angielska wieś

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    angielska wieś - Page 2 Empty angielska wieś

    Pisanie by st. albans Nie Sie 22, 2021 6:45 pm

    First topic message reminder :

    angielska wieś - Page 2 37034688031_3529bef3c5_c
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    angielska wieś - Page 2 Empty Re: angielska wieś

    Pisanie by tiffany bowman Nie Sie 22, 2021 9:34 pm

    - nie, wcale tak nie myślę, ja tylko nie umiem się wysłowić... - zaczęła się plątać, bo jego pytania ją zestresowały. oczy jej zaszkliły, oczywiście sama siebie doprowadziła do stanu takiego stresu, bo palnęła coś bez przemyślenia. - nie chcę z tobą zrywać, naprawdę cię kocham i nigdy nie byłam z nikim tak szczęśliwa jak z tobą, ale... jesteśmy dopiero na studiach, jeszcze wiele może się wydarzyć, a ty mówisz, że "jeszcze" się nie oświadczasz, tak jakby to było jednak opcją, którą już bierzesz pod uwagę, nie chcę sobie robić nadziei jeśli za chwilę wyjedziesz do pracy na drugi koniec kraju albo zwyczajnie zaczniesz mieć mnie dość... - mówiła, wbijając wzrok w kocyk i bawiąc się sznurówką, bo w międzyczasie podciągnęła kolana pod brodę. - czy możemy wcisnąć pauzę w tej konwersacji i wrócić do niej jak już będziemy w st. albans, bo naprawdę nie chcę psuć naszego wyjazdu? - podniosła wzrok i spojrzała na niego błagalnie. bała się do czego ta konwersacja doprowadzi, a wcale tego nie chciała! najlepszy sposób na uciekanie od poważnych rozmów i odpowiedzialności to wciśnięcie pauzy, brawo tiffy xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    angielska wieś - Page 2 Empty Re: angielska wieś

    Pisanie by louis wilson Nie Sie 22, 2021 9:40 pm

    - tiffy, to że powiedziałem, że jeszcze się nie chcę oświadczać czy że powiedziałem o tym domu na wsi nie oznacza, że zamierzałem zrobić to od razu, jeszcze dzisiaj czy w przeciągu miesiąca. to dla mnie byłoby oczywiste, że z takimi rzeczami się czeka. trochę mnie to zabolało, nie powiem, kiedy powiedziałaś, że wiele może się jeszcze wydarzyć. to fakt, może, jednak ja nie traktuję tego co między nami jest jako coś niepoważnego, bo cię kocham - zaczął jej to wszystko tłumaczyć - nie da się wcisnąć pauzy w życiu tiffany, przecież o tym wiesz - objął ją ramieniem - nie płacz już - pomiział ją po policzku.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    angielska wieś - Page 2 Empty Re: angielska wieś

    Pisanie by tiffany bowman Nie Sie 22, 2021 9:51 pm

    - głupio wyszło - wymamrotała jeszcze, uspokajając się nieco pod wpływem jego słów. to się właśnie dzieje kiedy tiffy zaczyna za dużo myśleć, więc chyba powinno jej się tego zabronić xd zrobiło się jednak trochę dziwnie, więc chwilę polezeli i pogapili się w gwiazdy, a potem poszli spać w osobnych pokojach i tiffy wcale się do niego nie zakradła. następnego dnia babcia znowu zapędziła ich do roboty i nie wracali do tej rozmowy. możemy jeszcze szybkie next jak nie idziesz!

    Sponsored content

    angielska wieś - Page 2 Empty Re: angielska wieś

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 5:07 pm