• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

groove

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

groove - Page 18 Empty groove

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:37 am

First topic message reminder :

groove - Page 18 22
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 7:01 pm

przyjal pierwsza prace, od ktorej dostal propozycje i teraz stal zazenowany za barem i przygladal sie pijanym ludziom. zalowal, ze nie poszedl pracowac w bibliotece xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 7:08 pm

rzuci pracę po jednym dniu xd
stefka za to korzystała z piąteczkowego wieczoru i przybyła tu z koleżankami. były już po biforku z tanim winem, bo nie było ich stać na drogie drinki w klubie, wiadomo. podeszły do baru, żeby świecić dekoltami i załatwić drinki od zainteresowanych chłopaków, ale wtedy stephanie dostrzegła silasa za barem i cała się rozpromieniła.
- siiiilaaas! - zawołała radośnie, wyciągając do niego ręce. - dziewczyny, to mój przyjaciel! możemy pić całą noc za darmo! - zapiszczała do kolezanek.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 7:13 pm

mozliwe xd
nie podobalo mu sie to co widzial, stefka nie powinna brac udzialu w swieceniu dekoltami. - czesc stephanie - nie zareagowal z entuzjazmem. od razu bylo po niej widac, ze byla pijana. - nie, to tak nie dziala - zestresowal sie, ze taraz cala grupa bedzie chciala wymusic od niego darmowe drinki.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 7:17 pm

zza baru miał najlepsze miejsce, żeby jej pilnować xd powinien jej wodę polewać xd
- nie martw się, nikomu nie powiemy - zachichotała i już odwracała się wesoło do koleżanek, które zainteresowały się silasem i możliwością darmowych drinków. znajomy barman i darmowy alkohol to najlepsza opcja, żeby zaimponować innym.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 7:21 pm

mialby wyrzuty sumienia, ze placi tyle za wode xd
- obawiam sie, ze moj szef zauwazy, ze ubyl alkohol i brakuje pieniedzy - probowal spokojnie jej wytlumaczyc dlaczego to nie jest dobry pomysl. - dopiero zaczalem tu pracowac - dodal majac nadzieje, ze moze da mu spokoj jesli bedzie myslala, ze dostanie darmowe drinki jak troche tu popracuje.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 7:29 pm

wtedy mógłby jej dawać za darmo i wszyscy byliby zadowoleni xd
- nie możesz polewać darmowych drinków? - skrzywiła się. - to po co tu pracować? - rozłożyła ręce. wiedziała, że to nie miejsce dla niego, więc była zawiedziona brakiem bonusów, na których ona mogłaby skorzystać. oczywiście musiała dodatkowo świrować na punkcie alko przy koleżankach, które podsłuchiwały rozmowę.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 7:34 pm

w sumie xd
- ty tez nie rozdajesz w pracy darmowych rzeczy - a przynajmniej mial nadzieje, ze tak nie bylo i sie nie okaze, ze ruth bedzie musiala ja zwolnic. zerknal z niezadowolona mina na jej kolezanki. stefka odstawala i to nie wygladalo jak towarzystwo dla niej.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 7:37 pm

- nie, ale robię samodzielnie podobne rzeczy, które daję ci za darmo - przypomniała mu. wniosek: silas powinien pędzić bimber i dzielić się ze stefką za darmo xd zerknęła niepewnie na koleżanki, które wyraźnie zaczęły się niecierpliwić i robić krzywe miny. zbliżyła się do silasa, żeby nie podsłuchiwały. - proooszę, tylko jedną kolejkę - popatrzyła na niego błagalnie. nie chciała, żeby koleżanki ją zostawiły!
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 7:42 pm

- to nie to samo - docenial rzeczy, ktore dostawal, ale nie mogl stracic pracy. nie chcial jej rozpijac wiec bimbru tez nie dostanie xd westchnal kiedy go tak prosila. - przykro mi, nie moge - twardo sie trzymal tego co powiedzial na poczatku.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 7:51 pm

zawiódł ją, więc kiedy koleżanki zaczęły coś gadać, że jej kolega to nudziarz i sztywniak, nawet nie próbowała go bronić.
- będziemy się dobrze bawić bez ciebie - rzuciła mu prowokująco. oczywiście nie byłaby taka odważna i wredna, gdyby nie wpływ alkoholu i złych koleżanek. odwróciła się plecami do silasa i razem z koleżankami naciągnęły swoje sukienki, żeby było bardziej widać dekolty. szukały ofiar, które zapłacą za drinki.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 7:59 pm

nie ruszyly go komentarze kolezanek bo wiedzial, ze nie jest rozrywkowy i nie mial zamiaru nikomu udowadniac, ze tak nie jest. zmartwilo go jednak zachowanie stefki. - stephanie - chwycil ja za ramie zeby odwrocic do siebie. - co ty wyprawiasz? przeciez nie jestes taka - wolal spokojna stefke. moze jednak powinien polaczyc sily z jamesem zeby ja zajal i nie chodzila po klubach xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 8:01 pm

dobrze, że koleżanki zajęły się na szukaniu chłopakow i nie zwracały uwagi na tę scenkę.
- jaka? wystarczająco ładna i cool? - wymsknęło jej się, bo to było pierwsze skojarzenie. bała się, że wszyscy inni własnie tak ją postrzegają, dlatego pożytkowała tak dużo energii na to, żeby udowodnić, że taka jest... nawet jeśli to właśnie ona miała o sobie najgorsze zdanie ze wszystkich.
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 8:05 pm

