brata. pewnie z tyłu głowy o nico też, ale bardziej o brata niż o swojego byłego.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by polly cavendish Nie Sty 23, 2022 9:57 pm

w takich okolicznosciach polly nawet pozwolila jej palic. sama by z checia to zrobila, ale musiala dawac dobry przyklad rodzenstwu. - wiem - usmiechnela sie probujac ukryc, ze miala najgorsze mysli I panikowala w srodku. - pewnie mu sie rozladowal telefon - probowala siebie sama przekonac.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by faye mayhew Nie Sty 23, 2022 10:04 pm

- albo po prostu wiatr pozrywał wszystkie linie i nie ma zasięgu i trzeba je naprawić. zobaczysz, polly, wszyscy tam są bezpieczni - zapewniała ją dalej, chociaż sama nie wiedziała jak ma uspokoić siebie, mamę i siostrę - wasz tata dzwonił dzisiaj do mnie - powiedziała cicho - powiedział, że chce przyjechać do nas. znaczy do ciebie - poprawiła się od razu - nie mogę mu tego zabronić. ale mama z leo też przyjadą... - to będzie dopiero spotkanie na szczycie xd
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by polly cavendish Nie Sty 23, 2022 10:09 pm

- tak, na pewno tak sie stalo - pokiwala glowa. tez byl odpowiedzialny wiec nie olal by wszystkich bez dobrego powodu. co tylko sprawialo, ze denerwowala sie jeszcze bardziej. - och.. - zdziwila sie, ze ojciec dzwonil do faye, a nie do niej. wolala sie o wszystkim dowiadywac pierwsza! - nie mam teraz glowy na takie spotkania - powiedziala niezadowolona. jeszcze nie pogodzila sie z tym, ze stracila szanse u rivera, a ciagle pojawialy sie inne stresujace sytuacje.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by faye mayhew Nie Sty 23, 2022 10:14 pm

- na to nie mam wpływu polly. mój tata też się przejmuje tym co się dzieje z tedem - mruknęła trochę wycofana, bo wiedziała, że nie podoba się jej ten pomysł - dzwonił do mnie bo byłam u niego na szybkim wybieraniu, poza tym do ciebie nie mógł się dodzwonić bo w tym czasie rozmawiałaś z mamą - dodała szybko - więc, nie mamy wyboru, że będzie mama, twój tata i mój tata - objęła się rękoma w talii - polly - jęknęła i przytuliła się do jej ramienia.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by polly cavendish Nie Sty 23, 2022 10:20 pm

- swietnie. martwic sie tez mogli u siebie - mruknela pod nosem. wziela wdech zeby sie uspokoic I nie wyrzywac na faye, ktora nie byla niczemu winna. - to nic, dobrze ze bedziemy razem - usmiechnela sie starajac sie myslec pozytywnie. - tak? - pogladzila ja po wlosach kiedy sie do niej przytulila.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by faye mayhew Nie Sty 23, 2022 10:22 pm

- nic, kocham cię i jesteś najlepszą siostrą na świecie, wiesz? - pocałowała ją w skroń kiedy tak stały do siebie przytulone - na pewno będzie dziwnie między twoim ojcem a moim ojcem, ale mama powiedziała, że spróbuje ich stonować. obiecała mi to - zapewniła ją - martwią się o nas. o ciebie, o mnie, o teda. kochają nas - westchnęła cicho.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by polly cavendish Nie Sty 23, 2022 10:33 pm

usmiechnela sie slyszac mile slowa. - no juz, bo sie wzrusze - zasmiala sie I szturnela ja w bok. - badzmy dobrej mysli, jesli mama uwaza, ze jej sie to uda to tak bedzie - chwycila ich zamowienie I podala kubek faye. - wiem, moze takie spotkanie nam dobrze zrobi - chciala w to uwierzyc.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by faye mayhew Nie Sty 23, 2022 10:38 pm

