stoliki

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stoliki - Page 2 Empty stoliki

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 9:23 pm

    First topic message reminder :

    stoliki - Page 2 Hattie_Brendan_169%20%281%29
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by nico joyce Nie Sie 08, 2021 9:14 pm

    z litości xd
    faye pewnie pozbyła się wszystkiego kojarzonego z dworem i arystokratami jak tylko wyprowadziła się od cavendisha! pewnie szpilki nosiła tylko po to żeby kusić nico i słusznie. szczególnie, że pewnie po tym ja ją rozdziewiczył to uprawiali seks jak szaleni xd - nie przejmuj się innymi ludźmi - rozglądał się i posyłał niesympatyczne spojrzenia wszystkim którzy coś tam szeptali mijając faye - i nim też się nie przejmuj - przysunął krzesło bliżej niej i ją objął. sam bezczelnie zmierzył wzrokiem jej ojczyma, ale zaraz wrócił do niej - myślisz, że podejdzie się przywitać? - oby nie, bo nico mógł mu walnąć.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by faye mayhew Nie Sie 08, 2021 9:22 pm

    na pewno z litości xd
    tak było! pozbyła się dworskich nawyków, a szpilki nosiła dla nico i do łóżka. pewnie codziennie w różnych miejscach, a z pozoru była taka niewinna xd i dlatego to ich kręciło.
    - przecież wiesz, że to nic miłego, jak szeptają na nasz temat. wszyscy, ale to dosłownie wszyscy pamiętają nas w gazecie zaraz po tym jak trafiliśmy razem do więzienia a potem rozwód mojej mamy i mojego ojczyma, lokalne portale o niczym innym nie huczały - mruknęła niezadowolona a potem się do niego przysunęła, żeby się do niego przytulić - myślę, że podejdzie, skoro mnie już zauważył - spojrzała kątem oka i faktycznie, ojczym do nich zmierzał. to się źle skończy.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by nico joyce Nie Sie 08, 2021 9:29 pm

    takie słodkie jak faye zazwyczaj są zboczone i niegrzeczne hehehe xd
    - ludzie muszą mieć o czym gadać - tłumaczył jej - jak pojawi się kolejna afera lub plotka to kompletnie o tym zapomną - na całe szczęście już podniósł się raban, że państwo młodzi gdzieś przepadli także faye bedzie bezpieczna i zaraz nikt nie będzie o niej mówił - hej, możemy stąd uciec żebyś z nim nie gadała - wyszeptał jej do ucha, ale kątem oka zauważył że już za późno. ojczym był zbyt blisko.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by faye mayhew Nie Sie 08, 2021 9:35 pm

    była grzeczna i przykładna ale jak tylko nachodziła ją ochota na seks przestawała być taka słodziutka xd propsy dla nico xd
    - jak dobrze, że ciebie mam - pocałowała go bo miała na to ochotę a potem przy nich zjawił się jej ojczym. automatycznie sprawił, że zesztywniała i się wyprostowała, chociaż wcześniej siedziała prawie że pogięta opierając się o nico. przez chwilę milczała, ale ojczym nie chciał zniknąć - dobra, chodź, idziemy, nic tu po nas - złapała nico za rękę i już chciała iść. ojczym za to złapał faye za rękę i zaczął ją szarpać, że co ona sobie wyobraża że tak publicznie się obściskuje z tym degeneratem przez którego trafiła do więzienia.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by nico joyce Nie Sie 08, 2021 9:43 pm

    zepsuł ją xd
    nico posłusznie i cicho obserwował ich wymianę zdań. a kiedy ten zaczął przeginać kazał mu się odwalić. to jednak nie zadziałało więc stało się to czego się obawiałam. nico po prostu wywalił mu w ryj i ten wylądował na ziemi, a z jego nosa zaczęła lecieć krew - powiedziałem żebyś się odwalił - odparł niby miło ściskając dłoń faye. nawet jeśli to wywołało sensację to i tak przyćmiła to ucieczka państwa młodych! ale na pewno wokół zebrali się ludzie.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by faye mayhew Nie Sie 08, 2021 9:50 pm

    i bardzo dobrze, zepsuta faye jest fajniejsza xd
    nie chciała, żeby tak to się skończyło, ale ojczym znów chciał jej zrobić krzywdę i zaczął się po wymianie krótkich zdań awanturować i skakać do niej z łapami. spojrzała na ojczyma, który patrzył na nich zdziwiony i trzymając się za nos. pewnie do nich podleciał ted, bo zrobiło się spore zamieszanie a ojczym chciał na nich wezwać ochronę - a wiesz co? a pierdol się. nikt nigdy więcej mnie już nie będzie bił - słowa te skierowała do cavendisha - chodź nico, idziemy do domu - uśmiechnęła się do swojego chłopaka triumfalnie bo była z niego dumna.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by nico joyce Nie Sie 08, 2021 10:02 pm

    ted tak nie myśli, ups!
    nico generalnie był agresywny jak się wkurzy więc niewiele brakowało żeby pobił bardziej dotkliwie cavendisha.
    kiedy faye oznajmiła że wychodzą uśmiechnął się triumfalnie do obu cavendishów (skoro i ted tu był). pociągnął ją do wyjścia i uciekli zanim powstało całe zamieszanie z uciekającymi młodymi!

    Sponsored content

    stoliki - Page 2 Empty Re: stoliki

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 11:30 am