- nierozsadna - nie wiedzial jak to inaczej ujac. mial o niej dobre zdanie i nie rozumial dlaczego na sile stara sie byc cool. byl przekonany, ze znalazlaby ludzi, ktorzy zaakceptuja ja taka jaka jest gdyby tylko nie marnowala tyle czasu ze swoimi falszywymi kolezankami. nim sie zainteresowala ksiezniczka wiec dla kazdego jest nadzieja xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 8:08 pm

- chcę się tylko dobrze bawić - mruknęła w odpowiedzi. było jej głupio, że silas ją krytykował. teraz nie wiedziała, czy ma się dostosować do opinii silasa czy koleżanek! silas kręci z księżniczką i stał się optymistą xd tak naprawdę stefka miała wokół siebie wiele bliskich osób, które lubiły ją za to, jaka jest, ale ona i tak na siłę chciała się wpasować i pokazać z innej strony. wszystko przez wieloletnie kompleksy!
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 8:13 pm

- mozesz sie dobrze bawic w inny sposob - nie wierzyl, ze bawi sie dobrze probujac imponowac kolezankom. znal ja i wiedzial, ze taka nie jest! nie doceniala osob, ktore ja lubily taka jaka jest. charlotte podniosla jego samoocene xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 8:19 pm

- to, że ty nie lubisz się tak bawić, nie oznacza, że ja nie mogę - burknęła na niego. nie podobało jej się to, że chciał psuć jej zabawę. nauczyła się asertywności i wykorzystywała ją w zwykłych celach. wampir charlotte dobrze na nią działał xd a nawet jeszcze nie wiedział, że był jedyną osobą zdolną do roztopienia jej serca z lodu xd
silas darcy

silas darcy

kent
aktorstwo
the orphan
27

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by silas darcy Pią Lis 24, 2023 8:29 pm

- nie rozumiem dlaczego sie tak zachowujesz - nie podobala mu sie ta wersja stefki i nie byl jedyna osoba. nie komentowalby gdyby po prostu chciala sie napic w cywilizowany sposob. moze dobrze, ze nie wiedzial bo moze by to go wystraszylo xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by stephanie miranda Pią Lis 24, 2023 8:37 pm

- a ja nie rozumiem, dlaczego ty się tak zachowujesz - odwdzięczyła mu się. naprawdę była zagubiona. jak stała na uboczu to źle, jak próbowała się wpasować to też niedobrze. nie wiedziała, czego inni od niej oczekiwali i jaka ma być. koleżanki ją zawołały na parkiet, więc dołączyła do nich, a potem silas cały wieczór mógł tylko patrzeć zza baru, jak stefka próbuje się dopasować do nich i upija się drinkami, które załatwiały u kolesi.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Kwi 12, 2024 7:44 pm

hunter wyciągnął go do klubu i spotkał tu roxy (chyba się znali? już nie pamiętam xd) - ale ładna spódniczka! - zachwycił się spotykając ją na parkiecie. to zabrzmiało jak komplement i faktycznie nim było, ale najbardziej jasperowi spodobał się kolor tej spódniczki xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by roxanne lore Pią Kwi 12, 2024 7:49 pm

tez nie pamietam, niech bedzie, ze tak xd
jasper nie pomaga gejkowym plotkom xd - dziekuje! nie bylam pewna czy ten colour mi pasuje - ucieszyla sie, ze mu sie podoba. teraz wiedziala, ze bylo warto ja kupic. wystarczyl jeden komplement xd
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Kwi 12, 2024 8:00 pm

dagna by znała odpowiedź na to pytanie xd
robił to nieświadomie! - totalnie ci pasuje, patrz ilu chłopaków sie na ciebie patrzy i ja też - wskazał na siebie. możliwe że był bardziej wygadany bo wypił ze dwa tanie piwka. tym teksem tylko przekonywał że jest nią zainteresowany! nieświadomie!
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by roxanne lore Pią Kwi 12, 2024 8:03 pm

haha na pewno jak zawsze xd
- najwazniejsze, ze ty na mnie patrzysz - zasmiala sie. byl uroczy I skoro juz rozmawiali to ona tez byla nim zainteresowana bardziej niz randomowymi kolesiami. viv bylaby dumna xd
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Kwi 12, 2024 8:16 pm

a nie mówiłam xd
viv na pewno by mu przyklaskiwała. jasper miał dziś ładnie ułożone włosy więc przypominał pewnie trochę wesa i dlatego roxy tak wypaliła xd - rooooooxy - zaśmiał się trochę zawstydzony, ale jednak piwko dodało mu odwagi i zaczął zaraz tańczyć bliżej z nią xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by roxanne lore Pią Kwi 12, 2024 8:28 pm

zawsze mozna na nia liczyc xd
haha mozliwe, ze tak bylo xd byla teraz mentalnie nastawiona na to zeby znalezc chlopaka I udowodnic sobie, ze moze zapomniec o wesie. jego slowa o tym, ze to co mieli mialo znaczenie jej nie pomagaly. - to prawda - zasmiala sie. zarzucila mu rece na szyje I zaczela sie ruszac w rytmie muzyki.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by jasper fontaine-clarke Pią Kwi 12, 2024 8:35 pm

prawda, 10/10 polecam xd
więc szukała chłopaka, który przypomina wesa. brawo roxy! zawstydził się trochę czując dotyk roxy, ale potem tanie piwko w jego głowie kazało mu położyć dłonie na jej biodrach i tak zrobił - dobrze, że cię spotkałem - przyznał dumnie. może chciał sobie w głowie udowodnić, że jest lepszy niż 'łamaga' którym został nazwany przez summer w towarzystwie viv ostatnio!

Sponsored content

groove - Page 18 Empty Re: groove

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 6:00 pm