- musi nam pomóc, nie widzę innego rozwiązania. mama się bardzo o nas boi, więc wcale się jej nie dziwię, że przyjdzie z moim tatą a jeszcze dołączy do nas wasz tata - podrapała się po policzku i wzięła od niej kubek z kawą - wszyscy przeżyją i wrócą do nas cali i zdrowi a my będziemy tylko wspominać to jak zły sen - napiła się kawy - ciekawe do której z nas zadzwoni jako pierwszej - zachichotała nerwowo.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by polly cavendish Nie Sty 23, 2022 10:42 pm

- masz racje - przyznala. - najlepiej zeby byla to grupowa konwersacja - zasmiala sie. uwazala, ze powinna byc pierwsza skoro jest najstarsza. obrazi sie jak tak nie bedzie xd zmienily temat I poszly sie jeszcze gdzies przejsc.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Pią Lut 04, 2022 10:45 pm

umowila sie tu z peggy. przyszla wczesniej wiec wykorzystala ten czas produktywnie i pisala cos na laptopie.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by peggy roosevelt Pią Lut 04, 2022 10:56 pm

peggy również spędzała ten czas produktywnie i dlatego przyszła do kawiarni prosto na czas po zajęciu się jakimiś innymi sprawami. 
- cześć! musisz coś dokończyć? - wskazała na jej laptopa. wiedziała jaka praca jest wazna i tym bardziej, że nie mozna jej przerywać kiedy ma się flow. peggy w tym czasie wybierze sobie kawę i ciastko.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Pią Lut 04, 2022 11:03 pm

- czesc, jeszcze chwila - odpowiedziala nie podnoszac na nia wzroku. dokonczyla szybko paragraf, ktory pisala i zamknela laptopa. nie bala sie, ze ja urazi bo wiedziala, ze sie rozumieja w tych sprawach. usmiechnela sie. - maja tu dobre nowe ciasto - postukala palcem w menu pokazujac jej o czym mowila.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by peggy roosevelt Pią Lut 04, 2022 11:11 pm

w miedzyczasie zdjęła kurtkę, usiadła przy stoliku i przejrzała menu.
- przekonałaś mnie - odpowiedziała szybko. wow, jak łatwo! ruby nie musiała żadnych argumentów przytaczać dlaczego warto skosztować tego ciasta. - kawa? - nie wiem czy ruby już zamówiła czy nie, ale nawet jesli tak to peggy mogła się upewniać co miała w swoim kubku xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Pią Lut 04, 2022 11:18 pm

wow! pewnie dlatego, ze ruby nie polecalaby jej niczego jesli uwazalaby, ze nie jest tego warte wedlug jej standardow. - kawa - pokiwala glowa. swoja juz wypila, ale kolejna nie zaszkodzi. i tak nie sypia dobrze w nocy. - jak pierwszy tydzien po wycieczce? - dopila kawe.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by peggy roosevelt Pią Lut 04, 2022 11:27 pm

peggy ufała ruby i jej osądowi. nie wiedziała, że zajadała się ciastkiem z gandzią xd jakby ruby wkręciła ją w jedzenie czegoś takiego to całe zaufanie by runęło. poszła zamówić i zaraz wróciła.
- mamy sporo nadrabiania z jackiem przez to, że kilka dni nie mieliśmy internetu. ale już wychodzimy z tego i mamy wszystko pod kontrolą - uśmiechnęła się pod nosem. - a jak u ciebie? to prawda z tymi plotkami? - ciekawość wygrała i nawet nie udawała, że nie słyszała xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Pią Lut 04, 2022 11:33 pm

to bylo niechcacy xd takie by jej na pewno nie polecila. i ostrzeglaby ja jesli kiedykolwiek by wyladowaly u dani w domu. albo w sumie moze by im dala sie tym najesc zeby je zmulilo i zeby mogla uciec do andersona xd
- dobrze, ze ma ciebie - zasmiala sie. nie lubila za bardzo jacka wiec uwazala, ze peggy jest od niego lepsza w kazdym aspekcie. to ona powinna byc przewodniczaca! westchnela kiedy peggy wspomniala o plotkach. - tak - odpowiedziala, ale nie wygladala na zbyt przejeta. - ostatnio spotkalam ta cala celeste, to bylo dziwne - schowala laptopa do torby zeby zrobic wiecej miejsca.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by peggy roosevelt Pią Lut 04, 2022 11:39 pm

