wejście

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    wejście - Page 2 Empty wejście

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 9:39 pm

    First topic message reminder :

    wejście - Page 2 Kew-Gardens
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by archie holtzman Czw Mar 10, 2022 9:08 pm

    draznil mnie juz ten stary wiec zwinelam jeden od dagny xd
    byl bardziej romantyczny od niej, ale nie przeszkadzalo mu to, ze nie mogl vicky kupowac kwiatkow xd moze kiedys oszuka ja I zamowi pizze z pepperoni w ksztalcie serduszek dla samego siebie bo nie spodziewal sie, ze ona bedzie z tego zadowolona. haha dagna dopisuj do listy xd - nie wygaduj takich glupot - troche go poirytowala tymi slowami. - gdybym sie ciebie wstydzil to bym nie chcial cie pokazywac - najwyrazniej nie umial sie dzisiaj wyslowic bo wcale nie chodzilo mu o to, ze przyszedl tu z nia tylko zeby inni mogli ja podziwiac jako jego dziewczyne.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 10, 2022 9:16 pm

    na pewno ci wybaczy xd zazwyczaj ma awki przy autach xd
    no nie wiem, myślę że pizza w kształcie serca mogłaby kupić vicky. taki romantyzm jej pasowałby chyba! potem chwaliłaby się rosie i biedna musiałaby udawać, ze to faktycznie wyżyny romantyzmu xd
    odwróciła się od niego żeby nie widział jak przewraca oczami z niezadowolenia. choć robiła to tak ostentacyjnie, że może mógł usłyszeć he he - mnie pokazywać? - wyłapała to i prychnęła z niezadowoleniem - czy ja wyglądam na jakieś trofeum? - miała ich trochę w domu, ale to dlatego że kopała piłkę, a nie ze była ładna xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by archie holtzman Czw Mar 10, 2022 9:39 pm

    hehe xd
    czyli jednak znal ja dobrze xd rosie by sie zalamala gdyby wiedziala, ze vicky ma takie niskie standardy I zadowala ja tylko pizza w ksztalcie serca. ona by do tego potrzebowala jeszcze miliona roz w stylu jakim dostaja kardashianki xd
    przez jej czepianie sie to on mial ochote przewracac oczami, ale sie powstrzymal. - czy kiedykolwiek traktowalem cie jak trofeum? - nie podobaly mu sie te oskarzenia. uwazal, ze dobrze ja traktuje! - raz cie o cos poprosilem I masz z tym problemy - teraz on sie zaczal czepiac.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 10, 2022 9:50 pm

    rosie ma wymagania jakby była księżniczka z bajki. szukała księcia, a tak na prawdę to vicky poderwała takowego xd chociaż w sumie max też był księciem.... może rosie zgodziłaby się łapać z nim pokemony? najlepsza randka ever xd
    - teraz zasugerowałeś, że tak jest - przypomniała mu jego słowa. niech nie mysli, ze zapomniała. archie miał chyba przy niej problemy z wyrażaniem się, może powinien poćwiczyć xd - moje prośby sprowadzają się do przesunięcia szafy w pokoju, a twoje do tych wystawnych przyjęć - wskazała rękoma na to co sie dzieje wokół. to nie były jej klimaty! - mogłeś mnie zapytać jak sie z tym czuje i czy jestem gotowa, zamiast po prostu zaciągać tutaj - jego wina xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by archie holtzman Czw Mar 10, 2022 10:04 pm

    moze rosie by sie poswiecila I poszla lapac pokemony, ale tylko jesli by myslala, ze maz jest wazny w krolewskim swiecie xd dobrze, ze nie zazdroscila vicky az tak bardzo bo to sie nie konczylo dla nikogo za dobrze xd
    pewnie archie mial dostep do kogos kto by go poduczyl wyslawiania sie, ale pogardzil xd I teraz pakowal sie w same nieporozumienia z vicky. - ale nie to mialem na mysli - zapewnil ja. - sam nie przepadam za takimi przyjeciami, ale musze sie na nich pokazywac - a skoro on musial to wypadalo zeby jego dziewczyna tez sie z nim pojawiala! - wiedzialas gdzie idziemy - przypomnial jej, ze sama sie dala tu zaciagnac I nie protestowala wystarczajaco by sie poddal I poszedl sam.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by vicky anderson Czw Mar 10, 2022 10:11 pm

    ale i tak szok że by się poświeciła xd może by to ją natchnęło do kolejnych opowiadań xd
    pogardził i teraz płaci wysoką cene!
    - czyli jeśli ty musisz to i ja? - nie rozumiała tej zależności, ona nie zabierała go na imprezy z dziewczynami z drużyny piłkarskiej xd - tak, tak - machnęła ręką co oznaczało, ze nie chce już kontynuować tej dyskusji. przez cały wieczór piła szampana naburmuszona i nie chciała z nikim gadać. zepsuła archiemu przyjęcie i zawinęli się szybko, ups!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by archie holtzman Czw Mar 10, 2022 10:23 pm

    moze xd
    wkurzyl sie I rozwazal czy powiedziec jej zeby wrocila do domu sama, ale jednak tego nie zrobil.

    Sponsored content

    wejście - Page 2 Empty Re: wejście

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 11:29 am