ruby nakarmiłaby też dani, żeby nie zorientowała się co robi z jej bratem xd świetny plan.
- wiadomo, beze mnie nigdy by sobie nie poradził - powiedziała z pełnym przekonaniem. ich stosunki się ociepliły, no ale... małe kroczki. ostatnio znalazłam w relkach, że ruby i jack są eksami xd nic dziwnego, ze go nie lubiła! - ale muszę przyznać, że ostatnio tworzymy całkiem zgrany zespół i wreszcie współpracujemy, a nie kłócimy się o każdy szczegół - przyznała. - to jakaś zdesperowana studentka, która chce mieć lepsze oceny? - taką wersję słyszała.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Pią Lut 04, 2022 11:50 pm

z dani by bylo trudno, ale moze jakby sie postarala to by jej sie udalo xd zamienilaby jej ciastka.
- to prawda - zgodzila sie z nia w pelni w to wierzac. hehe pamietam ze byli eksami! tym bardziej bedzie zawiedziona, ze peggy zaczela go lubic. - tak? - zdziwila sie. moze to i dobrze, ale w zyciu by nie pomyslala, ze peggy i jack az tak dobrze sie zaczna dogadywac. - nie wiem, byla calkiem mila - wzruszyla sie ramionami. - zanim sie przedstawila - dodala zeby peggy nie myslala, ze nie ma nic przeciwko rozmowie z dziewczyna, ktora podrywa jej chlopaka.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by peggy roosevelt Sob Lut 05, 2022 12:00 am

dani wiedziała czego się spodziewać po wypiekach morgan.
peggy powinna prosić ją o pozwolenie czy może być z jackiem xd 
- wiem, że to brzmi zaskakująco, ale czy jednoczesnie nie brzmi to jak coś co powinno być oczywiste od samego początku? - po ostatnich przemyśleniach taką wersję przyjęła. pokiwała głową. - i co z nią teraz? kręci się jeszcze koło niego? musimy się jej pozbyć? - już układała w głowie plany zagłady. chciała, żeby ruby była szczęśliwa w swoim związku.... taaa.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Sob Lut 05, 2022 12:12 am

ruby sie sie musiala bardzie nameczyc zeby ja przechytrzyc.
haha ruby by nie wiedziala co odpowiedziec xd
- nie wiem, jack nie jest przyjemna osoba - mowila to z wlasnego doswiadczenia. coraz bardziej sie zaczela martwic tym, ze peggy coraz bardziej sie do niego przekonywala. - nie to nie bedzie konieczne - moze troche miala nadzieje, ze celeste tak latwo nie zostawi arnolda zeby ona miala wymowke do spotykania sie z andersonem.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by peggy roosevelt Sob Lut 05, 2022 12:22 am

jeśli jej zależy na andersonie to się postara!
- tak? był nieprzyjemny kiedy się ze sobą spotykaliście? - zainteresowała się z powodów czysto przyjacielskich. poza tym musiała zweryfikować czy nie zamydlił jej oczu ukrywając to jaki zawsze był okropny. kelnerka przyniosła im kawę i ciasto, wiec peggy przeczekała zanim kontynuowała temat. - więc jak wam się układa? - pytała o jej prywatne sprawy bez krępacji. zawsze surowo oceniała chłopaków koleżanek, więc arnold też stracił sporo punktów tym wyskokiem!
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by ruby fletcher Sob Lut 05, 2022 12:35 am

szkoda ze on sie tak nie staral!
- moze nie kiedy sie spotykalismy - przyznala bo nie znala prawdziwego powodu dlaczego peggy sie tak interesowala. rowniez nic nie mowila kiedy kelnerka byla przy ich stoliku. - szczerze.. - zastanawiala sie czy powinna udawac, ze swietnie jej sie uklada z arnoldem czy powiedziec jej prawde. czula ze z nia moze byc bardziej szczera niz z dani. - od czasu kiedy spotkalismy sie z dani zrobilo sie dziwnie - zdradzila jej. wszystko jej wina xd

Sponsored content

cafe rogue - Page 12 Empty Re: cafe rogue

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:33 pm